Які шафи у тренді у 2024 році?

Актуальний дизайн шаф постійно оновлюється, але потреби сучасної людини залишаються незмінними.

Окрім своєї прямої функції ー зберігання речей, цей предмет меблів стає елементом дизайну привабливого та функціонального простору.

На сьогодні, якісна та сучасна шафа 一 це більше виразна частина декору, що гармонійно доповнює приміщення, ніж місце для одягу. Наприклад, досить цікавим та сучасним варіантом може стати шафа-купе з фотодруком.

Це гарний вибір для людей, що прагнуть зекономити простір, розмістити багато речей та вигідно підкреслити дизайн приміщення. На фасаді такої шафи можна зобразити будь-яке фото, а з часом його змінити, тим самим оновивши загальний вигляд кімнати, але не змінюючи при цьому саму шафу.

Розгляньмо, який дизайн шаф вважається трендовим у 2024 році. 


Які моделі виготовляють найчастіше?


Згідно зі словами провідних виробників гарнітура, наразі попит мають моделі в стилі мінімалізм. Актуальні також чіткі геометричні форми, гра з кутами та лініями ー все це надає виробам стильного вигляду. Прості, геометрично правильні лінії без зайвих деталей роблять меблі елегантними, витонченими та оригінальними.

Мінімалістичний підхід до дизайну меблів підкреслює їхню функціональність та робить оптимальними для використання в сучасних інтер'єрах. Такі шафи однаково гарно вписуються як в невеликі, так і в більш просторі приміщення, роблячи їх лаконічними та завершеними.


Матеріали для виготовлення сучасних шаф


Тренди щороку оновлюються, але незмінними протягом тривалого часу залишаються безпечність та екологічність матеріалів. 2024 рік не став виключенням, тому попит досі мають вироби з натурального дерева та його похідних.

Найпопулярнішими матеріалами по праву вважаються МДФ та ДСП, які:

  • міцні;
  • довговічні;
  • легкі в обробці;
  • дають можливість виготовляти меблі бюджетної категорії.

Дозволити собі таку шафу може кожен охочий покупець, на відміну від масиву.

Дерево – класика, що завжди популярна серед покупців та має великий попит, попри високу вартість. Меблі з масиву мають гарний природний малюнок, аромат та дуже довго служать.

Також одним із досить популярних матеріалів залишається скло. Особливо привабливо виглядають скляні полички та дверцята, вони додають легкості та відчуття простору. Скляні вітрини та фасади шаф, оздоблені підсвічуванням, можуть створити надзвичайно чарівну атмосферу, надають приміщенню особливого шарму та вишуканості. Скло чудово поєднується з деревиною.

За посиланням https://hubstore.com.ua/shafu/ можна купити шафу будь-якого типу й високої якості по прийнятній ціні.


Який варіант більш практичний ー купе чи шафа зі стулками?


Ці вироби відрізняються між собою першочергово за принципом роботи дверцят. Купейна шафа ー це оптимальний варіант для людей, що прагнуть дуже ефективно використовувати простір. Такі моделі:

  • чудово економлять вільне місце. Досягається це завдяки дверцятам, що розсуваються;
  • легко ковзають по напрямних, тому не займають багато простору при відкриванні;
  • дають можливість додатково організувати простір всередині, використовуючи різні полички, перегородки та ящики.

Стулкова шафа також має власні переваги та може виготовлятись у різних варіантах. Дехто вважає, що саме ці меблі найзручніші, оскільки двері, що відкриваються назовні, забезпечують легкий доступ одразу до усіх речей. Задекорувати дверцята можна різними елементами, тому вони також будуть виглядати дуже стильно.

Вибираючи між цими двома варіантами, варто орієнтуватися лише на власні смаки, бюджет та площу приміщення. Обидва варіанти будуть доречними у 2024 році й можуть стати дуже оригінальним варіантом для вашої оселі. Замовити гарні та якісні шафи для різних приміщень можна, завітавши до інтернет-магазину меблів HubStore.

В каталозі магазину можна знайти вироби з двома або трьома дверима, кутові варіанти, меблі з дзеркалами, скляними орнаментами, фотодруком чи піскоструминним малюнком. В продажі є великі місткі шафи та компактні охайні пенали.

Тобто, кожен покупець зможе обрати виріб до смаку залежно від потреб та функцій які буде виконувати виріб.

Реклама


20.05.2024 982
21.04.2025
Лука Головенський

Де саме в Мюнхені були вбиті агентом КДБ Степан Бандера та Лев Ребет, де знаходилися офіси ОУН, Антибільшовицького Блоку Народів, газетні редакції та проживали Ярослав та Ярослава Стецьки, — про все це у нашому сьогоднішньому дослідженні.

514
16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2688
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1677 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3755
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5558
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1761

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

267

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

268

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

438

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

960
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

530
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

557
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

841
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

2047
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

602
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

933
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4998
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

1060
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

435 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

671
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

460
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

784