Як обрати екскурсійний тур?

Найбільш цікавий спосіб подорожі – автобусні екскурсійні тури в інші країни. У вартість туру входить низка екскурсій найвідомішими місцями туристичного міста. Якщо Вам до вподоби активний відпочинок, часті зміни обстановки, то такий тур буде для Вас справжньою знахідкою.

Існують різні екскурсійні тури. Для того, аби зменшити витрати на дорогу, подорожуйте автобусом. Цей вид транспорту підходить для поїздок з метою огляду визначних місць однієї або одразу декількох країн. Деякі тури орієнтовані на вивчення відомих туристичних місць одного міста.

Найбільший попит мають групові екскурсійні автобусні тури Європою. Вартість такого туру невелика, а переїзд автобусом не дуже тривалий. Туристам пропонують детальні програми подорожі з різною тривалістю та екскурсійним планом за усіма популярними європейськими напрямками.

Якщо хочете поїхати в країни Азії, можна підібрати варіанти з авіаперельотом, що дозволяє познайомитись з культурою екзотичних держав. Доступні для екскурсій навіть найвіддаленіші куточки Землі. Наприклад, Мексика, береги якої омиваються водами Тихого океану, або Малайзія, яка займає 9-те місце у списку найбільш відвідуваних туристичних країн.

Стандартна програма екскурсійних турів включає:

  •  трансфер до місця призначення (автобус/літак);
  •  поселення в номери готелю;
  •  культурна програма: відвідування визначних місць у супроводі досвідченого гіда;
  •  час на самостійну прогулянку;
  •  додаткові екскурсії;
  •  повернення в готель;
  •  поїздка в інше місто або країну, в залежності від типу туру.

У вартість екскурсійного туру переважно входять:

  •  дорога (переліт/проїзд);
  •  проживання у готелі;
  •  харчування, тип якого залежить від туру. В основному це сніданок у готелі;
  •  відвідування екскурсій у супроводі гіда;
  • страхівка.

Якщо для поїздки в країну потрібна віза, послуга оплачується туристом самостійно, так само, як і додаткові екскурсії, які не входять у вартість туру.

При виборі автобусного туру рекомендуємо обрати не тривалу експрес-програму з мінімальною кількістю нічних переїздів. З іншого боку, якщо Ви досвідчений мандрівник це буде плюсом, через те, що залишається більше часу на денні екскурсії.

Екскурсійні тури влітку

При виборі екскурсійного туру варто визначитись, що для вас буде краще: огляд одразу декількох країн чи більш детальне знайомство з визначними місцями або архітектурними пам’ятками одного міста. Якщо відпустка обмежена у часі, але хочете відвідати багато місць і зробити відпочинок різноманітним, надайте перевагу комбінованим варіантам, наприклад, автобусні тури Європою.

Одним з найпопулярніших курортів є Болгарія, яка відома не лише своїми піщаними пляжами та горами, а й SPA-курортами, плантаціями троянд та соняшників. Особливість цього курорту – сонце світить майже цілий рік.

Влітку в одному турі гармонійно поєднуються насичена екскурсійна програма та пляжний відпочинок. Спочатку огляд визначних місць і знайомство з історією міста, а потім відпочинок біля моря.

Тури для всієї родини або дружньої компанії: «Мій літній романс або який солодкий шум прибою…», «Літній світ» – незабутні 11 днів у прекрасній Болгарії.

Екскурсійні тури восени

Восени, коли не так тепло і сонячно, як влітку, зверніть увагу на тури з субтропічним та тропічним кліматом, який є комфортним для погулянок та огляду визначних місць.

В цей період бюджетно можна відпочити не лише в Єгипті, а й у Таїланді, ОАЕ, Ізраїлю. Варто звернути увагу на тури в Занзібар, Танзанію, Шрі-Ланку, Домініканську Республіку, Мексику та, навіть, Мальдівські острови.

Мальдіви

Осінь – саме час для подорожей Європою. Туристи відвідують Угорщину, Францію, Німеччину, Албанію, Чехію, Чорногорію. Якщо хочете весело провести час у колі друзів зі смачними напоями, їжею та гарною музикою, варто побувати в славетному місті Баварія на святкуванні «Октоберфест».

За короткий час туристи мають можливість ознайомитись з великою кількістю визначних місць. У вільний час можете відправитись на шопінг, або ж спробувати національну кухню країни в затишному ресторані чи кафе.

Восени туристи пропонують влаштувати яскравий вікенд, тому ідеально підійдуть наступні екскурсійні тури: «Хмільний вікенд + Октоберфест» – незабутні чотири дні, «Рим! Усе тільки починається» відвідаєте чудову Флоренцію та побуваєте на карнавалі у Венеції», «Душевний вікенд», «Три щасливі дні» у трьох містах: Краків, Прага та Дрезден, «Наш красивий вікенд».

Екскурсійні тури взимку

Подорожі автобусом взимку адаптовані для холодного періоду року, тому відпустка в цей період буде не менш комфортною, аніж влітку. Незважаючи на низьку температура повітря, у зимових подорожей є свої переваги.

Кращі варіанти для подорожі в грудні та січні – екскурсійні тури на свята та тури вихідного дня в Європу. У цей період, окрім відвідування музеїв можна насолодитись гарними сніговими пейзажами, побувати на різдвяних ярмарках у Дрездені, Кракові, Празі, Відні, Будапешті; прогулятись вуличками, які прикрашені гірляндами і побачити головну ялинку країни на центральній площі.

Подорож в Лапландію – чудовий вибір для тих, хто хоче провести зимові свята у сімейному колі. Протягом зимових свят у Канаді, а саме в м. Квебек, проходить карнавал, учасники якого спороджують льодові палаци, ліплять снігові скульптури.

Лапландія
Лапландія

Взимку наші туристи надають перевагу більш спокійним мандрівкам, тому рекомендують наступні автобусні тури: «Вихідні в Словаччині. Термальні купання», «Зимова відпустка. Польща + Словаччина!!! ….Winter relax…» – отримайте насолоду від споглядання захоплюючих пейзажів на гірськолижному курорті, «У казці засніжених гір» – незабутній зимовий відпочинок у Закопане, «Прикольними містами: Дрезден + Прага + Краків!», «Ярмарки чудес: Краків, Дрезден, Прага, Відень та Будапешт!».

Екскурсійні тури навесні

Навесні традиційно користуються попитом екскурсійні тури Європою. Найчастіше, у цю пору року, тури з екскурсійною програмою підбирають родини з дітьми. Адже шкільні канікули та травневі свята вдалий час для відпустки всією родиною.

Популярні напрямки: Париж, Амстердам, Верона, Рим, Венеція. Навесні рекомендуємо відвідати Нідерланди, а саме екскурсії природними заповідниками.

Діснейленд в Парижі – гарне місце для сімейного відпочинку.

Діснейленд у Парижі
Діснейленд у Парижі

І якщо Ви любите історію, варто побувати в Йорданії та ознайомитись з археологічними та древніми пам’ятками.

Весна – це романтична пора року, тому туристи обирають: «Зустрінемось в Амстердамі + парк «Кекенхоф!», «Пікнічок в Амстердамі» – два чудові дні в Амстердамі + один день в Празі, «У привабливому Парижі» – романтична подорож до міста закоханих Парижу + Мюнхен, Дрезден та можливість відвідати країну чудес – Діснейленд, «А я в Парижі! + Діснейленд», «Соковитий вікенд: Верона, Рим, Венеція!».

lowcost.ua


11.11.2019 4552
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

319
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1391
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2529 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3626
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2966
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2142

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

611

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

461

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1629

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1794
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

282
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

498
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

798
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4978
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

354
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

875
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10122
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

506
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

257
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

369
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

396
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

717