Коли відкривається Небо

 

 

Кажуть, що в ніч з 18 на 19 січня відкривається Небо і там чути і видно все – все, що у нас на душі. Якщо ваша душа заздрісна, недобра і захланна – у Небі, наче в дзеркалі відіб’ється ваша марнота і мізерність. В цей день, кажуть, найефективнішим є загадування бажань (так ніби «бажання» йдуть по особливому прямому, без додаткових «комутацій», каналу прямо на Небо:)).

 

Є інші версії – про те, що Небо відкривається в ніч на Василя (з 13 на 14 січня).  А маг мольфар Нечай казав, що йому «Небо відкривалося» на Різдво…

 

Не знаю як пояснити те, що на Водохреща вода набуває унікальних властивостей – з точки зору фізики пояснення немає, хоча цей факт науково доведений і фізиками в тому числі. Напевно в цей день дійсно відбувається щось таке, що нашим матеріалістичним розумінням пояснити неможливо.

 

Але як «відкривається Небо» практикуючим метафізикам – колись розповів мені один старий містик-мольфар. Він практикував Ісусову молитву.

 

За правило, казав він, ті що вміють «відкривати Небо» розповідають про це неохоче. З кількох причин – перше, що наша мова і весь попередній чуттєвий досвід не дозволяють навіть уявити собі, не те що зрозуміти, трансцендентність, і тому, по-друге, для чого пояснювати те, що більшість сприймати не готова?, а ще – розповідь про Небесні подорожі для містика-початківця можуть мати елемент бахвальства (гордині), - а це шкодить подальшому вмінню «відкривати Небо».

 

Про свої враження від містичних подорожей він розповідав таке:

 

В глибокій медитації чи молитві, коли розум втрачає здатність продукувати думки, коли немає бажань, весь наш видимий світ ніби згортається в воронку і всі його сутності у вигляді енергій вирують в межах цього вселенського конусу, в якому його вершина є точкою переходу на вище Небо, де немає часу і відстаней – все в тобі, все тут і зараз.

 

Через цей перехід тонка духовна субстанція людини (дух-душа?) може перейти на вищі Небеса, яких разом є сім. Кожне наступне Небо так само згортається в конуси, вершини яких є переходами наступне вище Небо.

 

 

 

 

Найнебезпечнішим є саме перший перехід – з матеріального світу на перше Небо, казав мольфар. Небезпека є в тому, що цей перехід охороняють демони та «неприкаяні душі» (жертви насильницької смерті, душі самогубців, душі, які не можуть змиритися із своєю тілесною смертю, бо вважають, що не завершили свої земні справи), які можуть зайняти в тілі місце вашої душі, що відправилася в подорож на перше Небо…

 

Якщо ви не є праведником, то в першій астральній подорожі важливою є присутність «вчителя». Він може не допустити демонів у ваше тіло і допоможе вашій душі повернутися, казав мольфар. Вчителем може бути і ваш ангел-хоронитель, якщо ви навчилися з ним спілкуватися…

 

Небо може відкритися для вас як в результаті важкої праці самовдосконалення і молитв, так і зовсім несподівано – як дар Божий, - казав мольфар…

 

А згадав я собі про цю розмову з магом, коли нещодавно перечитував «Імперію ангелів» Бернарда Вербера. Епізод де він описує, що відчуває душа померлого: «Фантастичне світло притягує мене… Я направляюся ніби до чогось подібного до зливного отвору вакуумного унітазу, навколо цього отвору все обертається по спіралі до якоїсь «чорної діри», яка засмоктує все: сонячні системи, зірки… Вона втягує і мене… Сім Небес. Я знаходжуся на першому Небі... Це конічний простір синього кольору. Потрапляють туди через зіркову піну…»

 

До речі, за Вербером, наступні Небеса після синього мають чевоний, чорний та білий колір – саме в тому ж порядку як кольори палат (груп ступенів посвяти) в деяких езотеричних традиціях… 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2216
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1459
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3570
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5330
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1614
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

1985

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

100

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

380

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

819

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

1595
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

387
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

722
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2413 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

386
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

810
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4861
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

678
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

540
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

476
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

348
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

668
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

831 2