Іван Слюсар: З приходом горе-інвестора на стадіоні склалася жахлива, катастрофічна ситуація…

 

/data/blog/33174/dd1e367b8bf5cdfa7136511911f199ee.jpg

Про це заявив директор стадіону «Рух» Іван Слюсар на сесії Івано-Франківської міської ради під час заслуховування інформації про ситуацію, що склалася довкола центральної спортивної арени міста.

Міський голова Віктор Анушкевичус зазначив, що декілька тижнів тому в нього була розмова з директором ТзОВ «Скорзонера» Олександром Шевченком з приводу повернення у власність міста стадіону, і той начебто погодився на дану пропозицію (тим більше, неодноразово заявляв про це в пресі), проте «до сьогоднішнього дня ситуація явно затягується».

«Коли я приїхав до нього з актами прийому-передачі, він заявив, що готовий повернути місту стадіон, але хай опрацюють документи його юристи. Юристи допрацювались до того, що й надалі триває незрозуміла ситуація. Якщо ти говориш, що готовий передати, то підпиши акти прийому-передачі. Зараз питання лежить в юридичній площині, ведеться дискусія, до цього процесу залучені і юристи, і Реєстраційна палата. Думаю, що потрібно прийняти рішення сесії, аби я міг продовжити з ним діалог і все-таки повернути це майно, без збитків для громади, бо з того, що вони пропонують, то ми ще їм винні будемо. Цього не повинно статися», – зазначив Віктор Анушкевичус.

Один з ініціаторів рухівського «розбору польотів» член фракції «За зміни в Івано-Франківську» Сергій Борзов запропонував надати слово директору стадіону Івану Слюсару, «аби він через засоби масової інформації доніс до пана Шевченка про той стан справ, що відбувається на стадіоні». Так і вирішили.

«Шановні депутати, я хочу сказати вам про те, що з приходом горе-інвестора на стадіоні склалася дійсно жахлива, катастрофічна ситуація. Вперше за 17 років стадіон, який на сьогоднішній день є найбільшою спортивною спорудою області, залишився без тепла, без води, без електроенергії!

З першого листопада минулого року інвестор узяв на себе ті залишки орендаторів, уклав з ними угоди і за електроенергію не платить. В той час, коли стадіон був самостійною господарською структурою, заборгованості у нас ніколи не було. На сьогоднішній день наша заборгованість за електроенергію становить 252 тисячі гривень! У мене запитання: хто цю заборгованість погашатиме?

Згідно з домовленостями з інвестором, він зобов’язувався працевлаштувати обслуговуючий персонал стадіону. На сьогоднішній день жодна особа не працевлаштована! Спортивна споруда хоча й будівля, але це живий організм, який потрібно і охороняти, і ремонтувати, і підтримувати порядок. Люди без зарплати, люди розчаровані!

На стадіоні знаходиться дитяча спортивна школа, у якій займається 300 дітей, а на стадіоні ні води, ні електроенергії, ні опалення. Темно, сиро, холодно…

В лютому минулого року я говорив: давайте розв’яжемося з цим інвестором, чим швидше – тим краще. Минуло вже більше року. А ми тягнемо-тягнемо. Бо я розумію: кому потрібно брати цей чемодан без ручки. І мені важко. Я вже фізично, морально, психологічно замучився», – зазначив директор стадіону «Рух» Іван Слюсар.

Депутати ВО «Свобода» Михайло Сеньків та Сергій Стефанко поцікавилися у директора, в якому стані стадіон передавався інвестору. Виявилося, на момент передачі стадіону в приватні руки не було жодної заборгованості, більше того – за електроенергію була передплата.

«Кошторис утримання спортивної споруди становить 1 млн. грн. в рік. В нас було 15 орендаторів, а сьогодні – всього лише три. В середньому доходи становили 50 тис. грн. в місяць», – повідомив директор стадіону. Тепер же інвестор перейняв на себе збір орендної плати, не вклавши у стадіон жодної копійки.

«Хочу вам назвати такі деталі, хоч вони може і дрібні, але дуже суттєві. Коли він ішов на вибори, ви знаєте, як витрачалися гроші – наліво і направо. Це його справа. Але коли на стадіоні вийшли з ладу газонокосарки – він не дав жодної копійки, щоб придбати нові, жодної копійки на придбання хоч кілограма насіння, міндобрив, піску», – підкреслив Іван Слюсар.

За таких обставин, як зазначив Віктор Анушкевичус, інвестор, як це не прикро, обікрав стадіон, а відтак і громаду Івано-Франківська. «Стадіон стоїть пусткою. Такого ще дійсно не було».

Міський голова зазначив, що буде «до останнього вести переговорний процес з тим, щоб переконати цього інвестора повернути майно Івано-Франківській міській раді в повній мірі, відповідно до того акта прийому-передачі, в якому ми передавали. Бо інший шлях – шлях судів – є надзвичайно тяжкий. І тяжко з цією фірмою боротися».

Сам «винуватець торжества» Олександр Шевченко, хоч і неодноразово запрошувався, на сесійне засідання не прийшов. В результаті міська рада прийняла рішення скликати загальні збори Товариства Професійний футбольний клуб «Прикарпаття» на 25 квітня 2013 року з наступним порядком денним: «Про затвердження річних результатів діяльності товариства та затвердження звітів і висновків ревізійної комісії»; «Про повернення в натуральній формі майнового комплексу Івано-Франківської міської ради у власність територіальної громади міста Івано-Франківська, згідно з актом прийому-передачі».

Контроль за виконанням рішення депутати поклали на міського голову Віктора Анушкевичуса.

 

Ростислав ТВЕРДОХЛІБ, ЗК


Коментарі (8)

Петро 2013.03.14, 15:54
З приходом "горе-інвестора" фінансові потічки з місцевих кабаків перестали литися в кишеню директора і закінчилися безкоштовні обіди. Поверніть все назад!
Микола 2013.03.15, 07:37
Ти не Петро, ти баран! Директор стадіону патріот футболу . І дуже скромна людина! Але , Петя, радій, бо ти не одинокий баран! Баран і міський голова і вся міська рада!
Петро 2013.03.15, 10:21
Слюсар - патріот футболу. Чую про таке вперше. Назвіть хоча б один його патріотичний крок.
Петро 2013.03.15, 10:23
До речі, на фото дуже добре видно, наскільки "симетрично" розташовані трибуни. Тобто бігові доріжки за одними з воріт просто не вписуються. Нафіг таке будувати?
Вуйко 2013.03.16, 19:05
Той стадіон взагалі невідомо що за "фахівець" проектував і будував. З другого ярусу не видно не тільки бігових доріжок, але і край поля. Файно спроектували. Та й то не добудували.
kergudu 2013.03.19, 09:05
Все це можна було передбачити, сідаючи за стіл з коломойськими шулерами і укладаючи з ними угоду. У міської влади працює ціла армія юристів.Звідси висновок: або цих юристів так само долучаємо до баранів в компанію до Петра, або влада сама була зацікавлена, щоб саме така угода була укладена з Шевченком.
gryc 2013.03.19, 20:27
країна неляканих ідіотів! Передавати такі споруди інвесторам і не передбачити штрафних санкцій за невиконання зобовязань... Барани у владі, а бандити - раді!
Петро 2013.03.20, 09:27
Закатати 30-50 млн. грн в бетон - це інвестиція? Нікому той Рух нафіг не потрібен. Якийсь ідіот за радянської влади почав будувати цю махину і тепер через це всі страждають. Не потрібен містові стадіон на 20 000. Не потрібен!!!!!
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

423
29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

679
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1195
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2530
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1377
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

2039 9

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

707

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

767

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1669

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1657
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

361
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

467
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18374
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7492
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3667
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1057
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10787
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

304
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

301
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

496
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

457
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

693