Епоха винищення або На чому тримається Московія

 


Россия медведи

 

Что такое «Россия» («Московия»)? На чем все это держится? На каком ключевом тезисе? Если внимательно присмотреться, отбросить все наносное, то становится очевидно, что «Московия – это много территории». Все.

Ни идеологии, ни ценности, ни религии… не имеют значения, имеет значение только территория.

Огромная территория – это то, чем гордятся. Огромная территория – это последний аргумент в любом споре. При чем, не имеет значения качество территории, важно только количество.

То, что в Сибири были найдены энергоносители – случайность. Московиты одинаково радовались и гордились бы и пустыней, и арктическими ледниками. Как восторгаются сейчас проектами о бессмысленной колонизации Луны.

Вся деятельность, все мотивации московитов направлены только на одно – на увеличении количества территорий. Все остальное — ложь: какая бы риторика не использовалась, в итоге цель одна – больше территории.

Да, стремление любой ценой оторвать кусок побольше – это признак жлобства, комплексов и незрелости, но такова уж данность.

 

Как приобретать (удерживать) территории?

 

Двумя способами:

Во-первых, за счет культурного (знания и позитивный опыт) превосходства. В таком случае население оккупированной территории готово терять часть суверенитета в обмен на инновации.

Во-вторых, за счет превращения определенной территории в непригодную для жизни, в «выжженную землю». Когда такая территория будет фактически никому не нужна, то на ней можно поместить военную базу и заявить: «Теперь это мое». Противоречить особо никто не будет, так как «выжженная земля» никому не нужна.

 

Какая логика Москвы по отношению к территориям?

 

Нынешняя Московия не способна на инновационное лидерство. Она даже не способна идти наравне с другими инноваторами. Поэтому, Московия не имеет возможности контролировать территории «русского мира» за счет культурного лидерства. Хотя в прошлом, особенно какой-то период советского времени, территории удерживались, и удерживались легко, именно таким способом.

Единственным инструментом для удержания территорий сегодняшней Московии остается давно проверенная «тактика выжженной земли». Инфраструктура провинции РФ разрушается и не восстанавливается. Советское инфраструктурное наследие проедается, а нового не создается. Культурный уровень населения понижается.

Все это делается сознательно. И не каким-то мифическим Западом по Доктрине Далесса, а российской элитой. Территории с разрушенной инфраструктурой и деградировавшим населением никому не нужны, а Московии и такой вариант подойдет. Так как нормально вписывается в базовый тезис «Московия – это много территории».

К территориям, на которые Московия претендует «русским миром», реализуется еще более жесткий сценарий. Эти территории не только «выжигаются», они превращаются в такие, на которых нормальная жизнь невозможна. Приднестровье, Абхазия, Южная Осетия, Крым — это территории, на которых нормальная хозяйственная деятельность невозможна, значит, добыть «кусок хлеба» будет все труднее.

Такая тактика – тактика «лишения куска хлеба» — уже использовалась Московией к территориям, на которые она претендовала. Например, в 20-м веке, эта тактика проявилась в организации голодоморов.

Т.е. логика поведение нынешней Московии проста: чем дальше территория от Москвы, тем хуже условия жизни на ней должны быть. Сверхцелью такой логики является превращение территории далекой Северной Америки в «ядерный пепел».

 

Итог

 

В отношениях с территориями «русского мира» Москва давно уже перешла от их окультуривания к их истреблению. 

 

Шинкаренко Сергей, для "Хвилі"


Коментарі (0)

09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

12062 1
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1411
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

759
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

5900
28.04.2025
Катерина Гришко

Шахрайка отримала три роки позбавлення волі за те, що виманювала гроші в родичів зниклих воїнів ЗСУ, обіцяючи інформацію про їх місцеперебування. Фіртка вивчила матеріали слідства та судовий розгляд і ділиться з читачами ексклюзивними деталями.

1621
23.04.2025
Дарина Кочержук-Слідак

Прокуратура вважає, що ділянки закладу незаконно передали підприємцям нібито для практичних занять учнів, але насправді їх використовували для вирощування врожаю на продаж. Фіртка провела журналістське розслідування щодо цих випадків, зокрема розглянула судові документи. З цими ексклюзивними матеріалами ознайомимо читачів.

1475

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

544

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1366

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1181

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1085
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

432
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

544
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1471
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

509
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

778
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5820
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

12431
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

411
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

396
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

713 2
27.04.2025

Президент Володимир Зеленський вважає, що найближчими днями можуть відбутися вагомі зустрічі, які наблизять припинення вогню для України.  

1164