Інновації, що розвиваються у світі фінансів: майбутнє з E-динар

 

Сьогодні все більше індивідів різних сфер і напрямків діяльності в нашій країні шукають більш вигідні способи проводити фінансові операції, такі як: обмін валюти, міжнародні та локальні перекази, зберігання накопичень і потенційні можливості для найменш ризикового пасивного доходу.

 

 

На даний момент, найбільш популярними є звичайно ж, банки. У них зберігають депозити, беруть кредити, надаються різні послуги для переказів коштів, але чи так це вигідно насправді? Непристойно високі відсотки за будь-які послуги, величезні валютні обмеження, повне надання особистої інформації і абсолютний контроль за клієнтом. Практично кожен з нас стикався з цим. Здавалося б, обіцяні високі відсотки по різним депозитах можуть привернути увагу, але чи це не той самий тривожний дзвіночок про те, що в банківській системі є великі проблеми і провали з фінансуванням? Варто лише згадати тривалу кризу, зачинені банки, втрачені заощадження, моторошні втрати на стрибках валют, що, безумовно, підриває довіру до банків як в нашій, так і в багатьох інших країнах. Здавалося, виходу немає, і доводиться брати на себе ризик втрат.

 

Але є альтернатива найбільш популярним фінансовим структурам. Технології не стоять на місці, в 2009 і стався бум, коли вийшла 1-а так звана криптовалюта – цифрові активи, або так звані «цифрові гроші». Ідея для їх створення прийшла після розчарування в класичних «фіатних» грошах, які друкуються центральними банками різних країн та не підкріплені реальними активами, що робить їх дуже уразливими в усіх аспектах. На відміну від звичайних валют –криптовалюта не регулюється державою і має низку переваг, таких як: абсолютна децентралізованість, прозорість серед усіх учасників, абсолютна легальність, легкість у використанні. Іншим важливим аспектом є оподаткування – наприклад, купивши 1 одиницю за 1 долар, а продавши за 10, з Вас не буде стягуватися податок, і це не повинно обов'язково бути задекларовано в Вашого прибутку.

 

E-динар – це нове слово в сегменті криптовалюти, універсальна грошова одиниця. Спільнота E-Динар вже налічує понад 100000 чоловік з усіх частин світу. Він може бути конвертований в більш ніж 100 світових валют і щодня проходить понад 8000 переказів, співпрацюючи з не менш ніж 500 платіжними системами, банками і криптовалютами по всій планеті.

 

Торги проводяться на азіатській біржі P2P.E-DINAR.ASIA, яка дозволяє здійснювати будь-які операції між державами без будь-яких обмежень, комісій, регуляцій з боку держави. Працює за принципом «від людини до людини» і використовує найдосконалішу в світі систему захисту електронним підписом.

 

Використання E-Динар не тільки просте і безпечне, а ще й вигідне! На учасників чекають різні майнінгові бонуси, Ви отримуєте прибуток за рахунок збільшення самого обсягу криптовалюти в розмірі до 0.65% (65% всього за 100 днів), жоден фінансовий інститут не може відзначитися такими розмірами прибутку і рівнем безпеки. Одна з головних гарантій – це 100% повернення фінансів, навіть якщо операція вже була здійснена. І, звичайно, для Вас працює цілодобова підтримка на різних мовах світу, включаючи англійську, російську і китайську.

 

За підсумками на червень 2016 року, E-DINAR домігся величезних результатів. 22-24 червня цього року співтовариство було представлено на грандіозному заході, що проходив в Китаї – Всесвітній конференції блокчейн, в результаті чого було прийнято важливе рішення затвердити E-DINAR новою економічною моделлю бізнесу.

 

Завдяки цьому, співтовариство перейшло до розвитку власної валюти E-DINAR Coin і абсолютно унікальної концепції «золотого мільярда», що є новим етапом у розвитку спільноти E-DINAR. В рамках нової концепції, E-DINAR впроваджує новий функціонал, має динамічне зростання на нових ринках і розвиває партнерську мережу магазинів і ресторанів.

 

Суть концепції полягає в тому, що за час реалізації нового етапу тривалістю в шість років, тобто до 2022 року, буде згенеровано 22 мільярди монет, так звана «22:22 Концепція», і до завершення якого буде сформовано нову спільноту, незалежну від фінансових структур і банків, що житиме за своїми правилами і нормами.

 

Більш детальну інформацію можна знайти на сайтs https://e-dinar.io, обмінний пункт E-DINAR.

 


30.06.2016 1705 2
Коментарі (2)

Alex Ryaguz 2016.07.13, 14:07
Протестировал я сервис Е-Динар для себя. Пока сервис еще не вошел, так сказать, в массы, то условия, которые они предлагают не могут не радовать. Действительно небольшая комиссия, есть возможность солидно зарабатывать и очень нравится оперативность работы службы саппорта. На сервис внимание обратить стоит. Думаю, в ближайшем будущем они станут лидером рынка.
Влад Купалов 2016.07.13, 14:09
Не знаю, в связи с последними событиями банки давно уж потеряли доверие общества. Криптовалюта сейчас как спасательный круг, сам давно уже интересуюсь и изучаю данную тему. Е-Динар удобна тем, что ничего не теряешь, никаких налогов, комиссий, вносишь свои деньги и спокоен за них, никто не будет кусать по кусочку. Кроме того, система улучшается и расширяется.
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

2428
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

19543
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1750
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1223 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2270
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3876

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

141

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2012

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

699

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1313
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

382
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

909
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24405
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

640
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

613
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

750
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1644
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8055
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

494
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

783
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2058 4
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

740