Як виділений сервер допомагає реалізувати ІТ-інфраструктуру бізнесу

Сьогодні будь-яке підприємство України не може повноцінно працювати без використання ІТ-інфраструктури. На основі ІТ-інфраструктури базується робота наступних відділів:

  • бухгалтерії;
  • відділу маркетингу;
  • клієнтського відділу та інших.

Для реалізації такої інфраструктури бізнесу потрібно мати певний бюджет. Кошти необхідні для придбання сервера, оскільки звичайні комп'ютери не в змозі здійснювати коректне обслуговування зазначених задач.

Але купувати сервер та організовувати його розміщення не завжди рентабельно, тому оренда сервера — це більш економний та простий варіант, доступний представникам бізнесу.

Ця послуга приваблива наступними факторами:

  • нижчою ціною у порівнянні з покупкою нового виділеного сервера;
  • зручністю — сервером можна управляти віддалено з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет;
  • це оптимальний варіант для невеликого бізнесу, оскільки можна стартувати одразу, оплативши оренду за місяць.

Основні переваги виділеного сервера

Виділеним сервером називають потужний за технічними параметрами комп'ютер, який розміщується в дата-центрі. Таке обладнання належить до категорії дорогого, адже виділяється великим об'ємом накопичувачів і RAM, потужністю процесора.

Виділені сервери дають користувачам безліч переваг, серед яких:

  • постійний доступ до мережі інтернет;
  • захист даних фірми або компанії від несанкціонованого перегляду сторонніми;
  • доступність використання на сервері сучасного та потужного програмного забезпечення;
  • цілодобову підтримку з боку технічних спеціалістів.

Розміщення сайту на сервері

Будь-який сучасний бізнес потребує представництва в Інтернеті. Малі підприємці починають із соцмереж, потім «виростають» до власного сайту-візитки, і з часом можуть організувати інтернет-магазин або корпоративний сайт. І якщо для простого сайту виділений сервер не потрібен, то веб-ресурс із великим трафіком відвідувачів споживає чимало потужностей. Щоб сайт працював швидко і витримував пікові навантаження під час напливів користувачів, йому знадобиться така потужна машина для розміщення, як сервер.

Використання сервера для CRM

CRM — це система забезпечення керування взаємовідносинами з клієнтською базою. Вона створена для роботи над такими задачами:

  • виконання контролю за документообігом;
  • створення єдиного каналу зв'язку для отримання листів і повідомлень з електронної пошти та різних месенджерів;
  • візуалізація воронок продажів, етапів роботи над задачами та інших процесів;
  • організація віртуального офісу;
  • створення мережі IP-телефонії.

Виділений сервер для керування підприємством та бухгалтерського обліку

Ще пару років тому представники українського бізнесу використовували для бухгалтерського обліку російське програмне забезпечення 1С. Але сьогодні використання цього ПЗ краще замінити на вітчизняні аналоги зі зрозумілих причин. Сьогодні для бухгалтерського обліку підприємцям пропонують використовувати «MASTER: Бухгалтерія» та «Дебет Плюс».

Серед основних функцій таких програм виділяють:

  • управління питаннями із закупівлі, виробництва та логістики;
  • документообіг;
  • здійснення обліку кадрів;
  • податковий та бухгалтерський облік.

Оренда виділеного сервера для пошти

Підприємствам, які мають власні підрозділи для роботи з великими обсягами поштової інформації, рекомендується мати власний виділений сервер та використовувати його для ведення електронної пошти. У порівнянні з класичними поштовими серверами, електронна скринька на виділеному сервері має наступні переваги:

  • можливість одночасно працювати з більш ніж 10000 листів;
  • максимальний захист персональної інформації користувачів;
  • кращий захист від хакерских атак.

Електронна пошта на виділеному сервері більш безпечна та ефективна для масових розсилок, ніж пошта на сервері популярних в Україні провайдерів Gmail або Укрнет.

Поширені питання щодо роботи з виділеним сервером

  1. Чи можна встановити сервер у звичайному офісі? Теоретично це можна зробити. Але з практичної точки зору це не завжди зручно та рентабельно, адже серверу знадобиться приміщення з певним температурним рівнем, наявність стабільного енергопостачання і широкий інтернет-канал. Тому краще його розмістити в дата-центрі.
  2. Чи можна самостійно адмініструвати сервер? Повноцінне технічне обслуговування такого обладнання здійснюють лише представники дата-центрів. Системне ж адміністрування покладається на клієнта та його персонал, крім випадків, коли він вибрав оренду сервера з адмініструванням.
  3. Чи можна використовувати сервер для одночасної роботи з декількома задачами? Це цілком можливо. Знадобиться створити декілька VPS (Virtual Private Server), кожен під певну задачу. Деякі дата-центри пропонують такі послуги окремо, за певну оплату, але орендар може зробити це і сам.
Партнерський матеріал


07.11.2022 639
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1185
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

2915
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1017
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1075
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1083 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3205 3

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

963

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

815

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

375

Світ змінився до невпізнаваності зі стрімким розвитком технологій ми наче живемо у майбутньому. І водночас існують традиції, яким сотні років. Одна з таких  релігійних традицій — це шанування мощей святих у християнстві.

1109
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

190
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2379
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1169
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

475
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15092
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7402
16.06.2025

У селі Гошів, що на Івано-Франківщині, на Ясній Горі розташований монастир Чину святого Василія Великого. Зокрема, на дзвіниці Гошівського монастиря знаходиться один з чотирьох карильйонів України.  

837
26.06.2025

Роботи Нікіти Тітова стали символами українського спротиву. Його плакати підтримують, надихають і говорять мовою, яка зрозуміла кожному. Та попри публічне визнання, автор часто стикається з піратством власних робіт.  

401
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

311
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

394
19.06.2025

Депутати Верховної ради України 18 червня 2025 року підтримали в цілому законопроєкт № 11469 про множинне громадянство.   

681
18.06.2025

Україна готується до виборів після завершення воєнного стану, але це будуть не звичайні, а унікальні вибори, які потребуватимуть окремого закону.  

1132