Як обрати милиці для реабілітації?

Коли людина після операції або має якісь проблеми з опорно-руховим апаратом, то йому необхідно використовувати допоміжний засіб такий як милиці. На певний час милиці можуть замінити пошкоджену кістку і брати частину навантаження на себе.

Які бувають милиці

На медичному ринку представлені декілька варіантів милиць які варто обирати спираючись саме на свої потреби при ушкодженій кінцівці. Так, милиці бувають:

  • Пахові, які складаються з двох палок та маленької поперечини вгорі. Милиці оснащені рукояткою для кисті, самі палиці з'єднуються в одну за допомогою гумового наконечника. Пахові милиці можуть бути дитячі, дорослі та для людей з не стандартною комплектацією.
  • Милиці з опорою під лікоть, їх ще називають канадки. Вони мають стійку виготовлену з полегшених сплавів, рукоятки, манжети та змінного гумового наконечника.

Варто зауважити, що пахові милиці варто використовувати літнім та фізично слабким людям. Лікарі рекомендують використовувати їх не довше 2-3 місяців, якщо це робити довше, то є ймовірність виникнення проблем і хворобливих відчуттів в плечових суглобах. Що стосується підлокітних милиць, то їх рекомендується використовувати для відновлення рухливості після пройденої реабілітації. При підлокітних милицях відбувається більше навантаження на кінцівки ніж при пахових милицях. Самі користувачі відмічають, що ліктьові милиці більш зручні та мобільні.

Коли людина визначилась з тим які милиці їй потрібні, то необхідно ще враховувати важливий момент - висоту медичного пристрою. Милиці варто обирати за формулою: від зросту пацієнта необхідно відняти 40 см, це і буде необхідна висота милиць.

В перший час після отриманої травми рухатись на милицях необхідно, немов підстрибуючи, це необхідно щоб зняти максимум навантаження з травмованої кінцівки. Коли нога вже буде одужувати, то можна буде часткового давати на неї помірне навантаження. Зазвичай, до цього часу, користувач вже звикає як користуватися милицями та вміє розподіляти навантаження. Для ефективного використання милиць варто багато уваги приділяти своїм рукам та їх витривалості. Адже саме завдяки тому, що з постраждалої кінцівки розподіляється вага на суглоби плечей та ліктів, полегшується пересування та прискорюється реабілітація.

Окрім розподілу навантаження, до завдання милиць належить передача сенсорних сигналів через руки та сприяння правильному пересуванню.

Якщо людині необхідно тривале використання милиць, то варто одразу звертати увагу на максимально зручні моделі, в яких є можливість змінювати резинові насадки. Рукоятка, пахова насадка та наконечник виготовлені з гуми з часом можуть зтиратися, тому може знадобитися їх заміна. Також ж є моделі зі світловідбивачами, вони додадуть впевненості при пересуванні у вечірній час.

Милиці виробляють з дерева або алюмінію. Зазвичай дерев'яні моделі більш важкі та мають нижчу ціну, алюмінієві моделі досить легкі та мобільні за рахунок того що, деякі моделі мають телескопічні ніжки.

Щоб безпомилково вибрати милиці для пересування необхідно враховувати такі моменти:

  • Вагу та зріст людини;
  • Вікову категорію, так як є моделі для дітей та для дорослих;
  • В який сезон та на який проміжок часу планується використання милиць;
  • Матеріал з якого зроблено виріб;
  • Ступінь важкості захворювання опорно-рухового апарату.

Саме пересування на милицях здійснюється завдяки пересуванню обох милиць вперед, приблизна довжина перестановки вперед 25 см, по сторонам перестановка має бути не більше 15 см. Якщо довжина перестановки буде більшою, то є ймовірність втратити баланс та впасти, отримавши при цьому додаткові пошкодження. Роблячи крок за кроком на милицях тіло також переноситься вперед, при цьому упор робиться на руки, а пошкоджену ногу необхідно ставити на п'яту.

Обрати милиці які необхідні саме для вашого відновлення можна в ортопедичному магазині Ортомедіка. Ви можете замовити необхідний товар поштою, або звернутися до стаціонарного магазину. Нагадуємо, що ми маємо велику кількість магазинів майже на всій території України. В нас безліч товарів для швидкого відновлення та полегшення перебігу хвороби.

Партнерський матеріал


22.09.2023 211
05.12.2023

Кузьма Хобзей, багатолітній політв’язень радянського режиму, громадський діяч, автор книги «Тернистими шляхами», Почесний громадянин міста Калуша, депутат Калуської міськради першого демократичного скликання. Меморіальна дошка розміщена на початку вулиці, якій раніше міськрада дала ім’я Кузьми Хобзея.

564 1
01.12.2023

Подарунків на свята чекають не тільки діти, а й дорослі. Тому, знижка на купівлю оселі сподобається всім членам сім’ї.

1009
24.11.2023
Вікторія Матіїв

«Було це дуже страшно і був великий ризик. Бо якраз на Запорізькому напрямку розстрілювали колони автобусів та автомобілів», — ділиться переселенка.

3544 12
10.11.2023
Уляна Мокринчук

Журналістка Фіртки поспілкувалася з психологинею Валерією Худзіцькою та військовослужбовцем Дмитром, а також провела опитування, щоб дізнатись думки людей щодо цієї теми.

3920
02.11.2023

Компанія AURUM з радістю пропонує поринути у світ елегантності та розкоші з ювелірними виробами найвищої якості та знижками, які роблять їх ще більш бажаними.

4277
30.10.2023
Вікторія Матіїв

Про те, як стала монахинею та робить все на більшу славу Божу з журналісткою Фіртки поспілкувалася сестра Софія, яка проживає у монастирі Згромадження Пресвятої Родини у селі Гошів.

5438

Роль і становище жінки в християнстві часто применшувалося, вважають критики християнства. Але чи це дійсно так?  

220

Розглянемо суть і роль старозавітних та новозавітних священників у контексті двох різних поглядів на це. 

671

Беззаперечно, довгі роки священники були й залишаються важливою складовою суспільства, маючи авторитет та суттєвий вплив на його думку. 

1193

Як РПЦ і пропагандисти з Дмитрія Донського ліпили образ борця з Золотою Ордою.

1711
07.12.2023

Ці ласощі навіть тепер, у холодну пору року, покращують життєвий тонус і загальне самопочуття.

100
04.12.2023

Під час їжі найкраще взагалі ні на що не відволікатися, максимум допустима легка світська бесіда.

264
30.11.2023

Як зазначають експерти в галузі дієтології, вживання квашеної капусти в невеликих кількостях не тільки поліпшує стан імунної системи, але і в рази знижує ризик розвитку пухлин в організмі.

62115
05.12.2023

Раніше її ім’я було Галина, після обряду облечин, яким людей посвячують у монаше життя, у церкві її називають сестра Софія.  

11262
01.12.2023

Закон про військове капеланство, який ухвалили в грудні 2021 року запустив Службу військового капеланства та змінив статус капеланів на війні.   

833
26.11.2023

Церква в умовах війни зміцнює ментальне здоров'я, допомагає стати стійкішими та подолати ті виклики, які стоять перед українською державою та її громадянами.  

792
20.11.2023

З початку повномасштабного російського вторгнення Згромадження Сестер Пресвятої Родини у Гошеві прихистили десятки внутрішньо переміщених осіб.  

5433
04.12.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

13309
03.12.2023

У Брюсселі цього тижня підтвердили повне завершення процесу синхронізації української та європейської енергосистем.  

407
30.11.2023

Відбудеться саміт Європейської Ради, де лідери держав Європейського Союзу ухвалюватимуть рішення стосовно України та всіх країн, які прагнуть стати членами ЄС.  

400
24.11.2023

Діяльністю голови обласної військово-цивільної адміністрації Світлани Онищук задоволені 37%, незадоволені – 16%, майже половина – не визначилися з оцінкою.  

1234