Який айфон купити у 2020 році: iPhone 11, iPhone Xs чи iPhone Xr

Переповнений ринок смартфонів змушує користувачів щомісяця знайомитися з новими моделями, а часто розібратися між їх відмінностями пересічній людині важко.

Наприклад, компанія Xiaomi щоквартально оновлює лінійки своїх гаджетів, тому у порівнянні з ними, Apple залишається доволі консервативними.

Купертіновці раз на рік презентують новий iPhone, який стає предметом бажання для багатьох людей, тому обирати потрібно враховуючи можливості свого бюджету.

Однак, нещодавно у офіційних реселерів, серед яких і компанія “КТС”, спостерігається падіння ціни на iPhone Xs. Завдяки цьому, на ринку сформувалася ситуація, коли цілих три актуальних моделі - найновіший iPhone 11, позаторішній флагман iPhone Xs і “бюджетний” iPhone Xr, знаходяться в одному ціновому діапазоні. Який саме купляти у 2020 році, дізнаєтеся у цій статті.  


Соковитий iPhone Xr

Восени 2018 року світ побачив iPhone Xr. З'явившись разом з іншими двома моделями XS і XS Мах, бюджетна версія iPhone викликала багато суперечок. Мало хто відразу зрозумів ідею Apple створити більш доступний смартфон, адже багатьох бентежив екран моделі і її зовнішній вигляд.

Дехто, навіть критикував яскраві кольори смартфона, згадуючи не зовсім вдалий запуск iPhone 5c. Однак, за даними аналітиків, саме iPhone Xr став найбільш популярним вибором у 2019 років серед фанатів “яблука”.

Не тільки його вартість, а й начинка з топовим процесором A12 Bionic, розкритиковані кольори корпусу та висока витривалість (акумулятор моделі забезпечує до 16 годин роботи та підтримує швидку зарядку 15 Вт) стали причинами гарних продажів моделі. Дійсно, яскраві варіанти синього, жовтого і коралового, який був кольором року, сильно відрізняли власників новенького iPhone.

На фоні класичних срібних, сірих і золотих Xs-ок, які продовжували вже відомий дизайн “десяток”, iPhone Xr виглядав свіжо, сподобався молоді і надавав користувачам високу потужність. Навіть товстенькими рамками 6.1-дюймового екрану Liquid Retina він не відлякував, а от одна єдина камера все ж таки залишила невирішене питання - вона не могла фотографувати предмети у режимі “Портрет”, тільки людей. Для деяких користувачів, ця функція була необхідна, наприклад, якщо ведеш сторінку товару в Instagram.

Порівнюючи з XS, iPhone Xr приваблював кольорами, автономністю та вартістю, тому й надалі залишається бажаним смартфоном у 2020 році.

Модний глянець iPhone Xs

Разом з iPhone Xr на ринку з’явився і флагман iPhone Xs. Він зберіг дизайн свого попередника, отримавши OLED-екран з розміром 5.8’’ дюймів і тонкими рамками (дійсно тоншими, ніж в iPhone Xr). Корпус у цієї моделі не алюмінієвий, а виконаний з нержавіючої хірургічної сталі. Вологозахист на відміну від iPhone Xr з IP67 складає повних IP68 і основна камера має 2 сенсори на 12 Мп, серед яких один телефото модуль з двократним зумом. Програє iPhone Xs у витривалості, адже батарея забезпечує до 14 годин роботи (на 2 години менше, ніж у iPhone Xr).

Однак, iPhone Xs залишається популярним вибором серед тих, хто шукає смартфон з екраном менше 6-ти дюймів, надійним міцним корпусом і можливістю фотографувати з розмиттям заднього фону. Плюсом до цього він має всі переваги iPhone - операційну систему з високим рівнем захисту, потужну начинку, преміальний дизайн, а тому не дивно, що зниження ціни на цю модель може збільшити її продажу і дозволить оновитися власникам “сімок”, “вісімок” і інших попередніх моделей.

Флагманський iPhone 11

У 2019 році компанія Apple знову випустила три моделі смартфонів, серед яких вийшов стильний iPhone 11. Товстенький, важкенький і з оновленими, приглушеними кольорами корпусів, iPhone 11 оснастили топовим набором камер і новим процесором А13 Bionic (як і в Pro версіях). Основна камера з двома модулями - ширококутним і над ширококутним з фокусною відстанню 13 мм дозволяє отримувати круті фото архітектури, пейзажів, великих груп людей. Вражав фантазію і нічний режим, а “фронталка” в 11-ці отримала ще й нову можливість зйомки slow-motion відео.

Але, однією з дійсно топових характеристик стала витривалість - батарея iPhone 11 на 3110 мАг здатна забезпечити до 17 годин роботи (на 1 годину більше, ніж в iPhone Xr). Власники iPhone 11 неодноразово наголошували, що при повсякденному використанні, смартфон витримував до двох днів роботи без підзарядки. Загалом, модель доцільно порівнювати з iPhone Xr, адже їх передні панелі ідентичні, включаючи товстенькі рамки екрану і його розмір.

iPhone 11 найкраще підходить для тих, кому важливі якість фото і можливості камер, хто шукає максимально витривалий смартфон, а також тим, хто полюбляє виділятися з натовпу - лавандова і зелена моделі точно привернуть увагу.

Порівнюючи всі три моделі, можна спокійно рекомендувати саме iPhone 11 для покупки, адже він найдовше буде залишатися актуальним на ринку, але при тому доволі близько знаходиться за ціною до згаданих вище моделей.

У підсумку, ми радимо при купівлі будь-якого iPhone, (окрім Pro) придбати потужні зарядні пристрої - до всіх інших моделей виробник передбачає у комплекті звичайні 1-амперні зарядки. І не забувайте насолоджуватися бездротовими зарядними пристроями, зараз навіть повербанки почали підтримувати цю технологію, тому повністю звільняють від використання кабелів.

На сайті інтернет-магазину КТС ви можете знайти нові iPhone та всі необхідні аксесуари за актуальними цінами. Переходьте за посиланням і насолоджуйтеся преміальною технікою від офіційного реселера.


партнерський матеріал


29.01.2020 5832
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

469
29.03.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з Назаром Розлуцьким, істориком, поетом та військовослужбовцем, про добровільне рішення долучитись до війська, історію України, поезію, премію Марка Боєслава та подорожі автостопом.

1261
26.03.2025
Тетяна Дармограй

Як захистити себе в інтернеті, які схеми найчастіше використовують шахраї та як із цим бореться кіберполіція, в інтерв'ю журналістці Фіртки розповів начальник відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області, майор поліції Микола Худолій.

2189 1
25.03.2025
Олег Головенський

Фіртка поспілкувалася з Андрієм Левковичем, кандидатом економічних наук, керівником Івано-Франківської торгово-промислової палати та Почесним Консулом Чеської Республіки в Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

1061
15.03.2025
Олег Головенський

Суперпублічний Ілон Маск – це лише вершина «технократичного айсберга», який сьогодні формує революційну політику та стратегію США. ПейПал-мафія, - саме так сьогодні означають команду технократів, яка їх підспудно формує.  

2983
08.03.2025
Тетяна Ткаченко

Про найчастіші запити від батьків та дітей, складні емоції підлітків, доцільність покарання та потребу любові, журналістка Фіртки поспілкувалась із івано-франківською психологинею Іриною Волощук.  

2057

Наші  думки, звичаї, традиції та, зрештою, травми це все наслідки подій минулих років. І здавалося б, звідки взялась оця недовіра  не тільки до священників, але й певне формальне ставлення до ключових таїнств сповіді та причастя, наприклад, в православній церкві?  

831

В ситуації Гіпермодерну цитатне шкільне знання не працює. І те, що відбувається в Америці, є блискучою ілюстрацією цього висновку. Усі ці пласкі визначення типу «праві лібертаріанці», «нові консерватори», «технофa...ти» - це ні про що.

988

Йтиметься про Православну Церкву України - справжню Українську православну Церкву, адже  УПЦ (в єдності з МП) має стільки «українського» як морська свинка – «морського».

1418

Сімейна групова терапія, різноманітні майстер-класи, психологічна підтримка, гуртки та екскурсії, консультації та профорієнтація, робота з тренерами та різноманітні дитячі гуртки, - це навіть неповний перелік наших активностей.

2018
26.03.2025

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

26302 1
22.03.2025

Багато людей досі уникають купувати ці яскраві плоди, бо не знають, як правильно їх їсти чи яку користь вони дають організму. Насправді екзотичні фрукти — це не тільки красиво і смачно, але й надзвичайно корисно.    

706
19.03.2025

Почати харчуватися правильно здається складним, особливо коли навколо стільки суперечливої інформації. Але здорове харчування – це не дієта, не обмеження й точно не прораховування кожного грама.  

907
30.03.2025

У неділю, 30 березня, у церкві Благовіщення Пречистої Діви Марії в Чукалівці парафія відзначила храмове свято.  

2937
25.03.2025

Щорічно 25 березня відзначають одне з 12 найважливіших християнських свят — Благовіщення Пресвятої Богородиці.  

1188
23.03.2025

Папа Римський Франциск, який понад місяць перебуває в лікарні, має заново "навчитися говорити" після тривалого застосування високопоточної кисневої терапії.  

893
19.03.2025

Великопосні реколекції у Погоні відбудуться 28, 29 та 30 березня 2025 року.

1155
28.03.2025

Це справжня мистецька подорож у минуле, яка через живопис дозволяє побачити архітектурну велич України у новому світлі.  

1154
31.03.2025

За даними британського видання The Economist, вибори в Україні можуть бути проведені вже влітку цього року, і нинішній президент Володимир Зеленський має намір балотуватися на другий термін.  

357
28.03.2025

Найбільше довіряють Зеленському жителі центральних регіонів — 71% опитаних.  

4158
26.03.2025

Сполучені Штати Америки запропонували Україні нову велику угоду щодо рідкісноземельних металів, яка не включає питання атомних електростанцій.  

1020
24.03.2025

Законопроєкт об'єднує в одному органі — місцевій держадміністрації (МДА) — галузеві, правлінські, виконавчі, координаційні та контрольно-наглядові повноваження. 

1587