Як захистити шкіру обличчя від респіратора: золоті правила франківської косметологині

Світ потрохи починає оговтуватися від пандемії коронавірусу. Низка країн скасовує карантинні обмеження, відкриває кордони та повертається до звичного життя.

Україна не виняток. Понад два місяці ми пробули буквально закритими у домівках і ось настав час «виходити». Заходи карантину далися взнаки на стані шкіри: вдома допікає сухе повітря й нестача кисню; на вулиці — маска.

А як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

«Під час карантину ми засвоїли як мінімум один урок: догляд – це номер один при будь-яких обставинах. Наше життя перевернулось з ніг на голову, але завдяки цьому, візит до косметолога став довгоочікуваною подією за останні два місяці. Особисто мені карантин приніс терапевтичний ефект: я знайшла час на масаж, тестування нової продукції та найцінніше – відпочинок, його завжди так бракувало. І домашні умови зробили все для того, щоб моя шкіра перезавантажилась!»

Як не дивно, але зараз багато жінок скаржаться на свою шкіру, навіть ті, хто зазвичай був задоволений. Чи винен в цьому респіратор? – Частково так, через щільне прилягання маски, плюс висока вологість і тертя - шкіра не може не страждати. Це є великою проблемою для власників чутливої шкіри, тому одягати маску потрібно лише на чисту шкіру і раджу вмивати обличчя після її зняття.

Крок перший в такій ситуації - гель або піна із саліциловою кислотою у складі, і звичайно, ніякого макіяжу. До цього можна додати відлущування гоммажем один-два рази на тиждень і сироватку. Так шкіра буде швидше оновлюватись і не встигатиме сильно забруднюватись.

Крок другий - надати перевагу крему легкої текстури й зробити чистку, пілінг або карбокситерапію (Carboxy CO2). Щось більш ефективне порадити важко, адже треба проаналізувати стан шкіри й підібрати індивідуальні засоби.

«Це банально, але ми забули про любов до себе під час самоізоляції. Нехтування чисткою і процедурами мають свій результат, і повірте, він невтішний. Зворотною реакцією припиненого догляду є тьмяність шкіри, чорні крапки, а там вже і до висипань недалеко.»

Таку безрадісну картину обличчя врятує золоте правило в косметології «очищення-тонізація-зволоження». Не чекайте поки помітите зміни, зробіть цей догляд своєю б’юті рутиною і вам не доведеться переходити на більш потужну anti-age програму.

«Своїм клієнткам я рекомендую наводити будильник і не пропускати догляд, це закон! Другим, і дуже важливим моментом, я вважаю, раціон харчування. Швидкі вуглеводи для шкіри вороги! Щоб розпочати літо з чистою шкірою, треба забути про молоко, капкейки та фастфуд. Як тільки ви піддались спокусі й з’їли щось заборонене, ваша шкіра реагує на це висипом. Те саме стосується стресу і перевтоми. Налагоджуйте водний баланс та сон, і шкіра скаже вам «дякую».»

Зволожуючі та живильні маски, відновлюючі процедури та SPF-захист – це ті речі, про які Вікторія забороняє забувати!

«Але головна порада, яку я хочу донести до читачів – любіть себе і свою шкіру. Догляд насправді дуже простий: давайте шкірі все найкраще та ефективне, бо ігнорування приносить зворотну реакцію.»


27.05.2020 Люся Грибик 9259
Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5207 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1841 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4051 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3176 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7969 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20298 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

282

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

824

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1917

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2396
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

193
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

702
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

483
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18387
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

984
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1220 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6106 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23397 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

299
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

997 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1185 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

503