Декотрі ствердження

 

Кожен день приховує в собі певну передосторогу. Кожен день вигамає цілей. Якщо з цілями не складається, можна визначитись з чимось одним - однією ціллю-метою. Їх не варто множити, щоб не створювати могильник. Могильники ідей та задумів врешті потребуватимуть селекціонування й неабиякої волі. Воля не безкінечна. Вона теж має ресурс та окрему сенсорику: її потрібно неупинно підживлювати та не забувати про фактор контролю. Контроль є конструкцією та жертовністю часово-просторового атрибуту. Контроль дотичний до матерії: не просто субстанційної монади чи скажімо каузальної випадковості, а живої та пульсуючої. Є певні розуміння теперішніх тенденцій в аспектах суто колективного розуміння. Колективність чи масовість є плюсовою в формі Нових знайомств й знову ж таки варіантів наступного визначення цілей: темпоральних, пролонгованих чи, скажімо, визначальних. Можна впевнено розуміти їхню тотальну необхідність, бо природа потребує Контакту - не завжди спрацьовує майстерність діалогу. Зокрема колективне розуміння Рішення й віднайдення: простіше й комфортніше. Комфорт є гарантією, хоча й тимчасовою. Нам зараз вкрай необхідні нові Логоси, не просто вектори чи напрями , а Логоси векторів. Нова навігація породить багато непотрібного, потім простіше з хаосу навести порядок: просто відкинути зайве. За принципом творення скульптури та окремого символу. Символ може стати часовою Ознакою. Ознаки створять кордони, але вибігаючи за кордони фактори страху та непорозуміння однозначно й одностайно все розкидають по кутам Внутрішнього супокою. Запорука щастя є сигналом наближення негараздів. А негаразди розривають нові горизонти , горизонти Знову ж таки нового бачення. Бо бачити треба також навчитись, бо спогляданняє ілюзією, можливо не найбільш страшною, в аспектах тотального зневірення. Але зневіра є ознакою Правильного шляху. Тільки знайдіть декілька однодумців, декілька нульових векторіа для всезагального поєднання.

Колективність єднає й заграває непостійністю локального екстер'єру, навіть коли біля вас чорні та пригнічені патріархи окремих міцних ілюзій- просто повільно проходьте поряд. Бо буття є світлиною, десь більше кольору й деталей, десь меньше. Але звіра в собі потрібно вбивати щодня.
Зараз все загострено в ситуативній гібридності- головне синтезувати теє нуклоїдне місиво в дивні споруди й практичні механізмі. 
Час любить картинки, зрозумілі картинки без міфічних контекстів: хоча можна збагатити свою скарбницю мільйном творіння й нікому того не показувати: теж дієва метода. Десь в пустелі чи самотньому острові. Вас всеодно віднайдуть рано чи пізно, але знайдуть. Бо є колектори, є шукачі , є й винахідники та дивакуваті доктори таємних імаджінаріїв. 
Якщо вас прийняли й зрозуміли: васпросто поховали. 
А життя є сном й міфом та будь-яка спроба про-ростання є приближенням завершальності. Все має завершення логічне, алогічне й все настановиться своєю істинною Природою.
Можете нічого не робити й нікуди не поспішати, бо каузальність всеодно підпорядкує своєму випадковому логосу й розумінню.
Це тільки твердження, в житті все набагато складніше й варто навчитись робити все навпаки для більшого занурення в парадигмальність плинного. А час залишиттся ребусом, як і досвід, який є збудником вартісних спогадів й асоціацій. Тому складання ситуативного пазлу є щастям. Й філософ всеодно залежить від аудиторій. Від поглядів стороннього фактору ідентифікації. Погляд пробачення й просування тягару свого мудрезного занурення. Вас пробачать рано чи пізно, а питання залишаться невирішеними. Як остання доповідь Дельоза перед аудиторією дорослих студентів із чотирьохсантиметровими нігтями: він повторював одне:" ну чого ви так вчепились до моїх нігтів".
Дійсно, чого і людина цікава, аж потім її екстер'єрний логос. Дельоз викинувся з вікна, дійсно нічого доброго, але життя , як Пустелю треба, якщо не пройти, тоді Пробігти. Біжати невпинно, щоб заплутане буття не віднайшло ваше навігаційне серце. Бо з'їсть його з страшенним апетитом. З'їште себе самі привселюдно чи на самоті, в пустелі чи в квартирі: всесвіту потрібна ваша суттєва явищність. Можете майстерно пробігти Десь зовсім поряд. Із прапором перемоги чи білим, чи сутуативно обумовленим...
В культурі важливо роздати все щиро чи скласти десь в сухому горищі, головне не забути смак свіжого життя й ранішню каву й ранішні аромати, й подих вітру й пульс землі...
Чиста механіка корисна, коли програма потребує алгоритмів-віддайте ті ритмі й забудьте.
Життя напевно все ж таки одне, іншого не існує, як не існує чогось прекрасного одразу- завжди є різні сторониРізні умови проростання й становлення - я іншого життя не уявляю й заново проходити ті тунелі принципово не збираюсь, й жодного інформаційного аспекту без інформаційних перед-умов годі шукати. Технос здолає підкультурне й сокровенне, бо сутність історій завжди спірально запрограмована й ілюзіями бажано маневрувати, навіть, якщо це вже і набридло та сумно
Ось так.
І не інакше


08.05.2016 Роман Бончук 1917 0
10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

2005
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1878
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1877
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5569 49
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2169 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1530

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

770

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

834

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1041

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1021
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1793
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3700
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10285
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26174
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10210 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7737
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

917
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

252
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

281
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

402
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1304
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

902