Дерев’янко обґрунтував необхідність електронного голосування під час виступу в Дипломатичній раді України (відео)

Кандидат у Президенти від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко презентував свою програму у Міжнародній Дипломатичній раді України. 

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Ключові пункти програми передбачають, зокрема: мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок - у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, захист тварин та збереження довкілля.

Зокрема, Дерев’янко повідомив, що пропонує запровадити в Україні неоекономіку, провести ліберальну податкову реформу, знизивши рівень податкового навантаження з 43% до 30%.

«Для цього необхідно знизити ставки ПДВ з 20% до 15% та ПДФО – з 18% до 10%, замінити податок на прибуток – податком на виведений капітал та направити 5% з існуючих 22% ЄСВ на фінансування індивідуальних накопичувальних пенсій. При цьому загальна сума ЄСВ не може бути більше розміру середньої пенсії», - зазначив він.

Також кандидат в Президенти зазначив, що виступає за те, щоб українці мали можливість голосувати електронно.

«Я зареєстрував законопроект №10129, який передбачає можливість це зробити», - заявив Дерев’янко.

За його словами, ухвалення цього законопроекту дасть можливість усім українцям, які працюють за кордоном – в Європі , в США, інших країнах, але не в Російській Федерації, здійснити своє волевиявлення.

Він також зауважив, що величезна кількість українців стали вимушеними переселенцями і також мають проблему з голосуванням. «Це також вирішило би проблему і дало б можливість цим людям зробити своє волевиявлення і дати свій голос за того, чи іншого кандидата», - переконаний політик.

Дерев’янко зауважив, що велика кількість країн уже впровадили електронне голосування.

Олена з Міжнародної спеціальної антикорупційної колегії поцікавилась у Дерев’янка, що страшніше: загроза втручання країни-агресора у вибори через електронне голосування, чи вже давно налагоджена система фальсифікацій в нашій країні?

«Як це не прикро звучить, але коли діюча влада нічого хорошого не може продемонструвати, вона все списує на те, що є агресор і йде війна, зокрема коли виникає питання порушення прав, свободи слова. Навіть коли мова йде про те, що батьки не хочуть вакцинувати дітей, бо переживають за наслідки, тим більше, що є багато неякісних вакцин, то МОЗ у відповідь на моє звернення каже, що ті, хто проти вакцинації - це рука Кремля», - відповів політик.

«Я переконаний, що електронне голосування нам потрібне. У нас достатньо фахівців, і системи та інституції мають працювати на те, аби електронне голосування було захищене і надійне. В Естонії це чудово працює, вони проводили демократичні вибори, кілька тижнів тому: 26% громадян проголосувало електронно на парламентських виборах», - заявив Дерев’янко.

Він додав, що, безумовно, не потрібно забезпечувати необхідні технологічні рішення по кіберзахисту. «Ми говоримо про прогрес, про те, що проти цієї системи мають діяти новітні технології, інновації - те, перед чим безсилі ті люди, які сьогодні думають, що володіють Україною», - сказав нардеп.

Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича поцікавилась, чи планує Дерев’янко на посту Президента України вносити зміни до чинної Конституції.

«Я вважаю, що, в першу чергу, Президенту потрібно виконувати Конституцію. Має бути закон про імпічмент, я зареєстрував такий законопроект, але Рада другий рік боїться виносити його на розгляд. Ми маємо мати цивілізовану юридичну процедуру відсторонення будь-якого Президента з посади, якщо він порушує закон і Конституцію. Можливість відкликати депутатів - це зміни до 81 статті Конституції. Крім того, вважаю, що зараз є величезний дуалізм виконавчої влади, дублюються обов’язки Президента та Уряду. І враховуючи, що Конституція це дозволяє, кожен Президент зловживає цим. Має бути нормальна парламентська республіка на чолі з прем’єром та формальними повноваження Президента. Або це має бути республіка з Президентом, який керує Урядом і не дублює функції Уряду, як в США. Законодавча, виконавча та судова гілки мають бути окремо», - пояснив свою позицію Дерев’янко.

(Р)


19.03.2019 573
Коментарі ()

30.06.2025
Тетяна Ткаченко

Про актуальність проблеми больового синдрому в периопераційному періоді журналістці Фіртки розповів завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Івано-Франківського національного медичного університету, професор Іван Тітов.  

1628
26.06.2025
Олег Головенський

Фіртка вже проаналізувала декларації нардепів, керівників рад, ОВА та голів громад Прикарпаття за 2024 рік. Сьогодні — фінальна частина: декларації керівників правоохоронних органів області.

3079
24.06.2025
Павло Мінка

19 червня 2025 року Івано-Франківська обласна прокуратура повідомила: судитимуть організатора злочинної групи торговців бурштином.

1081
21.06.2025
Діана Струк

Нікіта Тітов — художник, плакатист, ілюстратор. Ще кілька десятиліть тому він називав себе «ватніком», а сьогодні його роботи — символи українського спротиву. Його плакати надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається.

1123
19.06.2025
Катерина Гришко

На початку червня 2025 року провели тендерні конкурси на роботи в навчальних закладах на суму майже 40 мільйонів гривень. Фірми відомі та мають кримінальні справи.  

1152 3
16.06.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки поспілкувалася з керівником Івано-Франківського театру Ростиславом Держипільським, щоб дізнатися, як театр живе і працює під час війни, як народжуються нові вистави, які міжнародні проєкти підтримують українське мистецтво, а також про виклики сучасності і непересічну силу мистецтва в непростий час.

3401 5

Гадаю багато хто був свідком такої ситуації в церкві, коли дитина могла пробігтись у церкві, кудись заглядати, можливо щось голосно запитувати й одразу отримати зауваження або присоромлення від інших, часто старших, людей або бабусь.

176

Тема про заборону абортів, яку вчора запустила Івано-Франківська міськрада, не «від добра» і, звісно, «для піару». Якщо «піаром» вважати висловлення консервативної правої традиціоналістської політичної позиції.

1061

Ніколи ідіотизм не стає більш очевидним, як у момент, коли починають його зводити у абсолют великі писарі сентиментально-переконливих текстів у редакційних кімнатах центрів, які «творять думки».

878

Глибше за інших пірнули гностики перших століть християнської ери. Вони дійшли принципового висновку: таємниця часу сусідить з таємницею Бога. Сусідить так близько, так щільно й невіддільно, що її пізнання майже напевно відкриває браму Творця, як найбільшої з таємниць.

401
30.06.2025

Замість обмежень, радять зважати на контекст, баланс у раціоні та якість продуктів.  

269
26.06.2025

Мер зазначив, що це приватний бізнес, а тому місто не видає земельні ділянки чи майно для таких закладів.

2444
19.06.2025

Станом на 1 червня 2025 року на Івано-Франківщині зареєстрували 901 фермерське господарство. Загальна площа сільськогосподарських угідь у їх власності та користуванні становить 40 тисяч гектарів.  

1204
30.06.2025

У рамках цього благодійного заходу зібрали 78 тисяч 320 гривень на підтримку 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс».  

1257
27.06.2025

Сьогодні, 27 червня, віряни відзначають свято Найсолодшого Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа – Людинолюбця.  

512
24.06.2025

Один чоловік ходив по окрузі, проклинаючи священика та розповсюджуючи про нього по всій парафії брехливі, злісні чутки.

15146
20.06.2025

Священник розповів про ставлення Церкви до дошлюбних статевих стосунків. 

7446
01.07.2025

Плакати Нікіти Тітова надихають, підтримують і попереджають: Україна — сильна, і вона не зламається. Художник прагне, аби про героїзм українців знали в усьому світі.  

282
04.07.2025

«Більдерберзький клуб» — одна із найбільш загадкових закритих «тусовок». Зустрічі клубу щороку тривають кілька днів щоразу в іншому місці.

199
02.07.2025

Президент США Дональд Трамп оглянув новий центр утримання мігрантів "Алігатор Алькатрас" у Південній Флориді.  

349
26.06.2025

Рішення саміту НАТО, ухвалене у Гаазі за підтримки президента США Дональда Трампа, підтверджує статус росії як спільної загрози для всього Альянсу.  

347
23.06.2025

Прем’єр-міністр Британії Кір Стармер заявив, що ядерна програма Ірану — серйозна загроза, а США вжили заходів для усунення цієї загрози.  

437