Як захистити шкіру обличчя від респіратора: золоті правила франківської косметологині

Світ потрохи починає оговтуватися від пандемії коронавірусу. Низка країн скасовує карантинні обмеження, відкриває кордони та повертається до звичного життя.

Україна не виняток. Понад два місяці ми пробули буквально закритими у домівках і ось настав час «виходити». Заходи карантину далися взнаки на стані шкіри: вдома допікає сухе повітря й нестача кисню; на вулиці — маска.

А як вийти з карантину з чистим та доглянутим обличчям Фіртці розповіла франківська косметологиня Стефанія Білусяк.

«Під час карантину ми засвоїли як мінімум один урок: догляд – це номер один при будь-яких обставинах. Наше життя перевернулось з ніг на голову, але завдяки цьому, візит до косметолога став довгоочікуваною подією за останні два місяці. Особисто мені карантин приніс терапевтичний ефект: я знайшла час на масаж, тестування нової продукції та найцінніше – відпочинок, його завжди так бракувало. І домашні умови зробили все для того, щоб моя шкіра перезавантажилась!»

Як не дивно, але зараз багато жінок скаржаться на свою шкіру, навіть ті, хто зазвичай був задоволений. Чи винен в цьому респіратор? – Частково так, через щільне прилягання маски, плюс висока вологість і тертя - шкіра не може не страждати. Це є великою проблемою для власників чутливої шкіри, тому одягати маску потрібно лише на чисту шкіру і раджу вмивати обличчя після її зняття.

Крок перший в такій ситуації - гель або піна із саліциловою кислотою у складі, і звичайно, ніякого макіяжу. До цього можна додати відлущування гоммажем один-два рази на тиждень і сироватку. Так шкіра буде швидше оновлюватись і не встигатиме сильно забруднюватись.

Крок другий - надати перевагу крему легкої текстури й зробити чистку, пілінг або карбокситерапію (Carboxy CO2). Щось більш ефективне порадити важко, адже треба проаналізувати стан шкіри й підібрати індивідуальні засоби.

«Це банально, але ми забули про любов до себе під час самоізоляції. Нехтування чисткою і процедурами мають свій результат, і повірте, він невтішний. Зворотною реакцією припиненого догляду є тьмяність шкіри, чорні крапки, а там вже і до висипань недалеко.»

Таку безрадісну картину обличчя врятує золоте правило в косметології «очищення-тонізація-зволоження». Не чекайте поки помітите зміни, зробіть цей догляд своєю б’юті рутиною і вам не доведеться переходити на більш потужну anti-age програму.

«Своїм клієнткам я рекомендую наводити будильник і не пропускати догляд, це закон! Другим, і дуже важливим моментом, я вважаю, раціон харчування. Швидкі вуглеводи для шкіри вороги! Щоб розпочати літо з чистою шкірою, треба забути про молоко, капкейки та фастфуд. Як тільки ви піддались спокусі й з’їли щось заборонене, ваша шкіра реагує на це висипом. Те саме стосується стресу і перевтоми. Налагоджуйте водний баланс та сон, і шкіра скаже вам «дякую».»

Зволожуючі та живильні маски, відновлюючі процедури та SPF-захист – це ті речі, про які Вікторія забороняє забувати!

«Але головна порада, яку я хочу донести до читачів – любіть себе і свою шкіру. Догляд насправді дуже простий: давайте шкірі все найкраще та ефективне, бо ігнорування приносить зворотну реакцію.»


27.05.2020 Люся Грибик 9360
Коментарі ()

29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

599
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1154
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2462
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1333
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1956 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2909

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

654

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

738

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1649

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1629
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

322
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

437
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18356
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7463
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3646
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1032
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10770
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

273
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

267
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

463
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

440
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

673