Дороги-сироти

 

Набережні в Івано-Франківську міська влада хоче передати на баланс області. Область проти.

 

В програмі реформування житлово-комунального господарства міста Івано-Франківська «Реформи. Порядок. Розвиток», яка прийнята на сесії Івано-Франківської міської ради, передбачено здійнити передачу об’їздних доріг міста – Набережна ім..Стефаника та Набережна ім.Івасюка – на баланс Облавтодору – служби автомобільних доріг Івано-Франківської області і забезпечити їх реконструкцію за рахунок коштів державного бюджету. Але міські обранці натрапили на проблему – область не хоче приймати на баланс обидві проблемні Набережні.

 

«Область не хоче приймати ні Набережну ім.Стефаника, ні Набережну ім.Івасюка. Неодноразово зверталися і виконком міської ради, і міський голова, і його заступник в Облавтодор. І наразі всі звернення є безрезультативними» - розповідає депутат Івано-Франківської міської ради, голова бюджетної комісії Роман Онуфріїв.

 

Набережна ім.Стефаника та Небережна ім.Івасюка є вулиці транзитними. Тобто, окрім іванофранківців, ними користуюється і тяжкий вантажний транспорт. Попри серйозне значення цих доріг, їхнє асфальтне покриття не витримує жодної критики вже кілька років. Водіям приходиться долати небезпечні ями і сподіватися, що колись руки ремонтних служб дійдуть і до цих доріг.

 

Начальник служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Сергій Сендерський визнає, що місто вже 11 років хоче позбутися цих доріг і не розуміє, чому його структура повинна брати на баланс дороги, з якими не взмозі справитися міська влада. «А чого це Облавтодор має брати на себе ці дороги? Це є міські дороги… З таким успіхом, давайте я їм передам… Я скажу: нехай візьмуть мої дороги на баланс. Хай всі села візьмуть... Хай з таким самим успіхом беруть сільські дороги» - обурився Сергій Михайлович. На його думку, найпростіше скинути з себе проблему і передати її вирішення комусь іншому.

 

Проте голова бюджетної комісії Івано-Франківської міської ради Роман Онуфріїв аргументовує такий крок міської влади.

Згідно бюджетного кодексу, який був прийнятий і вступив в дію з січня 2011 року, передбачено скасування транспортного збору. Натомість кошти, які повинні спрямовуватися на експлуатацію доріг, можновладці заклали в акцизному зборі на нафтопродукти.

З цього випливає, що сьогодні мешканець Івано-Франківська, який володіє транспортом, платить кошти на ремонт доріг не в міську казну, а на Київ. З Києва ці кошти мали би повертатися у вигляді державних цільових субвенцій на ремонт доріг в місті Івано-Франківську.

 

Роман Онуфріїв наводить результати простих розрахунків. Всередньому, мешканець, який купує пальне після введення додаткового акцизного збору на нафтопродукти, сплачує понад 50 копійок до Києва за кожен літер пального. В Івано-Франківську близько 50 тисяч автомобілістів – власників і легкових, і пасажирських авто, автобусів, вантажівок і т.д. Середній пробіг автомобіля складає 20 тисяч кілометрів в рік.

За розрахунками виходить, що іванофранківці сплатять до держбюджету за 2011 рік майже 40 мільйонів гривень акцизного збору на нафтопродукти. Ці гроші повинні дістатися місту у вигляді цільових субвенцій. «Нам прийшло тільки 3 мільйони і кілька сотень тисяч гривень. Ось вам, будь ласка, як ділиться бюджет в контексті ремонту доріг» - говорить депутат.

 

За словами Онуфріїва, цих 3 мільйона, які прийшли з Києва, освоює служба автомобільних доріг області. Ці кошти були скеровані, відповідно до поданих міською владою титульних списків, на ремонт вулиці Набережна ім.Івасюка, де сяк-так ремонт відбувся. А для Набережної ім.Стефаника грошей не залишилося.

 

«Нажаль, що стосується ремонтних робіт з боку Автодору, вони не є в нас під контролем, ми не можемо здійснювати навіть котроль за якістю робіт. Тому, яка якість робіт, які розцінки на ремонт доріг ми не знаємо» - говорить Онуфріїв.

 

Депутат міськради вважає, що та сума грошей, як сплачена у вигляді акцизу на нафтопродукти, рівноцінно повинна повертатися в міську казну (згідно наведених вище розрахунків, місто недоотримало 36 мільйонів) і місцеві органи влади повинні мати вплив на виконання робіт. «Найкраще би було, якщо акцизний збір давався як пряма субвенція на міський бюджет і міський бюджет розпоряджався би коштами. Тому, що дороги комунальні, вони на балансі міста. Міський бюджет має бути замовником виконання робіт і контролювати ціни, якість і терміни роботи. А сьогодні є повна, абсолютна відстороненість місцевої влади, не тільки від розподілу коштів, а й від контролю» - пояснює Роман Онуфріїв. Але бажання депутатів про пряму субвенцію залишається на рівнів «хотіння», адже відповідних інструментів для організації такого процесу немає.

 

Тому Івано-Франківська міська рада, з огляду на те, що головним розпорядником коштів, які повертаються з акцизу на нафтопродукти є Облавтодор, а вулиці Набережна ім..Стефаника та Набережна ім.Івасюка є дорогами обласного значення і ними курсує транзитний транспорт, який, по-великому рахунку, відношення до міста не має, наполягає на передачі Набережних на баланс Облавтодору.

 

Нагадаємо, що 15 вересня 2011 року на сесії міської ради депутати прийняли звернення до Прем’єр-міністра України, Миколи Азарова, з проханням передачі проїжджої частини ділянок вулиць в межах міста в державну власність. Тоді секретар міської ради Руслан Марцінків так прокоментував звернення: «Дані дороги перебувають у незадовільному, а в деяких місцях і аварійному стані, потребують капітального ремонту та реконструкції. А, оскільки Закон України «Про автомобільні дороги України» передбачає першочерговість виділення коштів на реконструкцію та ремонт доріг, що суміщаються з автомобільними дорогами загальнодержавного значення, ми звертаємось до уряду в разі не вирішення передачі, виділити з державного бюджету кошти для утримання, реконструкції, капітального ремонту доріг по даних ділянках та ремонту діючого моста».

 

«Якщо і питання фінансування не буде вирішено, ми змушені прийняти рішення про заборону проїзду по вказаних вулицях важковантажних транзитних засобів», - йдеться у зверненні.


Проте чи дійсно владна захоче мати справу з проблемними франківськими вулицями залишається під питанням. «Я можу дослухатися тільки до рішення Кабінету міністрів. А те, що вони хочуть (вони - міська рада - ред.) – це їхні справи» - говорить керівник служби автомобільних доріг Івано-Франківської області Сергій Сендерський.


Коментарі (0)

26.11.2021
Ігор Марковський

Окрім партійних тем Фіртка також обговорила скандал навколо зриву операції по захопленню вагнерівців, як впливає ситуація на білорусько-польському кордоні на Україну та чого очікувати місцевим громадам від бюджету 2022 року.

305
22.11.2021
Уляна Мокринчук

Фіртка підготувала ТОП-10 місць, де можна не лише поплавати в басейні, чи спуститись на лижах, а ще й помилувати водоспадом, напитись справжньої мінеральної води, а також створити керамічний виріб своїми руками.  

1039
19.11.2021
Сергій Білий

Україна – яка вона? Таке питання поставив собі Іван Марк – хлопець з нині окупованого українського селища Чорнухине, що на Луганщині.  Для того, щоб дізнатися відповідь, чоловік пройшов пішки всю нашу країну від крайньої точки на сході до її кордонів на заході. Заходив і до Івано-Франківська, де з ним вдалося поспілкуватись кореспонденту Фіртки.

2552
18.11.2021
Дмитро Сінченко

Руслану Марцінківу не випадає нарікати на попередників чи скидати відповідальність на «парламент», адже рік тому він вдруге здобув посаду міського голови Івано-Франківська, а заразом і монобільшість у міській раді. То ж немає й об’єктивних перешкод для виконання передвиборчих обіцянок. «Фіртка» спробувала з’ясувати, якою мірою очільник міста втілює у життя передвиборчі обіцянки.

2537
17.11.2021
Мар'яна Цимбалюк

Фіртка розпиталася Ігоря Бабинюка, директора Івано-Франківського міжнародного аеропорту, які нові компанії здійснюватимуть авіарейси в Івано-Франківськ, чи будуть літати іноземні лоукости, що сталося з МАУ, яким чином влада та концесіонери перезавантажать роботу летовища.

2500
16.11.2021
Тіна Любчик

Останні роки цікавість іноземних туристів до України зумовлена, насамперед, введенням безвізового режиму та відкриттям нових прямих авіарейсів. Фіртка пропонує розглянути, де саме на Прикарпатті зафіксували найбільші надходження.

1819

Доля фільму «Дім Gucci» така ж карколомна, як його сюжет. Він відображає життя своїх головних героїв, які не завжди знали, чи вони у даний момент на верхів’ї ними ж майстерно створеної хвилі, чи їх випадково винесло на гребіть цунамі? Яс

330

Як показує жорстока реальність, жодна будівля не гарантована від знесення під новітню забудову чи руйнівної радикальної «реконструкції». Тому як тільки почув, що будівля за адресою Чорновола, 122 загрожена потенційною новобудовою, одразу ж вирішив описати її «поки не пізно».

14138 2

Каденюка я тоді ще не знав і не міг припустити, що колись з ним познайомлюся. Але мене пройняла немислима гордість, коли на екрані телевізора човник набирав висоту. Зараз навіть не можу повісти, що мене так розпирало. Мабуть, відчуття, що українці теж сучасні та серед них є люди, які готові заради своєї держави на звитягу. Політ у космос на ту пору ще нагадував лотерею.    

1415

Добрий шматок нашого життя минув у системі переконань, що посуду має бути два види. Перший, то звичайні горнята і банячки, якими ми послуговувалися у щоденному побуті. А в паралельній радянській реальності ще існував посуд з серванта у вітальні.

2464
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

646
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

6332
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

15301
19.10.2021

Понад 200 учасників із 12 парафій Івано-Франківської Архієпархії відвідали обласний з'їзд спільнот "Українська Молодь - Христові", який відбувся у суботу 16 жовтня, на парафії Введення в Храм Пресвятої Богородиці, що в с. Боднарів Боднарівського деканату. Цьогоріч подія присвячена 88-річниці від дня заснування спільноти.

4975
17.10.2021

Церква у Новій Липівці – це реставрована дерев’яна німецька кірха, яку збудували у 1904 році. До 1939 року тут жили німці у тодішньому присілку Сітауеріка.  

6431 1
04.10.2021

Розпочалася зустріч із Божественної Літургії, яку очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин у співслужінні ректора семінарії прот. Олексія Данилюка та численного духовенства.    

6776
19.07.2021

Предстоятель Православної церкви України Блаженніший Епіфаній освятив розписи кафедрального собору Преображення Господнього Коломийської єпархії.

15954
10.11.2021

Палац культури імені Гната Хоткевича у Львові, як і район, у якому він розташований, переживає період змін і оновлення. З 2018 року тут почалась ревіталізація та пошук нової концепції культурного центру.  Палац, що побудували спільнокоштом майже 100

2285
16.11.2021

Відповідне рішення ухвалив 15 листопада з’їзд політсили.

1522
11.11.2021

Кабінет Міністрів України затвердив склад Комісії з проведення незалежної оцінки ефективності діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.  

2164
08.11.2021

Зі слів речниці, чинний голова партії Олександр Корнієнко прагне цілковито зосередитись на роботі першого заступника голови Верховної Ради України, а відтак вирішив скласти повноваження голови партії.

2492
03.11.2021

Відповідні постанови народні депутати України ухвалили сьогодні на пленарному засіданні парламенту.

3139