Імуномоделюючий препарат Гропринозин: широкі можливості при лікуванні ГРВІ

З того часу, як відкрили перший антибактеріальний засіб (пеніцилін), медичні фахівці зосередилися на етіотропній терапії, тобто спрямованої на усунення безпосередньої причини хвороби.

За минулі роки розробили велику кількість антибіотиків та противірусних ліків, що істотно розширило можливості сучасного лікування.

Проте такі медикаменти викликають чимало побічних ефектів і несумісні з багатьма іншими препаратами. Їх застосування нерідко призводить до формування високостійких штамів вірусів.

У зв'язку з цим підвищується цікавість до ліків, які не тільки впливають на патогенних збудників, а й «запускають» імунні механізми людського організму і змушують його самостійно боротися з інфекціями.

Найбільш відомим представником цієї групи ліків є угорський імуномодулятор Гропринозин.


Чим особливий цей препарат?

Гропринозин - зареєстрований в Україні препарат на основі інозину пранобекс, відомого медицині з 1970-х рр. Ця лікарська речовина надає:

  • пряму та опосередковану противірусну дію. Пряму - внаслідок зв'язування з ураженими вірусом клітинами. Опосередковану - внаслідок підвищення дії інтерферону, який активує клітинні білки, які блокують реплікацію вірусу.
  • імуномодулююча дія - внаслідок збільшення функціональної активності T- і B-лімфоцитів. Внаслідок цього нормалізується співвідношення кількості Т-хелперів і Т-супресорів, відновлюється значення так званого імунорегуляторного індексу. Також препарат збільшує синтез лімфокінів, які сприяють формуванню механізмів специфічного і неспецифічного імунітету.

Показання до застосування Гропринозину

У численних дослідженнях встановлено, що інозин активний відносно всіх штамів вірусу грипу, парагрипу, риновірусу, аденовірусів та інших вірусів, які викликають гострі респіраторні захворювання.

Гропринозин успішно застосовується при важких і часто рецидивуючих інфекційних хворобах, в тому числі у людей з імунодефіцитом.

В одному дослідженні фахівці спостерігали 40 дітей від 3 до 15 років з легким ступенем клітинного імунодефіциту, які часто хворіли на респіраторні захворювання вірусного походження. 30 з них на тлі основної терапії додатково отримували Гропринозин в добовій дозі 50 мг/кг курсами по 10 днів з 3-місячними перервами. Ефективність оцінювалася через 12 місяців. У дітей, які приймали інозин, зменшилися:

  • на 80% кількість рецидивів;
  • на 70% вираженість симптомів;
  • на 60% тяжкість загострень;
  • на 90% кількість прийнятих антибіотиків;
  • на 80% кількість прийнятих інших препаратів;
  • на 90% тривалість захворювань.

З огляду на ці дані, фахівці рекомендують приймати Гропринозин при всіх видах ГРВІ.


Де знайти препарат?

Детальну інструкцію Гропринозин можна знайти в аптеці 911. Тут же на сайті є можливість забронювати препарат і забрати його в найближчій до будинку аптеці або оформити безкоштовне доставлення в зручне відділення «Нової пошти» або «Укрпошти».

Співпрацювати з аптекою 911 вигідно, оскільки у нас можна:

  • отримати безкоштовну консультацію лікаря телефоном;
  • розшифрувати рецепт;
  • придбати товари за державною програмою «Доступні ліки»;
  • замовити рідкісні та відсутні препарати.

У мережі продаються тільки сертифіковані в Україні лікарські засоби. Більшість медикаментів ми отримуємо безпосередньо від виробників або їх представників, тому можемо гарантувати мінімальні ціни на товари.

Партнерський матеріал


08.09.2021 6654
Коментарі ()

19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

777
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

774
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1589
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2214
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4193 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3196

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

194

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

424

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

366

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

836
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

605
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

649
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

935
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1045
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

652
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6236
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1729
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31742 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1510
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

739 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

699