Дерев’янко вимагає звільнити головного дорожника Івано-Франківщини за саботаж (відео)

 

 

 

Юрій Дерев’янко вимагає звільнити головного дорожника Франківщини за саботаж та якнайшвидше розпочати ремонт доріг.

 

Народний депутат Юрій Дерев'янко закликає місцеву владу на Франківщині сприяти відновленню ремонтних робіт на проблемним дорогах за сучаними технологіями та домогтися гарантій їх післяремонтної експлуатації не менше, ніж на 10 років.

 

Про це йдеться в зверненні нардепа на ім'я Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука.

 

Дерев'янко звертає увагу Голови облдержадміністрації на те, що досі затримується відновлення робіт належної якості на ділянці дороги Н-09 Мукачеве – Львів поблизу селища Більшівці Галицького району. 

 

У зверненні він підкреслює, що Голова Івано-Франківської ОДА 20 липня 2015 року зупинив роботи на ділянці дороги біля селища Більшівці у зв'язку з виявленням неналежної якості робіт. Гончарук запевнив, що швидко відбудеться заміна субпідрядника, але станом на сьогодні роботи на ділянці не відновлені, а інформація про заміну субпідрядника відсутня.

 

Політик зазначив на необхідності звільнення Начальника Служби автомобільних доріг Івано-Франківської області.

 

"Начальник САДу  має бути терміново звільнений за саботаж будівництва доріг, на які сподівається вся область", - зауважив Юрій Дерев'янко.

 

"Вже близько двох тижнів ніякі ремонтні роботи на даній ділянці не проводяться. При цьому Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області досі не вжила жодних заходів", - наголошує нардеп. 

 

За його словами, аналогічною є ситуація з ділянкою дороги Н-10 Стрий – Мамалига, що проходить через селище Отинія Коломийського району. Тут роботи обіцяли виконати до 1 серпня 2015 року. Так само жахлива ситуація із ділянкою дороги Н-10 Стрий – Мамалига, що знаходиться в селищі Ворохта Яремчанської міської ради, де місцеві мешканці також вимагають проведення ремонту цієї ділянки.

 

Крім цього, Дерев'янко зазначає, що 30 липня 2015 року Службою автомобільних доріг в Івано-Франківській області було проведено розкриття конкурсних пропозицій за кількома лотами. Йдеться, зокрема, про поточний середній ремонт автомобільних доріг Мукачеве-Львів, Стрий-Мамалига та Татарів - Кам'янець-Подільський. І закликає якнайшвидше прийняти рішення про визначення переможця та приступити до ремонту доріг.

 

"На проведення ремонту вищезазначених доріг необхідно витратити 3-4 місяці, а зважаючи на погодні умови, такі роботи повинні бути завершені до середини жовтня. Відтак рішення про визначення переможців повинно бути прийняте негайно, інакше роботи не будуть виконані за сприятливих погодних умов. Бездіяльність Служби автомобільних доріг у вирішенні вищезазначених питань може свідчити про свідоме саботування", - наголошує нардеп. 

 

Він просить Голову Івано-Франківської ОДА вжити заходів щодо відновлення ремонтних робіт на згаданих дорогах. Дерев'янко також закликає місцеву владу вимагати від регіональної служби Укравтодору якісного ремонту за технологією, яка б передбачала гарантію на експлуатацію після проведення ремонтних робіт не менше 10 років. 

 

Як відомо, в травні 2015 року за ініціативи нардепів від Прикарпаття було затверджено бюджетну програму "Розвиток дорожнього господарства областей української частини Карпатського єврорегіону (зокрема доріг Мукачеве – Львів, Татарів – Кам’янець-Подільський, Стрий–Мамалига)". На неї передбачено 700 мільйонів гривень.

 


05.08.2015 384 1
Коментарі (1)

Любомир Нагорняк 2015.08.09, 00:20
Усіх автодорівців в шию з роботи!!! Щоб їхнє керівництво світа білого не бачили... Бо вони не уміють робити на десятиліття - шаровики і відмивачі наших з Вами грошей і ще ті "кадри"... Косівський район - полігон для випробування марсоходів... Снятинський район - латка на латці, сам я зі Снятина там дорожнє полотно 50% на 50% - колія, ями, латка на латці (це вже трохи краще чим яма), Автодор чекає осені, а може і зими, коли гарно морозець чвахне, тоді ж наступною весною знову: "вдаримо шуфлями, по рідненьким автоямам"...
04.10.2024
Микола Сторожовий

Підприємство продали з молотка за рекордні 2,6 мільярда гривень. Але в місті майже одразу ж почались розмови про помилку та зайву цифру у виграшній пропозиції, змову задля анулювання результатів торгів і розчищення землі в центрі Франківська під нову грандіозну забудову.

4287 1
28.09.2024
Вікторія Матіїв

Про свій досвід еміграції у Сполучені Штати Америки журналістці Фіртки розповіла прикарпатка — 23-річна Тіна Любчик.  

1442
19.09.2024
Вікторія Косович

Про те, як великі компанії й підприємства області розвивають свій бізнес, удосконалюють виробництво та експортують свій товар в Європу та інші країни в умовах повномасштабної війни, розповідає Фіртка.  

1517
10.09.2024
Вікторія Косович

Про те, чим живе притулок та як там рятують й піклуються про братів наших менших, журналістка Фіртки поспілкувалася з волонтеркою та працівницею прихистку "Рудий пес" Любов'ю Філь.

2632
01.09.2024
Діана Струк

Про те, як підготувалися до нового навчального року в Івано-Франківській громаді, журналістка Фіртки поспілкувалася з директоркою департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради Вікторією Дротянко.

2350
23.08.2024

В умовах воєнних дій та масової міграції українців за кордон, багато дітей змушені навчатися у двох школах одночасно. Це створює значні психологічні та фізичні виклики, адже дитині доводиться пристосовуватися до двох різних навчальних програм і соціальних середовищ.

2283

Протягом місяця на різноманітних інтернет-ресурсах та соцмережах розкручується тема «гоніння на православних і заборона УПЦ». Почався цей галас відтоді як Верховна Рада ухвалила законопроєкт №8371 про регулювання діяльності релігійних організацій, що мають керівний центр у росії.

253

Усі ми хочемо бути здоровими та щасливими, але, на жаль, складовою людського життя є хвороби. Хвороби, які роблять людське життя складнішим і менш радісним, з'являються з різних причин.

1490

Роми таємничий народ, про який ми знаємо багато і водночас нічого. Здебільшого наші знання про ромів ґрунтуються на  стереотипах пов’язаних з ними: віщуни, гадання, конокради, прохачі, але все ж таки, що насправді ми про них знаємо?   

2241

Нова війна нагадує нам події минулих століть. Загарбники завжди руйнують і крадуть, Україна переживала це не один раз. Дві українські ікони за різних обставин покинули територію України, щоб прославитися у чужій. Ми повинні пам’ятати та цінувати те, що належало українському народові.  

2979
01.10.2024

Ягідництво на Прикарпатті, завдяки сприятливим особливостям регіону, набирає дуже серйозних обертів.  

554
28.09.2024

Чи дозволені банани після видалення жовчного міхура? Дієтологи дають поради про особливості харчування після операції.

702
23.09.2024

Зелений чай — найпопулярніший напій, попит на який щороку зростає у всьому світі. Його виготовляють з листочків чайного дерева Камелія, які готують на пару, або обсмажують, потім пресують і сушать.

681
30.09.2024

Згромадження Сестер Пресвятої родини виникло у 911 році, засновницею є сестра Теклі Юзефів.  

524
25.09.2024

Гошівський монастир — греко-католицький монастир Чину святого Василія Великого у селі Гошеві, що на Івано-Франківщині.  

15982
20.09.2024

Одним з ключових принципів християнського шлюбу є вірність. Адже саме вірність — ознака зрілих та відповідальних стосунків.   

2875
16.09.2024

Перший такий фестиваль на Міжнародному рівні відбувся вперше в Україні в Гошеві у 2015 році.  

1149
25.09.2024

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

26628 1
30.09.2024

Оксана Савчук заявила, що йдеться про постанову Центральної виборчої комісії України від 20 вересня щодо впорядкування та зміни виборчих дільниць.  

1006
27.09.2024

Пропозиції Асоціації міст України до проєкту Держбюджету-2025 підтримав Комітет Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування 26 вересня 2024 року.  

867 2
24.09.2024

Національна рада Швейцарії визнала Голодомор 1932–1933 років в Україні актом геноциду. Про це повідомила пресслужба Музею Голодомору, пише Фіртка. Відповідну декларацію було схвалено у вівторок, 24 вересня, 123 голосами «за».

669