Я не підприємець з пелюшок, - власниця консалтингової компанії розповіла, як розвиває у Франківську бізнес

"Приймаємо виклики, фокусуємося на цілях бізнесу та надаємо увагу деталям". Саме з таким кредо  в Івано-Франківську працює консалтингова компанія A-Prostir, яка надає маркетингові та рекрутингові послуги для бізнесу.

Основна місія компанії – сприяти клієнтському успіху через ефективні маркетингові та hr-рішення. Як заснувалася, що робить та як розвивається консалтингова компанія A-Prostir Фіртці розповіла власниця Ірина Стецевич.


З чого все почалося?


У справі Ірини все починалося з нуля – займалася рекрутингом спочатку, не маючи власного офісу. Згодом почала розвивати цей напрям і створила власну рекрутингову компанію. Наразі в Івано-Франківському регіоні A-Prostir – єдина компанія, яка професійно займається рекрутингом. В основному підбирають менеджерів середньої ланки.

«Після того, як я серйозно зацікавилася цією сферою, компанія стала розвиватися, рости, налагодилися процеси, у мене з’явилася нова любов – маркетинг. Маючи добрі контакти з керівниками бізнесу та розуміючи, що їм потрібно, ми вирішили розпочати новий напрям. Почалося все через навчальні проекти, а згодом ми дійшли до комплексного маркетингового обслуговування.»

Далі Ірина почала розвивати цей напрям паралельно із hr. І якщо в рекрутингу вона знала, що робить, то в маркетингу було складніше – спочатку була  сміливість та амбіції, а потім з’явилися знання.

«Якщо говорити про шлях становлення нас, як маркетингової агенції, то ми пройшли його методом проб та помилок. Років два назад мені здавалося, що я знаходжуся в найнижчій точці. Відчувала, що у порівнянні з початком роботи нічого не знаю і треба набиратися нових знань. З цього і почали більше вчитися. Зараз приємне відчуття від того, що знаєш та вмієш вже багато.»


Робота компанії


Штат компанії невеликий, є можливість працювати з деякими спеціалістами дистанційно. Власниця заохочує фріланс і взагалі дуже гнучка в керуванні, головне результат. Також в разі потреби, залучають фахівців на проектну роботу.

«Компанія займається побудовою успішної маркетингової стратегії, яка націлена на досягнення найвищих результатів вашого бізнесу.Створення унікального фірмового стилю, який не тільки приверне увагу споживачів, але і збільшить цінність бренду. Просування компанії у соціальних мережах для залучення нових та утримання постійних клієнтів, підтримання іміджу бренду.»

Крім того, створюється не тільки красивий дизайн та чистий код, але й побудова сайту відповідно до маркетингових цілей компанії. A-Prostir забезпечує підбір, впровадження та оптимізацію комплексних digital-рішень, які підійдуть саме обраній компанії, проводить багато персоналізованої роботи. Вирішення всіх маркетингових задач, які необхідні для ефективного розвитку бізнесу.


Важкий проект


Зараз компанія успішно працює та надає професійні послуги. Проте, так було не завжди.

«В нас був дуже великий проект. Дивлюся назад і розумію, як ми могли недолуго робити деякі речі. Коли прощалися з клієнтом, я зрозуміла, що нічого не можна змінити. Це втрата часу, усвідомлення, що нічого вже не можна зробити. В такий момент опускаються руки.»

Після цього декілька місяців керівниця компанії боялася брати амбітні проекти. Проте, з часом зробила висновки і зрозуміла, що важливо контролювати свої амбіції, розвиватися. Відновити робочий азарт допомогло навчання.


Навчання і розвиток


Відповіді на свої вагання пані Ірина шукала у буквальному сенсі скрізь – у розмовах з друзями, фільмах, але найбільше у навчанні. Керівниця компанії надала перевагу тренінгам організованим Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) у Франківську .

«Навчання дає підвищення компетенції, розуміння необхідності впровадження нових ідей, що в компанії, що в роботі з клієнтами. Воно підвищує кваліфікацію загалом, систематизує всі знання. Крім того, дуже важливо слухати "якісних" людей - програма і її побудова мають велике значення.»

Ініціатива Європейського Союзу EU4Business, а саме та її частина, яку імплементує ЄБРР, спрямована на підтримку та розвиток малих і середніх підприємств (МСП) шляхом проведення тренінгів, надання консультацій та адресної підтримки підприємствам, надання консультацій для виходу на експортні ринки та багато інших можливостей. За підтримки ЄБРР в рамках реалізації ініціативи ЄС EU4Business також створено мережу Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) по всій території Україні, базою для яких виступили місцеві організації, що вже працюють з МСП. ЦІПБ, працюють в 15 регіонах країни для надання інформації бізнесу про існуючи для нього можливості на ринку.Всі вони працюють над поліпшенням поінформованості МСП про цінність зовнішніх порад для розвитку бізнесу.

«Я проходила короткотермінові курси – найбільше у сфері hr та маркетингу. Завдяки навчанню я змогла стати успішним підприємцем, без навчання це було б не можливо. Я здобула необхідні знання, навички і контакти.»


Застосування знань і розвиток


Усе, що набуває на тренінгах Ірина широко використовує у всіх сферах свого бізнесу. Найкращі результати для  компанії – це хороші продажі у її клієнтів.

«Великі масштаби, філіали  – це не моє. Я працюю "вглиб". Мій напрямок горизонтальний - цікавіші і амбітніші проекти для мене кращі, ніж щось масштабне. Проте, пробуємо маленькими кроками йти на Київ і в інші області, але в основному сконцентровані на нашому регіоні. Найбільшою своєю перевагою вважаємо гнучкість, з нами можна близько спілкуватися, ми мобільні. Наша цільова аудиторія – власники сталих бізнесів. Їх цікавить комунікація тет-а-тет. Так легше вирішувати питання. Наразі, франківського ринку нам достатньо. Більші кроки робимо, але це радше для галочки та щоб потішити амбіції.»

В подальшому Ірина планує ще вчитися. Надзвичайно хоче потрапити на чергові тренінги, має бажання постійно розвиватися.

«Є підприємці від Бога, які приймають ключові і правильні рішення. Про себе я такого не можу сказати. Я колись була найманим працівником, я не підприємець з пелюшок. Завдяки навчанню я змогла собі дати оцю силу. Багато моїх професійних речей є набутими. Без навчання це було б просто не можливо.»


06.09.2019 Люся Грибик 5273 3
Коментарі (3)

29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

615
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1156
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2471
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1336
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1964 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2911

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

657

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

740

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1651

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1635
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

331
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

441
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18358
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7465
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3648
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1034
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10772
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

279
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

274
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

467
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

443
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

675