Як розпізнати диктатора

Структура розгортається диктаторами. Звідки вони беруться й чим керуються - знає лишень Структура. Феномен структури добре розкрив Мішель Фуко й Бодрійяр. Повноцінно звісно Бодрійяр в феномені Споживання... Зараз таких філософів немає, які досліджують, тому що їх не запрошує Структура.. є лишень Масажні рибки в загальному Тераріумі, котрих потім з'їдають Змії Програм та Алігатори Пірамід. Структура подрібнена на спільноти й коаліції чи окремі корпорації із Мережевими Пасіонаріями.

Усіх варто пожаліти, бо виходу звісно з цього Посткапіталістичного Механізму нажаль немає. Є імовірність привселюдної страти чи епохального звернення до світочу великомученика - і ще одна дошка прикрасить жертовник Світового Пантеону Рабства. Політика стала метафізичною доктриною - дітей лишень шкода...
Найбільша перспектива - це автоматизація Структури, тобто феномен її епохального перезавантаження чи прокручування по колу... косинус корпорацій - це капітал й узурпація ідеології, нове Коло боротьби Християнського та поганського, актуального, трендового, мейнстрімного й концептуального - кожен очикує фіксації й моменту Визнання власних страждань.

Феномен науки живиться Парадоксом, мистецтво творить знакову парадигму, музика бавиться нейропрограмним сакральним, література живиться Виключенням- виключити Любов, почуттєвий пластмасовий сценарій старих Моделей Добра- Зла, каббалістичний оккультизм став мережевим феноменом - що далі...
Далі - це Феномен Ринку, боротьба за ресурс - він нескінчений, навіть увесь суперсиметричний суперпарадокс живиться лишень Конвенціональним Договором між окремими науковими групами, які здебільшого метафоричні.

Що далі? Плекання смерті, бо ніхто не знає, що там далі, але Тіберій позволив породження Нерона, а там сумний досвід. Кров зітре генетичну парадигму того, що десь Структура дала збій. Актуальним є смерть Епікура, є більш дивовижна, але усе життя виявиться тотальним задуренням, бо Правда, як феномен небезпечна.
Структура науки живиться марсіанами-науковцями. Скажімо, Пірогов віднайшов бальзамування тільки з одного мотиву - просто панічно боявся бути з'їденим хробаками. Виходить найбільший стимулятор та мотиватор людства - це смерть і кожен бажає безсмертя....можливо треба стати просто богом. Напевно, варто зайняти поспішно чергу, але вона безкінечна... десь є знання , яке приховали добрі жерці логоса, які здебільшого стимулювались диктаторами.

Митці боряться з диктаторами- дивно , але диктатори з того тішаться.... в якій з кімнат пекла зараз Каддафі знає певною мірою напевно Вербер, але він хоче лишень здійснення Моделей... щоб ми жили , як мурахи чи бджоли, але є організми, які щасливо живуть Абсолютно без нічого. Можна їх віднайти, як і саму антиматерію чи нейтріно чи Чорну діру.... але парадоксально, що Структура добре золотить усіх винахідників саме винагородою того, хто колись віднайшов динаміт і вибухівку. Але це знали ще китайці...дивно, але китайці якось майстерно приймали диктаторів...успішно .. хоча кров усе змиває. І в якому з рівнів пекла зараз приймає теплу ванну Айнштайн?..ніхто не знає.

Але він довго мучився опісля віднайдення бомби... структура не щадить нікого. Прозорий знак миру чи війни і всі вмотивовані в одну секунду до світлого майбутнього. І Фуко тому вбачав в системі суспільства лишень Тюремну матрицю - дивно, але усі міфи спонукають до Феноменології Знаку, який і є символом безсмертя...... а синдром Стокгольмського фалосу стимулює абсурдність усього Диктату й постдикторського. Невже абсурд замінить Квант , зроблений руками, на простий заборонений монумент й канонізує його в Сакральну дефініцію?

Куди ми йдемо? Ніхто не знає....


10.05.2018 Бончук Роман 3403 1
Коментарі (1)

НИК 2018.05.12, 13:52

дєкую, друже фільозоф-відлюдник , за підтримку у справі диктатора

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

222
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1344
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2438 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3585
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2909
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2120

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

585

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

431

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1610

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1767
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

256
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

476
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

772
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4938
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

332
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

847
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10092
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

472
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

225
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

346
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

373
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

692