Instagram допоможе блогерам заробляти більше, беручи участь на YouTube

Instagram дозволить творцям отримувати прибуток безпосередньо від своїх відео, допомагаючи популярним користувачам отримувати більший дохід під час кризи з Covid-19, переходячи до прямої конкуренції з YouTube.


Починаючи з наступного тижня, Instagram буде показувати рекламу перед кліпами, які запускаються на його сервісі IGTV для відео. Компанія планує поділити 55% доходу з творцями, таку ж частину, яку YouTube дає своїм зіркам.

Компанія також почне випробовувати спосіб для користувачів продавати цифрові значки у своїх відео наживо. Якщо глядачі купують бейдж, їхні імена будуть виділятися серед коментарів шанувальників, позначаючи їх як прихильників. Ведучий відео отримає всі гроші безпосередньо протягом кількох місяців тесту, поки Instagram не почне брати частку доходу пізніше цього року або у 2021 році, повідомляє Instagram.

Зловмисники з великими базами фанатів зазвичай заробляють гроші на угодах з брендами, щоб розміщувати інформацію про свої товари чи події, домовляючись без участі Instagram. Але частина цього бізнесу не діє під час завершення пандемії. Наприклад, тревел-інфлюенсери у подорожах, не платять за перебування на курортах під час використання певних марок.

"Це був важкий час, коли творці були там для своїх шанувальників", - сказав Джастін Ософський, головний операційний директор Instagram. "Це час невизначеності з менш оплачуваною роботою взагалі".

Але цей крок не лише для підтримки впливових осіб - це для Instagram та батьківського Facebook Inc., щоб заробити гроші на піку уваги. Оскільки люди перебувають на карантині у своїх будинках, вони більше, ніж будь-коли, в Instagram, а перегляд відео в прямому ефірі з лютого по березень зріс на 70%, йдеться в повідомленні компанії. І все-таки зірки мали менший стимул створювати цікаві кліпи, адже було більше способів заробити на YouTube. Тепер в Instagram з'явиться новий спосіб зберегти цю можливість, будуючи при цьому ще одне джерело доходу.

Відеореклама починається після того, як користувачі натискають 15-секундний попередній перегляд відео в основній стрічці Instagram і переходять на IGTV для перегляду повного кліпу. Цей дизайн дає творцям стимул робити більше відеороликів, щоб заманювати користувачів перейти на IGTV.

Ці зусилля можуть зробити Instagram більшим внеском у загальні продажі Facebook. У 2019 році реклама в Instagram становила близько чверті прибутку Facebook, або приблизно 20 мільярдів доларів, повідомили люди, знайомі з цим питанням.

В Instagram, який заснований майже 10 років тому, тривали дискусії, чи стати прямим джерелом доходу для своїх популярних користувачів. Але тепер, маючи більшу популярність у світі, стало ще очевидніше, що деякі користувачі будують бізнес зі свого вмісту в Instagram - без допомоги компанії. Творці звернулися до програми, щоб відтворити досвід, який вони могли б в іншому випадку влаштовувати, деякі приймають поради через Venmo або покладаються на зовнішні сервіси, такі як Patreon, щоб заробляти гроші на своїх фан-базах.

Instagram бачить можливість самостійно впоратися з деякою комерцією. Фуд-інфлюенсери проводять уроки домашньої кулінарії; ілюстратори навчають послідовників як малювати; музиканти збираються в прямому ефірі зі своїх віталень. Тепер їх аудиторія може платити за підтримку цих зусиль значками за трьома різними ціновими категоріями: 99 центів, 1,99 долара та 4,99 долара. Значки активні лише протягом відео.

"Ми сподіваємось, що значки стануть інструментом для підтримки та отримають широкий спектр використання", - сказав Ософський. Але, наголосив він, це нововведення, і плани можуть змінитися. "Ми тільки це започатковуємо".

за матеріалами Blomberg Screentime


29.05.2020 11374
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1045
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2775
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

962
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1025
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1029 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3077 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

877

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

765

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

370

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1081
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

129
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2327
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1137
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

440
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15059
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7373
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

805
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

370
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

282
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

371
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

646
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1101