Імуномоделюючий препарат Гропринозин: широкі можливості при лікуванні ГРВІ

З того часу, як відкрили перший антибактеріальний засіб (пеніцилін), медичні фахівці зосередилися на етіотропній терапії, тобто спрямованої на усунення безпосередньої причини хвороби.

За минулі роки розробили велику кількість антибіотиків та противірусних ліків, що істотно розширило можливості сучасного лікування.

Проте такі медикаменти викликають чимало побічних ефектів і несумісні з багатьма іншими препаратами. Їх застосування нерідко призводить до формування високостійких штамів вірусів.

У зв'язку з цим підвищується цікавість до ліків, які не тільки впливають на патогенних збудників, а й «запускають» імунні механізми людського організму і змушують його самостійно боротися з інфекціями.

Найбільш відомим представником цієї групи ліків є угорський імуномодулятор Гропринозин.


Чим особливий цей препарат?

Гропринозин - зареєстрований в Україні препарат на основі інозину пранобекс, відомого медицині з 1970-х рр. Ця лікарська речовина надає:

  • пряму та опосередковану противірусну дію. Пряму - внаслідок зв'язування з ураженими вірусом клітинами. Опосередковану - внаслідок підвищення дії інтерферону, який активує клітинні білки, які блокують реплікацію вірусу.
  • імуномодулююча дія - внаслідок збільшення функціональної активності T- і B-лімфоцитів. Внаслідок цього нормалізується співвідношення кількості Т-хелперів і Т-супресорів, відновлюється значення так званого імунорегуляторного індексу. Також препарат збільшує синтез лімфокінів, які сприяють формуванню механізмів специфічного і неспецифічного імунітету.

Показання до застосування Гропринозину

У численних дослідженнях встановлено, що інозин активний відносно всіх штамів вірусу грипу, парагрипу, риновірусу, аденовірусів та інших вірусів, які викликають гострі респіраторні захворювання.

Гропринозин успішно застосовується при важких і часто рецидивуючих інфекційних хворобах, в тому числі у людей з імунодефіцитом.

В одному дослідженні фахівці спостерігали 40 дітей від 3 до 15 років з легким ступенем клітинного імунодефіциту, які часто хворіли на респіраторні захворювання вірусного походження. 30 з них на тлі основної терапії додатково отримували Гропринозин в добовій дозі 50 мг/кг курсами по 10 днів з 3-місячними перервами. Ефективність оцінювалася через 12 місяців. У дітей, які приймали інозин, зменшилися:

  • на 80% кількість рецидивів;
  • на 70% вираженість симптомів;
  • на 60% тяжкість загострень;
  • на 90% кількість прийнятих антибіотиків;
  • на 80% кількість прийнятих інших препаратів;
  • на 90% тривалість захворювань.

З огляду на ці дані, фахівці рекомендують приймати Гропринозин при всіх видах ГРВІ.


Де знайти препарат?

Детальну інструкцію Гропринозин можна знайти в аптеці 911. Тут же на сайті є можливість забронювати препарат і забрати його в найближчій до будинку аптеці або оформити безкоштовне доставлення в зручне відділення «Нової пошти» або «Укрпошти».

Співпрацювати з аптекою 911 вигідно, оскільки у нас можна:

  • отримати безкоштовну консультацію лікаря телефоном;
  • розшифрувати рецепт;
  • придбати товари за державною програмою «Доступні ліки»;
  • замовити рідкісні та відсутні препарати.

У мережі продаються тільки сертифіковані в Україні лікарські засоби. Більшість медикаментів ми отримуємо безпосередньо від виробників або їх представників, тому можемо гарантувати мінімальні ціни на товари.

Партнерський матеріал


08.09.2021 5966
Коментарі ()

09.06.2023
Тетяна Дармограй

Мама та спеціалістка Вікторія Романюк розповіла журналістці Фіртки про симптоми сина, які змусили насторожитися, з якими викликами стикнулась сім'я, що повинні робити батьки для адаптації дітей з аутизмом у суспільстві та як життєва ситуація підштовхнула до відкриття центру.

2865
29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

882
22.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

684
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

10368 8
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2787 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2053

Як московити крали історію наших предків.

457

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

258

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

797

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

828
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

237
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

336
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

555
09.06.2023

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

244
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

237
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

495
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

564
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5843
09.06.2023

Будь-які мирні переговори з Росією стануть можливі тільки, якщо у росіян зміниться інтерес у цій війні.  

157
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

294
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

457
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

533