Як видалити небажане волосся назавжди в Івано-Франківську

Напевне, немає людини, яка ніколи не видаляла небажане волосся на тілі чи обличчі. Особливо це питання актуальне для жінок. Починаючи з періоду статевого дозрівання ми пробуємо різні методи видалення волосся вдома. Але це не завжди безболісно і ефективно.

У цій статті мова піде про перевірені часом методи, якими можна видалити зайву «рослинність».

Салонні процедури

Тільки новітні апаратні технології можуть забезпечити максимальний ефект гладкої шкіри. І попри те , що це салонні процедури, які проводяться регулярно, витрачений час і кошти цілком виправдані, оскільки шкіра залишається гладкою протягом багатьох років.

За допомогою сучасного косметологічного обладнання забирається не лише видима частина волосся на поверхні шкіри, а й увесь волосяний фолікул. Крім того, дія апарату для видалення волосся прицільна, шкіра не пошкоджується, немає ризику опіків, пігментних плям і алергічних реакцій.

Тож давайте розглянемо найпопулярніші і найдієвіше способи видалення волосся назавжди.

Лазерна епіляція

Це найбільш ефективний і безболісний метод. Його суть полягає в тому, що лазерний промінь руйнує коріння волосся, тому видимі результати ви побачите вже після першого ж сеансу.

Процедура є досить комфортною, тому цей метод успішно використовують чоловіки, якщо присутня рослинність на великих ділянках тіла (спина, живіт). Лазерна епіляція швидка та безпечна, а ефект зберігається до 7 років. Це дозволяє говорити про безсумнівні переваги лазерної епіляції перед усіма іншими відомими методиками.

Види лазерів

Лазерна епіляція це процедура, яка проводиться за допомогою лазера. Його промінь безпосередньо впливає на меланін, що міститься в корені волосини. Нагрівання пігменту руйнує цибулину і повністю вириває волосок.

Існує поширена думка, що лазерна епіляція неефективна для людей зі світлою шкірою та волоссям. Це не так, головне — правильно підібрати лазер.

Сучасні апарати ефективні для будь-якого типу шкіри та волосся. Основна відмінність апаратів для лазерної епіляції полягає в довжині хвилі — чим вона довша, тим вища ефективність і більша глибина проникнення. Сьогодні можна виділити 3 основних види обладнання для епіляції:

  • Олександрітовий лазер

Свого часу замінив у лазерних установках рубіновий лазер, який використовувався у косметології на початок XXI століття. На відміну від старшого брата, олександритовий лазер генерує світлове випромінювання з довжиною хвилі 725 нм проти 694 нм у рубінового.

Дає максимальний результат на світлій шкірі, без засмаги, але світле волосся не видаляє. До того ж, без застосування насадки, що охолоджує, процедура досить болюча.

  • Діодний лазер

Довжина хвилі - 800-900 нм, що дозволяє видалити волосся назавжди навіть на засмаглій шкірі. І хоча діодний лазер не може позбавити від сивого волосся, він чудово справляється зі світлим.

  • Неодимовий лазер

Довжина хвилі досить висока - 1064 нм. Лазерні промені впливають як на меланін, а й коагулюють (запечатують) кров'яні судини. Основний фронт їхньої роботи в клініках - усунення судинної сітки на обличчі.

Види процедури

Лазерна епіляція може проводитися двома способами: контактним і безконтактним, залежно від того, чи лазерна насадка вступає в контакт зі шкірою.

  • Контактний

Суть способу полягає в тому, що на кінці насадки є лінза, яка контактує зі шкірою. Завдання цієї лінзи - додатково фокусувати лазерні промені на волосинках, тим самим підвищуючи ефективність епіляції.

  • Безконтактний

Такі лазери не контактують зі шкірою. Насадка фіксується на спеціальній підставці, і шкіри стосується лише промінь

Показанням до лазерної епіляції є бажання назавжди позбавитися зайвої рослинності на тілі (або обличчі). У цьому важливо розуміти, що у деяких випадках ця процедура протипоказана. Ось невеликий список найпоширеніших табу:

  • вагітність;
  • рани, опіки та інші ушкодження шкіри;
  • шкірні захворювання на стадії загострення;
  • гіперчутливість шкіри;
  • алергія;
  • застудні та вірусні захворювання;
  • гіпертонія.

Переваги лазерної епіляції

Уже давно в минулому ті часи, коли видалення волосся лазером вважалося дуже хворобливою та неприємною процедурою. Усі сучасні апарати оснащені потужними системами знеболювання, починаючи від фреону (мікрозаморозки, що застосовується під час спалаху) та закінчуючи контактним охолодженням, обдуванням, вакуумом. Лазерна епіляція – безпечна процедура. Лазерний промінь впливає на волосся та його фолікули, не торкаючись сусідніх тканин. Втім, ефективність даної процедури залежить від якості самого апарату. Тому варто ретельно обирати косметологію у Івано-Франківську

Економія часу

Лазерна епіляція – швидка процедура. Для видалення волосся на ногах потрібно не більше 30 хвилин, у зоні бікіні – 5-10 хвилин, на обличчі – 5 хвилин. Лазерний промінь впливає не на окремий фолікул, а на певну площу шкіри з дуже високою швидкістю – від 3 до 10 спалахів на секунду.

Стійкість результату

Для повного позбавлення зайвого волосся потрібно від 2 до 15 процедур. Все залежить від місця, на якому видаляється волосся, та індивідуальних особливостей.

Поліпшення стану та якості шкіри

Помічено, що після лазерної епіляції значно покращується якість шкіри, як приємна «побічна дія» вона отримує омолоджуючий ефект. Лазерний промінь позбавляє судинних зірочок, зменшує пігментацію та зморшки в зоні впливу.

Шугаринг і воскова епіляція

Є також шугарінг і ваксинг - найбільш доступні і популярні косметичні процедури з видалення небажаного волосся. Простими словами, шугарінг – це цукрова епіляція, а ваксинг – воскова. Незважаючи на схожість, кожна з них має свої особливості, переваги і недоліки.

Для шугарингу майстри використовують спеціальну пасту, в основі якої розігрітий цукор, вода і лимонний сік. Вона наноситься проти росту волосся на шкіру невеликими мазками, застигає і зривається разом з волосками і фолікулами паралельно зростанню волосинок.

Завдяки жиророзчинникам у складі пасти, цибулинки волосини не обриваються, а висмикуються. До того ж, це ще й легкий пілінг, бо прибираються омертвілі клітини епідермісу, а шкіра стає ніжною і барвистою.

Для ваксингу використовуються воскові смужки або розігрітий віск. Відповідно, виконується процедура холодним або гарячим способом. Другий варіант більш ефективний. Воскова епіляція потребує підготовки: шкіра повинна бути очищеною скрабом, волоски відрослими до 0,5 см. Наноситься віск паралельно росту волосся, а видаляється проти їх росту.

Електроепіляція

Спочатку метод електроепіляції був винайдений для видалення врослих вій лікарем-офтальмологом. Але з часом цю методику вдосконалили і стали використовувати на інших ділянках тіла. Суть методики полягає у впливі слабкого електричного струму на волосяний фолікул, що в підсумку призводить до його руйнування.

Завдяки сучасному обладнанню можна проводити процедуру в різних режимах і в різних зонах, у тому числі популярна електроепіляція для видалення волосся на чутливих зонах.

Перевага процедури полягає у можливості видалення тонких і світлих волосинок, чим можуть похвалитися не всі методики.

Партнерський матеріал

 


20.12.2022 928
Коментарі ()

13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

17216
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

1561
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1117
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2159
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3687
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1402

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

1817

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

584

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

1210

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1366
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

700
04.07.2025

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

24314
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

566
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

531
05.07.2025

Протягом двох днів, 12-13 липня, у Погінському монастирі Успіння Матері Божої відбудеться XVI міжнародний з'їзд Апостольства страждальної Матері Божої покровительки доброї смерті.  

675
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1568
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

730
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

7666
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

679
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

1795 3
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

668
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

575