Як розпізнати нерозбірливий почерк лікарів за допомогою смартфона — відповідає Google

Кожен із нас хворіє і в цей час стикається з однією проблемою, яка існує протягом тривалого часу. Добре, що лікарі можуть призначити нам ліки, які точно піднімуть нас на ноги. Але ось головний мінус у тому, що ще потрібно розібрати які саме ліки нам прописали і як його потрібно пити. Звичайно ж нерозбірливий почерк є лише наслідком поспіху фахівців, проте іноді це може сильно ускладнити ситуацію. Творці Google вирішили позбавити своїх користувачів цієї проблеми раз і назавжди. Вони створили спеціальну програму, яка допоможе розшифрувати таємне послання лікарів. Дізнаємося докладніше, що це таке і як воно працює.

Як Google вирішує проблеми з проблемним почерком?

Розробники Google вирішили допомогти зробити так, щоб для їх користувачів розбірливий почерк лікаря, було б таке ж легке завдання, як і відкрита мобільна версія на сайті казино Віп. Ця функція реалізується на базі відомого всім програми Google Lens.

Нововведення було представлено нещодавно на щорічній презентації, що проходила в Індії. Там Google оголосили про проєкт, який вони розробили разом із фармацевтами. У ході цього проєкту ШІ був навчений розшифровувати "каракулі" лікарів. Для початку роботи з таким записом користувачу необхідно взяти свій смартфон і навести камеру на папір з написаним текстом. Другий варіант – завантажити текст із бібліотеки. Після цього починається другий етап роботи з текстом – його аналіз системою. Після детального вивчення, система:

  • виявляє назви ліків;
  • видає користувачеві список найменувань.

Штучний інтелект є основою всього процесу. Єдиним мінусом цієї розробки на сьогоднішній день є мова її функціонування. Система працює лише мовою Хінді. Це означає, що скористатися ним можуть лише жителі Індії. Однак, Google заявили, що надалі географія перекладача буде розширена і в результаті доступна більшій кількості користувачів.

Google Pixel 7 Pro — трохи технологічні новинки компанії

Також така система від Google є не єдиним їх суттєвим технологічним прогресом цього року. Ще одна вагома розробка – серія смартфонів Google Pixel. Серед своїх конкурентів вона виділяється такими параметрами:

  • першокласним софтом;
  • витонченим дизайном;
  • продуктивним чіпсетом Tensor G2.

Наведені вище параметри не є єдиною перевагою нової серії. Не менш значущими є наявність системи розпізнавання облич, гарантована підтримка ПЗ, сканер відбитків пальців покращеної версії, довготривала батарея та ексклюзивні "фішки" серії Pixel.

Також компанія представила ряд інших гаджетів, що сподобаються фанатам бренду.  Google стає все більш популярним в Україні — кількість продажів смартфонів лінійки зростає з кожним роком. Бренд завжди створює щось нове насамперед щоб зробити життя користувачів більш легшим. Як, наприклад, розбір почерку, якісні фото та можливість завжди бути на зв'язку.

Партнерський матеріал


29.12.2022 2040
Коментарі ()

12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

636
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1477
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2066
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4088 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3090
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

3972 1

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

332

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

265

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

745

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

1186
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

501
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

554
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

853
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

556
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6152
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1640
07.02.2025

Більшість (54%) громадян зазначають, що стосунки між вірянами різних церков та релігій у місцевості, де вони живуть, є спокійними.  

869
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31651 1
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

640 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

608
10.02.2025

Президент США Дональд Трамп заявив, що мав телефонну розмову з путіним та спробував домовитися про припинення російсько-української війни.  

734