ІГОР ЦЕПЕНДА СТАНЕ РЕКТОРОМ ПРИКАРПАТСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ (ФОТО)

 

В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника закінчилось голосування за нового ректора навчального закладу.

 

Як повідомив кореспондент "Фіртки", Ігор Цепенда набрав більше 50% голосів. Його конкуренти не дотягнули і до 30%

 

Таким чином Ігор Цепенда виграв вибори. Залишилось дочекатися офіційного затвердження Міністра, яке може відбутися уже на наступному тижні.

 

Нагадаємо, на посаду ректора претендували: Ігор Цепенда - в.о. ректора вузу, Богдан Остафійчук - екс-ректор, Володимир Величкочий - директор інституту туризму ПНУ та Михайло Романюк - декан економічного факультету.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перед тим усі четверо претендентів доповіли перед конференцією та відповіли на запитання залу.

 

Першим доповідав директор інституту туризму Володимир Великочий. Молодий професор першим подав документи для участі у виборах.  Із залу Великочию задали питання про його політичну приналежність. На що він відповів, що є позапартійним. «Університет мусить працювати з усіма політичними партіями, які працюють на розвиток країни» - вважає молодий науковець.

 

Також Володимир Великочий заявив, що негативно ставиться до запровадження другої державної мови.

 

Другим виступив екс-ректор Богдан Остафійчук. Він заявив, що бажає стати новообраним ректором аби закінчити розпочате. Для цього Остафійчуку необхідно всього 1 рік на посаді ректора, а далі він готовий передати крісло очільника «вузу» будь-кому з бажаючих.

Щодо міністерської догани, яка була видана щодо Богдана Остафійчука в січні місяці цього року, екс-ректор має на руках рішення суду, яке скасовує цю міністерську догану. Проте заступник міністра освіти Євген Суліма повідомив, що вищезгадане рішення суду є новиною для міністерства.

 

Третім виступив декан економічного факультету Михайло Романюк. У своєму виступі він зробив ставку на командну роботу і рівномірне фінансування усіх наукових колективів університету. «Нам працюватиметься легше і житиметься краще» - констатував Романюк.

 

Останнім виступав виконувач обов’язків ректора Ігор Цепенда. Він робить акцент на міжнародні зв’язки та співпрацю з іноземними університетами. Також, на думку Цепенди, «вузу» необхідно втримати науковий потенціал та посилити роботу над заочною формою навчання.

 

Крім цього, в.о. ректора наголосив на дистанційному навчанні, яке успішно реалізовує професор Павло Федорук.

 

«Пам’ятаймо всі: мудрий вибір – краще життя» - завершив промову Цепенда.

 

Спостерігаючи за настроєм та увагою університетського колективу під час заслуховування доповідачів, фаворитами є директор інституту туризму Володимир Великочий та в.о. ректора Ігор Цепенда.

 

екс-ректор Богдан Остафійчук виступає

 

 

 

 

 

 

 

директор інституту туризму Володимир Великочий слухає конкурентів

 

 

заступник міністра освіти Євгеній Суліма

 

Богдан Остафійчук

 

декан економічного факультету Михайло Романюк

 

 

 

 

представник Табачника (зліва) та народний депутат України від Партії регіонів Ігор Зварич (зправа)

 

Євген Суліма, нардеп Ігор Зварич та заступник губернатора Роман Іваницький

 

Михайло Романюк

 

Ігор Цепенда

 

 

Павло Федорук, керівник центру інформаційних технологій

 

 

 

 


20.04.2012 2918 1
Коментарі (1)

Світлана 2012.04.22, 17:05
Вітаю Ігоря Євгеновича з новою посадою. Він не підведе тих людей які за нього проголосували.
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

504
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

627
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1347
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2304 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1148
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

3081

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

902

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

1053

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1479

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2081
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26393 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

772
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

974
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

3030
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1274
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

950
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1209
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1220
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

434
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4293
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1084
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1648