Як вибрати найкращі римські штори для вітальні?

Які штори обрати для вітальні? Звичайні чи римські? Вибір не такий простий і очевидний, як може здатися спершу. Чи часто обирають саме римські штори для вітальні?

Оформлюючи вікна, нерідко перевагу віддають цим завісам. Вони захищають від сонця. Це унікальне поєднання елегантності і функціональності. Або можна придбати рулонні жалюзі від Алсер, що відрізняються від римських матеріалом полотна.

Проблема виникає, коли важко уявити інтер'єр без класичних штор. Чи можна поєднати портьєру і римську завісу для оформлення вікна?

Щільні і римські штори: комбінувати чи ні?

Хоч наші особисті смаки є найважливішими у цьому рішенні, є фактори, які слід враховувати, перш ніж приймати остаточне рішення і замовляти штори. Немає твердого «ні» для поєднання обох елементів інтер’єру. Портьєра і римська фіранка вдалі для класичної стилізації, але комбінація має бути послідовною і тонкою. А ще вона має відповідати стилю інтер'єру.

Як поєднувати римські і звичайні штори?

кольори римських штор у вітальні

Якщо хочеться встановити на вікно римську завісу і портьєру - орієнтуйтесь на мінімалізм. Ці віконні прикраси не можуть бути гіперболізованими і кричущими. Якими повинні бути кольори римських штор у вітальні? Відмовтеся від надто яскравих тонів і малюнків на занавісках та жалюзі. Дотримуйтесь правила: класика завжди актуальна. Обирайте фіранки з малюнком і комбінуйте їх з однотонними білими римськими шторами. Чи навпаки: поєднуйте традиційні декоративні римські штори з тонкими портьєрами.

Гардини і римські штори можна комбінувати за контрастом чи подібністю. У першому випадку, поєднуючи їх на основі контрастів і протилежностей, до прикладу, чорного і білого. У другому, обираючи тон гардини і жалюзі в межах однієї палітри, приміром, темно- і світло-сірий.

Компанія Алсер пропонує штори власного виробництва на будь-який смак. Подивіться онлайн-каталог та зробіть правильний вибір.

Римскі штори

Сьогодні римські завіси на замовлення є віконною прикрасою, що отримала безліч шанувальників. Це не лише практично і універсально, а й стильно. Виріб успішно заміняє сучасні гардини і портьєри. На користь римських штор говорить їх простий механізм, що швидко відкриває і закриває вікно, коли потрібно.

Врахуйте, які мають бути матеріали римських штор для вітальні. Фіранки для залу роблять з різних тканин, часто - з блекауту. Вони захищають приміщення від поглядів перехожих увечері і затримують сонячні промені вдень. Після підйому штора лишається на місці, створюючи ефектний візерунок, що є окрасою інтер'єру.

Що стосовно дизайну римських штор у вітальню? Їх плюсом є великий вибір кольорів і малюнків. Популярністю користуються і візерунчасті римські фіранки, що дарують інтер'єру ковток свіжості. Стилі римських штор для вітальні різняться, та якщо підбирати всі аксесуари інтер’єру в єдиній стилістиці – точно не помилитеся.

Римські штори стали популярними завдяки своїй конструкції. Після закочування завіси виходить естетичне драпірування тканини. Римська штора зупиняється на будь-якій висоті завдяки гальмівному механізму. Вони є елегантним віконним покриттям, що чудово виглядає у спальнях і вітальні. Залежно від типу тканини і дизайну жалюзі виходить різний кінцевий ефект.

Стилі римських штор для вітальні

Жалюзі часто обирають для дитячих кімнат, кухонь і маленьких інтер'єрів. Штори чудово доповнюють облаштування гостьової кімнати і вітальні.

Переваги покупок у компанії Алсер

Чому варто придбати римські чи інші види штор у цьому магазині?

  1. Вас очікує чималий вибір товарів.
  2. Майстри роблять безкоштовні заміри вікон.
  3. Вони показують фото готових робіт.
  4. Привозять знімки всіх зразків матеріалів і тканин.
  5. Зручний спосіб оплати.
  6. Приємні ціни на товари і виконану роботу.

Тож не варто хвилюватися, бо розміри римських штор для вітальні визначать спеціалісти компанії Алсер. Вам треба буде тільки обрати виріб на https://alser.ua/uk/zhalyuzi/ і очікувати своє замовлення.

Багато кого приваблює лаконічна форма римських штор у вітальню через відсутність у них зайвих елементів, завдяки їх строгій геометрії і утворенню ефектних складок. Це дозволяє фіранці гармонійно влитися майже в будь-який інтер'єр.

Реклама


07.06.2024 436
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

375
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

799
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1108 4
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2594
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

1929
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

2180

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

245

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

375

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1312

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1303
16.11.2024

Інфляція на споживчому ринку в жовтні 2024 року порівняно з вереснем на Прикарпатті становила 1,6%, з початку року — 8,9%, в Україні — 1,8% та 8,4% відповідно.  

1042
11.11.2024

Поточний рік був кращим для аграрної сфери на Івано-Франківщині, ніж попередні. У порівнянні з 2023 роком (129,6 гектара) — цьогоріч посівні площі збільшили на 45 відсотків.  

858
06.11.2024

Зовсім скоро настане зима, а це значить, що зараз потрібно максимально запастися вітамінами та мікроелементами.  

14715
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

741
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10520
15.11.2024

Відсьогодні, 15 листопада, розпочинається великий Різдвяний піст.  

6232
12.11.2024

"Ми спільнота. Все, що у нас є — це спільне, — ділиться монахиня.

759
23.11.2024

Під час зустрічі письменник порушив важливі питання, зокрема, чи на часі мова та культура, як зберегти пам'ять про загиблих військовослужбовців і цивільних, а також, що відбувається з культурою в Харкові та містах, де тривають активні бойові дії. 

843
21.11.2024

Роман Боднар — ветеран російсько-української війни, військовий 109 батальйону 10 гірсько-штурмової бригади "Едельвейс"  

2993
19.11.2024

Президент України Володимир Зеленський представив у Верховній Раді план внутрішньої стійкості. Він складається з десяти пунктів.  

704
17.11.2024

Президент США Джо Байден дозволив Україні завдавати ударів по Росії ракетами великої дальності ATACMS.  

776
15.11.2024

На противагу, 35% мешканців західних областей підтримують проведення виборів президента України під час війни.  

677