
Гідродинамічне промивання - це один з найсучасніших методів очищення каналізації. У ході цього методу не використовують хімічних речовин, які здатні пошкодити труби, виготовлені зі сталі. Тому ця методика дозволяє швидко усунути засмічення, які не видаляються з використанням звичайного сантехнічного троса.
Порядок здійснення гідродинамічного прочищення каналізації
Перед здійсненням гідродинамічного очищення каналізації, спеціалісти МонтажТехСервіс, з якими можна зв'язатися за посиланням mtsewer.com.ua/uk/services/mts-gidrodinamichne-prochishhennya-kanalizaczii/ можуть спускатися у колодязь, та діагностувати інженерні комунікації. Це потрібно, щоб визначити, з якого матеріалу виготовлені каналізаційні труби і чи витримають вони певний тип очищення. В залежності від матеріалу, обирають потрібний метод, який буде найбільш безпечним по відношенню до труб.
Що стосується старих каналізаційних систем, які виготовлені зі сталі та покрилися корозію, заборонено користуватися хімічними речовинами. Кислоти та поверхнево-активні речовини вступають у хімічну реакцію з залізом та поверхнею сталевих труб, викликаючи пошкодження та протікання. Найбільш лагідним вважають гідродинамічне прочищення каналізації, яке дозволяє усунути засмічення лише з використанням потоків води.
Принцип видалення засмічень з використанням гідродинамічної методики:
- Після того, як сантехнік визначить основну причину засмічення, на шланг одягається спеціальна насадка. Вона може мати гострий кінчик або круглу, грушоподібну форму.
- Таку насадку використовують для кінцевого чищення, щоб видалити залишки засмічення. В основному використовують форсунки з гострими кінчиками, які дозволяють пробити невеликі отвори у твердій масі, та вимити їх з використанням потоків води під високим тиском.
- Основним механізмом, який використовують під час гідродинамічного прочищення, вважають водяний насос. Саме він дозволяє стискати воду та подавати її на форсунки під високим тиском. Такий прилад працює з використанням електричного струму або дизельного палива.
Оцінка якості роботи після гідродинамічного очищення
Після проведення очищення, коли вода без перешкод стікає в систему каналізації, при необхідності сантехнік може виконати обстеження комунікацій, з використанням камер. Для цього на кінчику зонду закріплюють камеру, що дозволяє побачити стан каналізаційної системи. Можна зафіксувати залишки засмічення або поганий стан каналізаційних труб. Це дозволить визначитися з подальшою заміною каналізаційних систем, або здійснити повторне очищення, щоб видалити залишки бруду.
Це сучасна система, яка не потребує механічних методів, що дуже часто пошкоджують поверхню інженерних комунікацій. Гідродинамічна методика від МонтажТехСервіс безпечна, бо дозволяє регулювати тиск та обрати найбільш підходящі форсунки, що здатні без шкоди розбивати тверді та м'які засмічення, вимиваючи їх з системи.
Партнерський матеріал