Як виділений сервер допомагає реалізувати ІТ-інфраструктуру бізнесу

Сьогодні будь-яке підприємство України не може повноцінно працювати без використання ІТ-інфраструктури. На основі ІТ-інфраструктури базується робота наступних відділів:

  • бухгалтерії;
  • відділу маркетингу;
  • клієнтського відділу та інших.

Для реалізації такої інфраструктури бізнесу потрібно мати певний бюджет. Кошти необхідні для придбання сервера, оскільки звичайні комп'ютери не в змозі здійснювати коректне обслуговування зазначених задач.

Але купувати сервер та організовувати його розміщення не завжди рентабельно, тому оренда сервера — це більш економний та простий варіант, доступний представникам бізнесу.

Ця послуга приваблива наступними факторами:

  • нижчою ціною у порівнянні з покупкою нового виділеного сервера;
  • зручністю — сервером можна управляти віддалено з будь-якого пристрою, підключеного до мережі Інтернет;
  • це оптимальний варіант для невеликого бізнесу, оскільки можна стартувати одразу, оплативши оренду за місяць.

Основні переваги виділеного сервера

Виділеним сервером називають потужний за технічними параметрами комп'ютер, який розміщується в дата-центрі. Таке обладнання належить до категорії дорогого, адже виділяється великим об'ємом накопичувачів і RAM, потужністю процесора.

Виділені сервери дають користувачам безліч переваг, серед яких:

  • постійний доступ до мережі інтернет;
  • захист даних фірми або компанії від несанкціонованого перегляду сторонніми;
  • доступність використання на сервері сучасного та потужного програмного забезпечення;
  • цілодобову підтримку з боку технічних спеціалістів.

Розміщення сайту на сервері

Будь-який сучасний бізнес потребує представництва в Інтернеті. Малі підприємці починають із соцмереж, потім «виростають» до власного сайту-візитки, і з часом можуть організувати інтернет-магазин або корпоративний сайт. І якщо для простого сайту виділений сервер не потрібен, то веб-ресурс із великим трафіком відвідувачів споживає чимало потужностей. Щоб сайт працював швидко і витримував пікові навантаження під час напливів користувачів, йому знадобиться така потужна машина для розміщення, як сервер.

Використання сервера для CRM

CRM — це система забезпечення керування взаємовідносинами з клієнтською базою. Вона створена для роботи над такими задачами:

  • виконання контролю за документообігом;
  • створення єдиного каналу зв'язку для отримання листів і повідомлень з електронної пошти та різних месенджерів;
  • візуалізація воронок продажів, етапів роботи над задачами та інших процесів;
  • організація віртуального офісу;
  • створення мережі IP-телефонії.

Виділений сервер для керування підприємством та бухгалтерського обліку

Ще пару років тому представники українського бізнесу використовували для бухгалтерського обліку російське програмне забезпечення 1С. Але сьогодні використання цього ПЗ краще замінити на вітчизняні аналоги зі зрозумілих причин. Сьогодні для бухгалтерського обліку підприємцям пропонують використовувати «MASTER: Бухгалтерія» та «Дебет Плюс».

Серед основних функцій таких програм виділяють:

  • управління питаннями із закупівлі, виробництва та логістики;
  • документообіг;
  • здійснення обліку кадрів;
  • податковий та бухгалтерський облік.

Оренда виділеного сервера для пошти

Підприємствам, які мають власні підрозділи для роботи з великими обсягами поштової інформації, рекомендується мати власний виділений сервер та використовувати його для ведення електронної пошти. У порівнянні з класичними поштовими серверами, електронна скринька на виділеному сервері має наступні переваги:

  • можливість одночасно працювати з більш ніж 10000 листів;
  • максимальний захист персональної інформації користувачів;
  • кращий захист від хакерских атак.

Електронна пошта на виділеному сервері більш безпечна та ефективна для масових розсилок, ніж пошта на сервері популярних в Україні провайдерів Gmail або Укрнет.

Поширені питання щодо роботи з виділеним сервером

  1. Чи можна встановити сервер у звичайному офісі? Теоретично це можна зробити. Але з практичної точки зору це не завжди зручно та рентабельно, адже серверу знадобиться приміщення з певним температурним рівнем, наявність стабільного енергопостачання і широкий інтернет-канал. Тому краще його розмістити в дата-центрі.
  2. Чи можна самостійно адмініструвати сервер? Повноцінне технічне обслуговування такого обладнання здійснюють лише представники дата-центрів. Системне ж адміністрування покладається на клієнта та його персонал, крім випадків, коли він вибрав оренду сервера з адмініструванням.
  3. Чи можна використовувати сервер для одночасної роботи з декількома задачами? Це цілком можливо. Знадобиться створити декілька VPS (Virtual Private Server), кожен під певну задачу. Деякі дата-центри пропонують такі послуги окремо, за певну оплату, але орендар може зробити це і сам.
Партнерський матеріал


07.11.2022 616
Коментарі ()

09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

12384 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1437
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

771
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5932
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1633
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1484

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

553

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1378

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1191

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1092
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

443
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

563
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1485
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

519
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

789
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5829
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

12793
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

430
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

407
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

722 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1173