Губернатори-довгожителі: як працюють голови областей, призначені в 2014 році (інфографіка)

 

 

За 2 роки президентства Петра Порошенка він змінив голів більшості областей України, а у випадку з деякими регіонами – навіть по кілька разів. Найчастіше змінювалися голови ОДА в Запорізькій і Луганській областях – чотири рази з моменту інавгурації Порошенка.

 

Єдиним регіоном, що не змінив керівника, призначеного ще до обрання Петра Порошенка Главою держави, стала Черкащина.Губернатор цієї області Юрій Ткаченко наразі є найвідповідальнішим серед усіх голів обласних адміністрацій України – він виконав 70% власних обіцянок, пише Слово і Діло.

 

Сферами, яким Ткаченко приділяє найбільшу увагу, є національна безпека, соціальний захист та інфраструктура. Тут він виконав по три чверті власних зобов’язань. Наприклад, здійснив ремонт низки автодоріг: в напрямку Холодного Яру, Канева, а також об’їзної дороги навколо Шполи. Також Ткаченку вдалося реалізувати плани щодо понаднормового зведення силами області фортифікаційних споруд у зоні проведення АТО, створення реабілітаційного центру для учасників бойових дій і запровадження комплексної програми їхньої соціальної адаптації. 7 обіцянок із 73 зареєстрованих Ткаченко провалив. Так, наприклад, він не зміг у 2015 році забезпечити 75-відсоткове виконання мобілізаційного плану в області, не допоміг родині загиблого бійця «Айдару» з позивним «Чех» із санаторно-курортним лікуванням та не встиг вчасно завершити ремонт лисичанської школи №24.

 

 

Олег Гончарук, чиї 2 роки на посаді голови Івано-Франківської ОДА вже аналізували нещодавно, виконав 56% власних зобов’язань, що дозволило йому посісти високе третє місце в рейтингу українських губернаторів. Основними своїми досягненнями він поки що може вважати створення системи громадського контролю, що стежить за станом доріг в області, надання маршрутного транспорту Верховинському району та передбачення коштів на ремонт Городенківської лікарні в 2015 році.

 

Невиконаних обіцянок у Гончарука лише 5. Серед них можна виокремити такі, як провалені терміни добудови фортифікаційних споруд на території Костянтинівського району Донецької області та невидача родинам загиблих учасників АТО земельних ділянок під забудову на території курортного села Поляниця.

 

П’ятим номером у списку найбільш відповідальних губернаторів є ще один «довгожитель» вітчизняної політики – голова Сумської ОДА Микола Клочко, якого Президент призначив на цю посаду 26 грудня 2014 року. Він має в активі 52% виконаних обіцянок, серед яких такі: посилення обороноздатності області, виділення коштів на придбання меблів для пологового будинку в Конотопі та відправка гуманітарного вантажу в Маріуполь. Із 9 провалених зобов’язань Клочка можна виділити такі, як завершення будівництва лижно-ролерної траси в Токарях (оскільки область є одним із осередків підготовки лижників і біатлоністів), ліквідація заборгованості по зарплатах у регіоні та спрямування особистих депутатських коштів на облаштування військового містечка.

 

Серед голів ОДА, що були призначені у 2014 році та продовжують працювати, – голова Волині Володимир Гунчик, Полтавської області – Валерій Головко, Львівщини – Олег Синютка, Кіровоградщини – Сергій Кузьменко.


28.09.2016 530 0
Коментарі (0)

22.07.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура бореться з незаконним захопленням лісів, але корупція гальмує справедливість.  

515
17.07.2025
Катерина Гришко

Родичі пробачили хлопцю, знаючи про «своєрідний характер» загиблої і його нелегке дитинство, і просили в суді застосувати менш суворе покарання.  

3067
13.07.2025
Вікторія Матіїв

Дружина полеглого воїна Любов Галько розповіла журналістці Фіртки, яким був Руслан Галько — у повсякденному житті, в родинному колі та на фронті.

21182
09.07.2025
Тетяна Дармограй

В інтерв’ю професорка кафедри судової медицини Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Козань розповіла про процес та методи ідентифікації тіл загиблих військових, виклики, з якими стикаються фахівці та чому ця робота — це насамперед про гідність.  

2046
05.07.2025
Вікторія Косович

Про те, що таке фемінізм, як він розвивався в українському суспільстві та чому його не потрібно боятися, Фіртка поспілкувалася з журналісткою та письменницею, авторкою книги "Слово на літеру "Ф" Іриною Славінською.

1545 1
30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

2418

Найперше в цій історії із законом, що позбавив антикорурційні органи «незалежності», тішать молоді люди, які протестують. Щирі, світлі, небайдужі, впевнені своїй правоті…

222

Протягом своєї історії християнство завжди використовувало найсучасніші на той час технології для проповіді Євангелія.  

183

Я відкладаю роботу над перекладом книги. Виходжу з кабінету, де практикував Вольфганг Льох, засновник психоаналітичного об'єднання... Спускаюся повз книжковий магазин, де збиралися тюбінгенські філософи, і де Ернст Блох шукав світлі сторони соціалізму. Повертаю ліворуч і натрапляю на інший книжковий магазин, де працював і писав Герман Гессе...

796

По соцмережах пішла дискусія про зрізані кілька дерев (ялинок) на Івано-Франківській Площі Ринок. «Політично» мотивований ґвалт наростає. Аж до вимог «засадити» ринкову площу деревами та зробити парк.

2211
21.07.2025

Час останнього прийому їжі може впливати на здоров’я не менше, ніж її склад.  

228
13.07.2025

Першими жнива на Прикарпатті почали хлібороби Покуття.

507
10.07.2025

У сучасному ритмі життя готувати "здорову вечерю з трьох страв" щодня — радше мрія, ніж реальність. Але це не означає, що збалансоване харчування — лише для тих, хто має багато часу. Навпаки: з правильним підходом можна харчуватися повноцінно, навіть маючи 15–20 хвилин на день.  

1057
21.07.2025

У Святому Письмі є притча, що вчить милосердю і взаємодопомозі, яку часто наводять як приклад для сучасного суспільства.  

220
17.07.2025

На Прикарпатті готуються до щорічної Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької Чудотворної ікони Матері Божої у Крилосі. Проща відбудеться 2-3 серпня.  

829
15.07.2025

Християнська родина — це не лише осередок любові й підтримки, а й «домашня Церква».  

800
11.07.2025

П'ятого серпня цього року в часі прощі з нагоди вшанування чудотворної ікони Гошівської Богородиці відбудеться презентація нової ікони тифлографічно-акустичного типу «Богородиця з Гошева».  

725
11.07.2025

Історія занепаду пам’ятки архітектури та боротьба за його повернення громаді.

8281
22.07.2025

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем, який є ініціатором нових санкцій проти Росії, заявив, що президент США Дональд Трамп «надере зад» Володимиру Путіну, підписавши законопроєкт про вторинні санкції для країн-покупців російської нафти. Про це

343
15.07.2025

У понеділок, 14 липня, генсек НАТО Марк Рютте під час зустрічі із президентом США Дональдом Трампом у Білому домі нагадав президенту США, кого Росія відправила керівником делегації на переговори до Стамбула.

1009 4
10.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

2228 4
09.07.2025

Президент США Дональд Трамп, аби втримати пУтіна від вторгнення в Україну, погрожував російському диктатору «розбомбити Москву до бісової матері».

923