
Котельні в Івано-Франківську заживлені, а відтак мешканці міста з теплом.
Про це під час етеру програми "Новий погляд" розповів Руслан Марцінків, міський голова, передає Фіртка.
«Бачимо, що вже є похолодання, мінусова температура. Світла може не бути, але люди мають бути у теплі.
Тому ми цей тиждень просили і вимагали в енергетиків, щоб наші котельні працювали. Є невеличкі котельні у селах в школах, де ми забезпечили генераторами, бо все-таки до кінця наступного тижня школи підуть на канікули», - каже Марцінків.
Зі слів очільника міста, важливо, щоб теплом були забезпечені й дитячі садки, які працюватимуть безперебійно.
«Також ми багато говорили про справедливість, а тут є декілька таких проблем. Для мене не зрозуміло, чому наша ОВА і народні депутати не піднімають питання про збільшення лімітів для нашої області.
Я порівняв з Полтавською областю, вона зараз має 30% ліміту від того, що раніше споживала. Так само й зараз Франківська область, але на Полтавщині було раніше багато підприємств, які споживали багато електроенергії, і станом на сьогодні їхнє населення не відключають, або майже не відключають від світла», - каже Марцінків.
Натомість, за словами політика, Захід країни, в тому числі Івано-Франківщина, які прийняли багато ВПО та релокованого бізнесу, маємо проблемний графік, якого не завжди дотримуються.
Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!
Дійсно. Складається враження наче зумисно не хочуть приживання і працездатності підприємств, які переїхали, і десятків тисяч людей, які не в Буковелях, а по звичайним квартирам порозселялись у Франківську і інших містах, селах. Скільки їх в області знайшли прихисток 70-ть, 100-о тис?
Графіків недотримувались по всій країні, зараз реально краще стало. Години наче ті самі.
Але ліміти, як каже Руслан Марцінків, непропорційні до тих підприємств і людей, які тут наявні.
Навіть більше, промислове серце Франківщини - Калуш "залюбили" повістками мало не до коми. Коли те що в новинах розповідають про методи мобілізації "лнр" "днр" чомусь відбувається в Калуші. Те що без відпочинку полюють і вручають кожен день біля зупинок і магазинів, просто на вулиці - не новина. А от що почали саджати в машини і відвозити в воєнкомат не вірив до кінця поки випадків не стало декілька і зі знайомими було. З автобуса Калуш-Франківськ і у воєнкомат?
І це все замісь того щоб перевезти на Західну наприклад Харківський танковий завод і подібні. Дати запрацювати і іншим підприємствам, які давали б податки і валюту.
В воєнкомат люди не мали б боятись іти, а ходити добровільно на начання зі зброєю поводитись самі в чергу записуватись.
Та чомусь все як на зло.
Не вірю що це просто чиїсь дебілізм і місцева прислужкуватість і готовність зїсти за премію кого загодно. Ой, ні.
Бо куди, по вашому, поділись тисячі росагентів, які до війни діяли в інтересах росії? Затихли-так, але псувати життя навряд перестали.
Що з цим робити і чи може сама Франківщина? Не знаю. Та Марцінків почав правильні питання задавати.
А я не розумію чому в неділю вечором порожні тролейбуси шурують один за одним, а ви сидіть в темноті. На надрічній, що твориться через недобудований міст і 1 смугу руху, кожного вечора кілометрова пробка, то жахіття колись скінчиться. Що в Полтаві то він бачить, а в себе під носом ні, господар зас...ний.