Як правильно обрати туалет для кота: критерії та поради

Догляд за котом, безперечно, складається не тільки з вибору харчування, але й підтримання гігієни. Дозвольте своєму улюбленцю відчувати комфорт при поході до туалету. Облаштуйте йому спеціальне місце та забезпечте дисципліну. Кіт звикне до туалету, тому не виникне неприємних нюансів, а власнику буде зручніше підтримувати чистоту та порядок в оселі. Головне - правильно вибрати туалет для кота, зважуючи всі “за” та “проти” різних моделей, якими наповнений ринок.

Якими бувають туалети для кота?

Не всі господарі вирішують купувати спеціальний туалет для свого вихованця, однак на практиці можна помітити особливу зручність. Існують два основних типи туалетів для котів:

1. Відкритого типу;

2. Закритого типу.

Туалети закритого типу можуть мати передній або верхній вертикальний вхід. В останньому випадку, це звичайний лоток, але з великою кришкою та рухомим навісом для більшої приватності.

Переваги відкритого туалету включають зручність обслуговування, доступну вартість та можливість вести контроль і виконувати прибирання зручним для вас способом. З іншого боку, закритий туалет вважається більш оптимальним варіантом для дуже сором'язливих і чутливих кішок. Таку конструкцію можна встановити поза ванною кімнатою, і все, що відбувається всередині нього, буде залишатися прихованим від людей.

Звичайно, туалети для котів відрізняються і за дизайном. У каталозі на сайті Клуб 4 Лапи можна знайти колір та форму на будь-який смак.

Який варіант лотка краще обрати?

При виборі лотка для вихованця слід враховувати його габарити, особливо якщо ви віддаєте перевагу закритим моделям або лоткам з високими бортами. Доведеться зробити виміри простору, куди ви збираєтеся розмістити туалет, і вибрати лоток відповідно до цих даних. Не забувайте про розміри самого вихованця, оскільки занадто малі лотки будуть незручними для великих тварин. Якщо ви купуєте туалет для маленького пухнастика, враховуйте, що він буде рости.

Фахівці рекомендують вибирати лотки, у яких три сторони мають висоту 20-30 см, а одна сторона (для входу та виходу) - 12-15 см. Якщо ваш кіт старий, малий або обмежений рухливістю через хворобу, вам може знадобитися дуже низький лоток зі стінками до 7 см.

Крім того, слід брати до уваги бажання самого вихованця. Його побажання можуть не збігатися з вашою думкою, тому виділіть час на спостереження. Для маленьких котів краще підходять невеликі лотки з невисокими бортиками та наповнювачі максимально дрібної фракції (пісок). З віком обов'язково змінюйте туалет, оскільки вибір лотка повинен відповідати потребам вашої тварини на кожному етапі її життя. Ретельно вивчайте головні особливості вашої породи, оскільки кожна тварина має свій характер і вподобання.

Додаткова корисна інформація перед покупкою

Необхідно забезпечити достатньо місця в лотку, щоб ваш улюбленець міг комфортно рухатися всередині. Для кота повинно бути достатньо простору, щоб копатися в наповнювачі та не відчувати дискомфорту від обмеженості. Щоб визначити правильний розмір лотка, виміряйте довжину вашої тварини включаючи хвіст (це буде довжина лотка) та без хвоста (це ширина лотка).

На ринку існує багато варіантів лотків, тож ви обов'язково знайдете той, який найкраще підійде вашому домашньому улюбленцю. Експерти пропонують перевірений лайфхак, який допоможе запобігти справляння потреби котами в непризначених для цього місцях. Оберіть на один лоток більше, ніж тварин у домі, та розмістіть його ще в якійсь кімнаті. Відповідно, ризики появи неприємних сюрпризів кота не там, де потрібно, зменшуються.

Клуб 4 Лапи пропонує різні туалети та лотки для котів за доступними цінами https://club4paws.ua/category/koti/dogliad-ta-gigiiena/tualeti-paketi. Різні розміри та види дозволяють задовольнити потреби кожного кота. Тому, оформляйте оперативну доставку та розв'язуйте проблему з туалетом в найближчий термін. Якщо ж у вас залишились запитання, звертайтесь за безкоштовною консультацією до нашої служби підтримки.

Реклама


30.06.2024 365
28.10.2024
Олег Головенський

Коли у своїй перевиборчій компанії Дональд Трамп успішно використав фактор криптовалют (а в США з 336 мільйонів американців, за різними оцінками, ними володіють від 50 до 100 мільйонів — тобто чи не кожна родина), то це значно додало як рейтингу кандидату в президенти, так і цікавості до теми головної криптовалюти – біткоїна, який ще називають «цифровим золотом».  

461
19.10.2024
Микола Сторожовий

600 мільйонів гривень — саме стільки Івано-Франківська громада спрямувала на підтримку захисників у 2024 році. На що насправді спрямували ці 600 мільйонів і яку допомогу можуть отримати військовослужбовці, ветерани та їхні родини в Івано-Франківську?

843
11.10.2024
Вікторія Матіїв

Про роботу поліціянтів під час повномасштабної війни, найчастіші правопорушення, патрулювання із працівниками ТЦК та СП та ситуацію зі зброєю і наркотиками, дізнавалась журналістка Фіртки.

3510 12
07.10.2024
Тетяна Сорока

Про те, як змінилося життя після повномасштабного нападу окупантів у 2022 році, мету встановлення світового рекорду та ставлення до сучасних методів мобілізації, ветеран Степан Савчук поділився з журналісткою Фіртки.

2842
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

6999 7
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

3344

«Співвідношення людського знання і незнання в різні епохи залишається тим самим, змінюються лише сфери знання і незнання…»

235

Привиди стали  головними героями книжок та фільмів. Враховуючи, що привидом вважають душу померлої людини, то цікаво дізнатись  християнське бачення цього феномену  і знайти згадки про це у Біблії.

617

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

1388

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

2530
25.10.2024

Суші — це не просто їжа, це справжня філософія, яка об'єднує смак, естетику та майстерність. З давніх часів японці вважали суші витвором мистецтва, і сьогодні цей кулінарний шедевр завойовує все більше шанувальників по всьому світу.  

199
23.10.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

17244
17.10.2024

Інфляція на споживчому ринку у вересні 2024 року порівняно із серпнем, як на Прикарпатті, так і в Україні становила 1,5%, з початку року — 7,2% та 6,5% відповідно.  

855
26.10.2024

Гелловін відзначають 31 жовтня. Це свято передує Дню всіх святих, який відзначають 1 листопада.  

7938 1
23.10.2024

Після початку повномасштабної війни з росією капеланська служба стала невіддільною частиною Збройних Сил України.  

474
18.10.2024

В Україні набув чинності закон "Про захист конституційного ладу у сфері діяльності релігійних організацій" № 3894-IX, який передбачає припинення діяльності на території України релігійних організацій, пов’язаних з Російською православною церквою.    

875
15.10.2024

Більшість українців — 61% — підтримують ідею, щоб в Україні існувала лише одна Православна церква.  

2260
28.10.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

27573 1
29.10.2024

Поїздка генерального секретаря ООН Антоніу Гутерреша в Казань на зібрання лідерів БРІКС викликала бурхливу критику з боку України та її союзників.  

325
25.10.2024

У Східному регіоні частки тих, хто з цим хоче, і тих, хто не хоче перемовин, статистично значуще не відрізняються від інших регіонів (відповідно 39% і 43%).  

388
22.10.2024

В органах прокуратури може бути в три рази більше осіб з інвалідністю, ніж в середньому серед населення, а серед начальників – 38%.

635
19.10.2024

Очікують на покращення діяльності — 9% мешканців заходу. Про погіршення діяльності сказали 6% мешканців західних регіонів.  

667