Ексклюзив: зірка серіалу "Школа" та учасниця "Голосу країни-8" Анна Трінчер про секрети успіху, шкільні романи та популярність

Анна Трінчер - зірка українськомовної стрічки "Школа" на телеканалі "1+1", яка стала найпопулярнішим серіалом осінньо-зимового сезону.

У серіалі дівчина виконала роль подружки головної героїні Лоли Нати. Юна акторка зізнається, що серіал приніс їй неймовірну популярність, її почали впізнавати на вулицях, просити автографи, а кількість підписників в соціальних мережах досягла 300 тисяч.

Але крім гри на сцені, Анна мріє про вокальну кар'єру. Фіртці вдалося поспілкуватися із молодою зіркою під час фан-туру серіалу "Школа" в Івано-Франківську.


Давно займаєшся вокалом?

З дев’яти років. Спочатку був хор, а потім я почала займатися своєю сольною кар’єрою. Двічі брала участь у "Дитячому Євробаченні", «Голосі країни. Діти» та «Голосі Країни», представляла Україну на дитячій "Новій хвилі".

Що потрібно, аби стати успішною співачкою?

Варто багато займатися вокалом та постійно працювати над собою. 

Як вдається поєднувати навчання, зйомки та співочу кар’єру?

Я стараюся поєднувати і навчання, і роботу. Звичайно, інколи доводиться щось пропускати. Буває таке, що я з’являюсь у школі декілька разів на рік. Я вчу те, що найголовніше і найбільш цікаве для мене.

Чому ти вирішила взяти участь в шоу «Голос країни»?

Я туди пішла, бо це була моя мрія. На дитячому «Голосі» я вилетіла вже на боях, тому поставила собі за мету пройти на дорослому «Голосі» якнайдалі.

Задоволена тренером?

На 200%. Я потрапила до команди Джамали. Вона надихає мене, вона дуже крута артистка світового рівня і дуже чесна та щира, як людина. А ще – вона справедлива. За це я її дуже поважаю і взагалі, я вдячна долі, що вона зіштовхнула мене з таким артистом.

Що дала тобі участь в «Голосі»?

Це, безперечно, неймовірний досвід. Виступати на одній сцені з Джамалою багато вартує. Також - це багато знайомств, прихильників, фанів.

Після проекту продовжиш співпрацю з Джа?

Нараз взагалі немає часу навіть про це подумати, адже зараз ми в турі Украною, але ми говорили з її продюсером. Побачимо, як вийде.

Як потрапила в «Школу»?

Ой, це вийшло якось спонтанно. Мені мама скинула анкету, я її заповнила і прийшла на кастинг. А чому б і не спробувати, думала я. Якось зразу воно все вийшло.

Серіал «Школа» - це твій перший акторський досвід?

Ні, до того ще знімалася в кількох серіалах. Пройшла акторські курси філії New York Film Academy в Лос-Анжелесі. Досвід мінімальний був, але щоб масштабно займатися цією професією, - то ні.

Як проходили зйомки «Школи»? Важко було?

Так, дуже. Нам потрібно було відзняти 30 серій за короткий період і ми працювали з 6, 7 години ранку і до пізньої ночі. Графік тяжкий, морально було дуже складно, але за допомогою моїх колег, моєї другої сім’ї, виходило дуже жваво і весело.

В чому секрет шаленої популярності «Школи»?

Це 100-відсоткове попадання в ціль. Ну, по-перше тому, що це – україномовний продукт. І такого формату на українському ринку до тепер не було. Це дуже круто, що в нас є україномовний серіал, яким можна пишатися. А ще тому, що в ньому грали актори-аматори і грали так, як відчувають, а не так, як потрібно. Це все було дуже гармонійно і ближче до народу.

Після зйомок в серіалі підтримуєте відносини з акторами?

Не просто підтримую. Ми друзі. Це – моя друга сім’я з якою проводжу багато часу.

Це правда, що під час зйомок ви закохалися в одного зі своїх колег?

Хм, ну як вам сказати. Так, я зараз закохана, це мій колега у серіалі Школа. Він дуже щира та душевна людина.

Хто саме - Олег (грає Назара) чи Богдан (грає роль Тохи)?

Я не можу сказати. Ви не уявляєте наскільки багато означає кохання в моєму житті.

Як проходить фан-тур?

Дуже круто. Тільки позитивні емоції. Ми почали в Луцьку. Потім побували у рівному та Львові. Зараз приїхали до Івано-Франківська. Дуже багато фанів. В кожному місті кілька сотень людей приходить на зустрічі. Важливо знати, що тебе люблять і знають.

Вперше на Прикарпатті?

Так. Дуже хочу побачити місто, але не знаю, чи вистачить на це часу. Я взагалі дуже люблю подорожувати.

На останок - твоє побажання акторам-початківцям…

Узагалі шоу-бізнес та акторська діяльність  - це дуже тернистий шлях. Тут треба мати броню по тілу і я всім бажаю, якщо ви вже вирішили на нього ступити, то робіть це з високо піднятою головою. Ніколи не здавайтесь і весь негатив пропускайте попри себе.


Цікаві факти про Анну Трінчер:

  • Володіє чотирьма мовами;
  • Не вміє готувати, але планує навчитися;
  • Хоче стати співачкою;
  • Любить дахи будинків;
  • Не має улюбленого кольору;
  • Завжди носить з собою флешку і телефон;
  • Вміє грати на бандурі;
  • Носить окуляри.

розмовляв Ростислав Ковтун


Коментарі ()

29.11.2024
Олег Головенський

Під час своєї передвиборчої компанії Дональд Трамп запевнив, що якщо він виграє вибори, то за його президентства впровадження CBDC в США буде заблоковане. Що таке ці CBDC? Це — Central Bank Digital Currency (цифрові валюти центральних банків).

627
27.11.2024
Микола Сторожовий

В Івано-Франківську з кінця жовтня 2024 року офіційно розпочали роботу мовні волонтери-інспектори, діяльність яких спрямована на контроль за дотриманням мовного законодавства та популяризацію української мови. Фіртка поцікавилася, з якими порушеннями найчастіше стикаються мовні волонтери?

1161
26.11.2024
Тетяна Сорока

Про ПТСР, його наслідки та лікування журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Івано-Франківського національного медичного університету, доктор медичних наук Михайло Пустовойт.

2487
22.11.2024
Тетяна Дармограй

​Про те, як живе Івано-Франківськ в умовах повномасштабного російського вторгнення в Україну та як місцева влада реагує на виклики, пов’язані із війною, журналістка Фіртки поспілкувалась з міським головою Русланом Марцінківим.

1343
19.11.2024
Вікторія Матіїв

Як змінився рівень дитячої злочинності, булінг, випадки сексуального насильства та самогубств, розшуки дітей, збільшення кількості злочинів, пов'язаних з наркотиками та поради для батьків, журналістка Фіртки поспілкувалася з начальницею відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції в Івано-Франківській області Аллою Бойчук.

1982 9
02.11.2024
Тетяна Дармограй

Про службу в АТО/ООС, перший день повномасштабного нападу, найважчий бій, одруження під час війни та що зробить першим після перемоги України, Артем Ткаченко розповів в інтерв’ю журналістці Фіртки.

2913

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

666

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

749

Багато можна зробити завдяки слову: надихнути, підтримати, захистити, навчити, але так само і принизити, образити, вбити. Особисто мене дивує той факт наскільки широко розповсюджена нецензурна лексика серед дітей. 

1654

У статті розглядається бездіяльність окремих посадових осіб щодо подолання корупції в Україні, яка має руйнівні наслідки у безпековому напрямку. 

1638
28.11.2024

Багато хто, бажаючи схуднути чи поліпшити здоров'я, звертається до модних дієт. Але правда в тому, що більшість дієт не дають тривалого результату і навіть можуть нашкодити організму.  

338
25.11.2024

Радісна новина для всіх поціновувачів азіатської кухні! Roll Club – відома мережа ресторанів суші з багаторічним досвідом роботи в Україні – тепер і в Івано-Франківську!

450
20.11.2024

Харчування під час війни немає відрізнятись від звичного раціону, який був у мирний час, та обов'язково повинне бути збалансованим. 

18360
30.11.2024

Захист Батьківщини випливає із четвертої Божої Заповіді, яка трактується: "Шануй батька і матір". А Батьківщина — це наша друга матір, тому добрі діти, звичайно, свою маму захищатимуть.  

7473
25.11.2024

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

3651
21.11.2024

Вхід у храм Пресвятої Богородиці належить до дванадцяти найбільших свят церковного літургійного року, тож це означає, що треба відвідати в церкві богослужіння. 

1038
18.11.2024

Отець каже: виконайте заповідь Божу – вшануйте свято Боже молитвою у храмі, а житейське на цей день відкладіть.

10774
26.11.2024

Оцінюватимуть фіналістів члени міжнародного журі з п'яти європейських країн.

284
29.11.2024

Цей закон набуде чинності з 1 грудня.

284
28.11.2024

2024 рік — це рік, коли у громад забрали військовий податок на доходи, військове ПДФО.

471
24.11.2024

Керівництво Франції вважає, що українське військо може завдавати ударів французькими ракетами великої дальності лише в цілях самооборони. Наразі невідомо, чи зброю французького виробництва вже використовували для атак.  

446
23.11.2024

Водночас 33% респондентів із заходу однозначно не підтримують проведення місцевих виборів під час війни, а 16% — скоріше не підтримують.  

678