Клуб «Трильйон доларів»

Ми працюємо, щоб допомогти вам знайти найкращу POS-систему, найкращу компанію з обробки кредитних карток або найкращу послугу з оплати праці, але, як відомо, ми також щомісяця досліджуємо бізнес.


Microsoft нещодавно стала останньою компанією, яка приєдналася до ексклюзивного «Клубу трильйонів доларів» на Волл-стріт, після досягнення в кінці квітня ринкової капіталізації у трильйон доларів.

Вони доєдналися до Apple та Amazon, які за останні роки значно зростали (хоча Amazon в цей час трохи опустився нижче порогового значення в 1 трлн дол.).

І хоча багато хто ще не має навіть мільйона доларів, Джефф Безос першим отримав 100 мільярдів доларів і може стати першим світовим трильйонером раніше, ніж ви думали.

Ми проаналізували історичні зміни деяких найбагатших компаній у світі та людей, намагаючись передбачити, коли вони приєднаються до Клубу трильйонів доларів.


Які компанії першими приєднаються до клубу «Трильйон доларів»?

Виглядає так, що Google може приєднатися до своїх технічних гігантів Apple і Microsoft, коли вони отримають позначку в 1 трлн доларів протягом наступного року (як це зробить Amazon, який минув поріг у минулому, але ненадовго).

Виглядає так, що Google налаштований приєднатися до своїх технічних гігантів Apple і Microsoft, коли вони отримають позначку в 1 трлн доларів протягом наступного року (як це зробить Amazon, який минув поріг у минулому, але ненадовго).

Наступними у черзі буде конгломерат Беркширського відродження Воррена Баффета і постачальник фінансових послуг Visa, який може досягти порогу у 1 трлн доларів до 2023 року.


Прогнозування перших світових трильйонерів

Попри те, що втратив приблизно 38 мільярдів доларів у рамках свого недавнього розлучення, Джефф Безос все ще є найбагатшою людиною у світі, а його чистий дохід в середньому зріс на 34% за останні п’ять років, що потенційно може призвести до того, що він стане першим світовим трильйонером вже у 2026 році, в цей момент йому виповниться 62 роки.

Йому, мабуть, доведеться почекати ще кілька років, а тим часом засновник Facebook Марк Цукерберг міг би отримати статус мільярдера в молодшому віці, ніж Безос, оскільки його поточний ріст ставок буде мати значення в 1 трлн доларів у віці 51 рік.

З 25 проаналізованих нами осіб лише одинадцять мають реальні шанси стати мільйонерами впродовж життя, виходячи з останніх темпів зростання їхніх статків.


Методологія

Ми аналізували ринкову капіталізацію 25 найцінніших компаній на Нью-Йоркській фондовій біржі за версією Macrotrends, а також чистий дохід 25 найбагатших людей у ​​світі, за даними Forbes, в обох випадках протягом останніх п'яти років (станом на 16 вересня).

Тоді для обох ми підрахували середньорічний % приріст за останні п’ять років і застосували цей темп зростання для кожного майбутнього року, щоб спробувати передбачити, як зміниться значення.


Примітки:

- Для Google, Berkshire Hathaway і Royal Dutch Shell, які розділили свої акції на більш ніж одну групу акцій, ми взяли одну з найвищою ціною станом на 16 вересня.

- Для виробництва Alibaba та Taiwan Semiconductor Manufacturing, дані ринкової капіталізації були взяті від компанії YCharts.

-Дивлячись на найбагатших людей у ​​світі, ми виключили Девіда Коха, який помер після опублікування списку Forbes, а також Франсуазу Беттенкорт Майєрс та Беате Хайстер та Карла Альбрехта-молодшого, які успадкували свої статки менше, ніж п’ять років тому, і тому для них не було достатньо даних для розрахунку середнього темпу зростання.

 за матеріалами Comparisun


15.05.2020 3754
Коментарі ()

12.05.2021
Лідія Вітранчик

Ніхто і гадки не мав, що «Прикарпаття», яке ще рік назад дивувало своїх вболівальників перемогами та досягненнями, зараз буде вести таку складну боротьбу за виживання і своє заслужене місце в лавах елітної Першої ліги.     

504
11.05.2021
Ліля Горковенко

Міський голова Руслан Марцінків став лідером серед українських мерів за кількістю заступників. В останній місяць 2020 року очільник міста зробив собі подарунок і у два рази збільшив їх штат.

1090
08.05.2021
Катерина Черкашина

Кореспондентка «Фіртки» побувала на головних подіях святкування Дня міста. Як він пройшов – у її репортажі.

1340
29.04.2021
Андрій Кецмур

Про пригоди впродовж дворічного робочого відрядження "Фіртка" поспілкувалася із франківцем Юрієм Войчаком - фахівцем у банківській сфері, міжнародним експертом з кредитування бізнесу. Ділимося з вами його «нотатками мандрівника» про дивний для українця світ Непалу.

2817
27.04.2021
Остап Микитюк

Інтерв’ю з відомим українським перекладачем та молодим поетом — В’ячеславом Стельмахом: чим живуть, про що мріють і як відпочивають ті, завдяки кому ми маємо можливість читати світові бестселери українською.

2460
19.04.2021
Тетяна Дармограй

Сьогодні, у час пандемії й війни, люди стали особливо вразливими до панічних атак. Водночас їх часто плутають з серцевим нападом й інфарктом міокарда, тому на прикладі життєвої історії розповідаємо простими словами про особливості нападів паніки.  

4048

Про нічний клуб - просто в серці COVID-реактора; відставки; очікування шалених фінансових стягнень і вірогідно - міжнародний скандал...

6563

Під час останнього пленарного засідання четвертої сесії Івано-Франківської обласної ради створено депутатську групу  «СТРАТЕГІЯ ПРИКАРПАТТЯ-2050». До її складу ввійшло кілька депутатів з різних фракцій. Я стала ініціатором та головою ново

6155

[оновлено!] Жаху в Україні - можна було уникнути! ІФ не став би COVID-Чорнобилем, а статистика (яку після локдауну вже неможливо приховувати) - мала б зовсім інший характер, якби... Саме про це - дана публікація.

8777

Чому цвинтарний "старшина" – регулярно отримує премію в понад півсотні тисяч?! А лікар, що рятує життя (ризикуючи своїм власним) – має лише три тисячі зарплати?!! На гарантовані надбавки лікарям (за версією трипальц-"паТРІотів") – начебто "нема грошей". Чи справді нема?

7440
22.04.2021

Про це йдеться у звіті Міжнародної організації виноградарства і виноробства.

2533
16.04.2021

Пагони цибулі - унікальна комбінація корисних речовин, потрібних саме навесні, і їх набагато більше навіть ніж у цибулі ріпчастій.

3359
15.03.2021

Великий піст у 2021 році налічує 47 днів. Відомо, що у цей проміжок часу треба дуже прискіпливо ставитись до харчового раціону...

5759
05.05.2021

У третій день Великодніх свят Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин завітав на парафію святого Апостола Юди Тадея, що в Івано-Франківську, на вул. Стуса, 29.  

1226
03.05.2021

Поливаний понеділок у 2021 році відзначають 3 травня, на другий день після Великодня.  

1707
02.05.2021

На Христове Воскресіння, яке відзначається 2 травня, очільники Православної церкви України та Української греко-католицької церкви звернулися до українців зі святковими посланнями.  

1337
02.05.2021

У переддень світлого празника Воскресіння Христового Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин звернувся до вірних з Великоднім привітанням.  

1392
10.05.2021

Активісти в Німеччині домоглися офіційного визнання нічних клубів країни культурними установами. Раніше їх класифікували як розважальні заклади нарівні з букмекерськими конторами та ігровими залами.

611
30.04.2021

Вона визначала життя в Німеччині майже 16 років. Але зараз політична стабільність, якою країна користувалася так довго за часів Ангели Меркель, підходить до кінця, політик готується відмовитись від посади канцлера.  

2097
25.04.2021

Міністерства закордонних справ Литви, Латвії та Естонії 23 квітня оголосили у своїх країнах персонами нон ґрата чотирьох російських дипломатів.

2323
15.04.2021

Президент США Джо Байден оголосив про запровадження у США загальнонаціонального надзвичайного стану у зв’язку з "надзвичайною загрозою" через зовнішню діяльність уряду Російської Федерації.  

3911
11.04.2021

Велика Британія та США вважають, що Росія повинна негайно «послабити напругу» і жити у відповідності з її міжнародними зобов’язаннями.  

3488 1