Для лідерів та активних учасників: у Києві відбулася Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» (ФОТО)

У вівторок, 9 листопада, у Києві провели очно-дистанційну конференцію «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» для лідерів та активних учасників бізнес-об’єднань зі всієї України.

Участь в заході взяв Перший віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати Ігор Бартків, передає Фіртка.

Зокрема, на заході, що об’єднав разом майже 200 онлайн та офлайн-учасників представили лідерську програму для керівників бізнес-об’єднань із компонентом онлайн навчання, а також інші напрацювання проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні».

«Я особливо рада бути сьогодні тут, адже не завжди буває так, що у вас є всі три необхідні складові для успіху», – звернулася до аудиторії Ніколь Рудер, керівниця програм співпраці Посольства Швейцарії в Україні, – «а саме правильна ідея, яка в нашому випадку полягає у розвитку бізнес-об’єднань, надійні партнери, і попит на те, що ми робимо. Мені здається зараз нам вдалося поєднати це».

До привітання долучилася Манал Фоуані, заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні:

«Підтримка бізнес-об’єднань мікро-, малих та середніх підприємств – це нелегкий процес, сповнений значних викликів, один з яких - фрагментація сектору ММСП. Тому лише об’єднавшись та виступаючи єдиним голосом, ММСП зможуть подолати усі перешкоди та зробити свій вклад у стале економічне зростання України».

«Феномен сучасного лідерства дозволяє людям об’єднувати зусилля для служіння ідеї та створювати бачення майбутнього разом», – так Едуард Мальцев, заступник декана kmbs, пояснив роль лідера у трансформації сучасних бізнес-об’єднань.

Він наголосив, що успішні лідери формують стале довкілля, сповідують рівність чоловіків і жінок, говорять мовою багатьох культур та є чемпіонами в боротьбі за спільне благо. 

Учасники конференції мали можливість приєднатися до онлайн-компонента лідерської програми прямо на заході. Також усі зацікавлені представники бізнес-об’єднань України можуть долучитися до неї за посиланням до 13 листопада.

Програма включатиме трансляцію п’яти щомісячних одноденних модулів, щотижневі вебінари-консультації та онлайн-події за участі провідних представників експертної спільноти та лідерів думок.

На конференції представили звіт за результатами картування членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств України станом на 2021 рік. Це дослідження містить універсальні критерії класифікації членських бізнес-об’єднань, інструментарій вибору організації для вступу, а також базу з 420 членських БО в Україні.

Також учасники заходу обговорили результати форсайту «Стратегія розвитку ММСБ». Валерій Пекар, викладач kmbs та національний консультант ПРООН, зауважив, що основним викликом для бізнесу є постійна зміна правил гри.

«Такий висновок постає з карти основних проблем бізнесу, розробленої в ході форсайту. Ключова проблема для індивідуальних підприємців – це невпевненість у завтрашньому дні, для мікро-бізнесу – високі податки та низька купівельна спроможність. Для малого бізнесу вирішальним стає брак робочої сили. А от середній бізнес найбільше хвилює незахищеність та рейдерство».

Зауважимо, що Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» відбулася в рамках проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», що впроваджується ПРООН у співпраці з Міністерством економіки України та за підтримки Швейцарії.


Довідково:

Упродовж 2015-2018 років ПРООН у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії впроваджувала першу фазу проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань ММСП в Україні». Її учасниками були сім бізнес-об’єднань, які досягли значних результатів організаційного розвитку.

Ключовим акцентом поточної другої фази проєкту (2019-2023 рр.) є масштабування позитивних результатів та забезпечення їх стійкості, зокрема шляхом розширення членської бази бізнес-об’єднань, посилення їх клієнтоорієнтованості та здатності до продуктивного публічно-приватного діалогу.

Поширенню успішного досвіду першої фази проєкту сприяє розширення кола партнерських організацій до 27 бізнес-об’єднань різних типів зі всієї України. До цієї групи входять Торгово-промислова палата України і п’ять регіональних ТПП, п‘ять універсальних бізнес-об‘єднань та дев‘ять галузевих асоціацій.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел! Коментарі ()

24.01.2022
Сергій Білий

Сама по собі загроза російського вторгнення є достатньою підставою для запровадження в Україні воєнного стану. Фіртка спробувала розібратися, які зміни передбачає такий режим і як він може вплинути на життя громадян.

1180 1
21.01.2022
Тетяна Дармограй

Івано-Франківська область з 24 січня переходить до «червоного» рівня епідемічної небезпеки. Останні дні тут фіксують рекордну за весь час пандемії кількість хворих.

4305
08.01.2022
Тіна Любчик

Фіртка ознайомилася з роботою одного з найбільших українських розсадників, де вирощують саджанці лохини, пеларгонії та герані. З 2011 року тут працює лабораторія «in vitro», а продукцію підприємства вирощують фактично в усіх куточках України та за її межами.

3214 2
06.01.2022
Ілона Шевченко

Уже традиційно цього року в Україні святковий стіл вкотре здорожчав.  Весь 2021 рік ціни, особливо на деякі продукти харчування, щомісяця зростали на 6-7%. Журналісти Фіртки походили по місцевих магазинах та порівняли українські ціни зі швецькими.

4223 2
05.01.2022
Тіна Любчик

У селі Черніїв Івано-Франківського району проживає сім’я Валентина та Людмили Ткаченків. Подружжя вже понад 40 років разом та займається різноманітною творчістю. Також на обійсті за кілька десятків років пара надбала чималу колекцію речей своїх по

5504 2
02.01.2022
Мар'яна Цимбалюк

Бажання та цікавість досліджувати  власні туристичні локації змусили гравців готельного ринку створювати нові пропозиції. Попри те, що запит від туристів на колоритні місцеві розваги завжди був, то тепер спектр розваг доводиться розширювати згідно зі світовими трендами.  

4294 2

Організація Українських Націоналістів та Українська Народна Самооборона - окреме вітання Івано-Франківську Другій Столиці ЗУНР від легендарного нашого побратима, політв'язня московії, очільника УНСО Миколи Карп'юка та нашого 95 річного ветерана ОУН і УПА, Почесного Голову ОУН Іллі Сливінського!  

989 1

Конференція по створенню Івано-Франківської обласної організації Української Народної Самооборони відбулась днями в Івано-Франківську.

1212 1

Журналісти розповіли про те, як можна оцінювати та порівнювати фінансову спроможність громад, перевіряти справжній стан справ у них та не дати офіційним статистичним даним ввести себе в оману. 

1094

Про актуальні питання алкологізації та подолання алкозалежності у сучасному світі, духовно-релігійна сторона проблеми, а також про підвищення заробітних плат поліцейським коштом незаконного акцизу та розгляд інших наболілих питань сьогодення.  

2382 1
23.11.2021

Для хорошої роботи мозку потрібно правильно харчуватися, а саме – регулярно вживати продукти, які живлять мозок всіма необхідними речовинами. 

9355 1
11.10.2021

Напередодні зими чимало господинь заморожують сезонні овочі та фрукти, щоб завжди мати під рукою необхідні інгредієнти для приготування страв, а особливо десертів. І якщо деякі продукти та після заморозки не втрачають свій звичний смак і вітаміни, як, наприклад, малина або полуниця, то інші, навпаки, стають непридатними до вживання. 

15024
29.07.2021

Що краще: консервувати, сушити чи морозити? Відповідь на це питання залежить від типу й кількості сировини та ваших ресурсів, як-от часу, грошей, та місця в морозилці та коморі.

23706
27.12.2021

Вже вчотирнадцяте в Івано-Франківську члени Спільноти святого Егідія влаштують 7 січня різдвяний частунок для бідних. Традиційно для людей з низьким соціальним статусом будуть підготовлені смачні частування та подарунки.   

4542
23.12.2021

Насправді, і православні, і католики святкують Різдво Христове в один день – 25 грудня. Хоча ця дата народження Ісуса Христа – умовна. Ані в Біблії, ані в жодному документі її не знайти.  

5176 1
13.12.2021

В Івано-Франківськ прибув Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, в рамках відзначення 10-ліття Івано-Франківської Митрополії.  

6374
03.12.2021

Релігійні діячі звернули увагу Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля на потребу розробки державної сімейної політики та затвердження відповідної державної програми з необхідним бюджетним фінансуванням.

7778 1
11.01.2022

В Івано-Франківську третій день триває XIII міжнародний фестиваль «Коляда на Майзлях». Різдвяна подія об’єднує колядників не лише з України, але й з Європи, Південної та Північної Америки, інформує Фіртка. «Враховуючи, що проєк

2532
21.01.2022

Печерський суд міста Києва ухвалив рішення щодо запобіжного заходу Петру Порошенку.

1031
13.01.2022

Все, що відбувається протягом двох з половиною років навколо Петра Порошенка - це є юридичний треш.

2162
10.01.2022

Відповідні положення містить законопроєкт «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину», що його внесли днями на розгляд парламенту.

2761
08.01.2022

Печерський районний суд міста Києва ухвалив рішення про арешт майна народного депутата України, п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

2860 1