На третій сходинці розмістилася Дніпропетровська область: там з початку року пропонували до продажу машин на $1,2 мільярда, що складає 7,5% від загальної суми.
Картина українського авторинку суттєво змінилася після повномасштабного російського вторгнення. Суттєво змінилися частки регіонів в структурі продажів легковиків в інтернеті — як кількісно, так і фінансово.
Якщо порівнювати частки регіонів в сукупній вартості автомобілів у продажі в січні та серпні, найбільше додала Львівська область: +26,2%.
Суттєво зросла фінансова частка Хмельницької області (+20,1%). Київ і Київщина додали собі +15,8%, а сумарна вартість автомобілів у Вінницькій області зросла на +15,1%. В більшу суму експерти оцінюють і машини, що продаються на Одещині — на +9% більше.
Також фінансова частка зросла й у деяких інших областях:
- Закарпатська: +7,9%;
- Черкаська: +7,1%;
- Кіровоградська: +6,7%;
- Полтавська: +6,5%;
- Дніпропетровська: +6,1%;
- Чернівецька: +5,6%;
- Тернопільська: +4,3%.
Більш-менш стабільною ситуація залишилася Рівненській (+2,0%), Житомирській (+1,1%), Івано-Франківській (-0,8%) та Волинській областях (-1,1%).
Натомість найбільше фінансово авторинок «просів» на Херсонщині: там сукупна вартість автомобілів у продажі знизилася аж на −84,8%. На другому місці знизу — автомобілі, що продаються в Донецькій області: їх сумарна вартість на −70,6% нижча, ніж у січні.
Наполовину (-50,5%) скоротилася фінансова частка Харківщини. Також суттєве падіння експерти зафіксували у таких областях:
- Сумська: −11,8%;
- Чернігівська: −12,5%;
- Запорізька: −29,6%;
- Луганська: −46,6%;
- Миколаївська: −47,0%.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Читайте також:
Українське виробництво авто: відомо, які легковики найпопулярніші