Для лідерів та активних учасників: у Києві відбулася Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» (ФОТО)

У вівторок, 9 листопада, у Києві провели очно-дистанційну конференцію «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» для лідерів та активних учасників бізнес-об’єднань зі всієї України.

Участь в заході взяв Перший віцепрезидент Івано-Франківської торгово-промислової палати Ігор Бартків, передає Фіртка.

Зокрема, на заході, що об’єднав разом майже 200 онлайн та офлайн-учасників представили лідерську програму для керівників бізнес-об’єднань із компонентом онлайн навчання, а також інші напрацювання проєкту ПРООН «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні».

«Я особливо рада бути сьогодні тут, адже не завжди буває так, що у вас є всі три необхідні складові для успіху», – звернулася до аудиторії Ніколь Рудер, керівниця програм співпраці Посольства Швейцарії в Україні, – «а саме правильна ідея, яка в нашому випадку полягає у розвитку бізнес-об’єднань, надійні партнери, і попит на те, що ми робимо. Мені здається зараз нам вдалося поєднати це».

До привітання долучилася Манал Фоуані, заступниця Постійної представниці ПРООН в Україні:

«Підтримка бізнес-об’єднань мікро-, малих та середніх підприємств – це нелегкий процес, сповнений значних викликів, один з яких - фрагментація сектору ММСП. Тому лише об’єднавшись та виступаючи єдиним голосом, ММСП зможуть подолати усі перешкоди та зробити свій вклад у стале економічне зростання України».

«Феномен сучасного лідерства дозволяє людям об’єднувати зусилля для служіння ідеї та створювати бачення майбутнього разом», – так Едуард Мальцев, заступник декана kmbs, пояснив роль лідера у трансформації сучасних бізнес-об’єднань.

Він наголосив, що успішні лідери формують стале довкілля, сповідують рівність чоловіків і жінок, говорять мовою багатьох культур та є чемпіонами в боротьбі за спільне благо. 

Учасники конференції мали можливість приєднатися до онлайн-компонента лідерської програми прямо на заході. Також усі зацікавлені представники бізнес-об’єднань України можуть долучитися до неї за посиланням до 13 листопада.

Програма включатиме трансляцію п’яти щомісячних одноденних модулів, щотижневі вебінари-консультації та онлайн-події за участі провідних представників експертної спільноти та лідерів думок.

На конференції представили звіт за результатами картування членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств України станом на 2021 рік. Це дослідження містить універсальні критерії класифікації членських бізнес-об’єднань, інструментарій вибору організації для вступу, а також базу з 420 членських БО в Україні.

Також учасники заходу обговорили результати форсайту «Стратегія розвитку ММСБ». Валерій Пекар, викладач kmbs та національний консультант ПРООН, зауважив, що основним викликом для бізнесу є постійна зміна правил гри.

«Такий висновок постає з карти основних проблем бізнесу, розробленої в ході форсайту. Ключова проблема для індивідуальних підприємців – це невпевненість у завтрашньому дні, для мікро-бізнесу – високі податки та низька купівельна спроможність. Для малого бізнесу вирішальним стає брак робочої сили. А от середній бізнес найбільше хвилює незахищеність та рейдерство».

Зауважимо, що Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України» відбулася в рамках проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні», що впроваджується ПРООН у співпраці з Міністерством економіки України та за підтримки Швейцарії.


Довідково:

Упродовж 2015-2018 років ПРООН у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії впроваджувала першу фазу проєкту «Зміцнення членських бізнес-об’єднань ММСП в Україні». Її учасниками були сім бізнес-об’єднань, які досягли значних результатів організаційного розвитку.

Ключовим акцентом поточної другої фази проєкту (2019-2023 рр.) є масштабування позитивних результатів та забезпечення їх стійкості, зокрема шляхом розширення членської бази бізнес-об’єднань, посилення їх клієнтоорієнтованості та здатності до продуктивного публічно-приватного діалогу.

Поширенню успішного досвіду першої фази проєкту сприяє розширення кола партнерських організацій до 27 бізнес-об’єднань різних типів зі всієї України. До цієї групи входять Торгово-промислова палата України і п’ять регіональних ТПП, п‘ять універсальних бізнес-об‘єднань та дев‘ять галузевих асоціацій.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел! 



Коментарі ()

22.04.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Великодніх свят журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.

1257
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2552
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

2127
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

2183
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

6581 57
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2468 2

Нижня палата Конгресу США затвердила допомогу Україні в  сумі 61 мільярдів доларів. Всього «за» допомогу Україні проголосували 311, «проти» — 112, «утримались» — 8.

359

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

1170

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

1299

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1425
26.04.2024

Розповідаємо про корисні для серця та задоволення способи включити домашній сир у свій раціон.  

295
23.04.2024

У 2024 році Великий піст почався 18 березня та закінчиться 4 травня. Святкування Великодня у християн припадає на 5 травня.  

145
19.04.2024

Цього року комунальне підприємство «Франківськ Агро» запланувало засіяти на майже 200 гектарах соняшник, гречку та сою.  

598
26.04.2024

Чому Великдень є одним з найважливіших християнських свят та що він означає для сьогодення, зокрема для українців, які третій рік поспіль відзначатимуть цей день під час повномасштабної війни?  

58
22.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26528
18.04.2024

Під час моління студенти зачитували розважання, які перепліталися зі стражданнями нашого Спасителя – Ісуса Христа під час Хресної дороги та терпіннями, які проходить український народ у часі жорстокої війни.  

564
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10478 1
26.04.2024

Культура визначає все. Освіти може і не бути. Школи російської не було ніде. Втім, ми підспівували російські пісні, дивилися російські серіали й тому подібне, пояснює директорка.

50
26.04.2024

З твердженням, що часто думка простих людей важливіша, ніж думка професійних політиків та експертів, повністю погодилися або скоріше погодилися 48% опитаних. Не згодні з таким твердженням лише 1/5 респондентів.

59
23.04.2024

Рівень довіри до інформації про події війни, яка надходить від владних органів, є невисоким.  

419
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

567
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

634