Демократи обох палат Конгресу прийняли закон про допомогу в рамках COVID-19 на суму 1,9 трлн доларів США, забезпечивши Байдену велику перемогу

Спікер палати Ненсі Пелосі підняла великий палець, головуючи під час голосування щодо пакета допомоги з питань коронавірусу HR 1319 в Палаті Капітолію США, 10 березня 2021 року, у Вашингтоні, округ Колумбія. На остаточному голосуванні Палата прийняла президента США Джо Байден щодо перегляду законопроєкта про допомогу в рамках COVID-19 на 1,9 трильйона доларів США, названий Американським планом порятунку, як перше велике законодавче досягнення адміністрації.


Усі республіканці палат проголосували проти, заперечуючи проти витрат. Конгрес США затвердив план підтримки американської економіки на $ 1,9 трлн, що передбачає прямі виплати по $ 1400 більшості американців.

Палата представників, яка раніше вже схвалила цей закон, знову зібралася 10 березня, щоб затвердити поправки, внесені Сенатом. За прийняття закону проголосували 220 членів палати представників, проти виступили 211 парламентаріїв. Президент США Джо Байден пообіцяв підписати документ 12 березня.

Демократи палат у середу ухвалили величезний законопроєкт про допомогу в рамках COVID-19 на 1,9 трильйона доларів з метою розмістити його на столі президента Джо Байдена до кінця тижня, буквально за кілька днів до того, як ключові федеральні виплати по безробіттю для багатьох робітників почнуть діяти 14 березня.

Проголосувавши 220–211 голосів - при цьому жоден республіканський голос не проголосував за - демократи передали Байдену найважливішу першу законодавчу перемогу. Білий дім заявив, що в п'ятницю він підпише цей закон.

"Вже кілька тижнів переважна частка американців - демократи, незалежники та республіканці - чітко дають зрозуміти, що підтримують Американський план порятунку. Сьогодні, після остаточного прийняття в Палаті представників, їхній голос був почутий", - сказав Байден у заяві, в якій висловив привітання спікеру палати парламенту Ненсі Пелосі, яка виступала безпосередньо перед голосуванням. "Сьогодні ми маємо прийняти рішення з величезним, величезним наслідком. Рішення, яке змінить життя мільйонів американців, рятуючи життя та даючи засоби до існування. І з урахуванням усіх рішень, це рішення, за яке нам доведеться відповідати.",- вона сказала. "Ми дамо Американському плану порятунку рішучий і, сподіваємось, двопартійний голос, щоб відобразити двосторонню підтримку, яку він має в країні".

"І ми негайно приступимо до роботи, щоб доставити рятувальні ресурси, що випливають із цього законопроєкту, як тільки він буде прийнятий і підписаний. Коли ми приєднуємося до президента Байдена в обіцянці, в його обіцянці, що нарешті, допомога вже на шляху. Для людей щодо дітей я закликаю проголосувати "так" ", - сказала вона.
Остаточний підсумок голосування за пропозицію погодитися в поправці Сенату на полегшення ситуації Covid-19 видно на зображенні з відео з Палати представників у Вашингтоні, 10 березня 2021 року.
Один демократ приєднався до республіканців, проголосувавши проти цього заходу. Представник Джаред Голден зі штату Мен висловив занепокоєння щодо вартості та обсягу законодавства. Одразу після схвалення заходу, найвищі лідери Демократичної палати та Сенату зібралися на західній терасі будівлі Капітолію, щоб прийняти цей закон. Пелосі та лідер більшості в сенаті Чак Шумер офіційно підписали законопроєкт із Національним торговим центром, що забезпечило більшість.
"Це важливий день в історії нашої країни, тому що ми прийняли історичне, наслідкове та трансформаційне законодавство", - сказав Пелосі. "Допомога в дорозі!" Шумер кілька разів вигукнула із трибуни.
Спікер палати Ненсі Пелосі та лідер більшості в сенаті Чак Шумер тримають підписаний Акт про американський план порятунку після того, як Палата проголосувала на остаточному перегляді законодавства про план допомоги Covid-19 на 1,9 трильйона доларів у Капітолії 10 березня 2021 року.

Остаточне голосування затримали, коли Тейлор Грін змусив голосувати за подання про перерву.
Голова Демократичного корпусу Палати представників парламенту Хейк Джеффріс, штат Нью-Йорк, заявив журналістам у вівторок, що він "на 110% впевнений", що його партія має голоси щоб схвалити план без підтримки ВП.
Республіканці оскаржили мільярди доларів, які вони назвали непов'язаними предметами у "списку бажань" демократів.
"Коли ви подивитесь на цей пакет, це справжня трагедія, ми знаємо, що результатами цього пакету будуть збільшення податків середнього класу, ми точно знаємо, що він включає положення, які не є цільовими, вони не є тимчасовими, вони не пов'язані з COVID, і це не повинно бути таким чином ", - сказала у вівторок голова конференції House GOP Ліз Чейні.
Представник Ліз Чейні під час республіканської пресконференції палати на Капітолійському пагорбі у Вашингтоні, округ Колумбія, 9 березня 2021 року.
"Ми могли мати законопроєкт, який був би часткою вартості цього, який міг би отримати двостороннє схвалення та підтримку, але спікер вирішив піти в іншому напрямку. Ми будемо обтяжені тягарем, тягарем витрат, і податковий тягар, який насправді не захищається з точки зору того, що він насправді виконує ", - сказав Чейні.
"Мені прикро за них, що вони настільки не звертають уваги на потреби американського народу і не пам'ятають про підтримку цього законопроєкту серед республіканців по всій країні", - заявила Пелосі в понеділок. 
Законодавство спочатку звільнило палату в кінці лютого, але палата повинна була знову прийняти законопроєкт після внесення змін до Сенату. Законопроєкт надішле 1400 доларів стимулюючих чеків особам, які заробляють 75000 доларів США або менше, і парам, які заробляють до 150 000 доларів. Версія законопроєкту Сенату звузила право на перевірку стимулів. Виплати будуть поступово припинятися тим, хто заробляє більше ніж 80 000 доларів. Це означає, що багато тих, хто отримав попередні виплати, цього разу допомогу не отримає.
Президент Джо Байден виступає після прийняття американського плану порятунку в Сенаті США в Білому домі, 6 березня 2021 року, у Вашингтоні, округ Колумбія.

Демократичні лідери також були змушені зменшити щотижневі виплати по безробіттю з 400 доларів до 300 з федеральним стимулом до 6 вересня. Перші 10 200 доларів доходу для тих безробітних американців, які заробляють менше ніж 150 000 доларів, були б без оподаткування. Законопроєкт також включає податковий кредит на дітей, який дає сім'ям 3000 доларів на дитину на рік.
Законодавство також направляє 350 мільярдів доларів державним, місцевим та племінним органам влади, 50 мільярдів доларів на пошук контактів, 16 мільярдів доларів на розподіл вакцин, 130 мільярдів доларів на освіту К-12, кошти на оренду та допомогу під заставу, підтримку ресторанів та барів, фінансування харчування програми та інше.
Раніше Білий дім заявляв, що американці, які мають право на перевірку стимулів, повинні бачити, як виплати надходять на їх рахунки до кінця місяця.
У четвер Байден виступить зі своїм першим праймом "в пам'ять про річницю локдауну внаслідок COVID-19", заявила прессекретар Білого дому Джен Псакі під час брифінгу в понеділок.
"Президент обговорить численні жертви, зроблені американським народом за останній рік, згадає роль громади та сім'ї, які зазнали серйозних втрат. Також згадає вклад, який американці зробили у боротьбу з вірусом та повернення країни до нормального стану ", - сказала Псакі.
за матеріалами abcNews


11.03.2021 16211
19.02.2025
Діана Струк

Про наукову школу біохімії, досвід роботи на міжнародній арені, вплив біологічних добавок та мультивітамінів, про коронавірус, цукровий діабет, холестерин та про здоровий спосіб життя Володимир Лущак розповів в інтерв’ю Фіртці.

778
12.02.2025
Надія Єшкілєва

Для першого в лютому книжкового огляду літературна експертка обрала романи про кохання. Одна з тем, завдяки якій читання було й залишається модним від найдавніших часів і до сьогодні.  

775
06.02.2025
Вікторія Матіїв

Про функціонування Центру захисту прав людини, основні виклики в роботі, найчастіші порушення прав людини та як реагують на такі звернення, журналістка Фіртки поспілкувалася з представником Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Віталієм Вербовим.

1590
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

2215
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

4194 2
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

3197

Тепер, коли епоха постмодернізму минула, вже немає часу на вишукані пасьянси та перепрошення. Настав швидкий час чудовиськ. Котрі будують свої персональні реальності, котрі служать лише тим традиціям, які були створені на замовлення з учора на сьогодні прирученими та купленими жерцями. 

196

Івано-Франківськ, як і вся Україна, сьогодні потребує консолідації сил серед ветеранів, які пройшли війну. Повертаючись до цивільного життя, вони стикаються з викликами – соціальна адаптація, психологічна реабілітація, пошук роботи, а також прагнення бути корисними для суспільства.

425

Здебільшого нам відомі чоловічі імена проповідників, єпископів пресвітерів, та мало хто знає, що важливу роль в період становлення ранньої християнської Церкви відігравали жінки, які майже непомітно, але дуже суттєво працювали, несучи своє особливе служіння дияконис.

367

Більшість культур сприймають собак як членів родини, але в певних релігіях відношення до цих тварин неоднозначне. До прикладу на близькому сході  серед мусульман обізвати когось «собакою» означає виявити свою велику зневагу. А відповідь на це знаходимо у ставлені релігії до цих тварин.

837
17.02.2025

Інфляція на споживчому ринку в січні 2025 року порівняно із груднем 2024 року, як на Івано-Франківщині, так й в Україні складала 1,2%.  

606
14.02.2025

Перекуси між основними прийомами їжі потрібні не лише для втамування голоду, а й для підтримки енергії, концентрації та загального самопочуття.

650
10.02.2025

Питання «чи варто їсти пізно ввечері?» часто хвилює тих, хто намагається правильно харчуватися й дбати про своє здоров’я.  

936
19.02.2025

Серед українців немає однозначної позиції стосовно того чи повинні віряни, які за своїми релігійними переконаннями не можуть брати до рук зброю, мати право на альтернативну (невійськову) службу в умовах воєнного стану.  

1046
16.02.2025

Останніми роками частина вірян, яка дивиться богослужіння онлайн, зросла.  

653
12.02.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

6238
08.02.2025

Чотириметровий Хрест Миру із золотим Розп'яттям можна буде побачити в Івано-Франківську дев'ятого та десятого лютого на площі Ринок з 9:00.  

1730
17.02.2025

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

31743 1
19.02.2025

Понад половина українців (57%) довіряють президенту України Володимиру Зеленському.  

1511
14.02.2025

Так, респондентам запропонували три опції та запитали, що, на їх думку, скоріше описує можливі санкції проти Порошенка.  

740 1
11.02.2025

Восьмеро з десяти обранців від Івано-Франківщини підтримали цей законопроєкт.  

700