Кому не можна робити пластику грудей?

Сьогодні клініки пропонують багато видів пластичних операцій. Серед найпопулярніших можна виділити маммопластику — пластичну операцію на грудях з метою зміни розміру та форми молочних залоз.

Причини звернення жінок до клініки для отримання цих послуг можуть бути різні:

  • усунення асиметрії;
  • покращення естетики;
  • відновлення форми та розміру грудей після пологів та лактації тощо.

Також багатьох жінок не задовольняє розмір грудей і вони хочуть їх збільшити. Всі ці послуги можна отримати в OKSAL.med — Центрі жіночого здоров'я.

Однак з урахуванням того, що збільшення молочних залоз, як і інші види маммопластики, є хірургічною процедурою, вона має свої протипоказання та обмеження. Тому перед ухваленням рішення збільшити груди слід ознайомитися з рекомендаціями фахівців, проконсультуватися з хірургом-маммологом.

Безпечне збільшення грудей: поради експертів

Консультація з пластичним хірургом та рекомендації експертів допоможуть жінці визначитися, чи варто їй вирушати на операцію, з урахуванням:

  • стану молочних залоз;
  • загального стану здоров'я;
  • планів на найближче майбутнє.

Причиною почекати з маммопластикою або повністю від неї відмовитися можуть бути гострі запальні захворювання молочних залоз або шкіри, загострення загальних системних захворювань, планування вагітності та лактації найближчим роком.

Кому підходить маммопластика?

Задовольнити бажання зробити пластику молочних залоз можна жінкам, які досягли фізичної зрілості (18 років) та не мають протипоказань з медичного погляду.

Маммопластика підійде тим пацієнткам, які хотіли б:

  • збільшити груди в об'ємі;
  • відновити молочні залози після операцій;
  • виправити дефекти грудей уродженого чи набутого характеру, що стосуються симетрії чи форми;
  • підтягнути молочні залози;
  • зменшити молочні залози.

Однак навіть якщо жінка відповідає всім цим показникам, важливо брати до уваги індивідуальні особливості її організму, провести перед операцією ретельне медичне обстеження.

Коли пластика грудей протипоказана?

Пластична операція молочних залоз категорично протипоказана жінкам, які мають:

  • онкологічні захворювання в стадії лікування;
  • хвороби серцево-судинної системи в стадії загострення;
  • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • вагітність, період лактації;
  • запальні та інфекційні недуги молочних залоз та шкіри запального характеру.

Розглядати можливість проведення маммопластики таким пацієнткам можна лише після того, як їх організм повністю відновиться після перенесених хвороб.

Підготовка до операції зі збільшення грудей

Підготовчі заходи до проведення маммопластики розпочинаються з повного медичного обстеження, що включає:

  • різні види аналізів;
  • УЗД грудей.

За наявності якогось хронічного захворювання знадобиться ще й консультація вузькопрофільного фахівця. У період підготовки до пластики грудей рекомендується хоча б протягом 2–4 тижнів до операції не палити та не приймати алкогольні напої. Куріння та алкоголь належать до факторів, що уповільнюють процес загоєння.

Також пацієнткам, які приймають гормональні препарати, доведеться від них відмовитись у період підготовки до операції. У певних випадках пластичний хірург-маммолог може порекомендувати передопераційну підготовку.

Як відбувається маммопластика?

Проведення маммопластики потребує застосування загального наркозу. Операція може зайняти 1–3 години (кожен випадок індивідуальний). Під час її проведення лікар:

  • робить розрізи у природних складках молочних залоз;
  • вводить імпланти крізь ці розрізи;
  • накладає на розрізи шви.

Після закінчення процедури пацієнтка виписується в цей же день або залишається у клініці на добу під наглядом лікаря.

Можливі ускладнення

Маммопластика — це хірургічна процедура, тому після її проведення можливі такі ускладнення:

  • інфікування;
  • утворення навколо імпланту рубцевої тканини (капсулярна контрактура);
  • гематоми та кровотечі;
  • тимчасова втрата чутливості молочних залоз чи лише сосків;
  • серома.

Якщо пацієнтка чітко буде дотримуватись всіх запропонованих пластичним хірургом рекомендацій щодо післяопераційної реабілітації й догляду за прооперованими молочними залозами, ризики виникнення будь-яких ускладнень будуть зведені до мінімуму.

Реклама


22.11.2024 118
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

335
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

468
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2311
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1706
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

1999
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

5607 16

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1111

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1125

Російські історики вважають Одесу російським містом, оскільки, за їх твердженням, місто було засноване російською імператрицею Єкатєріною II.  Їм і в голову не приходить той факт, що заснування міста, і зміна його назви – це різні речі.

1640

Дискурс Гіпермодерну спирається на уподобання та смаки багатомільйонних «мережевих» мас, а не на естетичні ігри еліт, як дідусь-Постмодерн. Відповідно, культурні, мистецькі, політичні, тусовкові та комунікаційні практики Гіпермодерну більш «плебейські» та більш розраховані на швидку емоційну реакцію.

1111
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

871
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

723
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14545
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

523
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10387
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6061
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

610
20.11.2024

Президент України надав звання "Народного артиста України" акторові театру і кіно Олексію Гнатковському.  

7506
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2737
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

512
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

609
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

445