Коли відкривається Небо

 

 

Кажуть, що в ніч з 18 на 19 січня відкривається Небо і там чути і видно все – все, що у нас на душі. Якщо ваша душа заздрісна, недобра і захланна – у Небі, наче в дзеркалі відіб’ється ваша марнота і мізерність. В цей день, кажуть, найефективнішим є загадування бажань (так ніби «бажання» йдуть по особливому прямому, без додаткових «комутацій», каналу прямо на Небо:)).

 

Є інші версії – про те, що Небо відкривається в ніч на Василя (з 13 на 14 січня).  А маг мольфар Нечай казав, що йому «Небо відкривалося» на Різдво…

 

Не знаю як пояснити те, що на Водохреща вода набуває унікальних властивостей – з точки зору фізики пояснення немає, хоча цей факт науково доведений і фізиками в тому числі. Напевно в цей день дійсно відбувається щось таке, що нашим матеріалістичним розумінням пояснити неможливо.

 

Але як «відкривається Небо» практикуючим метафізикам – колись розповів мені один старий містик-мольфар. Він практикував Ісусову молитву.

 

За правило, казав він, ті що вміють «відкривати Небо» розповідають про це неохоче. З кількох причин – перше, що наша мова і весь попередній чуттєвий досвід не дозволяють навіть уявити собі, не те що зрозуміти, трансцендентність, і тому, по-друге, для чого пояснювати те, що більшість сприймати не готова?, а ще – розповідь про Небесні подорожі для містика-початківця можуть мати елемент бахвальства (гордині), - а це шкодить подальшому вмінню «відкривати Небо».

 

Про свої враження від містичних подорожей він розповідав таке:

 

В глибокій медитації чи молитві, коли розум втрачає здатність продукувати думки, коли немає бажань, весь наш видимий світ ніби згортається в воронку і всі його сутності у вигляді енергій вирують в межах цього вселенського конусу, в якому його вершина є точкою переходу на вище Небо, де немає часу і відстаней – все в тобі, все тут і зараз.

 

Через цей перехід тонка духовна субстанція людини (дух-душа?) може перейти на вищі Небеса, яких разом є сім. Кожне наступне Небо так само згортається в конуси, вершини яких є переходами наступне вище Небо.

 

 

 

 

Найнебезпечнішим є саме перший перехід – з матеріального світу на перше Небо, казав мольфар. Небезпека є в тому, що цей перехід охороняють демони та «неприкаяні душі» (жертви насильницької смерті, душі самогубців, душі, які не можуть змиритися із своєю тілесною смертю, бо вважають, що не завершили свої земні справи), які можуть зайняти в тілі місце вашої душі, що відправилася в подорож на перше Небо…

 

Якщо ви не є праведником, то в першій астральній подорожі важливою є присутність «вчителя». Він може не допустити демонів у ваше тіло і допоможе вашій душі повернутися, казав мольфар. Вчителем може бути і ваш ангел-хоронитель, якщо ви навчилися з ним спілкуватися…

 

Небо може відкритися для вас як в результаті важкої праці самовдосконалення і молитв, так і зовсім несподівано – як дар Божий, - казав мольфар…

 

А згадав я собі про цю розмову з магом, коли нещодавно перечитував «Імперію ангелів» Бернарда Вербера. Епізод де він описує, що відчуває душа померлого: «Фантастичне світло притягує мене… Я направляюся ніби до чогось подібного до зливного отвору вакуумного унітазу, навколо цього отвору все обертається по спіралі до якоїсь «чорної діри», яка засмоктує все: сонячні системи, зірки… Вона втягує і мене… Сім Небес. Я знаходжуся на першому Небі... Це конічний простір синього кольору. Потрапляють туди через зіркову піну…»

 

До речі, за Вербером, наступні Небеса після синього мають чевоний, чорний та білий колір – саме в тому ж порядку як кольори палат (груп ступенів посвяти) в деяких езотеричних традиціях… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5195 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1833 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4041 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3167 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7955 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20288 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

271

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

815

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1909

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2387
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

182
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

690
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

472
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18373
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

971
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1211 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6096 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23385 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

288
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

984 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1163 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

492