Як облаштувати складські приміщення взимку

У холодну пору року треба потурбуватися про умови зберігання товару на складі. У цьому приміщенні потрібно обов'язково облаштувати опалення. Проведення центральної системи може бути досить дорогим. Тому багато володарів складських приміщень обирає автономні джерела обігріву. Існує декілька варіантів, кожен з яких має свої плюси та мінуси.

Теплові пушки

До цієї категорії відносяться промислові тепловентилятори. Конструктивно вони складаються з корпуса, ТЕНа та вентилятора, який розносить потік гарячого повітря. За джерелом живлення пушки поділяються на наступні види:

  • Дизельні. Автономні обігрівачі, які можна використовувати в нежилому приміщенні. Агрегати можуть мати прямий та непрямий обігрів. Перші моделі подають розігріте повітря з продуктами горіння, тому такі дизельні теплові пушки заборонено використовувати в приміщенні, в якому постійно знаходяться люди. Для обігрівачів з непрямим нагрівом треба облаштувати димохід.
  • Електричні. Такі моделі можна використовувати в приміщеннях, в яких знаходяться люди. Вони не потребують облаштування спеціальних комунікацій. Крім того, електричні теплові пушки – це мобільні пристрої, які можна переносити з одного місця до іншого. Їх можна використовувати постійно, все, що треба для роботи – це розетка. Багато моделей мають термостат, завдяки якому вони автоматично виключаються.
  • Газові. Можуть бути автономними або стаціонарними. Головна перевага таких теплових пушок – висока продуктивність. Газові агрегати спалюють кисень, тому вони мають обмеження щодо використання в приміщеннях, в яких працюють люди.

Тепловентилятори

Такі обігрівачі поступаються пушкам в продуктивності та ефективності. Вони менш потужні. Проте тепловентилятори дозволяють швидко обігріти невелике приміщення. Крім того, того завдяки таким приладам можна облаштувати локальну точку опалення. Тепловентилятори встановлюються на стіни та під стелею.

Теплові завіси

Такі обігрівачі встановлюються над дверима. Коли вони відчиняються, завіса виробляє потік гарячого повітря. Воно створює перешкоду для холодного повітря з вулиці. Теплова завіса не може замінити систему опалення. Вона використовується з іншими обігрівачами як додаткове джерело тепла. Проте теплова завіса може стати єдиним обігрівачем на складі, на якому товар має зберігатися при низькій температурі.

Інфрачервоне опалення

Такі обігрівачі відрізняються від приладів, про які йшлося вище, за принципом дії. Якщо пушки, тепловентилятори та завіси зігрівають повітря, то інфрачервоний прилад гріє предмети навколо себе: стіни, підлогу, меблі, промислове обладнання. Така техніка відрізняється ефективністю, безшумністю та економічним споживанням електроенергії. Проте самі по собі інфрачервоні обігрівачі обійдуться доволі дорого.

Інші критерії вибору

При облаштуванні опалення слід звертати уваги не тільки на тип приладів. Велике значення мають такі характеристики:

  • потужність;
  • площа обігріву;
  • тип управління.

Великий вибір обігрівачів дозволяє облаштувати систему опалення будь-якого складського приміщення.

Партнерський матеріал


29.11.2022 589
Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1279
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2572
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2138
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2203
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6616 58
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2481 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

374

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1187

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1312

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1445
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

310
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

181
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

609
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

84
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26547
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

574
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10490 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

84
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

114
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

428
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

574
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

645