Як очистити пори обличчя в домашніх умовах: ефективні способи

Правильний догляд за шкірою обличчя – основа ідеального вигляду кожної жінки. Відтак всі красуні світу ще з підліткового віку вчаться очищувати пори, звертаючись за порадами до косметолога. Однак зробити це можна і в домашніх умовах.

Кожна жінка прагне виглядати ідеально, тому щороку витрачає тисячі гривень на косметику та лікувальні засоби, які допомагають їй підтримувати здоров'я шкіри та омолоджувати її.

Мабуть, найбільш наполегливо красуні прагнуть позбутись від почервоніння, вугрів та чорних цяток, які виглядають непривабливо. Усі ці проблеми можна з легкістю замаскувати за допомогою косметики, однак від цього стан шкіри тільки погіршується.

Здебільшого, зіткнувшись з вуграми та чорними цятками, українки одразу ж починають наносити на проблемні ділянки чимало засобів, які в результаті шкодять їм, або посилено труть шкіру в надії, що пори таким чином очистяться. Однак від такого механічного впливу страждає краса шкіри.

Косметологи переконують, що тільки правильний догляд за обличчям та щотижневе очищення пор допоможуть зберегти привабливість шкіри та уникнути зайвих клопотів і походів до лікарів. Для ефективного результату процедури варто повторювати не більше, ніж 1-2 рази на тиждень.

Як очистити пори обличчя в домашніх умовах

Одним із ефективних способів очищення шкіри є гарячий компрес. Таким методом користувались задовго до появи б'юті-салонів. Для цього у гарячу воду занурте чистий рушник, добре викрутіть його та поставте на очищене від будь-якої косметики обличчя (використовуйте не надто гарячу воду, щоб не обпекти шкіру рук та лиця). Протримайте компрес, поки він охолоне.

Після процедури вмийте обличчя ледь теплою водою, щоб очистити розпарені пори, а потім холодною, аби їх закрити. Такий простий спосіб допоможе глибоко очистити шкіру та зменшити кількість чорних цяток. При цьому не варто вичавлювати вугрі, адже при неправильному підході можна занести на шкіру інфекцію.

Мабуть, найдієвішим та найпростішим способом очищення шкіри є використання засобів з бамбукового чорного вугілля Black Clean від "Вітекс". Компоненти масок притягують забруднення шкіри, токсини, надлишки шкірного жиру та з легкістю виводять їх.

Нанесіть засіб для очищення шкіри на вологе обличчя та залиште його на кілька хвилин. Після цього круговими рухами помасуйте шкіру, особливу увагу приділяючи зоні носу та підборіддю. Не наносьте пінку чи маску Black Clean навколо очей. Ретельно змийте засіб протічною водою та промокніть чистим рушником. Для ефективного очищення пор та виведення токсинів повторюйте процедуру 1-2 рази на тиждень.

До трійки кращих засобів для очищення шкіри є оцтово-лимонна маска. Перед процедурою змішайте в чистій скляній посудині столову ложку лимонного соку, білок з двох яєць та чайну ложку оцту. Нанесіть суміш на обличчя та залиште на 5-10 хвилин. Після цього змийте маску теплою водою. Повторюйте процедуру не частіше 1 разу на тиждень, бо така маска сушить шкіру та при надмірному використанні може викликати подразнення.

Корисні поради для догляду за шкірою обличчя:

1. Щоранку перед вмиванням ретельно мийте руки з милом та ніколи не торкайтесь обличчя брудним рушником або руками.

2. Не повторюйте процедури з очищення пор частіше, аніж 2 рази на тиждень, бо така активність може тільки нашкодити. Окрім цього, після кожної процедури вмивайте обличчя спершу теплою, а потім холодною водою.

3. Після процедур в жодному разі не тріть шкіру, а легко промокніть вологу чистим рушником. В іншому випадку омертвілі частинки шкіри можуть потрапити в розширені пори.

4. Перегляньте свій раціон. Часто проблеми зі шкірою виникають при не збалансованому харчуванні.


19.11.2018 4841
Коментарі ()

15.07.2024
Тетяна Дармограй

Громадяни мають оновити три основні категорії своїх даних — місце проживання, номер телефону і, за наявності, електронну адресу.

5196 1
29.06.2024
Вікторія Матіїв

Як змінилась робота ЦНАПу в умовах війни, з якими викликами стикнулись, які послуги є найпопулярнішими та як у ЦНАПі оновлюють дані військовозобов'язані, журналістка Фіртки розпитала у директора Департаменту адміністративних послуг Богдана Пителя.

1833 4
08.06.2024
Вікторія Косович

Робота рятувальників займає одну з ключових ролей у забезпеченні добробуту суспільства, адже від їхньої оперативної реакції залежить найцінніше — людське життя. Про виклики героїчної професії у час повномасштабної російсько-української війни, журналістка Фіртки поспілкувалася з речницею Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області Христиною Перцович.

4041 3
31.05.2024
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поїхала до Погінського монастиря Успіння Матері Божої, де поспілкувалася з отцем Антонієм Яремчуком, ЧСВВ (Чин святого Василія Великого) — вислуженим ігуменом монастиря.  

3167 2
17.05.2024
Тетяна Дармограй

На Івано-Франківщині з вівторка, 14 травня 2024 року, довелось знову вдаватись до відключень світла. Причиною є наслідки системних російських обстрілів енергетичної інфраструктури України, а також холодна погода у травні.   

7955 2
10.05.2024
Тетяна Дармограй

Хто з військовозобов'язаних може перетинати кордон під час воєнного стану, чи вплине новий закон про мобілізацію на правила перетину, як військовозобов'язані гинуть при спробі нелегально перетнути кордон та як карають порушників кордону, розповідає Фіртка.

20289 29

Багато християн протягом свого життя намагається потрапити в місця пов’язані із життям Ісуса Христа або Його учнями. Серед найважливіших місць займає Єрусалим — місто, в якому помер і Воскрес засновник християнства.  

273

Поняття святості, як певної інакшості, духовної досконалості присутнє у різних релігіях.   

815

Поширений вислів «Пийте, але не впивайтеся» часто приписують Ісусу Христу. Втім, чи дійсно в Священному Писанні християн є цей вираз і яке ставлення до алкоголю і його вживанню ми бачимо у Біблії?

1909

Для того, щоб відправляти Зеленського «з речами на вихід», треба запропонувати – а що далі? В умовах війни ми не можемо припустити, щоб країна жила без Президента, яке б прізвище він не мав. 

2387
24.07.2024

Гречаний чай — це корисний і смачний напій, який поєднує у собі багатство вітамінів і мінералів з приємним ароматом. Корисні властивості роблять його незамінним джерелом здоров'я людини.

182
20.07.2024

Влітку під час тривалих вимкнень електроенергії деякі продукти в холодильнику можуть зіпсуватися за чотири години, без нього — за дві.  

690
17.07.2024

Інфляція на споживчому ринку у червні 2024 року порівняно із травнем цього року на Прикарпатті становила 2,5%, з початку року — 4,9%, в Україні — 2,2% та 4,3% відповідно.  

472
23.07.2024

На початку серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої в Крилосі, яка щороку об’єднує у молитві тисячі вірян.  

18374
19.07.2024

У суботу, 20 липня, християни відзначатимуть День пророка Іллі.  

971
15.07.2024

Отець Антоній Яремчук — вислужений ігумен монастиря та парох парафії Успіння Матері Божої у мальовничому, чудовому відпустовому місці в селі Погоня.  

1211 1
11.07.2024

Подружжя — окреме святе таїнство, нерозривний союз, який заснований самим Господом.  

6096 3
20.07.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

23385 1
24.07.2024

Майже третина (32%) опитаних українців у травні 2024 року висловили готовність до територіальних поступок для якнайшвидшого досягнення миру та збереження незалежності.   

288
20.07.2024

Депутати Верховної ради у першому читанні підтримали законопроєкт, в якому йдеться про угоду зі слідством у провадженнях про корупційні злочини. Сім із десяти обранців з Івано-Франківщини проголосували "за".  

985 1
18.07.2024

Верховна Рада підтримала в першому читанні законопроєкт №11340, який дозволятиме підозрюваним у корупційних злочинах чиновникам йти на угоду зі слідством та сплачувати штраф за скоєне правопорушення.  

1163 4
16.07.2024

Зауважимо, соціологи, які опитали понад дві тисячі респондентів, наголошують, що «це думка тилу».

492