Діти пільгових категорій та поранені захисники з Коломийської громади зможуть оздоровлюватися у басейнах

В Коломийській громаді знайшли можливість, щоб діти-пільговики та поранені військові могли безплатно відвідувати басейни. 

Про це повідомили на сайті Коломийської міської ради, пише Фіртка.

То ж тепер Коломийська міська рада, зокрема управління соціальної політики, буде надавати грошову допомогу, за яку пільгові категорії зможуть оздоровлюватись у басейнах.

Право на оздоровлення в басейнах мають:

- діти з інвалідністю;

- діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, які влаштовані під сімейні форми виховання;

- діти віком до 16 років та дружина/чоловік загиблих (померлих), смерть яких настала у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;

- поранені військовослужбовці, травма (поранення) яких одержана у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;

- діти до 16 років осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року.

Допомога для оздоровлення у басейнах буде надаватись один раз у рік. Заяву на її отримання необхідно подавати у Центр надання адміністративної допомоги (площа Привокзальна, 2а/1).

Під час подачі заяви з собою необхідно мати:

• копію паспорта (іншого документа, що посвідчує особу громадянина України) заявника;

• копію довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.

Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають:

• копію паспорта з відповідною відміткою;

• копію свідоцтва про народження дитини;

• банківські реквізити одержувача допомоги.

Відповідно до категорій також необхідні документи:

1. для дітей з інвалідністю:

• копія індивідуальної програми реабілітації особи з інвалідністю (від 0-18 років);

• довідка від лікаря щодо відсутності протипоказань відвідування басейну;

2. для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані під сімейні форми виховання:

• копія рішення виконавчого комітету міської ради про надання статусу дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування;

• копія рішення про встановлення опіки/піклування та призначення опікуном/піклувальником, прийомними батьками (батьком/матір’ю);

3. для дітей віком до 16 років, дружині/чоловікові загиблих (померлих) смерть яких настала у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:

 • копія посвідчення (довідки) члена сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій в зоні АТО та члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника та Захисниці України, яким надано статус відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

• копія довідки про безпосередню участь загиблої (померлої) особи згідно форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення» (зі змінами);

• копія свідоцтва про шлюб;

• копія свідоцтва про смерть загиблої (померлої) особи;

4. пораненим військовослужбовцям, травма (поранення), яких одержана у зв’язку із безпосередньою участю у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:

• документ, що підтверджує захворювання (травми, поранення, контузії, каліцтва), які одержані під час безпосередньої участі у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року;

5. Дітям до 16 років, осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ групи, які брали безпосередню участь у бойових діях, здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України, починаючи з 20 лютого 2014 року:

• копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;

• копія довідки про безпосередню участь особи з інвалідністю внаслідок війни згідно форми, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 20.08.2014 року № 413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення» (зі змінами)


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram, читайте нас у Facebook, дивіться на YouTubе. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Не хлібом єдиним: чи повинна місцева влада Івано-Франківська забезпечувати переселенців постійним житлом

Прикарпатці поділились думками, чи повинна місцева влада забезпечувати переселенців постійним житлом


Коментарі ()

16.04.2025
Тетяна Ткаченко

Про свій шлях у війську, байдужість тилу, сучасні методи мобілізації, терміни служби та історії з війни, які залишили глибокий слід у пам’яті, капітан медичної служби, командир кейсевак-групи 1 батальйону 93-ї бригади Олександр Соколюк розповів  журналістці Фіртки.

2611
12.04.2025
Вікторія Матіїв

Про шлях до Христа, як розрізняти Божу волю від власних бажань, сумніви щодо віри, значення Пасхи та як зберігати духовний спокій під час війни, журналістка Фіртки поспілкувалася зі священником Василем Савчином, який служить в парафії святих Кирила і Методія, Лемківської церкви в Івано-Франківську.

1638 2
09.04.2025
Діана Струк

Про  долю малокомплектних шкіл на Івано-Франківщині, освітню реформу, інклюзивне навчання, виклики та перспективи в освіті, Фіртка поспілкувалася з директором Департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОВА Віктором Кімаковичем.

3713
07.04.2025
Олег Головенський

З аналізу декларацій народних депутатів з Івано-Франківщини сьогодні Фіртка розпочинає цикл матеріалів про декларації депутатів, політиків, службовців, силовиків та суддів Прикарпаття.  

5511
03.04.2025
Вікторія Косович

Про шлях у війську, адаптацію після повернення зі служби, відкриття власного бізнесу та роботу з товарами для тварин, Роман Турик розповів журналістці Фіртки.

1727
01.04.2025

Вже третій рік в Україні та Івано-Франківську зокрема, для релокованих молодих людей та їхніх родин діє простір для взаємодії та розвитку «Шелтер». Фіртка поспілкувалася із представниками німецької благодійної організації, які перебували в Україні з черговим візитом.  

2142

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

232

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

242

В цікаві часи живемо. Яке покоління могло ще б спостерігати «Армагедон онлайн» (або ж сингулярний перехід) — хто його знає що вийде? Щодня новини, яких колись вистачало б на десятиліття…

427

Гостинність українців загальновідома. Особливо це відчувається на заході країни під час релігійних свят. Різноманіття традицій святкувань тісно переплітається із застіллям. Тому, до важливих релігійних свят готуються завчасно і ретельно.  

922
18.04.2025

Порівняно з 2024 роком, більшість товарів подорожчали.

477
16.04.2025

Від початку року ціни зросли на 3,4%. Для порівняння, по Україні в цілому інфляція у березні становила 1,5%, а з початку року — 3,5% (без урахування тимчасово окупованих територій та зон бойових дій).  

525
11.04.2025

Здоров’я кишківника є надзвичайно важливим для загального самопочуття. Правильна робота травної системи впливає не лише на обмін речовин, але й на імунітет, настрій і навіть стан шкіри.  

804
19.04.2025

Які продукти обов’язково мають бути у великодньому кошику, а що освячувати не варто, журналістка Фіртки розпитала у священника Василя Савчина.

1983
17.04.2025

Сьогодні, 17 квітня, християни відзначають Чистий четвер — особливий день у Страсному тижні, який символізує очищення тіла й душі напередодні Великодня.  

577
13.04.2025

Квітна неділя — останній день перед Страсним тижнем. Щороку навесні християни святкують особливий день — Вербну неділю.  

911
10.04.2025

Прикарпатців запрошують на нічні чування з 12 на 13 квітня в Погінський монастир.  

4954
17.04.2025

Автором видання став історик, краєзнавець, начальник відділу звернень громадян, діловодного забезпечення та контролю ДАІФО Андрій Сміжак.   

941
18.04.2025

Президент Володимир Зеленський застерігає, що держава-агресор готується до завдання нових ударів по українській енергетичній інфраструктурі.  

370 2
16.04.2025

Президент США Дональд Трамп відмовився передати Україні системи Patriot, навіть попри пропозицію придбати зброю за 50 мільярдів доларів.    

634
13.04.2025

Президент США Дональд Трамп продовжив дію санкцій, які Байден запровадив проти РФ з 2021 року.

438
10.04.2025

Президент США Дональд Трамп пригрозив компанії Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) податком у 100%, якщо вона не створить виробництво на території США.  

764