Кому не можна робити пластику грудей?

Сьогодні клініки пропонують багато видів пластичних операцій. Серед найпопулярніших можна виділити маммопластику — пластичну операцію на грудях з метою зміни розміру та форми молочних залоз.

Причини звернення жінок до клініки для отримання цих послуг можуть бути різні:

  • усунення асиметрії;
  • покращення естетики;
  • відновлення форми та розміру грудей після пологів та лактації тощо.

Також багатьох жінок не задовольняє розмір грудей і вони хочуть їх збільшити. Всі ці послуги можна отримати в OKSAL.med — Центрі жіночого здоров'я.

Однак з урахуванням того, що збільшення молочних залоз, як і інші види маммопластики, є хірургічною процедурою, вона має свої протипоказання та обмеження. Тому перед ухваленням рішення збільшити груди слід ознайомитися з рекомендаціями фахівців, проконсультуватися з хірургом-маммологом.

Безпечне збільшення грудей: поради експертів

Консультація з пластичним хірургом та рекомендації експертів допоможуть жінці визначитися, чи варто їй вирушати на операцію, з урахуванням:

  • стану молочних залоз;
  • загального стану здоров'я;
  • планів на найближче майбутнє.

Причиною почекати з маммопластикою або повністю від неї відмовитися можуть бути гострі запальні захворювання молочних залоз або шкіри, загострення загальних системних захворювань, планування вагітності та лактації найближчим роком.

Кому підходить маммопластика?

Задовольнити бажання зробити пластику молочних залоз можна жінкам, які досягли фізичної зрілості (18 років) та не мають протипоказань з медичного погляду.

Маммопластика підійде тим пацієнткам, які хотіли б:

  • збільшити груди в об'ємі;
  • відновити молочні залози після операцій;
  • виправити дефекти грудей уродженого чи набутого характеру, що стосуються симетрії чи форми;
  • підтягнути молочні залози;
  • зменшити молочні залози.

Однак навіть якщо жінка відповідає всім цим показникам, важливо брати до уваги індивідуальні особливості її організму, провести перед операцією ретельне медичне обстеження.

Коли пластика грудей протипоказана?

Пластична операція молочних залоз категорично протипоказана жінкам, які мають:

  • онкологічні захворювання в стадії лікування;
  • хвороби серцево-судинної системи в стадії загострення;
  • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • вагітність, період лактації;
  • запальні та інфекційні недуги молочних залоз та шкіри запального характеру.

Розглядати можливість проведення маммопластики таким пацієнткам можна лише після того, як їх організм повністю відновиться після перенесених хвороб.

Підготовка до операції зі збільшення грудей

Підготовчі заходи до проведення маммопластики розпочинаються з повного медичного обстеження, що включає:

  • різні види аналізів;
  • УЗД грудей.

За наявності якогось хронічного захворювання знадобиться ще й консультація вузькопрофільного фахівця. У період підготовки до пластики грудей рекомендується хоча б протягом 2–4 тижнів до операції не палити та не приймати алкогольні напої. Куріння та алкоголь належать до факторів, що уповільнюють процес загоєння.

Також пацієнткам, які приймають гормональні препарати, доведеться від них відмовитись у період підготовки до операції. У певних випадках пластичний хірург-маммолог може порекомендувати передопераційну підготовку.

Як відбувається маммопластика?

Проведення маммопластики потребує застосування загального наркозу. Операція може зайняти 1–3 години (кожен випадок індивідуальний). Під час її проведення лікар:

  • робить розрізи у природних складках молочних залоз;
  • вводить імпланти крізь ці розрізи;
  • накладає на розрізи шви.

Після закінчення процедури пацієнтка виписується в цей же день або залишається у клініці на добу під наглядом лікаря.

Можливі ускладнення

Маммопластика — це хірургічна процедура, тому після її проведення можливі такі ускладнення:

  • інфікування;
  • утворення навколо імпланту рубцевої тканини (капсулярна контрактура);
  • гематоми та кровотечі;
  • тимчасова втрата чутливості молочних залоз чи лише сосків;
  • серома.

Якщо пацієнтка чітко буде дотримуватись всіх запропонованих пластичним хірургом рекомендацій щодо післяопераційної реабілітації й догляду за прооперованими молочними залозами, ризики виникнення будь-яких ускладнень будуть зведені до мінімуму.

Реклама


22.11.2024 841
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2428
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19542
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1749
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1223 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3876

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

141

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2012

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1313
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

382
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

909
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24405
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

640
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

613
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

750
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1644
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8055
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

494
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2058 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

740