«Карпатський рейнджер»: актори серіалу поділилися враженнями від зйомок у Карпатах

24 лютого о 20:30 на каналі 2+2 відбудеться прем’єра екшн-детективу «Карпатський рейнджер», зйомки якого частково проходили у Карпатах.

«Карпатський рейнджер» – це перший україномовний детектив, який знімали за підтримки Уряду України та Міністерства культури, пише Фіртка з посиланням на Mukachevo.net.

За сюжетом штаб-сержант канадської кінної поліції українського походження Пол Гордійчак прибуває до Західної України в якості інструктора програми «Український шериф». Після закінчення навчання Пол планує повернутися до Канади, проте його очікує несподіванка – кілер, який повинен був його вбити, випадково потрапляє у майбутнього шерифа Нагури. Тепер Полу доведеться залишитися на батьківщині предків, тимчасово стати шерифом та знайти вбивць.

Нагура – вигадане карпатське містечко, що знаходиться на перетині кордонів. Аби передати у кадрі всі природні та культурні особливості регіону, знімальна група на кілька тижнів відправилася на Закарпаття. Але перед цим режисер, оператор, лінійний і креативний продюсер, менеджер по локаціях здійснили дві трьохденні експедиції, під час яких спілкувалися з місцевими та підбирали необхідні локації, а саме: гірські краєвиди, річки, лісові стежки, урвища та мости. Крім того, у серіалі можна буде побачити закарпатське місцеве кладовище і шахту. Глядачі побачать пейзажі у Рахові, Яремче, Татарові, Микуличині, а також найближчих селах.

Зйомки у горах команді серіалу далися непросто – весь час процесу заважала мінлива погода та сильні зливи. Працювати за таких умов у гірській місцевості просто небезпечно, тому інколи доводилось чекати по 5-6 годин. Крім того, щодня знімальна група проводила кілька годин у дорозі, долаючи відстань від однієї локації до іншої. Працювати у такому напруженому графіку акторці Дар’ї Єгоркіній допомагала унікальна природа регіону:

Головному акторові Артемію Єгорову, який зіграв того самого рейнджера, було ще складніше. Кожен день Артемію доводилось грати у сценах з бійками, видовищними перестрілками, ризикованими трюками, а також погонями на байках та конях. Тож у вільні від зйомок дні, актор прогулювався мальовничими карпатськими просторами. Окрім природи, його неабияк вразили місцеві:

«Карпати – це нескінчені річки, безкраї гори, тумани, різкі погіршення і поліпшення погоди. Я взагалі природу люблю, а для зйомок на натурі – це дуже важливо. У Карпатах я зустрів багато безкорисливих людей, які пропонували свою допомогу, запрошували приїжджати в наступному році і жити безкоштовно. Але одна історія мене особливо вразила. Ми піднімалися з дружиною на гору і побачили бабусю, її звали Луїза. Вона несла якусь сумку, і я запропонував їй допомогу, але вона відмовилася. Як потім виявилося, вона несла 15 кілограм цементу! На гору! Живе вона у Рахові, але має будиночок на горі. І це при тому, що їй 80 років. Ви уявляєте? Люди в Карпатах інші, відкритіші»

Актор і ведучий програми «Загублений світ» Геннадій Попенко, який у серіалі зіграв столичного поліцейського, затятий мандрівник. Він відвідав більше 30 різних країн, від Бразилії до Японії, а одного разу на байку разом з дружиною за 22 дні об’їхав 10 країн Балканського півострову. Проте не менш охоче Геннадій подорожує рідною країною, минулого літа він навіть здійснив поїздку місцями, про які раніше розповідав у «Загубленому світі». Цього року він планує нову, ще більш незвичайну подорож:

«Цього літа я хочу поїхати до Карпат усією родиною. Цього разу вже не з однією донькою, а з двома. Святі, молодшій доньці, буде лише півроку. Але має звикати до родини кочівників. Проте поїздка буде ще більш незвична. Планую її зробити на автомобілі, що вмішує в себе сімох осіб. Тож, сподіваюся, наші батьки до нас приєднаються. А їм в Карпатах буде що показати та спробувати. Наприклад, село Манява. Саме в цьому селі живе велика кількість довгожителів. Мешканці зізнаються, що справа у воді, яка допомагає їм зберігати здоров'я та довголіття. Сподіваюся, і батьки скинуть з десяток років під Манявським водоспадом. Ось так подорожі «Слідами проекту «Загублений Світ» розширюються»


23.02.2020 2498
Коментарі ()

23.05.2025
Вікторія Косович

Про методи викладання, сучасну школу історії та виклики професії Володимир Половський розповів журналістці Фіртки.

1371 2
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

1695 1
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

2490
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

2313 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7557
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15278 31

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють, зміщуючи акценти з важливого на другорядне.  

332

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

1051

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

1119

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1909
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

293
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

670
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

911
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3137
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

937
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1966
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

1016
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35167 1
22.05.2025

Держсекретар США Марко Рубіо відмовився назвати лідера Кремля володимира путіна воєнним злочинцем.  

285
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

495
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

640
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

957