Який айфон купити у 2020 році: iPhone 11, iPhone Xs чи iPhone Xr

Переповнений ринок смартфонів змушує користувачів щомісяця знайомитися з новими моделями, а часто розібратися між їх відмінностями пересічній людині важко.

Наприклад, компанія Xiaomi щоквартально оновлює лінійки своїх гаджетів, тому у порівнянні з ними, Apple залишається доволі консервативними.

Купертіновці раз на рік презентують новий iPhone, який стає предметом бажання для багатьох людей, тому обирати потрібно враховуючи можливості свого бюджету.

Однак, нещодавно у офіційних реселерів, серед яких і компанія “КТС”, спостерігається падіння ціни на iPhone Xs. Завдяки цьому, на ринку сформувалася ситуація, коли цілих три актуальних моделі - найновіший iPhone 11, позаторішній флагман iPhone Xs і “бюджетний” iPhone Xr, знаходяться в одному ціновому діапазоні. Який саме купляти у 2020 році, дізнаєтеся у цій статті.  


Соковитий iPhone Xr

Восени 2018 року світ побачив iPhone Xr. З'явившись разом з іншими двома моделями XS і XS Мах, бюджетна версія iPhone викликала багато суперечок. Мало хто відразу зрозумів ідею Apple створити більш доступний смартфон, адже багатьох бентежив екран моделі і її зовнішній вигляд.

Дехто, навіть критикував яскраві кольори смартфона, згадуючи не зовсім вдалий запуск iPhone 5c. Однак, за даними аналітиків, саме iPhone Xr став найбільш популярним вибором у 2019 років серед фанатів “яблука”.

Не тільки його вартість, а й начинка з топовим процесором A12 Bionic, розкритиковані кольори корпусу та висока витривалість (акумулятор моделі забезпечує до 16 годин роботи та підтримує швидку зарядку 15 Вт) стали причинами гарних продажів моделі. Дійсно, яскраві варіанти синього, жовтого і коралового, який був кольором року, сильно відрізняли власників новенького iPhone.

На фоні класичних срібних, сірих і золотих Xs-ок, які продовжували вже відомий дизайн “десяток”, iPhone Xr виглядав свіжо, сподобався молоді і надавав користувачам високу потужність. Навіть товстенькими рамками 6.1-дюймового екрану Liquid Retina він не відлякував, а от одна єдина камера все ж таки залишила невирішене питання - вона не могла фотографувати предмети у режимі “Портрет”, тільки людей. Для деяких користувачів, ця функція була необхідна, наприклад, якщо ведеш сторінку товару в Instagram.

Порівнюючи з XS, iPhone Xr приваблював кольорами, автономністю та вартістю, тому й надалі залишається бажаним смартфоном у 2020 році.

Модний глянець iPhone Xs

Разом з iPhone Xr на ринку з’явився і флагман iPhone Xs. Він зберіг дизайн свого попередника, отримавши OLED-екран з розміром 5.8’’ дюймів і тонкими рамками (дійсно тоншими, ніж в iPhone Xr). Корпус у цієї моделі не алюмінієвий, а виконаний з нержавіючої хірургічної сталі. Вологозахист на відміну від iPhone Xr з IP67 складає повних IP68 і основна камера має 2 сенсори на 12 Мп, серед яких один телефото модуль з двократним зумом. Програє iPhone Xs у витривалості, адже батарея забезпечує до 14 годин роботи (на 2 години менше, ніж у iPhone Xr).

Однак, iPhone Xs залишається популярним вибором серед тих, хто шукає смартфон з екраном менше 6-ти дюймів, надійним міцним корпусом і можливістю фотографувати з розмиттям заднього фону. Плюсом до цього він має всі переваги iPhone - операційну систему з високим рівнем захисту, потужну начинку, преміальний дизайн, а тому не дивно, що зниження ціни на цю модель може збільшити її продажу і дозволить оновитися власникам “сімок”, “вісімок” і інших попередніх моделей.

Флагманський iPhone 11

У 2019 році компанія Apple знову випустила три моделі смартфонів, серед яких вийшов стильний iPhone 11. Товстенький, важкенький і з оновленими, приглушеними кольорами корпусів, iPhone 11 оснастили топовим набором камер і новим процесором А13 Bionic (як і в Pro версіях). Основна камера з двома модулями - ширококутним і над ширококутним з фокусною відстанню 13 мм дозволяє отримувати круті фото архітектури, пейзажів, великих груп людей. Вражав фантазію і нічний режим, а “фронталка” в 11-ці отримала ще й нову можливість зйомки slow-motion відео.

Але, однією з дійсно топових характеристик стала витривалість - батарея iPhone 11 на 3110 мАг здатна забезпечити до 17 годин роботи (на 1 годину більше, ніж в iPhone Xr). Власники iPhone 11 неодноразово наголошували, що при повсякденному використанні, смартфон витримував до двох днів роботи без підзарядки. Загалом, модель доцільно порівнювати з iPhone Xr, адже їх передні панелі ідентичні, включаючи товстенькі рамки екрану і його розмір.

iPhone 11 найкраще підходить для тих, кому важливі якість фото і можливості камер, хто шукає максимально витривалий смартфон, а також тим, хто полюбляє виділятися з натовпу - лавандова і зелена моделі точно привернуть увагу.

Порівнюючи всі три моделі, можна спокійно рекомендувати саме iPhone 11 для покупки, адже він найдовше буде залишатися актуальним на ринку, але при тому доволі близько знаходиться за ціною до згаданих вище моделей.

У підсумку, ми радимо при купівлі будь-якого iPhone, (окрім Pro) придбати потужні зарядні пристрої - до всіх інших моделей виробник передбачає у комплекті звичайні 1-амперні зарядки. І не забувайте насолоджуватися бездротовими зарядними пристроями, зараз навіть повербанки почали підтримувати цю технологію, тому повністю звільняють від використання кабелів.

На сайті інтернет-магазину КТС ви можете знайти нові iPhone та всі необхідні аксесуари за актуальними цінами. Переходьте за посиланням і насолоджуйтеся преміальною технікою від офіційного реселера.


партнерський матеріал


29.01.2020 5548
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

562
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

1747 6
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

1088 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

523
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6870 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

11323 6

Піст – невід’ємна частина християнського  життя, встановлена Богом.

300

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

1031

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

1085

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

1076
24.03.2024

Нутриціологиня пояснила, чому не можна забороняти собі фастфуд та солодощі. А також порадила, як їх вписати у свій раціон.

238
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

1046
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

811
26.03.2024

Йдеться про зміни в молитвах «Вірую» («Символ віри»), «Царю Небесний» та митаревій молитві.

678
25.03.2024

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

645
21.03.2024

Релігійна громада отримала всі дозвільні документи та незабаром розпочне будівництво поруч з Садовим товариством та міським озером.

2907
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4408
25.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18403
26.03.2024

У Верховній Раді зареєстрували проєкт закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за привласнення державних функцій.   

258
22.03.2024

На початку лютого 2024 року замість Валерія Залужного Збройні сили України очолив Олександр Сирський, який до цього командував Сухопутними військами.  

324
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

633
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

735