Інвестиції, які завжди вигідні

Ні для кого не секрет, що пасивний дохід – найкраще джерело заробітку. Не беручи активної участі у процесах, можна стабільно отримувати гроші протягом тривалого періоду. Але для такого типу доходу слід створити або купити актив.

Одним з найбезпечніших варіантів вкладення є купівля нерухомості. Цей спосіб інвестування використовувався століттями і досі являється надійним видом пасивного доходу.

Розумні вкладення у квадратні метри

Під розумними вкладеннями розуміються інвестиції, які з часом приносять гарантований дохід внаслідок зміни вартості об’єкта інвестування. Тобто у випадку купівлі нерухомості ще на початку слід поставити питання: скільки коштують квадратні метри зараз і скільки можуть коштувати через рік, два чи десятки років.

За оцінками експертів, серед можливих способів капіталовкладення (депозити, криптовалюти, облігації та купівля нерухомості) інвестування у будівництво вважається найбільш безпечним. Якщо гроші на рахунках можна втратити через закриття банків, замороження руху коштів чи знецінення цінних паперів, то у випадку купівлі нерухомості власник володіє дороговартісним матеріальним активом, який може завжди приносити дохід. В цьому випадку йдеться саме про первинний ринок нерухомості, коли угода оформляється безпосередньо із забудовником, а об’єктом інвестування виступає квартира чи комерційне приміщення.

Цікаво, що вже з початку квітня в Україні спостерігається відновлення інтересу до ринку житла. За даними порталу ЛУН, найбільше пропозиції квартир переглядають в Івано-Франківську, Закарпатті, Чернівцях. Це свідчить про можливий ріст попиту на нерухомість у західних регіонах.

Заробіток без праці

Нерухомість – вид активу, що не знецінюється з часом та може приносити прибуток у кілька способів. Тобто, придбавши зараз квартиру чи приміщення, можна, як мінімум, захистити гроші від інфляції та отримати гарантований заробіток. Для цього слід обрати один з варіантів:

Варіант 1. Заплатити раз та отримувати протягом багатьох років стабільний дохід у вигляді щомісячної оренди.

Наприклад. Однокімнатна квартира-студія у новобудові коштує 30 тис. доларів + ремонт та облаштування з меблями - 15 тис. доларів. Оренда такої квартири зараз коштує 10 тис. грн/міс. Здаючи її в довгостроковий найм, власник повністю поверне вкладення через 11 років, а далі власник отримуватиме вже чистий дохід.

Варіант 2. Разова угода з великим заробітком. Цей спосіб інвестування передбачає купівлю нерухомості з метою її продажу. Дохід формуватиме інфляція, ринкове зростання цін та додана вартість, створена самим інвестором. Тобто, витратившись на ремонт та облаштування, власник такого житла збільшує його вартість та споживчу цінність для покупця.

Найвигідніше в такому випадку обирати квартиру ще на стадії будівництва. Для прикладу, вартість таких квартир у blago developer на 30% менша, ніж вартість таких самих квартир у вже зданих будинках.

Хто не бажає витрачатися на ремонт, може вкласти у сирець і з часом його продати без будь-яких змін. Нерухомість завжди дорожчає, тому навіть така форма інвестування очевидно принесе заробіток.

Партнерський матеріал


22.04.2022 904
Коментарі ()

09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1350
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1033
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2050
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3537
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1329
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1314

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1644

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

479

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1122

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1284
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

321
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24242
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

491
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

371
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

600
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1488
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

664
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

2084
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

573
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1447 2
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

601
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

517