Як видалити небажане волосся назавжди в Івано-Франківську

Напевне, немає людини, яка ніколи не видаляла небажане волосся на тілі чи обличчі. Особливо це питання актуальне для жінок. Починаючи з періоду статевого дозрівання ми пробуємо різні методи видалення волосся вдома. Але це не завжди безболісно і ефективно.

У цій статті мова піде про перевірені часом методи, якими можна видалити зайву «рослинність».

Салонні процедури

Тільки новітні апаратні технології можуть забезпечити максимальний ефект гладкої шкіри. І попри те , що це салонні процедури, які проводяться регулярно, витрачений час і кошти цілком виправдані, оскільки шкіра залишається гладкою протягом багатьох років.

За допомогою сучасного косметологічного обладнання забирається не лише видима частина волосся на поверхні шкіри, а й увесь волосяний фолікул. Крім того, дія апарату для видалення волосся прицільна, шкіра не пошкоджується, немає ризику опіків, пігментних плям і алергічних реакцій.

Тож давайте розглянемо найпопулярніші і найдієвіше способи видалення волосся назавжди.

Лазерна епіляція

Це найбільш ефективний і безболісний метод. Його суть полягає в тому, що лазерний промінь руйнує коріння волосся, тому видимі результати ви побачите вже після першого ж сеансу.

Процедура є досить комфортною, тому цей метод успішно використовують чоловіки, якщо присутня рослинність на великих ділянках тіла (спина, живіт). Лазерна епіляція швидка та безпечна, а ефект зберігається до 7 років. Це дозволяє говорити про безсумнівні переваги лазерної епіляції перед усіма іншими відомими методиками.

Види лазерів

Лазерна епіляція це процедура, яка проводиться за допомогою лазера. Його промінь безпосередньо впливає на меланін, що міститься в корені волосини. Нагрівання пігменту руйнує цибулину і повністю вириває волосок.

Існує поширена думка, що лазерна епіляція неефективна для людей зі світлою шкірою та волоссям. Це не так, головне — правильно підібрати лазер.

Сучасні апарати ефективні для будь-якого типу шкіри та волосся. Основна відмінність апаратів для лазерної епіляції полягає в довжині хвилі — чим вона довша, тим вища ефективність і більша глибина проникнення. Сьогодні можна виділити 3 основних види обладнання для епіляції:

  • Олександрітовий лазер

Свого часу замінив у лазерних установках рубіновий лазер, який використовувався у косметології на початок XXI століття. На відміну від старшого брата, олександритовий лазер генерує світлове випромінювання з довжиною хвилі 725 нм проти 694 нм у рубінового.

Дає максимальний результат на світлій шкірі, без засмаги, але світле волосся не видаляє. До того ж, без застосування насадки, що охолоджує, процедура досить болюча.

  • Діодний лазер

Довжина хвилі - 800-900 нм, що дозволяє видалити волосся назавжди навіть на засмаглій шкірі. І хоча діодний лазер не може позбавити від сивого волосся, він чудово справляється зі світлим.

  • Неодимовий лазер

Довжина хвилі досить висока - 1064 нм. Лазерні промені впливають як на меланін, а й коагулюють (запечатують) кров'яні судини. Основний фронт їхньої роботи в клініках - усунення судинної сітки на обличчі.

Види процедури

Лазерна епіляція може проводитися двома способами: контактним і безконтактним, залежно від того, чи лазерна насадка вступає в контакт зі шкірою.

  • Контактний

Суть способу полягає в тому, що на кінці насадки є лінза, яка контактує зі шкірою. Завдання цієї лінзи - додатково фокусувати лазерні промені на волосинках, тим самим підвищуючи ефективність епіляції.

  • Безконтактний

Такі лазери не контактують зі шкірою. Насадка фіксується на спеціальній підставці, і шкіри стосується лише промінь

Показанням до лазерної епіляції є бажання назавжди позбавитися зайвої рослинності на тілі (або обличчі). У цьому важливо розуміти, що у деяких випадках ця процедура протипоказана. Ось невеликий список найпоширеніших табу:

  • вагітність;
  • рани, опіки та інші ушкодження шкіри;
  • шкірні захворювання на стадії загострення;
  • гіперчутливість шкіри;
  • алергія;
  • застудні та вірусні захворювання;
  • гіпертонія.

Переваги лазерної епіляції

Уже давно в минулому ті часи, коли видалення волосся лазером вважалося дуже хворобливою та неприємною процедурою. Усі сучасні апарати оснащені потужними системами знеболювання, починаючи від фреону (мікрозаморозки, що застосовується під час спалаху) та закінчуючи контактним охолодженням, обдуванням, вакуумом. Лазерна епіляція – безпечна процедура. Лазерний промінь впливає на волосся та його фолікули, не торкаючись сусідніх тканин. Втім, ефективність даної процедури залежить від якості самого апарату. Тому варто ретельно обирати косметологію у Івано-Франківську

Економія часу

Лазерна епіляція – швидка процедура. Для видалення волосся на ногах потрібно не більше 30 хвилин, у зоні бікіні – 5-10 хвилин, на обличчі – 5 хвилин. Лазерний промінь впливає не на окремий фолікул, а на певну площу шкіри з дуже високою швидкістю – від 3 до 10 спалахів на секунду.

Стійкість результату

Для повного позбавлення зайвого волосся потрібно від 2 до 15 процедур. Все залежить від місця, на якому видаляється волосся, та індивідуальних особливостей.

Поліпшення стану та якості шкіри

Помічено, що після лазерної епіляції значно покращується якість шкіри, як приємна «побічна дія» вона отримує омолоджуючий ефект. Лазерний промінь позбавляє судинних зірочок, зменшує пігментацію та зморшки в зоні впливу.

Шугаринг і воскова епіляція

Є також шугарінг і ваксинг - найбільш доступні і популярні косметичні процедури з видалення небажаного волосся. Простими словами, шугарінг – це цукрова епіляція, а ваксинг – воскова. Незважаючи на схожість, кожна з них має свої особливості, переваги і недоліки.

Для шугарингу майстри використовують спеціальну пасту, в основі якої розігрітий цукор, вода і лимонний сік. Вона наноситься проти росту волосся на шкіру невеликими мазками, застигає і зривається разом з волосками і фолікулами паралельно зростанню волосинок.

Завдяки жиророзчинникам у складі пасти, цибулинки волосини не обриваються, а висмикуються. До того ж, це ще й легкий пілінг, бо прибираються омертвілі клітини епідермісу, а шкіра стає ніжною і барвистою.

Для ваксингу використовуються воскові смужки або розігрітий віск. Відповідно, виконується процедура холодним або гарячим способом. Другий варіант більш ефективний. Воскова епіляція потребує підготовки: шкіра повинна бути очищеною скрабом, волоски відрослими до 0,5 см. Наноситься віск паралельно росту волосся, а видаляється проти їх росту.

Електроепіляція

Спочатку метод електроепіляції був винайдений для видалення врослих вій лікарем-офтальмологом. Але з часом цю методику вдосконалили і стали використовувати на інших ділянках тіла. Суть методики полягає у впливі слабкого електричного струму на волосяний фолікул, що в підсумку призводить до його руйнування.

Завдяки сучасному обладнанню можна проводити процедуру в різних режимах і в різних зонах, у тому числі популярна електроепіляція для видалення волосся на чутливих зонах.

Перевага процедури полягає у можливості видалення тонких і світлих волосинок, чим можуть похвалитися не всі методики.

Партнерський матеріал

 


20.12.2022 893
Коментарі ()

13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

144
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

13066 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1485
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

811
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6006
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1665

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

586

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1408

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1221

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1120
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

473
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

598
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1515
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

544
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

824
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5861
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13299
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

168
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

481
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

432
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

744 2