Іван Слюсар: З приходом горе-інвестора на стадіоні склалася жахлива, катастрофічна ситуація…

 

/data/blog/33174/dd1e367b8bf5cdfa7136511911f199ee.jpg

Про це заявив директор стадіону «Рух» Іван Слюсар на сесії Івано-Франківської міської ради під час заслуховування інформації про ситуацію, що склалася довкола центральної спортивної арени міста.

Міський голова Віктор Анушкевичус зазначив, що декілька тижнів тому в нього була розмова з директором ТзОВ «Скорзонера» Олександром Шевченком з приводу повернення у власність міста стадіону, і той начебто погодився на дану пропозицію (тим більше, неодноразово заявляв про це в пресі), проте «до сьогоднішнього дня ситуація явно затягується».

«Коли я приїхав до нього з актами прийому-передачі, він заявив, що готовий повернути місту стадіон, але хай опрацюють документи його юристи. Юристи допрацювались до того, що й надалі триває незрозуміла ситуація. Якщо ти говориш, що готовий передати, то підпиши акти прийому-передачі. Зараз питання лежить в юридичній площині, ведеться дискусія, до цього процесу залучені і юристи, і Реєстраційна палата. Думаю, що потрібно прийняти рішення сесії, аби я міг продовжити з ним діалог і все-таки повернути це майно, без збитків для громади, бо з того, що вони пропонують, то ми ще їм винні будемо. Цього не повинно статися», – зазначив Віктор Анушкевичус.

Один з ініціаторів рухівського «розбору польотів» член фракції «За зміни в Івано-Франківську» Сергій Борзов запропонував надати слово директору стадіону Івану Слюсару, «аби він через засоби масової інформації доніс до пана Шевченка про той стан справ, що відбувається на стадіоні». Так і вирішили.

«Шановні депутати, я хочу сказати вам про те, що з приходом горе-інвестора на стадіоні склалася дійсно жахлива, катастрофічна ситуація. Вперше за 17 років стадіон, який на сьогоднішній день є найбільшою спортивною спорудою області, залишився без тепла, без води, без електроенергії!

З першого листопада минулого року інвестор узяв на себе ті залишки орендаторів, уклав з ними угоди і за електроенергію не платить. В той час, коли стадіон був самостійною господарською структурою, заборгованості у нас ніколи не було. На сьогоднішній день наша заборгованість за електроенергію становить 252 тисячі гривень! У мене запитання: хто цю заборгованість погашатиме?

Згідно з домовленостями з інвестором, він зобов’язувався працевлаштувати обслуговуючий персонал стадіону. На сьогоднішній день жодна особа не працевлаштована! Спортивна споруда хоча й будівля, але це живий організм, який потрібно і охороняти, і ремонтувати, і підтримувати порядок. Люди без зарплати, люди розчаровані!

На стадіоні знаходиться дитяча спортивна школа, у якій займається 300 дітей, а на стадіоні ні води, ні електроенергії, ні опалення. Темно, сиро, холодно…

В лютому минулого року я говорив: давайте розв’яжемося з цим інвестором, чим швидше – тим краще. Минуло вже більше року. А ми тягнемо-тягнемо. Бо я розумію: кому потрібно брати цей чемодан без ручки. І мені важко. Я вже фізично, морально, психологічно замучився», – зазначив директор стадіону «Рух» Іван Слюсар.

Депутати ВО «Свобода» Михайло Сеньків та Сергій Стефанко поцікавилися у директора, в якому стані стадіон передавався інвестору. Виявилося, на момент передачі стадіону в приватні руки не було жодної заборгованості, більше того – за електроенергію була передплата.

«Кошторис утримання спортивної споруди становить 1 млн. грн. в рік. В нас було 15 орендаторів, а сьогодні – всього лише три. В середньому доходи становили 50 тис. грн. в місяць», – повідомив директор стадіону. Тепер же інвестор перейняв на себе збір орендної плати, не вклавши у стадіон жодної копійки.

«Хочу вам назвати такі деталі, хоч вони може і дрібні, але дуже суттєві. Коли він ішов на вибори, ви знаєте, як витрачалися гроші – наліво і направо. Це його справа. Але коли на стадіоні вийшли з ладу газонокосарки – він не дав жодної копійки, щоб придбати нові, жодної копійки на придбання хоч кілограма насіння, міндобрив, піску», – підкреслив Іван Слюсар.

За таких обставин, як зазначив Віктор Анушкевичус, інвестор, як це не прикро, обікрав стадіон, а відтак і громаду Івано-Франківська. «Стадіон стоїть пусткою. Такого ще дійсно не було».

Міський голова зазначив, що буде «до останнього вести переговорний процес з тим, щоб переконати цього інвестора повернути майно Івано-Франківській міській раді в повній мірі, відповідно до того акта прийому-передачі, в якому ми передавали. Бо інший шлях – шлях судів – є надзвичайно тяжкий. І тяжко з цією фірмою боротися».

Сам «винуватець торжества» Олександр Шевченко, хоч і неодноразово запрошувався, на сесійне засідання не прийшов. В результаті міська рада прийняла рішення скликати загальні збори Товариства Професійний футбольний клуб «Прикарпаття» на 25 квітня 2013 року з наступним порядком денним: «Про затвердження річних результатів діяльності товариства та затвердження звітів і висновків ревізійної комісії»; «Про повернення в натуральній формі майнового комплексу Івано-Франківської міської ради у власність територіальної громади міста Івано-Франківська, згідно з актом прийому-передачі».

Контроль за виконанням рішення депутати поклали на міського голову Віктора Анушкевичуса.

 

Ростислав ТВЕРДОХЛІБ, ЗК


Коментарі (8)

Петро 2013.03.14, 15:54
З приходом "горе-інвестора" фінансові потічки з місцевих кабаків перестали литися в кишеню директора і закінчилися безкоштовні обіди. Поверніть все назад!
Микола 2013.03.15, 07:37
Ти не Петро, ти баран! Директор стадіону патріот футболу . І дуже скромна людина! Але , Петя, радій, бо ти не одинокий баран! Баран і міський голова і вся міська рада!
Петро 2013.03.15, 10:21
Слюсар - патріот футболу. Чую про таке вперше. Назвіть хоча б один його патріотичний крок.
Петро 2013.03.15, 10:23
До речі, на фото дуже добре видно, наскільки "симетрично" розташовані трибуни. Тобто бігові доріжки за одними з воріт просто не вписуються. Нафіг таке будувати?
Вуйко 2013.03.16, 19:05
Той стадіон взагалі невідомо що за "фахівець" проектував і будував. З другого ярусу не видно не тільки бігових доріжок, але і край поля. Файно спроектували. Та й то не добудували.
kergudu 2013.03.19, 09:05
Все це можна було передбачити, сідаючи за стіл з коломойськими шулерами і укладаючи з ними угоду. У міської влади працює ціла армія юристів.Звідси висновок: або цих юристів так само долучаємо до баранів в компанію до Петра, або влада сама була зацікавлена, щоб саме така угода була укладена з Шевченком.
gryc 2013.03.19, 20:27
країна неляканих ідіотів! Передавати такі споруди інвесторам і не передбачити штрафних санкцій за невиконання зобовязань... Барани у владі, а бандити - раді!
Петро 2013.03.20, 09:27
Закатати 30-50 млн. грн в бетон - це інвестиція? Нікому той Рух нафіг не потрібен. Якийсь ідіот за радянської влади почав будувати цю махину і тепер через це всі страждають. Не потрібен містові стадіон на 20 000. Не потрібен!!!!!
30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

951
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

766
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1888
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

3230
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2546
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2536

Доволі часто можна зустріти згадку про так званого «пасхального зайця» в сучасній масовій культурі (фільми серіали, листівки, гіфки). Отож, яке відношення має кролик/заєць до Пасхи?

222

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

728

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

682

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1588
01.05.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

350
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

687
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

607
30.04.2024

Великий або Страсний четвер — це день, коли Христос понад 2000 років тому на Тайній Вечері з апостолами, своїми священниками, установив Таїнство Святого Причастя, відслуживши першу Божественну Літургію.  

324
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

378
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

27027
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

837
02.05.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

19668
30.04.2024

Івано-Франківська міська рада прийняла звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, комітету Верховної Ради України з питань бюджету, щодо спрямування видатків державного бюджету з фінансування політичних партій на ЗСУ.  

421
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

393
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

726
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

1311 3