Instagram допоможе блогерам заробляти більше, беручи участь на YouTube

Instagram дозволить творцям отримувати прибуток безпосередньо від своїх відео, допомагаючи популярним користувачам отримувати більший дохід під час кризи з Covid-19, переходячи до прямої конкуренції з YouTube.


Починаючи з наступного тижня, Instagram буде показувати рекламу перед кліпами, які запускаються на його сервісі IGTV для відео. Компанія планує поділити 55% доходу з творцями, таку ж частину, яку YouTube дає своїм зіркам.

Компанія також почне випробовувати спосіб для користувачів продавати цифрові значки у своїх відео наживо. Якщо глядачі купують бейдж, їхні імена будуть виділятися серед коментарів шанувальників, позначаючи їх як прихильників. Ведучий відео отримає всі гроші безпосередньо протягом кількох місяців тесту, поки Instagram не почне брати частку доходу пізніше цього року або у 2021 році, повідомляє Instagram.

Зловмисники з великими базами фанатів зазвичай заробляють гроші на угодах з брендами, щоб розміщувати інформацію про свої товари чи події, домовляючись без участі Instagram. Але частина цього бізнесу не діє під час завершення пандемії. Наприклад, тревел-інфлюенсери у подорожах, не платять за перебування на курортах під час використання певних марок.

"Це був важкий час, коли творці були там для своїх шанувальників", - сказав Джастін Ософський, головний операційний директор Instagram. "Це час невизначеності з менш оплачуваною роботою взагалі".

Але цей крок не лише для підтримки впливових осіб - це для Instagram та батьківського Facebook Inc., щоб заробити гроші на піку уваги. Оскільки люди перебувають на карантині у своїх будинках, вони більше, ніж будь-коли, в Instagram, а перегляд відео в прямому ефірі з лютого по березень зріс на 70%, йдеться в повідомленні компанії. І все-таки зірки мали менший стимул створювати цікаві кліпи, адже було більше способів заробити на YouTube. Тепер в Instagram з'явиться новий спосіб зберегти цю можливість, будуючи при цьому ще одне джерело доходу.

Відеореклама починається після того, як користувачі натискають 15-секундний попередній перегляд відео в основній стрічці Instagram і переходять на IGTV для перегляду повного кліпу. Цей дизайн дає творцям стимул робити більше відеороликів, щоб заманювати користувачів перейти на IGTV.

Ці зусилля можуть зробити Instagram більшим внеском у загальні продажі Facebook. У 2019 році реклама в Instagram становила близько чверті прибутку Facebook, або приблизно 20 мільярдів доларів, повідомили люди, знайомі з цим питанням.

В Instagram, який заснований майже 10 років тому, тривали дискусії, чи стати прямим джерелом доходу для своїх популярних користувачів. Але тепер, маючи більшу популярність у світі, стало ще очевидніше, що деякі користувачі будують бізнес зі свого вмісту в Instagram - без допомоги компанії. Творці звернулися до програми, щоб відтворити досвід, який вони могли б в іншому випадку влаштовувати, деякі приймають поради через Venmo або покладаються на зовнішні сервіси, такі як Patreon, щоб заробляти гроші на своїх фан-базах.

Instagram бачить можливість самостійно впоратися з деякою комерцією. Фуд-інфлюенсери проводять уроки домашньої кулінарії; ілюстратори навчають послідовників як малювати; музиканти збираються в прямому ефірі зі своїх віталень. Тепер їх аудиторія може платити за підтримку цих зусиль значками за трьома різними ціновими категоріями: 99 центів, 1,99 долара та 4,99 долара. Значки активні лише протягом відео.

"Ми сподіваємось, що значки стануть інструментом для підтримки та отримають широкий спектр використання", - сказав Ософський. Але, наголосив він, це нововведення, і плани можуть змінитися. "Ми тільки це започатковуємо".

за матеріалами Blomberg Screentime


29.05.2020 11254
Коментарі ()

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

881 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

797
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1615
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2243
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4220 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3219

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

222

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

450

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

390

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

861
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

631
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

677
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

962
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1079
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

675
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6258
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1751
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31766 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1550
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

759 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

723