Місцеві медики переймають американський досвід лікування органів слуху. До Івано-Франківська прибув професор медичного факультету університету Джорджтаун штату Вашингтон Річард Вагнер.
В клініці здійснюється складна операція. У пацієнта гнійний отит із порушенням цілісності вушної барабанної перетинки. Американський отохірург не займається оперативним втручанням. Він лише консультує місцевих медиків. Надає їм теоретичну мотивацію лікувати по-новому.
Медичний скальпель - у руках молодих фахівців. Клінічний ординатор кафедри лор-захворювання Роман Фіщук каже, досі такі операції здійснювали на основі застарілих методів лікування.
Це оперативне втручання передбачає сучасні технології та медичні практики. Така процедура дієва і безпечна для пацієнта, повідомляє радіо Вежа.
В режимі реального часу відбувається дистанційна ото-конференція. Прослідкувати за діями фахівців, перейняти досвід та долучитися до відкритої трансляції в Інтернеті можуть студенти-медики усього західного регіону України. У такий спосіб, впевнені місцеві науковці, досягається більший ефект від навчання.
Освітні медичні програми під керівництвом американського отохірурга успішно діють у багатьох країн світу. Фахівці сподіваються : співпраця між Асоціацією оториноларингологів Прикарпаття та Міжнародною Благодійною Організацією "Global ENT Outreach" матиме конкретні результати.
Захворювання слухового апарту та вуха серед прикарпатців складає 5 відсотків. Зазвичай такі патології не лікували. Та й не було якісної діагностики. Застосування новітніх технологій дозволить таку статистику покращити, переконані медики.