Кому не можна робити пластику грудей?

Сьогодні клініки пропонують багато видів пластичних операцій. Серед найпопулярніших можна виділити маммопластику — пластичну операцію на грудях з метою зміни розміру та форми молочних залоз.

Причини звернення жінок до клініки для отримання цих послуг можуть бути різні:

  • усунення асиметрії;
  • покращення естетики;
  • відновлення форми та розміру грудей після пологів та лактації тощо.

Також багатьох жінок не задовольняє розмір грудей і вони хочуть їх збільшити. Всі ці послуги можна отримати в OKSAL.med — Центрі жіночого здоров'я.

Однак з урахуванням того, що збільшення молочних залоз, як і інші види маммопластики, є хірургічною процедурою, вона має свої протипоказання та обмеження. Тому перед ухваленням рішення збільшити груди слід ознайомитися з рекомендаціями фахівців, проконсультуватися з хірургом-маммологом.

Безпечне збільшення грудей: поради експертів

Консультація з пластичним хірургом та рекомендації експертів допоможуть жінці визначитися, чи варто їй вирушати на операцію, з урахуванням:

  • стану молочних залоз;
  • загального стану здоров'я;
  • планів на найближче майбутнє.

Причиною почекати з маммопластикою або повністю від неї відмовитися можуть бути гострі запальні захворювання молочних залоз або шкіри, загострення загальних системних захворювань, планування вагітності та лактації найближчим роком.

Кому підходить маммопластика?

Задовольнити бажання зробити пластику молочних залоз можна жінкам, які досягли фізичної зрілості (18 років) та не мають протипоказань з медичного погляду.

Маммопластика підійде тим пацієнткам, які хотіли б:

  • збільшити груди в об'ємі;
  • відновити молочні залози після операцій;
  • виправити дефекти грудей уродженого чи набутого характеру, що стосуються симетрії чи форми;
  • підтягнути молочні залози;
  • зменшити молочні залози.

Однак навіть якщо жінка відповідає всім цим показникам, важливо брати до уваги індивідуальні особливості її організму, провести перед операцією ретельне медичне обстеження.

Коли пластика грудей протипоказана?

Пластична операція молочних залоз категорично протипоказана жінкам, які мають:

  • онкологічні захворювання в стадії лікування;
  • хвороби серцево-судинної системи в стадії загострення;
  • цукровий діабет у стадії декомпенсації;
  • вагітність, період лактації;
  • запальні та інфекційні недуги молочних залоз та шкіри запального характеру.

Розглядати можливість проведення маммопластики таким пацієнткам можна лише після того, як їх організм повністю відновиться після перенесених хвороб.

Підготовка до операції зі збільшення грудей

Підготовчі заходи до проведення маммопластики розпочинаються з повного медичного обстеження, що включає:

  • різні види аналізів;
  • УЗД грудей.

За наявності якогось хронічного захворювання знадобиться ще й консультація вузькопрофільного фахівця. У період підготовки до пластики грудей рекомендується хоча б протягом 2–4 тижнів до операції не палити та не приймати алкогольні напої. Куріння та алкоголь належать до факторів, що уповільнюють процес загоєння.

Також пацієнткам, які приймають гормональні препарати, доведеться від них відмовитись у період підготовки до операції. У певних випадках пластичний хірург-маммолог може порекомендувати передопераційну підготовку.

Як відбувається маммопластика?

Проведення маммопластики потребує застосування загального наркозу. Операція може зайняти 1–3 години (кожен випадок індивідуальний). Під час її проведення лікар:

  • робить розрізи у природних складках молочних залоз;
  • вводить імпланти крізь ці розрізи;
  • накладає на розрізи шви.

Після закінчення процедури пацієнтка виписується в цей же день або залишається у клініці на добу під наглядом лікаря.

Можливі ускладнення

Маммопластика — це хірургічна процедура, тому після її проведення можливі такі ускладнення:

  • інфікування;
  • утворення навколо імпланту рубцевої тканини (капсулярна контрактура);
  • гематоми та кровотечі;
  • тимчасова втрата чутливості молочних залоз чи лише сосків;
  • серома.

Якщо пацієнтка чітко буде дотримуватись всіх запропонованих пластичним хірургом рекомендацій щодо післяопераційної реабілітації й догляду за прооперованими молочними залозами, ризики виникнення будь-яких ускладнень будуть зведені до мінімуму.

Реклама


22.11.2024 560
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

225
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2642
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1656 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3738
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5535
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1746

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

248

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

252

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

431

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

944
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

507
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

541
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

814
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2023
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

589
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

921
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4987
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

982
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

400 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

647
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

448
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

773