Кому не можна робити пластику грудей?

Сьогодні клініки пропонують багато видів пластичних операцій. Серед найпопулярніших можна виділити маммопластику — пластичну операцію на грудях з метою зміни розміру та форми молочних залоз.

Причини звернення жінок до клініки для отримання цих послуг можуть бути різні:

  • усунення асиметрії;
  • покращення естетики;
  • відновлення форми та розміру грудей після пологів та лактації тощо.

Також багатьох жінок не задовольняє розмір грудей і вони хочуть їх збільшити. Всі ці послуги можна отримати в OKSAL.med — Центрі жіночого здоров'я.

Однак з урахуванням того, що збільшення молочних залоз, як і інші види маммопластики, є хірургічною процедурою, вона має свої протипоказання та обмеження. Тому перед ухваленням рішення збільшити груди слід ознайомитися з рекомендаціями фахівців, проконсультуватися з хірургом-маммологом.

Безпечне збільшення грудей: поради експертів

Консультація з пластичним хірургом та рекомендації експертів допоможуть жінці визначитися, чи варто їй вирушати на операцію, з урахуванням:

  • стану молочних залоз;
  • загального стану здоров'я;
  • планів на найближче майбутнє.

Причиною почекати з маммопластикою або повністю від неї відмовитися можуть бути гострі запальні захворювання молочних залоз або шкіри, загострення загальних системних захворювань, планування вагітності та лактації найближчим роком.

Кому підходить маммопластика?

Задовольнити бажання зробити пластику молочних залоз можна жінкам, які досягли фізичної зрілості (18 років) та не мають протипоказань з медичного погляду.

Маммопластика підійде тим пацієнткам, які хотіли б:

  • збільшити груди в об'ємі;
  • відновити молочні залози після операцій;
  • виправити дефекти грудей уродженого чи набутого характеру, що стосуються симетрії чи форми;
  • підтягнути молочні залози;
  • зменшити молочні залози.

Однак навіть якщо жінка відповідає всім цим показникам, важливо брати до уваги індивідуальні особливості її організму, провести перед операцією ретельне медичне обстеження.

Коли пластика грудей протипоказана?

Пластична операція молочних залоз категорично протипоказана жінкам, які мають:

  • онкологічні захворювання в стадії лікування;
  • хвороби серцево-судинної системи в стадії загострення;
  • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • вагітність, період лактації;
  • запальні та інфекційні недуги молочних залоз та шкіри запального характеру.

Розглядати можливість проведення маммопластики таким пацієнткам можна лише після того, як їх організм повністю відновиться після перенесених хвороб.

Підготовка до операції зі збільшення грудей

Підготовчі заходи до проведення маммопластики розпочинаються з повного медичного обстеження, що включає:

  • різні види аналізів;
  • УЗД грудей.

За наявності якогось хронічного захворювання знадобиться ще й консультація вузькопрофільного фахівця. У період підготовки до пластики грудей рекомендується хоча б протягом 2–4 тижнів до операції не палити та не приймати алкогольні напої. Куріння та алкоголь належать до факторів, що уповільнюють процес загоєння.

Також пацієнткам, які приймають гормональні препарати, доведеться від них відмовитись у період підготовки до операції. У певних випадках пластичний хірург-маммолог може порекомендувати передопераційну підготовку.

Як відбувається маммопластика?

Проведення маммопластики потребує застосування загального наркозу. Операція може зайняти 1–3 години (кожен випадок індивідуальний). Під час її проведення лікар:

  • робить розрізи у природних складках молочних залоз;
  • вводить імпланти крізь ці розрізи;
  • накладає на розрізи шви.

Після закінчення процедури пацієнтка виписується в цей же день або залишається у клініці на добу під наглядом лікаря.

Можливі ускладнення

Маммопластика — це хірургічна процедура, тому після її проведення можливі такі ускладнення:

  • інфікування;
  • утворення навколо імпланту рубцевої тканини (капсулярна контрактура);
  • гематоми та кровотечі;
  • тимчасова втрата чутливості молочних залоз чи лише сосків;
  • серома.

Якщо пацієнтка чітко буде дотримуватись всіх запропонованих пластичним хірургом рекомендацій щодо післяопераційної реабілітації й догляду за прооперованими молочними залозами, ризики виникнення будь-яких ускладнень будуть зведені до мінімуму.

Реклама


22.11.2024 661
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

11346 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1355
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

691
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5844
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1602
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1455

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

529

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1348

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1169

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1068
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

418
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

518
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1455
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

494
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

762
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5805
08.05.2025

В Івано-Франківську зафіксували культурний рекорд — товариство «Моє місто» видало вже 51 книжку про Івано-Франківськ. Це стало національним досягненням, яке внесли до реєстру рекордів України. Про це в етері радіо «Західний П

540
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

383
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

702 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1151
24.04.2025

У Лондоні тривають знижені до робочого рівня переговори між Великою Британією, США, Україною, Францією та Німеччиною щодо мирного плану припинення російсько-української війни.  

1006