Ігор Дебенко: провал Партії регіонів, Нашої України і «скоробагатьків»

 

«Не очікуючи завершення опрацювання протоколів, можна прогнозувати, що підсумки голосування матимуть доволі відчутні наслідки як на обласну політичну шахівницю в цілому, так і на розстановку політичних сил та долю окремих «уповноважених», відповідальних за результати. На жаль, а можливо й на щастя, меншою мірою це зачепить пересічних функціонерів, що обумовлено їх звичайнісіньким браком в області», - повідомив кореспонденту «Фіртки» політолог Ігор Дебенко.

За словами політогола, за, великим рахунком, ці вибори можна назвати провальними для Партії регіонів. Необхідний ресурс, «неприродньо нарізані» округи, приховування реальних кандидатів так і не дали результату.

 

«Партія регіонів не лише не змогла просунути жодного з самовисуванців, на яких зробила ставку, (перемогу здобуває лише декларовано опозиційний Юрій Дерев’янко), але й спромоглася лише на близько 5% голосів по області в цілому. В порівнянні з місцевими виборами 2010 року, регіонали суттєво втратили, що, зрештою, стало красномовною відповіддю на покращення, політику та ініціативи чинної влади», - вважає Ігор Дебенко.


«Перемогу прогнозовано здобула ОО «Батьківщина» та ВО «Свобода». Втім, сумарний результат цих політичних сил виявився дещо неочікуваним, що пов’язано із домінуванням «Удару» за результатами практично усіх соцдосліджень, здійснених до 28 жовтня. Виборцю Кличка забракло змобілізованості, що також можна розцінювати як серйозне недоопрацювання обласного штабу. За протилежних обставин Юрій Соловей міг б все ще розраховувати на мандат.

По-третє, вибори засвідчили остаточну політичну смерть «Нашої України» Віктора Ющенка. Навіть у нашій області, де партія все ще представлена доволі знаними постатями, ця політична сила опинилася на грані фолу, що в перспективі майбутніх місцевих виборів практично загрожує їй вибуванню з політичного поля.

Найбільшим ж досягненням виборів для області є те, що її мешканці не продалися й не дозволили себе скупити скоробагатьками. Певною мірою, аналогічну тенденцію можна спостерігати й у інших західних областях та місті Києві, що доволі показово. Хоча в цілому варто зауважити, що в боротьбі між ідеєю фальшу в іпостасі «благодійників» переміг гриф «об’єднаної опозиції». В окремих випадках також дещо міфічний…», - говорить політолог Ігор Дебенко.


30.10.2012 1883 9
Коментарі (9)

Читач 2012.10.30, 17:04
Дебенко кинув камінь у город Михайла Вишиванюка - відважно, але чи мудро?
райрада 2012.10.30, 17:12
Політолог не дооцінює перспективи "Нашої України"! На зміну "Свободі" у всіх майбутніх виборах обовязково прийде "Наша Україна". "Свобода" одержала значну підтримку голосами саме від "НУ" бо про це неоднозначно натякну В.Ющенко (була спроба домовитися з Тягнибоком у Ющенка). Бажаємо свободівця успіху у ВР в боротьбі за нашу і Вашу Свободу!!! Слава Україні!
Jozef 2012.10.30, 17:51
До читача...відважно,але чи мудро? Хто є Вишиванюк? Такий же вуйко,але життєво мудрий.І до чого призвела його мудрість?Не забуду його слова про те,що 70% голосів Прикарпаття віддасть за ПР.Що МВ?, це Вам не чужим молодицям палець у писок пхати.За базар надо отвєчать.Мабуть разом з Васєй Чудновим і Ігарьком Зварічєм.,комсомольцем всєх врємєн.
дибюк 2012.10.30, 18:57
Мені соромно за таких полятольогів,як Дебенко.По- перше Наша Україна і Ющенко,ще будуть і 100% будуть на високому рівні,тому,що наші люди люблять,спочатку обісрати по самі ЯЯ,а потім будуть,як завжди один на одного показувати.По друге Свободі потрібно добре подумати,як себе повести з так званою ОО,бо цей гоп-концерт не на довго,а Тягнибок,не Ющенко,йому не потрібна Юлька-абсолютно,тобто це Юльку не буде влаштовувати,як і Турчинова(Яценюк тут ролі вже не грає)він свою роль зіграв і поташ...Тягнибок має зараз робити все щоб люди не розчарувалися,а це значить,рулити,без вказівок Юльки і все буде Супер.Тепер з приводу того,що ЧИТАЧ сказав,Дебенко кинув камінь в город Вишиванюка,та не смішіть людей,хто такий Дебенко,і хто Вишиванюк,ну аж ніяк не можуть мірятися розумом.Просто Дебенко хоче ще раз попіаритися,але не той ОБЄКТ вибрав.Хочу всім свідомим українцям,хто голосував за НАШУ УКРАЇНУ сказати ДЯКУЮ,і нас скоро буде ще більше просто мусимо простити наших бідних земляків-несвідомих і необачливих,вони скоро все почнуть розуміти.Впевнений,що НАША УКРАЇНА,ще вийде на рівень і між іншим нагадати,що РУЗВЕЛЬТА Англія шість років не вибирала,а потім став героєм,читайте більше і свідомість буде легонько вас переконувати,як мудрих людей!
артур 2012.10.30, 19:31
Вишиванюк дуже скоро займе на недовгий час місце Сича. А на місце Вишиванюка буде призначено Насалика. Недолугого Гуску замінить О.Синютка.якого необхідно повертати до Франківська.Плавюка'І компанію Насалик теж попросить геть. Можливо я і десь помиляюсь.
розум. 2012.10.30, 20:51
а що на фіртці немає свободи слова ,а пане власнику..чому мій коментар знято!!а може то ви і є "дибьюк"? пропоную пану дибенку подумати!
Розум(вдруге спец.для читач 2012.10.30, 21:03
спочатку перепрошую можливо так знову не втну але намагатимусь.отже дуже смішно коли йде закид пану Дебенку,про камінь в город Вишиванюка!Смішно пановк от комусь тре щоб про Вишиванюка говорили..ага нема що Дебенку робити лиш Вишиванюка чіпати,всі розумні зрозуміли що то було про партійних функціонерів і про олігархів самовисуванців.от так!а те що може ми скоро критику від пана Дебенка і в сторону ОО і Свободи отримаємо..хаха ..і ще пану Дибьюку..нетреба нас називати несвідомими ми все свідомо вибрали а ваша НУ вже мала можливість себе показати але після 2005 що,і де.так так "бджоляр" за обіцянку не чіпати його сімейний бізнес здав країну і народ от так!"(пане редакторе це моя думка і прошу її не знімати!)
Правдик 2012.10.30, 22:55
Який дебенко політолог? неготніть собі він радник сича от сич вийшов тай хлопець почав піаритися напевне місце помічника депутата хоче. а так то хлопчина недодягує і близько на політолого тому не сич на фіртці ігорку
Вовік 2012.10.31, 10:17
Крім бездумних нападків на Ігора нема чого писати? Його статті та коментарі завжди були і є адекватними ситуації, не залежно від його місця роботи
03.07.2020
Марія Лутчин

Для відновлення зруйнованої інфраструктури: доріг, мостів, берегоукріплювальних дамб, за попередніми підрахунками, потрібно понад два мільярди гривень.

497
01.07.2020
Марія Лутчин

У розмові про коронавірус, імунітет, переповнені лікарні, пацієнтів, емоційне виснаження медпрацівників та те, чому не варто забувати про карантин.

3576
26.06.2020
Люся Грибик

Лазерна епіляція — популярна апаратна процедура, яка проводиться для видалення небажаного волосся на обличчі та тілі.

1153
23.06.2020
Марія Лутчин

Фахівці намагаються знайти різні методи, щоб максимально зберегти міцність, рівність та покращити зчеплення автомобіля з дорожнім покриттям.

1322
22.06.2020
Тетяна Дармограй

Що ж так манить людей у ці магазини, чи не бояться вони відшукати там коронавірус? Ми поцікавились у франківців – відповіді читайте нижче.  

6518
19.06.2020
Олена Британська

Досі міська влада не могла дійти згоди з мешканцями однієї із квартир на вул. Сонячна, 51А, який є останньою перепоною на шляху до об’єднання Північного та Південного бульварів.

2867 1

Нещодавно на Фіртці започаткував свій блог Олег Саїк, де описав, що місцеві сайти державних установ, які потенційно мали б приваблювати інвесторів, у ганебному стані.

1211

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві. 

4612

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

7733

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

6027 2
23.06.2020

У перший рік життя малюка все змінюється доволі динамічно. Здавалося б, тільки недавно матуся спіткала усі тонкощі грудного вигодовування, і ось вже настає новий етап – введення першого прикорм. Це їжа, що суттєво відрізняється від материнського мол

7328
16.06.2020

На ферму з виробництва фуа-гри в місті Снятин влаштувався хлопець, який таємно знімав на відео свої робочі будні, а опісля анонімно передав матеріали зоозахисній організації "Відкриті клітки Україна", яка їх опублікувала. Ці кадри сколихнули світ, призве

61385 2
10.06.2020

«У нас немає вільних місць! Столики тільки за бронюванням! Вибачте, щоб присісти Вам доведеться зачекати!» - вже понад два місяці ці, раніше щоденні, фрази ніхто не говорить. А все через карантин.

5354
25.06.2020

На останню декаду червня, що у 2001 році, припала непересічна для історії Львова та й України загалом подія. Це багатьом видавалося неможливим і до останнього існували сумніви, але папа таки прибув поспілкуватися з українцями. Тоді це все просто видавал

583
16.06.2020

Акція триває вже понад два роки і наближається до своєї кульмінації. Сьогодні, 16 червня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин долучився до історичного заходу – створення рукописної Біблії, пише Фіртка з посиланням

1055
08.06.2020

Для того щоб усвідомити справжність наших прохань до Господа Бога про власні потреби, потрібно спочатку перейнятися, серцем відчути потреби інших людей.

1426
29.05.2020

28 травня, на свято Вознесіння Господнього за юліанським календарем, в Україні з’явилася в продажу всесвітньо відома книжка «Католицизм: мандрівка до серця віри» американського проповідника, письменника і богослова єпископа Роберта Баррона.

1407
25.06.2020

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся у тизері фільму режисерки та письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс». Проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-го пітчингу Держкіно, пише Фіртка. «Я і Фелікс&r

390
03.07.2020

Єлісейський палац заявив, що Філіпп буде займатися урядовими справами доти, доки не буде призначено новий уряд.

113
03.07.2020

У бюлетені з відкритими списками можна буде проголосувати як за партію, так і за конкретного кандидата, щоб підняти його в партійному списку Профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму бюлетеня для голосування на місцевих виборах за відкритими

169
26.06.2020

Партія "Голос" проголосувала за припинення депутатських повноважень Святослава Вакарчука. Перед цим він вийшов із фракції «Голос» у Верховній Раді. Про це повідомляє пресслужба партії «Голос», інформує Фіртка. Водн

408
26.06.2020

Він був ветераном Аль-Каїди, чия кар'єра джихадиста почалася з 1990-х років. Те, як він помер, було вражаючим.

681