Як захистити шкіру обличчя від респіратора: золоті правила франківської косметологині

Світ потрохи починає оговтуватися від пандемії коронавірусу. Низка країн скасовує карантинні обмеження, відкриває кордони та повертається до звичного життя.

Україна не виняток. Понад два місяці ми пробули буквально закритими у домівках і ось настав час «виходити». Заходи карантину далися взнаки на стані шкіри: вдома допікає сухе повітря й нестача кисню; на вулиці — маска.

А як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

«Під час карантину ми засвоїли як мінімум один урок: догляд – це номер один при будь-яких обставинах. Наше життя перевернулось з ніг на голову, але завдяки цьому, візит до косметолога став довгоочікуваною подією за останні два місяці. Особисто мені карантин приніс терапевтичний ефект: я знайшла час на масаж, тестування нової продукції та найцінніше – відпочинок, його завжди так бракувало. І домашні умови зробили все для того, щоб моя шкіра перезавантажилась!»

Як не дивно, але зараз багато жінок скаржаться на свою шкіру, навіть ті, хто зазвичай був задоволений. Чи винен в цьому респіратор? – Частково так, через щільне прилягання маски, плюс висока вологість і тертя - шкіра не може не страждати. Це є великою проблемою для власників чутливої шкіри, тому одягати маску потрібно лише на чисту шкіру і раджу вмивати обличчя після її зняття.

Крок перший в такій ситуації - гель або піна із саліциловою кислотою у складі, і звичайно, ніякого макіяжу. До цього можна додати відлущування гоммажем один-два рази на тиждень і сироватку. Так шкіра буде швидше оновлюватись і не встигатиме сильно забруднюватись.

Крок другий - надати перевагу крему легкої текстури й зробити чистку, пілінг або карбокситерапію (Carboxy CO2). Щось більш ефективне порадити важко, адже треба проаналізувати стан шкіри й підібрати індивідуальні засоби.

«Це банально, але ми забули про любов до себе під час самоізоляції. Нехтування чисткою і процедурами мають свій результат, і повірте, він невтішний. Зворотною реакцією припиненого догляду є тьмяність шкіри, чорні крапки, а там вже і до висипань недалеко.»

Таку безрадісну картину обличчя врятує золоте правило в косметології «очищення-тонізація-зволоження». Не чекайте поки помітите зміни, зробіть цей догляд своєю б’юті рутиною і вам не доведеться переходити на більш потужну anti-age програму.

«Своїм клієнткам я рекомендую наводити будильник і не пропускати догляд, це закон! Другим, і дуже важливим моментом, я вважаю, раціон харчування. Швидкі вуглеводи для шкіри вороги! Щоб розпочати літо з чистою шкірою, треба забути про молоко, капкейки та фастфуд. Як тільки ви піддались спокусі й з’їли щось заборонене, ваша шкіра реагує на це висипом. Те саме стосується стресу і перевтоми. Налагоджуйте водний баланс та сон, і шкіра скаже вам «дякую».»

Зволожуючі та живильні маски, відновлюючі процедури та SPF-захист – це ті речі, про які Вікторія забороняє забувати!

«Але головна порада, яку я хочу донести до читачів – любіть себе і свою шкіру. Догляд насправді дуже простий: давайте шкірі все найкраще та ефективне, бо ігнорування приносить зворотну реакцію.»


27.05.2020 Люся Грибик 9205
Коментарі ()

30.04.2024

Будівельна компанія «ND Group Development» запрошує вас стати майбутніми власниками унікального комплексу преміумкласу. Водночас власний будинок мрії стає ще доступнішим. Адже при покупці з 30 квітня 2024 року до 15 травня 2024 року можна отримати знижку 3%. 

233
29.04.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з серцево-судинним лікарем-хірургом Андрієм Судусом про причини раптової серцевої смерті, операції на серці, як війна вплинула на кількість захворювань, чи "молодіють" хвороби серця та як запобігти їхньому розвитку загалом.

504
22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1603
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2864
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2402
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2387

Спорт — це не просто змагання, це мова, яку розуміють усі. І Україна використовує її, щоб розповісти світові про свою силу та прагнення до перемоги.

369

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

544

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1392

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1476
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

505
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

366
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

746
30.04.2024

Християни освячують пасхальні традиційні страви, про котрі чітко згадує священник у часі освячення, зокрема м’ясні та молочні. Кошик можна прикрасити барвінком і вишитим рушником.

106
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

245
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26853
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

709
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

260
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

267
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

590
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

762
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

792