Диструктивна подієвість

 

 

Диструкція є проблемою за своєю природою, бо потребує певний альтернативний погляд-відношення до знайомих речей та подій. Схема невичерпно досконала й недосконала одночасно - кількість людей із вірою та надією незліченно зростає, що є в свою чергу простою ознакою незворотньою утопією та утопічністю уподобань-пріорітетів. Галаслива демагогія, кричущі соціальні понадміру нікому не потрібні колективні збіговиська із кількадесятинними спільнотами - ти мені, я тобі - є результатом деградації та диструктивної суттєвості.
Яко сам прогрес є в результаті своєму невичерпно регресивним: кінцевою моделлю цілого-прецілого глобалізаційного прогресу є "інтимна близкисть нашого свідомого Я із АйДі-комп'ютером", це тільки за Фроммом, а за багатьма іншими все набагато фатальніше.
Ера реалістичного капіталізму настала- тепер можна займатись дрібною комерцією в білий день без пригризання совісті із двома- трьома вищими освітами. О, пречудовий час, що ж ти ще такого приховав в своїх сивих скронях.?
В війні всі себе знаходять.
Не завжди живими, не завжди мертвими, не завжди прикаліченими, не завжди нікому непотрібними...
Ось так.
Колись ми чогось боялись, тепер той страх став однією з наших невід'ємних плат однієї з мікросхем. 
Задоволення теж диструктивні. Вони ж не вічні, як невічна сама Вічність...
За Фроммом все стає ніби-то декларовано зрозумілим: в аспектах свободи, релігії, впевненості, стійкості- ця сполука заходить в нашу систему із першою рідкою клітиною, інакшого істинного варіанту немає- якщо ви вже народились з космополітичними подихами - тоді дихайти тим Космосом на повні легені й пропускайти тії прибуденні блудства із посмішкою.
Я не пророк. Хоча передумовності вже всі перейшов. Я більше люблю гаряче Сонце. Це тая віра , що передалась мені від моєї мами. А з цим світилом все стає мізерією...
Отже, Фромм чітко розрізняє важливість розуміння активації пам'яті ментально-генетичної із клітинною базою батьків-прабатьків-пращурів, не інакше: тому м'ясник ніколи не напише книгу по соціальній кібернетиці чи кіберпанку.
Що мені ще сподобалось в читанні "Революції Свободи" так це роздуми над Богом і комп'ютером, різноповерхневістю шизофренії та урбанізованого маніакального деструктивізму. Зокрема останні прояви доволі чудово проглядаються в високорозвинених державах, - о, Китаю, Китаю, де ж та хвиля,;що тебе поглотить...?
Треба туда злітати. Свідомо. Тільки так. Всі інші безпідставні подорожі країнами Фромм називає втечею від себе та результатом уникнення депресивного диструктивізму. Ну , у випадку із повною ізоляцією, яко повного щастя /імхо/ , я вбачаю Бога, нехай пробачить мені агентура Правого сектора..
Менше з тим. Отже свідома подорож до Китаю, потрібно поспішати, бо він може сам сюди приїхати.
І останнє з Фромма - це світоч надії як передумови свободи чи волі, чи волі-свободи, чи свободи-волі, чи післямови... категоричність є не дуже романтичною рисою, а зараз весна й все ожива, й буя.. отож Людина-надії, тобто Хомо Есперанс, цікаво чому ж вже живу без надій , лишень задачами та чіткими завданнями.Ось тут і є тая суттєвість, що надія породжує диструкцію, а дієва мегаактивність створює та породжує й зреалізовує Свободу... того не знав Фромм, бо демагогія -це антисолодкий кисіль із нього хіба з топором смакові пристрасті вивариш..
Всіх з весною.
Цініть свободу

 


01.06.2015 Роман Бончук 2250 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2023
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1883
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1882
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5592 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2177 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1535

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

777

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

848

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1052

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1025
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1798
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3704
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10297
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26188
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10216 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7744
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

923
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

271
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

304
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

408
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1308
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

910