Ексклюзив: зірка серіалу "Школа" та учасниця "Голосу країни-8" Анна Трінчер про секрети успіху, шкільні романи та популярність

Анна Трінчер - зірка українськомовної стрічки "Школа" на телеканалі "1+1", яка стала найпопулярнішим серіалом осінньо-зимового сезону.

У серіалі дівчина виконала роль подружки головної героїні Лоли Нати. Юна акторка зізнається, що серіал приніс їй неймовірну популярність, її почали впізнавати на вулицях, просити автографи, а кількість підписників в соціальних мережах досягла 300 тисяч.

Але крім гри на сцені, Анна мріє про вокальну кар'єру. Фіртці вдалося поспілкуватися із молодою зіркою під час фан-туру серіалу "Школа" в Івано-Франківську.


Давно займаєшся вокалом?

З дев’яти років. Спочатку був хор, а потім я почала займатися своєю сольною кар’єрою. Двічі брала участь у "Дитячому Євробаченні", «Голосі країни. Діти» та «Голосі Країни», представляла Україну на дитячій "Новій хвилі".

Що потрібно, аби стати успішною співачкою?

Варто багато займатися вокалом та постійно працювати над собою. 

Як вдається поєднувати навчання, зйомки та співочу кар’єру?

Я стараюся поєднувати і навчання, і роботу. Звичайно, інколи доводиться щось пропускати. Буває таке, що я з’являюсь у школі декілька разів на рік. Я вчу те, що найголовніше і найбільш цікаве для мене.

Чому ти вирішила взяти участь в шоу «Голос країни»?

Я туди пішла, бо це була моя мрія. На дитячому «Голосі» я вилетіла вже на боях, тому поставила собі за мету пройти на дорослому «Голосі» якнайдалі.

Задоволена тренером?

На 200%. Я потрапила до команди Джамали. Вона надихає мене, вона дуже крута артистка світового рівня і дуже чесна та щира, як людина. А ще – вона справедлива. За це я її дуже поважаю і взагалі, я вдячна долі, що вона зіштовхнула мене з таким артистом.

Що дала тобі участь в «Голосі»?

Це, безперечно, неймовірний досвід. Виступати на одній сцені з Джамалою багато вартує. Також - це багато знайомств, прихильників, фанів.

Після проекту продовжиш співпрацю з Джа?

Нараз взагалі немає часу навіть про це подумати, адже зараз ми в турі Украною, але ми говорили з її продюсером. Побачимо, як вийде.

Як потрапила в «Школу»?

Ой, це вийшло якось спонтанно. Мені мама скинула анкету, я її заповнила і прийшла на кастинг. А чому б і не спробувати, думала я. Якось зразу воно все вийшло.

Серіал «Школа» - це твій перший акторський досвід?

Ні, до того ще знімалася в кількох серіалах. Пройшла акторські курси філії New York Film Academy в Лос-Анжелесі. Досвід мінімальний був, але щоб масштабно займатися цією професією, - то ні.

Як проходили зйомки «Школи»? Важко було?

Так, дуже. Нам потрібно було відзняти 30 серій за короткий період і ми працювали з 6, 7 години ранку і до пізньої ночі. Графік тяжкий, морально було дуже складно, але за допомогою моїх колег, моєї другої сім’ї, виходило дуже жваво і весело.

В чому секрет шаленої популярності «Школи»?

Це 100-відсоткове попадання в ціль. Ну, по-перше тому, що це – україномовний продукт. І такого формату на українському ринку до тепер не було. Це дуже круто, що в нас є україномовний серіал, яким можна пишатися. А ще тому, що в ньому грали актори-аматори і грали так, як відчувають, а не так, як потрібно. Це все було дуже гармонійно і ближче до народу.

Після зйомок в серіалі підтримуєте відносини з акторами?

Не просто підтримую. Ми друзі. Це – моя друга сім’я з якою проводжу багато часу.

Це правда, що під час зйомок ви закохалися в одного зі своїх колег?

Хм, ну як вам сказати. Так, я зараз закохана, це мій колега у серіалі Школа. Він дуже щира та душевна людина.

Хто саме - Олег (грає Назара) чи Богдан (грає роль Тохи)?

Я не можу сказати. Ви не уявляєте наскільки багато означає кохання в моєму житті.

Як проходить фан-тур?

Дуже круто. Тільки позитивні емоції. Ми почали в Луцьку. Потім побували у рівному та Львові. Зараз приїхали до Івано-Франківська. Дуже багато фанів. В кожному місті кілька сотень людей приходить на зустрічі. Важливо знати, що тебе люблять і знають.

Вперше на Прикарпатті?

Так. Дуже хочу побачити місто, але не знаю, чи вистачить на це часу. Я взагалі дуже люблю подорожувати.

На останок - твоє побажання акторам-початківцям…

Узагалі шоу-бізнес та акторська діяльність  - це дуже тернистий шлях. Тут треба мати броню по тілу і я всім бажаю, якщо ви вже вирішили на нього ступити, то робіть це з високо піднятою головою. Ніколи не здавайтесь і весь негатив пропускайте попри себе.


Цікаві факти про Анну Трінчер:

  • Володіє чотирьма мовами;
  • Не вміє готувати, але планує навчитися;
  • Хоче стати співачкою;
  • Любить дахи будинків;
  • Не має улюбленого кольору;
  • Завжди носить з собою флешку і телефон;
  • Вміє грати на бандурі;
  • Носить окуляри.

розмовляв Ростислав Ковтун


Коментарі ()

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2330
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1496 1
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3593
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5359
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1629
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2009

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

60

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

134

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

391

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

839
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

413
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

733
09.04.2025

Традиційно продаватимуть харчі — молочні вироби, м'ясні вироби, жива риба, курячі яйця, хлібобулочні вироби.

2426 1
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

416
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

828
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4880
07.04.2025

Папа Римський Франциск у неділю, 6 квітня, вперше з'явився на публіці після того, як два тижні тому був виписаний з лікарні після лікування від двосторонньої пневмонії.  

697
16.04.2025

Це перша в історії країни експозиція, де на кожній писанці зображено герб одного з історичних регіонів України — від кожної області до великого державного герба.  

569
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

514
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

365
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

683
05.04.2025

Президент США Дональд Трамп вважає помилкою введення Китаєм дзеркальних 34-відсоткових мит на весь імпорт зі Сполучених Штатів Америки з 10 квітня.  

848 2