Кому не можна робити пластику грудей?

Сьогодні клініки пропонують багато видів пластичних операцій. Серед найпопулярніших можна виділити маммопластику — пластичну операцію на грудях з метою зміни розміру та форми молочних залоз.

Причини звернення жінок до клініки для отримання цих послуг можуть бути різні:

  • усунення асиметрії;
  • покращення естетики;
  • відновлення форми та розміру грудей після пологів та лактації тощо.

Також багатьох жінок не задовольняє розмір грудей і вони хочуть їх збільшити. Всі ці послуги можна отримати в OKSAL.med — Центрі жіночого здоров'я.

Однак з урахуванням того, що збільшення молочних залоз, як і інші види маммопластики, є хірургічною процедурою, вона має свої протипоказання та обмеження. Тому перед ухваленням рішення збільшити груди слід ознайомитися з рекомендаціями фахівців, проконсультуватися з хірургом-маммологом.

Безпечне збільшення грудей: поради експертів

Консультація з пластичним хірургом та рекомендації експертів допоможуть жінці визначитися, чи варто їй вирушати на операцію, з урахуванням:

  • стану молочних залоз;
  • загального стану здоров'я;
  • планів на найближче майбутнє.

Причиною почекати з маммопластикою або повністю від неї відмовитися можуть бути гострі запальні захворювання молочних залоз або шкіри, загострення загальних системних захворювань, планування вагітності та лактації найближчим роком.

Кому підходить маммопластика?

Задовольнити бажання зробити пластику молочних залоз можна жінкам, які досягли фізичної зрілості (18 років) та не мають протипоказань з медичного погляду.

Маммопластика підійде тим пацієнткам, які хотіли б:

  • збільшити груди в об'ємі;
  • відновити молочні залози після операцій;
  • виправити дефекти грудей уродженого чи набутого характеру, що стосуються симетрії чи форми;
  • підтягнути молочні залози;
  • зменшити молочні залози.

Однак навіть якщо жінка відповідає всім цим показникам, важливо брати до уваги індивідуальні особливості її організму, провести перед операцією ретельне медичне обстеження.

Коли пластика грудей протипоказана?

Пластична операція молочних залоз категорично протипоказана жінкам, які мають:

  • онкологічні захворювання в стадії лікування;
  • хвороби серцево-судинної системи в стадії загострення;
  • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • вагітність, період лактації;
  • запальні та інфекційні недуги молочних залоз та шкіри запального характеру.

Розглядати можливість проведення маммопластики таким пацієнткам можна лише після того, як їх організм повністю відновиться після перенесених хвороб.

Підготовка до операції зі збільшення грудей

Підготовчі заходи до проведення маммопластики розпочинаються з повного медичного обстеження, що включає:

  • різні види аналізів;
  • УЗД грудей.

За наявності якогось хронічного захворювання знадобиться ще й консультація вузькопрофільного фахівця. У період підготовки до пластики грудей рекомендується хоча б протягом 2–4 тижнів до операції не палити та не приймати алкогольні напої. Куріння та алкоголь належать до факторів, що уповільнюють процес загоєння.

Також пацієнткам, які приймають гормональні препарати, доведеться від них відмовитись у період підготовки до операції. У певних випадках пластичний хірург-маммолог може порекомендувати передопераційну підготовку.

Як відбувається маммопластика?

Проведення маммопластики потребує застосування загального наркозу. Операція може зайняти 1–3 години (кожен випадок індивідуальний). Під час її проведення лікар:

  • робить розрізи у природних складках молочних залоз;
  • вводить імпланти крізь ці розрізи;
  • накладає на розрізи шви.

Після закінчення процедури пацієнтка виписується в цей же день або залишається у клініці на добу під наглядом лікаря.

Можливі ускладнення

Маммопластика — це хірургічна процедура, тому після її проведення можливі такі ускладнення:

  • інфікування;
  • утворення навколо імпланту рубцевої тканини (капсулярна контрактура);
  • гематоми та кровотечі;
  • тимчасова втрата чутливості молочних залоз чи лише сосків;
  • серома.

Якщо пацієнтка чітко буде дотримуватись всіх запропонованих пластичним хірургом рекомендацій щодо післяопераційної реабілітації й догляду за прооперованими молочними залозами, ризики виникнення будь-яких ускладнень будуть зведені до мінімуму.

Реклама


22.11.2024 381
23.02.2025
Олег Головенський

Петро Порошенко в одному зі своїх виступів «офіційно» висловив переконання в тому, що 26 жовтня поточного року в Україні будуть вибори: «Зафіксуйте цю дату».  

990
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

1119 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

888
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1709
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2343
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4322 2

В неділю, 23 лютого 2025 року, о 18.00 за місцевим часом закрилися виборчі дільниці по виборах німецького парламенту – Бундестагу. І одразу ж в ЗМІ з’явилися перші результати екзитполів.

565

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

298

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

529

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

482
22.02.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

8064
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

728
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

759
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1185
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

757
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6338
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1832
23.02.2025

Нова програма "Ти даруй мені квіти" обіцяє стати справжнім святом весни та кохання, даруючи слухачам незабутні емоції та враження, зазначає артистка.

331
24.02.2025

Володимир Зеленський зазначив про те, що натяків щодо відключення Starlink не було, втім до такого розвитку подій треба бути готовими.  

140
20.02.2025

Президент США Дональд Трамп назвав президента України Володимира Зеленського диктатором і заявив, що Зеленський повинен діяти швидко, якщо Україна хоче вижити як країна.  

342
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1657
17.02.2025

Президент наголошує, для України важливі гарантії безпеки. 

1011