Як очистити пори обличчя в домашніх умовах: ефективні способи

Правильний догляд за шкірою обличчя – основа ідеального вигляду кожної жінки. Відтак всі красуні світу ще з підліткового віку вчаться очищувати пори, звертаючись за порадами до косметолога. Однак зробити це можна і в домашніх умовах.

Кожна жінка прагне виглядати ідеально, тому щороку витрачає тисячі гривень на косметику та лікувальні засоби, які допомагають їй підтримувати здоров'я шкіри та омолоджувати її.

Мабуть, найбільш наполегливо красуні прагнуть позбутись від почервоніння, вугрів та чорних цяток, які виглядають непривабливо. Усі ці проблеми можна з легкістю замаскувати за допомогою косметики, однак від цього стан шкіри тільки погіршується.

Здебільшого, зіткнувшись з вуграми та чорними цятками, українки одразу ж починають наносити на проблемні ділянки чимало засобів, які в результаті шкодять їм, або посилено труть шкіру в надії, що пори таким чином очистяться. Однак від такого механічного впливу страждає краса шкіри.

Косметологи переконують, що тільки правильний догляд за обличчям та щотижневе очищення пор допоможуть зберегти привабливість шкіри та уникнути зайвих клопотів і походів до лікарів. Для ефективного результату процедури варто повторювати не більше, ніж 1-2 рази на тиждень.

Як очистити пори обличчя в домашніх умовах

Одним із ефективних способів очищення шкіри є гарячий компрес. Таким методом користувались задовго до появи б'юті-салонів. Для цього у гарячу воду занурте чистий рушник, добре викрутіть його та поставте на очищене від будь-якої косметики обличчя (використовуйте не надто гарячу воду, щоб не обпекти шкіру рук та лиця). Протримайте компрес, поки він охолоне.

Після процедури вмийте обличчя ледь теплою водою, щоб очистити розпарені пори, а потім холодною, аби їх закрити. Такий простий спосіб допоможе глибоко очистити шкіру та зменшити кількість чорних цяток. При цьому не варто вичавлювати вугрі, адже при неправильному підході можна занести на шкіру інфекцію.

Мабуть, найдієвішим та найпростішим способом очищення шкіри є використання засобів з бамбукового чорного вугілля Black Clean від "Вітекс". Компоненти масок притягують забруднення шкіри, токсини, надлишки шкірного жиру та з легкістю виводять їх.

Нанесіть засіб для очищення шкіри на вологе обличчя та залиште його на кілька хвилин. Після цього круговими рухами помасуйте шкіру, особливу увагу приділяючи зоні носу та підборіддю. Не наносьте пінку чи маску Black Clean навколо очей. Ретельно змийте засіб протічною водою та промокніть чистим рушником. Для ефективного очищення пор та виведення токсинів повторюйте процедуру 1-2 рази на тиждень.

До трійки кращих засобів для очищення шкіри є оцтово-лимонна маска. Перед процедурою змішайте в чистій скляній посудині столову ложку лимонного соку, білок з двох яєць та чайну ложку оцту. Нанесіть суміш на обличчя та залиште на 5-10 хвилин. Після цього змийте маску теплою водою. Повторюйте процедуру не частіше 1 разу на тиждень, бо така маска сушить шкіру та при надмірному використанні може викликати подразнення.

Корисні поради для догляду за шкірою обличчя:

1. Щоранку перед вмиванням ретельно мийте руки з милом та ніколи не торкайтесь обличчя брудним рушником або руками.

2. Не повторюйте процедури з очищення пор частіше, аніж 2 рази на тиждень, бо така активність може тільки нашкодити. Окрім цього, після кожної процедури вмивайте обличчя спершу теплою, а потім холодною водою.

3. Після процедур в жодному разі не тріть шкіру, а легко промокніть вологу чистим рушником. В іншому випадку омертвілі частинки шкіри можуть потрапити в розширені пори.

4. Перегляньте свій раціон. Часто проблеми зі шкірою виникають при не збалансованому харчуванні.


19.11.2018 5934
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

326
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1395
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2547 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3633
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2971
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2146

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

615

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

466

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1635

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1800
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

286
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

503
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

802
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4986
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

358
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

879
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10126
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

510
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

263
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

373
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

400
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

721