У червні минулого року була підписана Постанова Кабміну №404. Ця програма передбачалася на 2014-2015 роки і стосувалася вирішення проблем комунальної сфери за рахунок кредитних коштів, які надаються під гарантії уряду.
— Ми подали 4 передпроектні пропозиції: на 116 млн. гривень — пропозиції, які стосуються водовідведення, на 35 млн. гривень — теплопостачання; 16,6 млн. гривень — на відновлення Добровлянського водозабору, і 7,5 млн. гривень — на заміну аварійних мереж. Плюс УЖКГ Калуської міської ради просило кошти на придбання техніки. Загалом пропозиції від Калуша “натягнули” на 190 млн. гривень. Робоча група у Мінрегіонбуді розглянула документи і передала їх віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу для візування. Після цього етапу питання виноситиметься на розгляд сесії Калуської міської ради. Кошти — кредитні: на 10 років під 10% річних. Кредит погашатиме держава. Це — дуже вигідна для міста перспектива, — повідомив раніше у коментарі «Вікнам» директор КП «Водотеплосервіс» Ігор Яковина, пишуть Вікна.
— Нинішня ситуація у державі перекреслила всі сподівання міста. Єдине, на що може сподіватися Калуш, — це 35 млн. гривень для ПрАТ “ЛУКОР” за очистку стоків, — про це розповів на одній із сесій міської ради міський голова Ігор Насалик уже цього року.
— З Калуша «зняли» кошти, які передбачалися на погашення боргу за очищення стоків — через економічну ситуацію у державі, — повідомив сьогодні під час прес-конференції голова Калуської РДА Василь Петрів, відповідаючи на питання про те, чи буде він брати участь у наступних виборах міського голови.
Василь Петрів також ззазначив, що місто має 160 млн. боргу за тепло перед Калуською ТЕЦ.