Дослідження показують, що випадки коронавірусу в Англії подвоюються кожні вісім днів

Дослідження, відоме як React-1, розпочалось у травні й використовує мазки приблизно від 120 000 до 160 000 випадково вибраних людей. Фотографія: Murdo MacLeod / The Guardian


Випадки коронавірусу в Англії подвоюються кожні сім-вісім днів, згідно з останніми даними досліджень, що свідчать про відродження Covid-19.

Дослідження, відоме як React-1, є дослідженням спостереження за населенням, яке розпочалося у травні й використовує зразки приблизно від 120 000 до 160 000 випадково відібраних людей в Англії в 315 районах місцевих органів влади щомісяця для відстеження поширення коронавірусу за допомогою аналізу ПЛР.

«Поширеність вірусу серед населення зростає. Ми знайшли докази того, що це прискорюється в кінці серпня та на початку вересня», - сказав Стівен Райлі, професор з вивчення динаміки інфекційних хвороб Імперського коледжу Лондона та співавтор роботи.

Висновки прийшли, оскільки в інших місцях останній показник R у Великобританії, як повідомляється, становив від 1,0 до 1,2, при цьому кількість нових інфекцій десь зменшувалася на 1% і зростала на 3% щодня.

Попередні дослідження виявили падіння рівня поширеності Covid-19, навіть коли карантинні обмеження були послаблені: за даними у період з 19 червня по 8 липня, поширеність Covid у загалом була низькою і зменшувалася вдвічі кожні вісім-дев'ять днів.

Однак результати четвертого туру опитування свідчать про те, що це вже не так. Хоча останні висновки дослідження React ще не пройшли рецензування, дослідники кажуть, що мазки, зібрані з 22 серпня по 7 вересня у більш ніж 150 000 людей, виявили 136 позитивних тестів, припускаючи, що 13 людей на 10 000 у загальній вибірці мали Covid-19.

Хоча поширеність все ще набагато нижча, ніж у березні та квітні, команда відзначає, що вона вища, ніж показували опитуванням між 19 червня та 8 липня та між 24 липнем та 11 серпня.

Результати виявляють, що випадки зростають майже у всіх регіонах, але в деяких районах це виявляється більш вираженим, ніж в інших, причому Йоркшир та Хамбер, північний захід та північний схід демонструють найбільше поширення Covid-19.

"Це відбувається скрізь, але подекуди це відбувається частіше, ніж в інших місцях", - сказав професор Пол Елліот, директор програми React і завідувач кафедри епідеміології та медицини громадського здоров'я в Імперському коледжі Лондона.

Райлі погодився. "Існує різниця в стартовому рівні й різниця у швидкості [в різних областях]", - сказав він. "Але я думаю, що загальна тенденція переходу до зростання, схоже, впливає на справді велику частину Англії".

Команда додає дані опитування з 22 серпня по 7 вересня, припускаючи, що поширеність подвоюється кожні 7,7 дня, а значення R для Англії оцінюється в 1,7. На початку введення карантину поширеність зростала вдвічі приблизно кожні три-чотири дні. Крім того, команда заявляє, що випадки більше не виявляються в домашніх та лікарняних установах, а поширюються все ширше в громаді.

Серед інших висновків команда виявила, що майже дві третини тих, у кого був виявлений позитивний тест на Covid-19, не мали симптомів ні під час взяття мазка, ні за сім днів до цього. Але команда зазначає, що вони не дивилися на те, наскільки інфекційні особи.

Хоча дані показують, що зараз показники найвищі серед 18-24-річних, і помітний приріст у порівнянні з попередньою вибіркою, команда каже, що зростання зафіксовано у багатьох вікових групах, включаючи дітей у віці від 5 до 12 років.

"У всіх вікових вибірках до 65 років серед дорослих поширеність зростала, тому це трапляється не лише у молодих людей", - сказав Елліотт, додавши, що старші за 65 років можуть продовжувати захищати.

Останні результати показують, що поширеність також була вищою серед груп етнічних меншин у порівнянні з білим населенням.

Міністр охорони здоров'я та соціальної допомоги Метт Хенкок попередив, що пандемія не закінчилася.

“Це настільки важливо, щоб усі дотримувались закону та соціалізувались у групах до шести. Зробіть вільний простір між собою та людьми поза домом, пройдіть тест і самоізолюйтеся, якщо з’являються симптоми і регулярно мийте руки. Життєво важливо, якщо ви зв’яжетесь зі службою тестування та відстеження NHS, щоб надати детальну інформацію про ваші тісні контакти та самоізолюйтеся, якщо вас попросять це зробити", - нагадав міністр.

за матеріалами Тhe Guardian


11.09.2020 1204
23.02.2025
Олег Головенський

Самопроголошений «лідер опозиції» Петро Порошенко в одному зі своїх виступів «офіційно» висловив переконання в тому, що 26 жовтня поточного року в Україні будуть вибори: «Зафіксуйте цю дату».  

269
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

1013 1
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

843
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1661
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2286
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4273 2

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

254

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

488

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

434

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

896
22.02.2025

Перекуси повинні бути корисними, поживними та здоровими. Це своєю чергою допоможе залишатися в тонусі та бути продуктивними.  

8014
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

673
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

713
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1128
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

713
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6299
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1786
23.02.2025

Нова програма "Ти даруй мені квіти" обіцяє стати справжнім святом весни та кохання, даруючи слухачам незабутні емоції та враження, зазначає артистка.

240
20.02.2025

Президент США Дональд Трамп назвав президента України Володимира Зеленського диктатором і заявив, що Зеленський повинен діяти швидко, якщо Україна хоче вижити як країна.  

272
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1604
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

800 1