
У листі повідомлялось, що шкільний директор встановила «власні порядки» у школі та запровадила постійні побори. Не забарилась відповідь і від педагогічного колективу Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.
Все викладене у анонімці вони називають вигаданим та обурюються, що «директора школи, заслужену особу, яка вже 30 років успішно очолює колектив (він, за словами аноніма, “котиться в прірву”, а насправді протягом багатьох років займає перше рейтингове місце в районі) можна облити брудом просто так».
У зверненні наголошують, що «фінансування закладів освіти фактично припинене. Школа виживає тільки завдяки класним батьківським комітетам, які проводять ремонти класних приміщень, закуповують санітарно-гігієнічні засоби для підтримання належного санітарного стану».
«Абсолютною брехнею» називають вказану в листі-анонімці інформацію про організовані у шкільному спортзалі групи здоров’я. Адже, за словами педагогічного колективу,«упродовж минулого року й до жовтня поточного року там була поламана підлога, тому більшість уроків фізкультури проводилися на спортмайданчику або в окремій частині спортзалу».
«Подарунки до свята Миколая протягом багатьох років виділяє приватний підприємець Жолобович О.І. Їх ми роздаємо учням 1-4 класів, дітям-сиротам, напівсиротам, дітям з малозабезпечених і кризових сімей. Якщо є можливість (отримуємо більше подарунків, як дітей цих категорій), їх використовуємо як призи на новорічних ранках, бо додаткових коштів для закупівлі подарунків і сувенірів школа не має. Протягом першого семестру 2014-2015 н.р. учні один раз переглядали 3D фільм. Ціна квитка складала 15 грн, (спробуйте порівняти з вартістю таких сеансів у кінотеатрах), глядачами були біля 100 учнів. Благодійний внесок для школи складав75 грн, які були витрачені на заправку картриджа до принтера. У грудні було проведено лялькову виставу, яку переглянули 60 учнів. Благодійний внесок для школи склав120 грн, які витратили на оформлення стендів. Режим роботи школи затверджено на засіданні педагогічної ради 29 серпня 2014 року, розклад уроків і перерв погоджений начальником Богородчанського міжрайонного управління держсанепідемслужби. Він передбачає дві великі перерви по 15 хвилин. Запропонований режим мотивований потребою підвозу учнів, які користуються послугами шкільного автобуса (за графіком, він вирушає зі шкільного подвір»я о 15 год, такий режим продиктований потребою інших рейсів цього ж транспортного засобу до інших шкіл в межах району). Під час перерви ми встигаємо організувати гаряче харчування всіх бажаючих учнів. біганина по магазинах у пошуках їжі в школі не схвалюється з кількох причин. По-перше, ми несемо відповідальність за безпеку харчування дітей, по-друге, немає ніякої гарантії, що учень, перебігаючи дорогу, не потрапить у ДТП. Батьки відправляють на навчання здорових дітей і мають право такими ж зустріти їх після завершення навчального процесу. Вважаємо, що за сумлінне виконання професійних обов’язків відповідальність (адміністративна чи кримінальна) не передбачена», - пишуть педагоги.
Прикметно, що причиною спалахнувшого скандалу педагогічний колектив бачить саме журналістів. Тим не менш, велика кількість негативних коментарів до статті підштовхує до думки, що «немає диму без вогню».
Натомість, у Департаменті освіти та науки Івано-Франківської ОДА ситуацію не коментують, адже вважають її «на рівні чуток».
Та все ж, у розмові з кореспондентом «Бліц-Інфо» зауважили, що директор вищезгаданого навчального закладу вже пенсійного віку, і мабуть таким чином хтось намагається посісти її місце.