Інновації, що розвиваються у світі фінансів: майбутнє з E-динар

 

Сьогодні все більше індивідів різних сфер і напрямків діяльності в нашій країні шукають більш вигідні способи проводити фінансові операції, такі як: обмін валюти, міжнародні та локальні перекази, зберігання накопичень і потенційні можливості для найменш ризикового пасивного доходу.

 

 

На даний момент, найбільш популярними є звичайно ж, банки. У них зберігають депозити, беруть кредити, надаються різні послуги для переказів коштів, але чи так це вигідно насправді? Непристойно високі відсотки за будь-які послуги, величезні валютні обмеження, повне надання особистої інформації і абсолютний контроль за клієнтом. Практично кожен з нас стикався з цим. Здавалося б, обіцяні високі відсотки по різним депозитах можуть привернути увагу, але чи це не той самий тривожний дзвіночок про те, що в банківській системі є великі проблеми і провали з фінансуванням? Варто лише згадати тривалу кризу, зачинені банки, втрачені заощадження, моторошні втрати на стрибках валют, що, безумовно, підриває довіру до банків як в нашій, так і в багатьох інших країнах. Здавалося, виходу немає, і доводиться брати на себе ризик втрат.

 

Але є альтернатива найбільш популярним фінансовим структурам. Технології не стоять на місці, в 2009 і стався бум, коли вийшла 1-а так звана криптовалюта – цифрові активи, або так звані «цифрові гроші». Ідея для їх створення прийшла після розчарування в класичних «фіатних» грошах, які друкуються центральними банками різних країн та не підкріплені реальними активами, що робить їх дуже уразливими в усіх аспектах. На відміну від звичайних валют –криптовалюта не регулюється державою і має низку переваг, таких як: абсолютна децентралізованість, прозорість серед усіх учасників, абсолютна легальність, легкість у використанні. Іншим важливим аспектом є оподаткування – наприклад, купивши 1 одиницю за 1 долар, а продавши за 10, з Вас не буде стягуватися податок, і це не повинно обов'язково бути задекларовано в Вашого прибутку.

 

E-динар – це нове слово в сегменті криптовалюти, універсальна грошова одиниця. Спільнота E-Динар вже налічує понад 100000 чоловік з усіх частин світу. Він може бути конвертований в більш ніж 100 світових валют і щодня проходить понад 8000 переказів, співпрацюючи з не менш ніж 500 платіжними системами, банками і криптовалютами по всій планеті.

 

Торги проводяться на азіатській біржі P2P.E-DINAR.ASIA, яка дозволяє здійснювати будь-які операції між державами без будь-яких обмежень, комісій, регуляцій з боку держави. Працює за принципом «від людини до людини» і використовує найдосконалішу в світі систему захисту електронним підписом.

 

Використання E-Динар не тільки просте і безпечне, а ще й вигідне! На учасників чекають різні майнінгові бонуси, Ви отримуєте прибуток за рахунок збільшення самого обсягу криптовалюти в розмірі до 0.65% (65% всього за 100 днів), жоден фінансовий інститут не може відзначитися такими розмірами прибутку і рівнем безпеки. Одна з головних гарантій – це 100% повернення фінансів, навіть якщо операція вже була здійснена. І, звичайно, для Вас працює цілодобова підтримка на різних мовах світу, включаючи англійську, російську і китайську.

 

За підсумками на червень 2016 року, E-DINAR домігся величезних результатів. 22-24 червня цього року співтовариство було представлено на грандіозному заході, що проходив в Китаї – Всесвітній конференції блокчейн, в результаті чого було прийнято важливе рішення затвердити E-DINAR новою економічною моделлю бізнесу.

 

Завдяки цьому, співтовариство перейшло до розвитку власної валюти E-DINAR Coin і абсолютно унікальної концепції «золотого мільярда», що є новим етапом у розвитку спільноти E-DINAR. В рамках нової концепції, E-DINAR впроваджує новий функціонал, має динамічне зростання на нових ринках і розвиває партнерську мережу магазинів і ресторанів.

 

Суть концепції полягає в тому, що за час реалізації нового етапу тривалістю в шість років, тобто до 2022 року, буде згенеровано 22 мільярди монет, так звана «22:22 Концепція», і до завершення якого буде сформовано нову спільноту, незалежну від фінансових структур і банків, що житиме за своїми правилами і нормами.

 

Більш детальну інформацію можна знайти на сайтs https://e-dinar.io, обмінний пункт E-DINAR.

 


30.06.2016 1669 2
Коментарі (2)

Alex Ryaguz 2016.07.13, 14:07
Протестировал я сервис Е-Динар для себя. Пока сервис еще не вошел, так сказать, в массы, то условия, которые они предлагают не могут не радовать. Действительно небольшая комиссия, есть возможность солидно зарабатывать и очень нравится оперативность работы службы саппорта. На сервис внимание обратить стоит. Думаю, в ближайшем будущем они станут лидером рынка.
Влад Купалов 2016.07.13, 14:09
Не знаю, в связи с последними событиями банки давно уж потеряли доверие общества. Криптовалюта сейчас как спасательный круг, сам давно уже интересуюсь и изучаю данную тему. Е-Динар удобна тем, что ничего не теряешь, никаких налогов, комиссий, вносишь свои деньги и спокоен за них, никто не будет кусать по кусочку. Кроме того, система улучшается и расширяется.
21.05.2025
Тетяна Ткаченко

Про долю Центрального ринку, судові процеси, стихійну торгівлю та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з директором КП «Муніципальні Ринки» Мар’яном Слюзаром.

632
19.05.2025
Катерина Гришко

Організаторам найбільшого в історії Івано-Франківщини наркобізнесу, що вражав масштабами та технологіями, винесли вирок. Під час судового процесу, який тривав майже шість років, відкрилися приголомшливі подробиці наймасштабнішого проєкту з марихуаною на Прикарпатті.  

1511
17.05.2025
Лука Головенський

Фіртка поспілкувалася з Володимиром Війтовичем, отцем-адміністратором катедрального храму Української Греко-Католицької Церкви в Мюнхені про церковне життя, хвилі еміграції, історію українства в Мюнхені та ставлення німецького народу та влади до України та українців. 

1938 2
15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

7255
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

15091 31
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1962

Звичайно знаковою подією у християнській сім`ї є перша сповідь і причастя дитини, але  цю важливу сакральну подію  батьки часто нівелюють зміщуючи акценти з важливого на другорядне. Традиційно в православній і католицькій церквах дітей приводять

126

Поділ народів на «історичні» та «неісторичні» є ідейним спадком позаминулого століття. Історики кажуть, що методологічно він застарів. Певне, мають рацію. Попри це прихід Трампа продемонстрував, що певні історично «застарілі» та «архаїчні» речі здатні досить бадьоро та свіжо випірнати з минувшини.

904

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

976

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1759
20.05.2025

Фіртка ділиться порадами та лайфхаками, які допоможуть зробити раціон більш корисним та збалансованим.

150
14.05.2025

На Івано-Франківщині оприлюднили підсумки збору сільськогосподарських культур у 2024 році.  

540
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

785
19.05.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

3039
14.05.2025

У сучасному світі християнські цінності, зокрема — вчення про чистоту до шлюбу, нерідко стають предметом дискусій. Але християнство залишається послідовним у своїй позиції: дошлюбні статеві стосунки — гріх.

786
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1846
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

877
17.05.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

35026 1
17.05.2025

Президент України Володимир Зеленський говорив з Президентом США Дональдом Трампом разом із Президентом Макроном, Федеральним канцлером Мерцом, прем’єр-міністрами Стармером і Туском.  

370
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

519
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

846
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

752