Instagram допоможе блогерам заробляти більше, беручи участь на YouTube

Instagram дозволить творцям отримувати прибуток безпосередньо від своїх відео, допомагаючи популярним користувачам отримувати більший дохід під час кризи з Covid-19, переходячи до прямої конкуренції з YouTube.


Починаючи з наступного тижня, Instagram буде показувати рекламу перед кліпами, які запускаються на його сервісі IGTV для відео. Компанія планує поділити 55% доходу з творцями, таку ж частину, яку YouTube дає своїм зіркам.

Компанія також почне випробовувати спосіб для користувачів продавати цифрові значки у своїх відео наживо. Якщо глядачі купують бейдж, їхні імена будуть виділятися серед коментарів шанувальників, позначаючи їх як прихильників. Ведучий відео отримає всі гроші безпосередньо протягом кількох місяців тесту, поки Instagram не почне брати частку доходу пізніше цього року або у 2021 році, повідомляє Instagram.

Зловмисники з великими базами фанатів зазвичай заробляють гроші на угодах з брендами, щоб розміщувати інформацію про свої товари чи події, домовляючись без участі Instagram. Але частина цього бізнесу не діє під час завершення пандемії. Наприклад, тревел-інфлюенсери у подорожах, не платять за перебування на курортах під час використання певних марок.

"Це був важкий час, коли творці були там для своїх шанувальників", - сказав Джастін Ософський, головний операційний директор Instagram. "Це час невизначеності з менш оплачуваною роботою взагалі".

Але цей крок не лише для підтримки впливових осіб - це для Instagram та батьківського Facebook Inc., щоб заробити гроші на піку уваги. Оскільки люди перебувають на карантині у своїх будинках, вони більше, ніж будь-коли, в Instagram, а перегляд відео в прямому ефірі з лютого по березень зріс на 70%, йдеться в повідомленні компанії. І все-таки зірки мали менший стимул створювати цікаві кліпи, адже було більше способів заробити на YouTube. Тепер в Instagram з'явиться новий спосіб зберегти цю можливість, будуючи при цьому ще одне джерело доходу.

Відеореклама починається після того, як користувачі натискають 15-секундний попередній перегляд відео в основній стрічці Instagram і переходять на IGTV для перегляду повного кліпу. Цей дизайн дає творцям стимул робити більше відеороликів, щоб заманювати користувачів перейти на IGTV.

Ці зусилля можуть зробити Instagram більшим внеском у загальні продажі Facebook. У 2019 році реклама в Instagram становила близько чверті прибутку Facebook, або приблизно 20 мільярдів доларів, повідомили люди, знайомі з цим питанням.

В Instagram, який заснований майже 10 років тому, тривали дискусії, чи стати прямим джерелом доходу для своїх популярних користувачів. Але тепер, маючи більшу популярність у світі, стало ще очевидніше, що деякі користувачі будують бізнес зі свого вмісту в Instagram - без допомоги компанії. Творці звернулися до програми, щоб відтворити досвід, який вони могли б в іншому випадку влаштовувати, деякі приймають поради через Venmo або покладаються на зовнішні сервіси, такі як Patreon, щоб заробляти гроші на своїх фан-базах.

Instagram бачить можливість самостійно впоратися з деякою комерцією. Фуд-інфлюенсери проводять уроки домашньої кулінарії; ілюстратори навчають послідовників як малювати; музиканти збираються в прямому ефірі зі своїх віталень. Тепер їх аудиторія може платити за підтримку цих зусиль значками за трьома різними ціновими категоріями: 99 центів, 1,99 долара та 4,99 долара. Значки активні лише протягом відео.

"Ми сподіваємось, що значки стануть інструментом для підтримки та отримають широкий спектр використання", - сказав Ософський. Але, наголосив він, це нововведення, і плани можуть змінитися. "Ми тільки це започатковуємо".

за матеріалами Blomberg Screentime


29.05.2020 11228
Коментарі ()

21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

444
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

1946
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

1212
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

1486 1
06.01.2025
Тетяна Дармограй

Про сфери, в яких найчастіше шукають працівників, рівень заробітної плати, збільшення жінок у традиційно чоловічих професіях, співпрацю із роботодавцями, гранти та які професії будуть у попиті після війни, поспілкувались із директором Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василем Цимбалюком.

4121 6
27.12.2024

На Івано-Франківщині, зокрема у Ворохті, Яремчі та Татарові, 27 грудня 2024 року військовослужбовці ТЦК та СП разом з поліцейськими проводять заходи оповіщення.    

34062

На сьогоднішній день в Івано-Франківську проживає від двох до трьох, тисяч осіб, що потребують реабілітації, і їх кількість постійно зростає – приблизно на 200-300 людей щомісяця.

92

У соцмережах широко розповсюджені так звані «захисні молитви» або «сильні молитви». 

167

Кожний очікує Виправлення Імен в міру своєї інформованості й світоглядних горизонтів. «Люди простих рішень» очікують від небожителів чогось підсумкового, зрозумілого. Інформовані очікують на підтвердження отриманої ними інформації. А є ще ті, котрі покладаються на "серединне знання"...

513

В час надскладних труднощів в житті, люди шукають підтримки у надприродних явищ та відповіді на свої питання. Хтось знаходить їх в релігії, а хтось чекає певних знаків у повсякденному житті чи намагаються тлумачити сновидіння аби знайти відповіді там. 

910
20.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1286
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1356
13.01.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), близько 30-50% усіх випадків раку можна запобігти завдяки здоровому способу життя, зокрема правильному харчуванню.  

783
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2107
12.01.2025

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

12347
08.01.2025

Сьомого січня 2025 року в селі Космач віряни двох церков святкують різні свята — Різдво Христове та Собор святого Івана Хрестителя.  

1648
06.01.2025

Перед водосвяттям виступали місцеві творчі колективи, які вітаннями та піснями долучили іванофранківців до святкування Богоявлення Господнього.  

1431
19.01.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

30611 1
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

439
17.01.2025

Онук останнього імператора Австро-Угорщини та голова будинку Габсбургів закликав до знищення Російської Федерації, назвавши це головною зовнішньополітичною метою Європи.  

999
16.01.2025

На сьогодні танків, авіації, гвинтокрилів у росіян більше, ніж у України, дронів — більше виробляє Україна, зокрема користуючись з грошей, які дають партнери.  

404
15.01.2025

Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев подав на реєстрацію у Верховній Раді два законопроєкти про оподаткування податком на додану вартість та митом поштових відправлень в Україну.  

483