Я не підприємець з пелюшок, - власниця консалтингової компанії розповіла, як розвиває у Франківську бізнес

"Приймаємо виклики, фокусуємося на цілях бізнесу та надаємо увагу деталям". Саме з таким кредо  в Івано-Франківську працює консалтингова компанія A-Prostir, яка надає маркетингові та рекрутингові послуги для бізнесу.

Основна місія компанії – сприяти клієнтському успіху через ефективні маркетингові та hr-рішення. Як заснувалася, що робить та як розвивається консалтингова компанія A-Prostir Фіртці розповіла власниця Ірина Стецевич.


З чого все почалося?


У справі Ірини все починалося з нуля – займалася рекрутингом спочатку, не маючи власного офісу. Згодом почала розвивати цей напрям і створила власну рекрутингову компанію. Наразі в Івано-Франківському регіоні A-Prostir – єдина компанія, яка професійно займається рекрутингом. В основному підбирають менеджерів середньої ланки.

«Після того, як я серйозно зацікавилася цією сферою, компанія стала розвиватися, рости, налагодилися процеси, у мене з’явилася нова любов – маркетинг. Маючи добрі контакти з керівниками бізнесу та розуміючи, що їм потрібно, ми вирішили розпочати новий напрям. Почалося все через навчальні проекти, а згодом ми дійшли до комплексного маркетингового обслуговування.»

Далі Ірина почала розвивати цей напрям паралельно із hr. І якщо в рекрутингу вона знала, що робить, то в маркетингу було складніше – спочатку була  сміливість та амбіції, а потім з’явилися знання.

«Якщо говорити про шлях становлення нас, як маркетингової агенції, то ми пройшли його методом проб та помилок. Років два назад мені здавалося, що я знаходжуся в найнижчій точці. Відчувала, що у порівнянні з початком роботи нічого не знаю і треба набиратися нових знань. З цього і почали більше вчитися. Зараз приємне відчуття від того, що знаєш та вмієш вже багато.»


Робота компанії


Штат компанії невеликий, є можливість працювати з деякими спеціалістами дистанційно. Власниця заохочує фріланс і взагалі дуже гнучка в керуванні, головне результат. Також в разі потреби, залучають фахівців на проектну роботу.

«Компанія займається побудовою успішної маркетингової стратегії, яка націлена на досягнення найвищих результатів вашого бізнесу.Створення унікального фірмового стилю, який не тільки приверне увагу споживачів, але і збільшить цінність бренду. Просування компанії у соціальних мережах для залучення нових та утримання постійних клієнтів, підтримання іміджу бренду.»

Крім того, створюється не тільки красивий дизайн та чистий код, але й побудова сайту відповідно до маркетингових цілей компанії. A-Prostir забезпечує підбір, впровадження та оптимізацію комплексних digital-рішень, які підійдуть саме обраній компанії, проводить багато персоналізованої роботи. Вирішення всіх маркетингових задач, які необхідні для ефективного розвитку бізнесу.


Важкий проект


Зараз компанія успішно працює та надає професійні послуги. Проте, так було не завжди.

«В нас був дуже великий проект. Дивлюся назад і розумію, як ми могли недолуго робити деякі речі. Коли прощалися з клієнтом, я зрозуміла, що нічого не можна змінити. Це втрата часу, усвідомлення, що нічого вже не можна зробити. В такий момент опускаються руки.»

Після цього декілька місяців керівниця компанії боялася брати амбітні проекти. Проте, з часом зробила висновки і зрозуміла, що важливо контролювати свої амбіції, розвиватися. Відновити робочий азарт допомогло навчання.


Навчання і розвиток


Відповіді на свої вагання пані Ірина шукала у буквальному сенсі скрізь – у розмовах з друзями, фільмах, але найбільше у навчанні. Керівниця компанії надала перевагу тренінгам організованим Центром інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) у Франківську .

«Навчання дає підвищення компетенції, розуміння необхідності впровадження нових ідей, що в компанії, що в роботі з клієнтами. Воно підвищує кваліфікацію загалом, систематизує всі знання. Крім того, дуже важливо слухати "якісних" людей - програма і її побудова мають велике значення.»

Ініціатива Європейського Союзу EU4Business, а саме та її частина, яку імплементує ЄБРР, спрямована на підтримку та розвиток малих і середніх підприємств (МСП) шляхом проведення тренінгів, надання консультацій та адресної підтримки підприємствам, надання консультацій для виходу на експортні ринки та багато інших можливостей. За підтримки ЄБРР в рамках реалізації ініціативи ЄС EU4Business також створено мережу Центрів інформаційної підтримки бізнесу (ЦІПБ) по всій території Україні, базою для яких виступили місцеві організації, що вже працюють з МСП. ЦІПБ, працюють в 15 регіонах країни для надання інформації бізнесу про існуючи для нього можливості на ринку.Всі вони працюють над поліпшенням поінформованості МСП про цінність зовнішніх порад для розвитку бізнесу.

«Я проходила короткотермінові курси – найбільше у сфері hr та маркетингу. Завдяки навчанню я змогла стати успішним підприємцем, без навчання це було б не можливо. Я здобула необхідні знання, навички і контакти.»


Застосування знань і розвиток


Усе, що набуває на тренінгах Ірина широко використовує у всіх сферах свого бізнесу. Найкращі результати для  компанії – це хороші продажі у її клієнтів.

«Великі масштаби, філіали  – це не моє. Я працюю "вглиб". Мій напрямок горизонтальний - цікавіші і амбітніші проекти для мене кращі, ніж щось масштабне. Проте, пробуємо маленькими кроками йти на Київ і в інші області, але в основному сконцентровані на нашому регіоні. Найбільшою своєю перевагою вважаємо гнучкість, з нами можна близько спілкуватися, ми мобільні. Наша цільова аудиторія – власники сталих бізнесів. Їх цікавить комунікація тет-а-тет. Так легше вирішувати питання. Наразі, франківського ринку нам достатньо. Більші кроки робимо, але це радше для галочки та щоб потішити амбіції.»

В подальшому Ірина планує ще вчитися. Надзвичайно хоче потрапити на чергові тренінги, має бажання постійно розвиватися.

«Є підприємці від Бога, які приймають ключові і правильні рішення. Про себе я такого не можу сказати. Я колись була найманим працівником, я не підприємець з пелюшок. Завдяки навчанню я змогла собі дати оцю силу. Багато моїх професійних речей є набутими. Без навчання це було б просто не можливо.»


06.09.2019 Люся Грибик 5123 3
Коментарі (3)

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

657
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2261
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1995
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2019
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6050 53
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2302 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

176

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

992

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

992

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1246
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

473
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1934
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3829
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26349
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

423
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10337 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7878
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

429
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

270
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

429
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

511
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1442