Як захистити шкіру обличчя від респіратора: золоті правила франківської косметологині

Світ потрохи починає оговтуватися від пандемії коронавірусу. Низка країн скасовує карантинні обмеження, відкриває кордони та повертається до звичного життя.

Україна не виняток. Понад два місяці ми пробули буквально закритими у домівках і ось настав час «виходити». Заходи карантину далися взнаки на стані шкіри: вдома допікає сухе повітря й нестача кисню; на вулиці — маска.

А як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

«Під час карантину ми засвоїли як мінімум один урок: догляд – це номер один при будь-яких обставинах. Наше життя перевернулось з ніг на голову, але завдяки цьому, візит до косметолога став довгоочікуваною подією за останні два місяці. Особисто мені карантин приніс терапевтичний ефект: я знайшла час на масаж, тестування нової продукції та найцінніше – відпочинок, його завжди так бракувало. І домашні умови зробили все для того, щоб моя шкіра перезавантажилась!»

Як не дивно, але зараз багато жінок скаржаться на свою шкіру, навіть ті, хто зазвичай був задоволений. Чи винен в цьому респіратор? – Частково так, через щільне прилягання маски, плюс висока вологість і тертя - шкіра не може не страждати. Це є великою проблемою для власників чутливої шкіри, тому одягати маску потрібно лише на чисту шкіру і раджу вмивати обличчя після її зняття.

Крок перший в такій ситуації - гель або піна із саліциловою кислотою у складі, і звичайно, ніякого макіяжу. До цього можна додати відлущування гоммажем один-два рази на тиждень і сироватку. Так шкіра буде швидше оновлюватись і не встигатиме сильно забруднюватись.

Крок другий - надати перевагу крему легкої текстури й зробити чистку, пілінг або карбокситерапію (Carboxy CO2). Щось більш ефективне порадити важко, адже треба проаналізувати стан шкіри й підібрати індивідуальні засоби.

«Це банально, але ми забули про любов до себе під час самоізоляції. Нехтування чисткою і процедурами мають свій результат, і повірте, він невтішний. Зворотною реакцією припиненого догляду є тьмяність шкіри, чорні крапки, а там вже і до висипань недалеко.»

Таку безрадісну картину обличчя врятує золоте правило в косметології «очищення-тонізація-зволоження». Не чекайте поки помітите зміни, зробіть цей догляд своєю б’юті рутиною і вам не доведеться переходити на більш потужну anti-age програму.

«Своїм клієнткам я рекомендую наводити будильник і не пропускати догляд, це закон! Другим, і дуже важливим моментом, я вважаю, раціон харчування. Швидкі вуглеводи для шкіри вороги! Щоб розпочати літо з чистою шкірою, треба забути про молоко, капкейки та фастфуд. Як тільки ви піддались спокусі й з’їли щось заборонене, ваша шкіра реагує на це висипом. Те саме стосується стресу і перевтоми. Налагоджуйте водний баланс та сон, і шкіра скаже вам «дякую».»

Зволожуючі та живильні маски, відновлюючі процедури та SPF-захист – це ті речі, про які Вікторія забороняє забувати!

«Але головна порада, яку я хочу донести до читачів – любіть себе і свою шкіру. Догляд насправді дуже простий: давайте шкірі все найкраще та ефективне, бо ігнорування приносить зворотну реакцію.»


27.05.2020 Люся Грибик 9173
Коментарі ()

19.03.2024

Сьогодні і роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги

44
24.02.2024
Вікторія Матіїв

Спроби створити музей у Долині виникали ще у 60-х роках. Проте тільки 23 грудня 1997 року Долинська районна рада прийняла остаточне рішення щодо нього. Журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою закладу Ксенею Циганюк. 

6475 61
01.02.2024
Вікторія Косович

Івано-Франківськ є градом безлічі упереджень і масок: для перших — фортеця, заснована поляками, для других — відголос австрійського «золотого віку» з його залізницями, для третіх — серце гуцульської культури, плач трембіт.  

10887 6
25.01.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

12159 25
18.01.2024
Тіна Любчик

У п'ятницю, 19 січня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудуться вибори ректора. На посаду претендують троє працівників вишу: доктор медичних наук Микола Островський, доктор медичних наук Роман Яцишин та кандидат медичних наук Руслан Савчук.  

5803
18.01.2024

Каркасні будинки відрізняються високою міцністю, надійністю і довговічністю, а також відносно недорогі в будівництві. Втім, у 2024 році ціни на будівництво каркасних будинків в Україні, як і на все інше, продовжують зростати.  

3731

Друзі путіна зустрілись у резиденції рудого Донні у Флориді, де обговорили план путіна по капітуляції України, і після цієї поїздки Орбан розкрив – як за 24 год Трамп планує припинити війну.

496

Чим ближче до виборів в США, тим більше трампісти вдаються до маніпуляцій у своїй пропаганді. У контексті України вони, переставивши все з ніг на голову, намагаються переконувати, ніби це демократи, а не республіканці, заблокували допомогу Україні.

758

Кожен із нас не раз потрапляв у ситуацію, коли ми замислювались давати, чи ні милостиню людині, яка звертається про допомогу біля церкви, на вулиці чи в інших громадських місцях.  

747

У вівторок, 20 лютого, під час зустрічі з виборцями Дональд Трамп зробив комплімент на адресу росії: «Вони перемогли Гітлера. Вони перемогли Наполеона. Це воєнна машина». Розглянемо, що за цим стоїть.

1059
18.03.2024

Сьогодні, 18 березня 2024 року, в УГКЦ в Україні розпочинається період Великого посту. Пригадуємо канони партикулярного права УГКЦ, в яких ідеться про те, коли і як треба постити.  

421
12.03.2024

Популярний дієтолог Майкл Мослі назвав п'ять груп продуктів, які варто включити до свого раціону для схуднення.

457
08.03.2024

Фізіологічно їжа потрібна людині для підтримки життєдіяльності, проте у декого ці межі стерті, тому ці люди їдять не лише, коли голоді, а й коли знервовані, засмучені або перезбуджені.  

541
15.03.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

4086
10.03.2024

Дитина приходить до місця, якого не знає і не розуміє. Чому мама каже мовчати? Чому тато не дозволяє бігати? Чому світять свічки та багато квітів?

11624
05.03.2024

Два досвідчених і дуже майстерних шахових гравців сіли за дошку з чорно-білими клітинами і розставили на ній свої війська.

6649
01.03.2024

"Чернецтво завжди є віддзеркаленням суспільства. Люди хочуть, щоб були добрі монахи, гарно поводилися. Але середовище теж формує людину", - ділиться монах. 

1150
19.03.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

18050
17.03.2024

Продовжує зменшуватися кількість тих, хто вважає, що держава виконує свої зобов'язання перед ветеранами російсько-української війни.  

303
12.03.2024

Президент Володимир Зеленський 7 березня погодив кандидатуру ексголовнокомандувача Збройних Сил Валерія Залужного на посаду посла України у Великій Британії.   

404
07.03.2024

На думку комісії, президент має виконувати свої повноваження до вступу на посаду наступника. А вибори президента мають бути призначені упродовж 30 днів після завершення воєнного стану.   

692
04.03.2024

Серед тих, хто довіряє президенту Володимиру Зеленському, підтримують зовнішню політику влади 82%, тоді як серед тих, хто не довіряє — 41%.

812