Декотрі ствердження

 

Кожен день приховує в собі певну передосторогу. Кожен день вигамає цілей. Якщо з цілями не складається, можна визначитись з чимось одним - однією ціллю-метою. Їх не варто множити, щоб не створювати могильник. Могильники ідей та задумів врешті потребуватимуть селекціонування й неабиякої волі. Воля не безкінечна. Вона теж має ресурс та окрему сенсорику: її потрібно неупинно підживлювати та не забувати про фактор контролю. Контроль є конструкцією та жертовністю часово-просторового атрибуту. Контроль дотичний до матерії: не просто субстанційної монади чи скажімо каузальної випадковості, а живої та пульсуючої. Є певні розуміння теперішніх тенденцій в аспектах суто колективного розуміння. Колективність чи масовість є плюсовою в формі Нових знайомств й знову ж таки варіантів наступного визначення цілей: темпоральних, пролонгованих чи, скажімо, визначальних. Можна впевнено розуміти їхню тотальну необхідність, бо природа потребує Контакту - не завжди спрацьовує майстерність діалогу. Зокрема колективне розуміння Рішення й віднайдення: простіше й комфортніше. Комфорт є гарантією, хоча й тимчасовою. Нам зараз вкрай необхідні нові Логоси, не просто вектори чи напрями , а Логоси векторів. Нова навігація породить багато непотрібного, потім простіше з хаосу навести порядок: просто відкинути зайве. За принципом творення скульптури та окремого символу. Символ може стати часовою Ознакою. Ознаки створять кордони, але вибігаючи за кордони фактори страху та непорозуміння однозначно й одностайно все розкидають по кутам Внутрішнього супокою. Запорука щастя є сигналом наближення негараздів. А негаразди розривають нові горизонти , горизонти Знову ж таки нового бачення. Бо бачити треба також навчитись, бо спогляданняє ілюзією, можливо не найбільш страшною, в аспектах тотального зневірення. Але зневіра є ознакою Правильного шляху. Тільки знайдіть декілька однодумців, декілька нульових векторіа для всезагального поєднання.

Колективність єднає й заграває непостійністю локального екстер'єру, навіть коли біля вас чорні та пригнічені патріархи окремих міцних ілюзій- просто повільно проходьте поряд. Бо буття є світлиною, десь більше кольору й деталей, десь меньше. Але звіра в собі потрібно вбивати щодня.
Зараз все загострено в ситуативній гібридності- головне синтезувати теє нуклоїдне місиво в дивні споруди й практичні механізмі. 
Час любить картинки, зрозумілі картинки без міфічних контекстів: хоча можна збагатити свою скарбницю мільйном творіння й нікому того не показувати: теж дієва метода. Десь в пустелі чи самотньому острові. Вас всеодно віднайдуть рано чи пізно, але знайдуть. Бо є колектори, є шукачі , є й винахідники та дивакуваті доктори таємних імаджінаріїв. 
Якщо вас прийняли й зрозуміли: васпросто поховали. 
А життя є сном й міфом та будь-яка спроба про-ростання є приближенням завершальності. Все має завершення логічне, алогічне й все настановиться своєю істинною Природою.
Можете нічого не робити й нікуди не поспішати, бо каузальність всеодно підпорядкує своєму випадковому логосу й розумінню.
Це тільки твердження, в житті все набагато складніше й варто навчитись робити все навпаки для більшого занурення в парадигмальність плинного. А час залишиттся ребусом, як і досвід, який є збудником вартісних спогадів й асоціацій. Тому складання ситуативного пазлу є щастям. Й філософ всеодно залежить від аудиторій. Від поглядів стороннього фактору ідентифікації. Погляд пробачення й просування тягару свого мудрезного занурення. Вас пробачать рано чи пізно, а питання залишаться невирішеними. Як остання доповідь Дельоза перед аудиторією дорослих студентів із чотирьохсантиметровими нігтями: він повторював одне:" ну чого ви так вчепились до моїх нігтів".
Дійсно, чого і людина цікава, аж потім її екстер'єрний логос. Дельоз викинувся з вікна, дійсно нічого доброго, але життя , як Пустелю треба, якщо не пройти, тоді Пробігти. Біжати невпинно, щоб заплутане буття не віднайшло ваше навігаційне серце. Бо з'їсть його з страшенним апетитом. З'їште себе самі привселюдно чи на самоті, в пустелі чи в квартирі: всесвіту потрібна ваша суттєва явищність. Можете майстерно пробігти Десь зовсім поряд. Із прапором перемоги чи білим, чи сутуативно обумовленим...
В культурі важливо роздати все щиро чи скласти десь в сухому горищі, головне не забути смак свіжого життя й ранішню каву й ранішні аромати, й подих вітру й пульс землі...
Чиста механіка корисна, коли програма потребує алгоритмів-віддайте ті ритмі й забудьте.
Життя напевно все ж таки одне, іншого не існує, як не існує чогось прекрасного одразу- завжди є різні сторониРізні умови проростання й становлення - я іншого життя не уявляю й заново проходити ті тунелі принципово не збираюсь, й жодного інформаційного аспекту без інформаційних перед-умов годі шукати. Технос здолає підкультурне й сокровенне, бо сутність історій завжди спірально запрограмована й ілюзіями бажано маневрувати, навіть, якщо це вже і набридло та сумно
Ось так.
І не інакше


08.05.2016 Роман Бончук 2085 0
30.01.2025
Олег Неїжпиво

Рік змії — шостий у 12-річному китайському «звіриному» циклі, де символ тварини характеризує ті чи інші головні якості поточного року.

696
26.01.2025
Діана Струк

Про енергоефективність, вивчення альтернативних джерел енергії, реновацію та подолання наслідків ракетного обстрілу, Фіртка поспілкувалася з ректором Івано-Франківського національного технічного університету, професором Ігорем Чудиком.

2275 1
21.01.2025
Вікторія Косович

Як реалізовували проєкт, яким обладнанням оснащений центр та як він функціонуватиме надалі, дізнавалась журналістка Фіртки.  

1995
17.01.2025
Вікторія Матіїв

Регулярні обстеження, збалансоване харчування та турбота про ментальне здоров’я є ключовими для профілактики багатьох захворювань. 

2827
13.01.2025
Тетяна Ткаченко

Про функціонування та розвиток університету, міжнародну співпрацю, стратегічні цілі та власний шлях у медицині, журналістці Фіртки розповів ректор ІФНМУ Роман Яцишин. 

2473
09.01.2025
Тетяна Ткаченко

Чому люди досі соромляться говорити про секс, що робити, якщо у стосунках виникли труднощі та як зрозуміти власні потреби, журналістка Фіртки розпитала у сексолога Володимира Тріща. 

2160 1

Перша з історій занепаду про народ, що вирішив замінити філософію піснею. Найбільше тому народу подобалися пісні про поразки. Народ слухав їх і плакав.

287

Християнство називають релігією любові, і здається ми знаємо все про цю релігію, але все-таки є моменти, які  незрозумілі  та потребують глибшого осмислення.

330

Реабілітація захисників стала одним із головних завдань суспільства, і ми прагнемо робити все можливе, щоб забезпечити їм гідний шлях до відновлення.

811

За день до інавгурації новообраного президента США, тоді ще чинний президент Джо Байден був прийнятий в Майстри-масони Великої Ложі американського штату Південна Кароліна.

1995
27.01.2025

У холодну пору року нам хочеться не лише тепла, а й особливого затишку, який можна створити навіть за допомогою звичних продуктів.  

551
22.01.2025

Так, на споживчому ринку Івано-Франківщини харчові продукти та безалкогольні напої підвищилися на 1,9%. Суттєво [на 6,2%] подорожчала соняшникова олія.  

1835
18.01.2025

Зима — це час, коли наш організм потребує особливої підтримки, адже холодна погода, короткі дні та обмежений доступ до свіжих фруктів і овочів можуть знижувати наш імунітет.  

1910
30.01.2025

Тридцятого січня християни відзначають свято Трьох Святих.  

667
26.01.2025

Християнська сім'я бере на себе відповідальність жити разом аж до смерті: у любові, вірності, чесності та послуху подружньому.  

5415
22.01.2025

Нерідко молодь стверджує, що можна вірити в Бога, втім не ходити до храму.  

7233
17.01.2025

Старий сидів біля оазису, біля входу в одне близькосхідне місто. До нього підійшов юнак і запитав...

2324
29.01.2025

У Городенківському Палаці культури вдруге відбулося свято хореографічного мистецтва, присвячене дню народженню народного артиста України Івана Курилюка.  

1250
28.01.2025

На думку президента, Україні не треба було віддавати ядерну зброю, але якщо вже країну змусили це зробити, то треба було обмінювати [ядерну зброю] на реальні гарантії безпеки, зокрема на членство в НАТО.  

918 1
24.01.2025

Голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував корупційні скандали щодо керівника управління транспорту і керівника міської ритуальної служби.  

1411 1
21.01.2025

У свій перший день підписав близько сто указів з найрізноманітніших питань — від імміграції чи клімату до помилування.

1291
20.01.2025

Дональд Трамп склав присягу та став 47-м президентом США. Церемонія інавгурації відбулась у Вашингтоні.  

1007