Дерев’янко обґрунтував необхідність електронного голосування під час виступу в Дипломатичній раді України (відео)

Кандидат у Президенти від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко презентував свою програму у Міжнародній Дипломатичній раді України. 

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Ключові пункти програми передбачають, зокрема: мораторій на перевірки бізнесу до проведення ліберальної податкової реформи, розмитнення авто за 10%, право на захист за допомогою вогнепальної зброї, 50% жінок - у владу, орієнтація на цифрову економіку та IT-сектор, переведення всіх державних реєстрів на систему блокчейн, повернення заробітчан, безкоштовний Інтернет по всій Україні, захист тварин та збереження довкілля.

Зокрема, Дерев’янко повідомив, що пропонує запровадити в Україні неоекономіку, провести ліберальну податкову реформу, знизивши рівень податкового навантаження з 43% до 30%.

«Для цього необхідно знизити ставки ПДВ з 20% до 15% та ПДФО – з 18% до 10%, замінити податок на прибуток – податком на виведений капітал та направити 5% з існуючих 22% ЄСВ на фінансування індивідуальних накопичувальних пенсій. При цьому загальна сума ЄСВ не може бути більше розміру середньої пенсії», - зазначив він.

Також кандидат в Президенти зазначив, що виступає за те, щоб українці мали можливість голосувати електронно.

«Я зареєстрував законопроект №10129, який передбачає можливість це зробити», - заявив Дерев’янко.

За його словами, ухвалення цього законопроекту дасть можливість усім українцям, які працюють за кордоном – в Європі , в США, інших країнах, але не в Російській Федерації, здійснити своє волевиявлення.

Він також зауважив, що величезна кількість українців стали вимушеними переселенцями і також мають проблему з голосуванням. «Це також вирішило би проблему і дало б можливість цим людям зробити своє волевиявлення і дати свій голос за того, чи іншого кандидата», - переконаний політик.

Дерев’янко зауважив, що велика кількість країн уже впровадили електронне голосування.

Олена з Міжнародної спеціальної антикорупційної колегії поцікавилась у Дерев’янка, що страшніше: загроза втручання країни-агресора у вибори через електронне голосування, чи вже давно налагоджена система фальсифікацій в нашій країні?

«Як це не прикро звучить, але коли діюча влада нічого хорошого не може продемонструвати, вона все списує на те, що є агресор і йде війна, зокрема коли виникає питання порушення прав, свободи слова. Навіть коли мова йде про те, що батьки не хочуть вакцинувати дітей, бо переживають за наслідки, тим більше, що є багато неякісних вакцин, то МОЗ у відповідь на моє звернення каже, що ті, хто проти вакцинації - це рука Кремля», - відповів політик.

«Я переконаний, що електронне голосування нам потрібне. У нас достатньо фахівців, і системи та інституції мають працювати на те, аби електронне голосування було захищене і надійне. В Естонії це чудово працює, вони проводили демократичні вибори, кілька тижнів тому: 26% громадян проголосувало електронно на парламентських виборах», - заявив Дерев’янко.

Він додав, що, безумовно, не потрібно забезпечувати необхідні технологічні рішення по кіберзахисту. «Ми говоримо про прогрес, про те, що проти цієї системи мають діяти новітні технології, інновації - те, перед чим безсилі ті люди, які сьогодні думають, що володіють Україною», - сказав нардеп.

Президент Міжнародної Дипломатичної ради в Україні Вікторія Ліснича поцікавилась, чи планує Дерев’янко на посту Президента України вносити зміни до чинної Конституції.

«Я вважаю, що, в першу чергу, Президенту потрібно виконувати Конституцію. Має бути закон про імпічмент, я зареєстрував такий законопроект, але Рада другий рік боїться виносити його на розгляд. Ми маємо мати цивілізовану юридичну процедуру відсторонення будь-якого Президента з посади, якщо він порушує закон і Конституцію. Можливість відкликати депутатів - це зміни до 81 статті Конституції. Крім того, вважаю, що зараз є величезний дуалізм виконавчої влади, дублюються обов’язки Президента та Уряду. І враховуючи, що Конституція це дозволяє, кожен Президент зловживає цим. Має бути нормальна парламентська республіка на чолі з прем’єром та формальними повноваження Президента. Або це має бути республіка з Президентом, який керує Урядом і не дублює функції Уряду, як в США. Законодавча, виконавча та судова гілки мають бути окремо», - пояснив свою позицію Дерев’янко.

(Р)


19.03.2019 560
Коментарі ()

15.05.2025
Вікторія Матіїв

Про загальну мобілізацію, проблему СЗЧ, залучення до армії молоді та зміни в мобілізаційній політиці, що сприяють обороноздатності України, журналістці Фіртки розповів заступник начальника управління комунікації Оперативного командування «Захід», полковник Олег Домбровський.

737
13.05.2025
Михайло Бойчук

У Верховній Раді запропоновані зміни державного нагляду за місцевим самоврядуванням, але чи відповідають вони європейським стандартам і не є «драконівськими»?  

385
09.05.2025
Діана Струк

Про створення заповідника "Давній Галич", пошук історичних скарбів та як сучасному Галичу повернути втрачену славу, Фіртка поспілкувалася з генеральним директором національного заповідника Володимиром Олійником.

14117 13
08.05.2025
Павло Мінка

Івано-Франківська прокуратура проти Долинського лісгоспу через серійні рубки.  Прокурори встановили, що лісгосп не подбав про належну охорону лісу, через що вирубки відбувалися щороку, починаючи з 2021-го.   

1617
07.05.2025
Вікторія Матіїв

Журналістка Фіртки розпитала в керівниці служби у справах дітей Івано-Франківської громади Ірини Рохман, які виклики стоять перед службою, як працюють в умовах повномасштабної війни та яку допомогу можуть отримати діти.  

904
30.04.2025
Олег Головенський

Рейтинг зарплат всіх 62-х міських, селищних та сільських голів Івано-Франківщини. Хто з мерів має банківські рахунки в США та нерухомість в Туреччині, чия дружина заробила в минулому році 20 мільйонів гривень та в кого найбільше автомобілів.

6232

Забобони  або марновірство  — це ті  низинні вірування в певні сили чи предмети, які нібито мають здатність впливати на наше життя.  

673

Гори не знають політики. Живуть вони поза категоріями лівих і правих, в тих краях, де закінчується система політичних координат, і де розквітає гірський едельвейс, де живуть часи лицарської величі Німеччини, що лише чекають свого часу.

1500

Хто уникає позиції перед лицем зла — вже займає позицію. І не на боці добра.

1307

Нам фактично  все відомо про смерть Ісуса Христа. А як закінчилось життя його найближчих учнів відомо дуже мало. Хоча кожен з них суттєво доклався до проповіді християнської віри та її поширення.  

1192
10.05.2025

Здорове харчування не лише підтримує фізичний стан, а й допомагає залишатись стійкими перед труднощами та випробуваннями.  

552
05.05.2025

«Снідай як король» — знайома фраза? Протягом багатьох років сніданок вважали «найважливішим прийомом їжі», який запускає обмін речовин, допомагає худнути й тримає мозок у тонусі.  

689
08.05.2025

На площі Святого Петра зібралося близько 20 тисяч осіб, щоб зустріти нового, 267-го Папу Римського. Понтифіка обрали після четвертого туру голосування.

1614
05.05.2025

У питаннях одягу вірян в церкві різні релігійні традиції мають свої підходи та вимоги.  

631
02.05.2025

У житті кожної людини бувають моменти, коли вона звертається до Бога в надії на підтримку, відповідь чи знак.  

920
27.04.2025

Провідна неділя — перша неділя після святкування Великодня.  

5960
10.05.2025

Виконання танцю внесли до Національного реєстру рекордів України.  

13794
12.05.2025

Державний секретар США Марко Рубіо здійснить візит до Туреччини з 14 по 16 травня, щоб узяти участь у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО.  

293
08.05.2025

Так, 387 депутатів у 2024 році задекларували вдвічі більші доходи, ніж у 2023, а середня зарплата зросла на 13%.  

588
07.05.2025

На заході України переважає оптимізм. Тут 43% опитаних вірять у позитивний вплив угоди, 20% — у негативний.  

519
01.05.2025

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що Україна та США узгоджують "технічні деталі" перекладу тексту угоди про рідкісноземельні метали та корисні копалини, і вже "найближчої доби" угоду підпишуть.  

834 2