
Побутові фени, призначені для сушіння волосся - це електричні прилади, які є практично в кожному будинку, оскільки ними користуються не тільки жінки, а й чоловіки. Здавалося б, вибрати цей практичний елемент побутової техніки нескладно, адже будь-який з них виконуватиме свою основну функцію – сушитиме волосся. Але насправді все не так просто, оскільки фен, що не відповідає типу волосся, здатний травмувати та зіпсувати локони. Крім того, сьогодні можна купити фен для волосся, здатний виконувати безліч різних завдань - зробити гарне укладання, модельну зачіску. , створити об'єм, випрямити кучеряві пасма.
Конструкція фена
Основний конструктивний елемент пристрою – двигун. У професійних агрегатах зазвичай встановлюються надійні і потужні AC-мотори змінного струму, але такі моделі мають велику вагу. Для побутових фенів застосовуються більш легкі двигуни постійного струму DC.
В якості нагрівальних елементів виступають спіралі, які розміщуються вздовж стінок корпусу. Важливо, щоб вони були рівномірно розподілені по всій довжині і забезпечували рівномірне, безпечне для волосся нагрівання.
Продуктивність
Продуктивність фена – це обсяг повітряного потоку. Чим він більший, тим менше часу потрібно на сушіння волосся. Сучасні пристрої зазвичай обладнані перемикачем, за допомогою якого можна змінювати інтенсивність повітряного потоку.
Холодне обдування
У цьому режимі спіралі повністю перестають нагріватися, при цьому потужність двигуна збільшується. Холодне обдування забезпечує фіксацію прикореневого об'єму волосся, локонів, підкручених кінчиків, тому він незамінний при укладанні.
Іонізація
Іонізація приносить волоссю велику користь. Вона полягає у розщепленні молекул води негативними іонами, в результаті волога випаровується максимально швидко. А оскільки іонізація усуває статичну електрику, ваша шевелюра буде менше електризуватися.
На які моменти слід звернути увагу у процесі вибору фена
Вибираючи фен для домашнього використання, важливо приділити особливу увагу наступним моментам:
- потужності. Для використання в домашніх умовах достатньо 2000-2200 Вт;
- ваги. При вазі пристрою 450-550 г рука не втомлюватиметься;
- зручність розташування кнопок;
- товщини та гнучкості дроту;
- матеріал виготовлення корпусу (оптимальний варіант – термостійкий пластик);
- якості кріплення насадок;
- наявність функцій іонізації та холодного обдування.
Потужна, функціональна модель дозволить не тільки висушити волосся, а й експериментувати з зачісками, робити пружне, стійке укладання.
Партнерський матеріал