Кандидати на посаду ректора Прикарпатського університету виступили - фаворити Великочий та Цепенда (ДОДАНО ФОТО)

 

Як вже повідомляла «Фіртка», сьогодні розпочалася конференція трудового колективу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. На порядку денному: внесення до складу Вченої ради університету та обрання претендентів на вакантну посаду ректора Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

 

На конференції в президії присутній представник Табачника, заступник міністра освіти та науки, молоді та спорту Євген Суліма, народний депутат України Ігор Зварич, заступник голови Івано-Франківської ОДА Роман Іваницький та заступник голови обласної ради Остап Дзеса.

 

Нещодавно усі четверо претендентів доповіли перед конференцією та відповіли на запитання залу.

 

Першим доповідав директор інституту туризму Володимир Великочий. Молодий професор першим подав документи для участі у виборах.  Із залу Великочию задали питання про його політичну приналежність. На що він відповів, що є позапартійним. «Університет мусить працювати з усіма політичними партіями, які працюють на розвиток країни» - вважає молодий науковець.

Також Володимир Великочий заявив, що негативно ставиться до запровадження другої державної мови.

 

Другим виступив екс-ректор Богдан Остафійчук. Він заявив, що бажає стати новообраним ректором аби закінчити розпочате. Для цього Остафійчуку необхідно всього 1 рік на посаді ректора, а далі він готовий передати крісло очільника «вузу» будь-кому з бажаючих.

Щодо міністерської догани, яка була видана щодо Богдана Остафійчука в січні місяці цього року, екс-ректор має на руках рішення суду, яке скасовує цю міністерську догану. Проте заступник міністра освіти Євген Суліма повідомив, що вищезгадане рішення суду є новиною для міністерства.

 

Третім виступив декан економічного факультету Михайло Романюк. У своєму виступі він зробив ставку на командну роботу і рівномірне фінансування усіх наукових колективів університету. «Нам працюватиметься легше і житиметься краще» - констатував Романюк.

 

Останнім виступав виконувач обов’язків ректора Ігор Цепенда. Він робить акцент на міжнародні зв’язки та співпрацю з іноземними університетами. Також, на думку Цепенди, «вузу» необхідно втримати науковий потенціал та посилити роботу над заочною формою навчання.

Крім цього, в.о. ректора наголосив на дистанційному навчанні, яке успішно реалізовує професор Павло Федорук.

«Пам’ятаймо всі: мудрий вибір – краще життя» - завершив промову Цепенда.

Спостерігаючи за настроєм та увагою університетського колективу під час заслуховування доповідачів, фаворитами є директор інституту туризму Володимир Великочий та в.о. ректора Ігор Цепенда.

 

Наразі, перед залом виступають члени конференції в підтримку кандидатів.

 

екс-ректор Богдан Остафійчук виступає

 

 

 

 

 

 

 

директор інституту туризму Володимир Великочий слухає конкурентів

 

 

заступник міністра освіти Євгеній Суліма

 

Богдан Остафійчук

 

декан економічного факультету Михайло Романюк

 

 

 

 

представник Табачника (зліва) та народний депутат України від Партії регіонів Ігор Зварич (зправа)

 

Євген Суліма, нардеп Ігор Зварич та заступник губернатора Роман Іваницький

 

Михайло Романюк

 

Ігор Цепенда

 

 

Павло Федорук, керівник центру інформаційних технологій

 

 

 

 


20.04.2012 3534 2
Коментарі (2)

захар 2012.04.20, 22:43
Абсолютно вірний вибір!!!Респект Цепенді!Але,якщо творити по новому,то таких,як Карась Гані гнати поганою мітлою.В свій час Ющенку треба було Юльку викопати в шию,сьогодні це зробити з Ганькою(її рівень староста на вісілє в Небилові...)
ковбаска 2012.04.23, 16:11
Підтримую Захара на 100 відсотків. Про Цепенду - браво, добре, що переміг. Епоха маразму імені Остафійчука скінчилась. А Ганьку - гнати, без сумніву... Бо ЯК могла ЦЯ особа контролювати виховну роботу в університеті, якщо вона і моральність стоять ТАК далеко...
21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

326
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1395
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2547 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3633
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2971
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2146

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

615

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

466

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1635

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1799
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

286
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

503
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

802
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4986
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

358
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

879
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10126
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

510
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

263
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

373
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

400
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

721