Діти пільгових категорій та поранені захисники з Коломийської громади зможуть оздоровлюватися у басейнах

В Коломийській громаді знайшли можливість, щоб діти-пільговики та поранені військові могли безплатно відвідувати басейни. 

Про це повідомили на сайті Коломийської міської ради, пише Фіртка.

То ж тепер Коломийська міська рада, зокрема управління соціальної політики, буде надавати грошову допомогу, за яку пільгові категорії зможуть оздоровлюватись у басейнах.

Право на оздоровлення в басейнах мають:

- діти з інвалідністю;

- діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які влаштовані під сімейні форми виховання;

- діти віком до 16 років та дружина/чоловік загиблих (померлих), смерть яких настала у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;

- поранені військовослужбовці, травма (поранення) яких одержана у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;

- діти до 16 років осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року.

Допомога для оздоровлення у басейнах буде надаватись один раз у рік. Заяву на її отримання необхідно подавати у Центр надання адміністративної допомоги (площа Привокзальна, 2а/1).

Під час подачі заяви з собою необхідно мати:

• копію паспорта (іншого документа, що посвідчує особу громадянина України) заявника;

• копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають:

• копію паспорта з відповідною відміткою;

• копію свідоцтва про народження дитини;

• банківські реквізити одержувача допомоги.

Відповідно до категорій також необхідні документи:

1. для дітей з інвалідністю:

• копія індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (від 0-18 років);

• довідка від лікаря щодо відсутності протипоказань відвідування басейну;

2. для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під сімейні форми виховання:

• копія рішення виконавчого комітету міської ради про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

• копія рішення про встановлення опіки/піклування та призначення опікуном/піклувальником, прийомними батьками (батьком/матір’ю);

3. для дітей віком до 16 років, дружині/чоловікові загиблих (померлих) смерть яких настала у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:

 • копія посвідчення (довідки) члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій в зоні АТО та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника та Захисниці України, яким надано статус відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

• копія довідки про безпосередню участь загиблої (померлої) особи згідно форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення» (зі змінами);

• копія свідоцтва про шлюб;

• копія свідоцтва про смерть загиблої (померлої) особи;

4. пораненим військовослужбовцям, травма (поранення), яких одержана у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:

• документ, що підтверджує захворювання (травми, поранення, контузії, каліцтва), які одержані під час безпосередньої участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;

5. Дітям до 16 років, осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:

• копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;

• копія довідки про безпосередню участь особи з інвалідністю внаслідок війни згідно форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення» (зі змінами)


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Не хлібом єдиним: чи повинна місцева влада Івано-Франківська забезпечувати переселенців постійним житлом

Прикарпатці поділились думками, чи повинна місцева влада забезпечувати переселенців постійним житлом


Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

222
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1344
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2438 2
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3585
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2909
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2120

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

585

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

431

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1610

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1767
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

256
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

476
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

772
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4938
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

332
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

847
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10092
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

472
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

225
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

346
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

373
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

692