
Сьогодні в інтернеті люди купують практично все: від одягу до гаджетів та комп'ютерів, від продуктів харчування до вітамінів та товарів сільськогосподарського призначення. Це зручно, швидко, досить практично. А ще — економно, якщо знати, як розподіляти фінанси, користуватися знижками та іншими засобами економії. Експерти розповіли про головні лайфхаки, які дають можливість купувати в інтернет-магазині набагато дешевше, ніж ми звикли. Подробиці розповідаємо у статті.
Використання бонусів та промокодів
Промокоди — ефективний інструмент, який дозволяє економити на покупках. Знайти їх можна на офіційних сайтах продавців, спеціалізованих сервісах, сайтах-агрегаторах. На цих ресурсах зібрані актуальні пропозиції, які забезпечують значні знижки на різні товари та послуги.
Промокод, скажімо, на покупку в iHerb активується під час оформлення замовлення. Після того, як код введено у спеціальне поле, загальна вартість кошика автоматично змінюється з урахуванням знижки незалежно від способу оплати. Інформація про те, як можна здійснити на iHerb оплату замовлення, є на https://yourherbs.ru/ru/oplata-zakaza-na-iherb/. Також актуально купувати з друзями: за обсяг замовлень можна отримати до мінус 15-20% від ціни.
Багато маркетплейсів роблять знижку на доставку. Так, якщо зробити замовлення на Айхерб з промокодом з https://yourherbs.ru/ru/iherb-dostavka-russia/, можна отримати додаткові бонуси.
Кешбек
Цей стимул часто використовують з метою заохотити клієнта активніше купувати різні товари. Знижки через кешбек завжди досить вигідні: вони поширюються на оренду транспорту, офісних чи житлових приміщень, купівлю товарів, хімчистку тощо.
Для зручності споживачів створено й так звані кобрендові картки — банківський продукт, який випускає фінансова установа-емітент разом із солідними компаніями-партнерами.
Доступні й інші програми лояльності: наприклад, накопичення бонусів, якими можна розплатитися при наступній покупці. У деяких випадках вартість покупки повністю компенсується накопиченими бонусами.
Підписка у соціальних мережах
Часто для своїх фоловерів інтернет-магазини запускають спеціальні пропозиції. Найбільш популярні з них — це знижки за підписку та репости. Щоб купувати з вигодою для себе, варто підписатися на сторінки маркетплейсів у соцмережах та дати дозвіл на отримання push-сповіщень — і магазини будуть надсилати повідомлення про акції, знижки, термінові пропозиції.
Суттєво заощадити можна, якщо відстежувати цінові пропозиції на потрібні товари, адже є можливість вибрати найбільш вигідну. Сьогодні існують спеціальні сервіси для шопінгу, які надають інформацію про те, скільки один і той же товар коштує в різних інтернет-магазинах. Ціни у продавців можуть відрізнятись на 30% і більше.
Партнерський матеріал