Як це продавати найкращі у світі бургери під час пандемії?

Шеф-кухар Рене Редцепі знаходить нову тимчасову модель бізнесу під час пандемії коронавірусу.


Noma, чотириразовий володар титулу "Найкращого ресторану світу", працює сьогодні в Копенгагені - як винний бар з гамбургерами.

Зазвичай вам би довелося бронювати столик за місяць  в Noma, тоді як нове втілення без таких обмежень. Ціни теж доступні. Ціна бургера починається від 125 данських крон (18,40 доларів) навиніс, що є й за межами Данії, але відповідає місцевим витратам і порівнюється з 2650 крон за звичайне меню з близько 18 дол за курсом. (Бургер - 150 крон за столиком.)

Шанувальникам творчої гастрономії Реджепі не потрібно хвилюватися. Винний бар - це відкритий простір у садах ресторану Noma, яке планується відкрити через півтора-два місяці після завершення карантину щодо коронавірусу. Редцепі каже, що його мета - допомогти розпочати соціальне життя в Копенгагені.

У садах Noma розміститься винний бар. Фотограф: Ditte Issager

"Ми мріємо про те, щоб активізувати людей та почати виходити знову", - говорить Редцепі в телефонному інтерв'ю. "Це головна мета. Ми хотіли придумати щось, щоб показати, що всі вітаються, саме тому ми вирішили робити бургери. Відповідь була неймовірною".

Не чекайте гамбургер з трюфелями та ікрою.

"Це повинен бути бургер, який ми всі знаємо, тому ми робимо чизбургер", - говорить він. "Але нам доступні найкращі інгредієнти, найкраща якість м'яса. Свіжі булочки з картоплі готуватимуть щоранку, а м'ясо тричі на день подрібнюватиметься з яловичини, яку годують травою, і ми кришимо органічну цибулю. Такі дрібниці мають велике значення. Також будуть доступні вегетаріанські та веганські варіанти."

Новий простір має 65 місць і буде відкритий з четверга по неділю, з 13:00 до 21:00 год. Пиво буде по 50 крон, а вино від 95 крон на склянку і 425 крон на пляшку. Хіба Редцепі не хвилюється щодо довгих черг? Аналогічний експеримент в Мексиці виявив черги з 4:00 год за можливість відвідати заклад через 14 годин, сказав він.

Фотограф: Ditte Issager

"Ні, ми сподіваємося на них", - каже Редцепі і сміється. "Але ви повинні усвідомити, що Копенгаген - це не Лондон. Ми - місто, яке в 10 разів менше, ніж Лондон, і у нас немає туристів. У місті дуже тихо. Я ніколи не бачив черг, тут спокій".

У ресторані будуть доступні місця приблизно половини від загальної кількості, каже Редцепі, з одним місцем для сидіння замість двох.

"Дуже багато людей виявили бажання залишитися у приміщенні, в саду чи кімнаті відпочинку", - каже він. "У будь-якому разі, було б не чесно заповнювати два місця. Звідки беруться гості?"

"Наш уряд дав нам бойовий шанс пройти це (коронавірус). Люди не повинні носити маски, і обмеження не калічать. У нас повинно бути два квадратних метри на кожного гостя, а між столами має бути метр. Це головне, плюс суворі правила санітарії, яких потрібно дотримуватися, але ми все одно це робили."

"Я не знаю, як все буде далі. Ми один з найкращих ресторанів у світі, і ми подаємо гамбургери та морозиво для дітей. Наскільки ще ми можемо змінитися? Ми найбільш доступні з усіх хороших ресторанів. Пізніше у нас буде ще кілька винних барів, закусок, устриць, овочів. Це ще один експеримент, коли двері відкриті для всіх, і це відчуття себе досить захоплююче".

Також є можливість замовити різні закуски. Фотограф: Ditte Issager

Він каже, що намагається розібратися, чи вдасться у Noma поруч з рестораном мати відкритий простір для обідів.

"Я все ще відчуваю, що готую і подаю найкращі страви в сезоні і кладу їх на тарілку, але, можливо, Noma може бути й більше цього. Якщо ми зможемо знайти спосіб об'єднати Noma, що був, з Noma епохи Covid-19, це вийде захоплююче."

"Робота ресторанів буде надзвичайно ускладнена протягом наступного року. Більшість ресторанів Європи тримаються на плаву тільки завдяки допомозі від урядових програм, і в цьому полягає величезна різниця. Але як тільки все відкриється, люди будуть хвилюватися щодо виходу, а туристів в місті немає. Запаси вже закінчуються. Це буде дуже погано. У нашій галузі буде багато безробіття. Кожному доведеться думати зовсім по-іншому."

за матеріалами Bloomberg Food


22.05.2020 548
Коментарі ()

22.05.2020
Олена Британська

Ця історія з тих, які тягнуться роками. Про з’єднання Південного та Північного бульварів в Івано-Франківську заговорили ще у 2015-му.

2193 2
22.05.2020
Марія Лутчин

Уявити собі сучасні міста, містечка та села без асфальтного покриття просто неможливо – десь воно ідеальне, десь бажає бути кращим, а десь ями та вибоїни роками не бачили асфальтобетонного катка. Тому сьогодні асфальт впевнено можна назвати одним з

2342
21.05.2020
Роса Мартинюк

Вона справляє враження жінки, що все встигає — працює на роботі, двічі на рік організовує етнофестиваль та виховує трьох діток. Про те, як їй все вдається, з чого починалася “Крайка”, про навчання у Парижі та курйозні ситуації під час організації: говоримо із Наталією Бартків.

488
19.05.2020

Вищі навчальні заклади закінчуватимуть навчальний рік у дистанційному режимі. 

903
18.05.2020
Олена Британська

Наприкінці квітня уряд представив план поетапного зняття карантинних обмежень. Відповідно до нього, вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів, перший з яких розпочався 11 травня. 

896
13.05.2020
Саїк Олег

Сервус, любі читачі. Вам точно неодноразово з телевізора чи Фейсбука казали, що аби ми файно жили, то треба, щоб в Україну “прийшли” іноземні інвестиції. Правда?

980

Сервус, товариство! Так склались обставини, що зараз ми, як і весь світ, занурились у боротьбу з вірусом і за тим не зауважили кардинальних змін, що відбуваються у  суспільстві.  Не відкрию вам Америки, якщо скажу, що багато жителів Галичини м

1765

Під прикриттям карантину відбувається наглий дерибан коштів і майна міста.

4178

Середньосвітова смертність від коронавірусу складає 5,8%. Проте це тільки середня температура по палаті, яка в кожній окремій палаті (країні) різна.

3798 2

ВЕСНу/2020 весь світ запам’ятає…

2929
17.04.2020

Пам’ятаймо, що маємо поділитися цією радісною звісткою з усіма, хто у скорботі та потребує нашої розради.

1532
10.04.2020

Великдень, Воскресіння Христове або Пасха – найбільш давнє, урочисте й радісне свято з усіх великих християнських свят церковного року. До цього світлого дня християни готуються заздалегідь. Віряни дотримуються Великого посту, обмежуючи себе у харч

4478 1
09.04.2020

Наразі церква вивчає різні механізми освячення паски.

1573
09.04.2020

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у спеціальному зверненні дав детальні поради щодо поведінки у храмі на Страсний тиждень та Великдень, зокрема щодо сповіді і причастя, та оголосив диспензи (звільнення) Церкви усім в

1595
19.05.2020

Наш дзвінок застав композитора Ігоря Іванціва в Бурштині, де він живе, працює і творить. Простий, приємний співбесідник, з прекрасним почуттям гумору, повен життєвих сил та настрою.

709