Дебют у жіночому бобслеї, біатлонні гонки-переслідування та інші результати дев'ятого Олімпійського дня

Підбиваємо підсумки дев'ятого олімпійського дня у Пекіні для українських спортсменів.

Сьогодні, 13 лютого, наша збірна змагалася у трьох видах спорту: бобслей, біатлон та фристайл.

Результати українців

Бобслей. Монобоб. Перший та другий заїзд. Для України - це був перший заїзд в історії Олімпійських ігор з жіночого бобслею. Така честь випала Лідії Гунько. Сьогодні, 13 лютого, відбулися перші два заїзди. Після першого заїзду, українка посідала 18-ту сходинку серед двадцяти учасниць. Вона вигравала у представниці Ямайки Жазмін Фенлатор-Вікторіан та кореянки Кім Ю Ран - 0,3 секунди. 

Проте, під час другого заїзду, Лідія Гунько проїхала повільніше, ніж під час першого і посіла останню 20-ту позицію. До слова, лідеркою після двох заїздів є американка Кайлі Гамфріс. Наступні два заїзди відбудуться у понеділок, 14 лютого.

Біатлон. Гонка-переслідування. Детальніше про те, як українські біатлоністи та біатлоністки виступили у персьюті, читайте за посиланнями.

Фристайл. Лижна акробатика. Тут ситуація склалася наступна: спочатку стало відомо, що на старт вийде тільки одна українка Ольга ПолюкАнастасію Новосад не допускали до змагання через позитивні тести на ковід.

"Я приїхала на ці змагання максимально готова, та впевнена у своїх силах! Але, на жаль, я змушена пропусти свій старт, так як була інфікована covid-19, у Олімпійському селищі, і з правилами Китаю, я не маю права виходити з ізоляції, доки не покажу 2 негативних теста (через 24 год). Надіюсь хоча б вилетіти додому 18 лютого.

Всередині у мене пустота, розчарованість та злість на себе, що стільки часу, сили та нервів, я потратила, щоб виступати на Олімпійських іграх. На даний момент, у мене є лише одне бажання, вилетіти з Китаю та побачити сім‘ю, яку я не бачила майже 2 місяці", - зазначила Анастасія Новосад у коментарях Суспільному.

Однак, вже через декілька годин повідомили, що кваліфікацію із лижної акробатики перенесли. Причина - погані погодні умови. За новими даними, кваліфікація пройде 14 лютого о 9:00, а фінал, 14 лютого о 13:00.

На Олімпійські ігри в цій дисципліні відібралися - 25 спортсменок, до фіналу проб'ються - 12. Ольга Полюк розпочне свій виступ п'ятою.


Інші результати за сьогодні

Сьогодні, 13 лютого, на Олімпіаду у Пекіні було розіграно - сім комплектів нагород.

Швейцарець Марко Одерматт здобу золоту нагороду із гірськолижного спорту у супер-гіганті.

Марте Олсбю Ройзеланд із Норвегії перемогла у жіночій гонці-переслідуванні з біатлону, а француз Кантен Фійон-Майє переміг у цій самій дисципліні у чоловіків.

В естафеті із лижних перегон перемогла збірна ОКР.

Шорт-трек. Естафета на 3000 метрів. Перемогу здобула жіноча збірна Нідерландів, а у шорт-треку на 500 метрів у чоловіків переміг - Лю Шаоан із Угорщини.

Американка Ерін Джексон виграла золоту медаль у ковзанярському спорті на 500 метрів.


Чоловічий хокей

Словаччина - Латвія - 5:2

Фінляндія - Швеція - 4:3 (після овертайму)

Китай - Канада - 0:5

США - Німеччина - 3:2.

Нагадаємо вам результати восьмого Олімпійського дня у Пекіні.


Підписуйтесь на канал Фіртки в Telegram та читайте нас у Facebook. Цікаві та актуальні новини з першоджерел!


Читайте також:

Олімпійці з Прикарпаття пройшли у наступний етап у стрибках з трампліна на Олімпіаді-2022

Біатлоністка Юлія Джима посіла восьме місце у спринтерській гонці

Дві спортсменки у топ-15: підсумок індивідуальної жіночої гонки з біатлону для України на Олімпіаді-2022

Прикарпатець Євген Марусяк показав другий результат України в історії Олімпіад у стрибках з трампліна


13.02.2022 Іван Муканик 4222
Коментарі ()

29.05.2023
Тетяна Дармограй

Як українським енергетикам вдалось оперативно відновити енергетичний баланс та забезпечити постачання електрики споживачам після руйнувань, здійснених Росією та чи можливі відключення світла влітку, як це було взимку — дізнавалась Фіртка. 

823
24.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

641
14.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

9835 7
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2742 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

2018
11.04.2023
Уляна Мокринчук

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2523

Як московити крали історію наших предків.

332

Верхівка УПЦ(МП) послідовно перетворювала своїх вірян  на релігійних фанатиків, які зможуть в будь-який час захистити їхні інтереси.

213

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

755

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

782
06.06.2023

Василь Стефурак, голова громадської організації «Асоціація вівчарів», вже 10 років займається вівчарством на Коломийщині. Так, у його господарстві в селі Молодятин не лише вівці та барани. Тут розводять ще й кіз, з молока яких виготовляють крафтові сири.  

193
01.06.2023

В умовах війни та стресу харчові звички зазнають зміни. Нерідко — негативних.  

306
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

519
06.06.2023

Журналістка Фіртки поговорила з отцем УГКЦ Іваном Жуком, чи є якісь вказівки стосовно одягу вірян та чи може священник зробити зауваження з цього приводу.

201
01.06.2023

Церква бачить шлюб як основу для створення сім'ї та продовження роду. Він передбачає народження та виховання дітей в дусі віри, сприяє їхньому духовному та моральному розвитку.  

455
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

532
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

675 1
05.06.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5784
04.06.2023

Відповідаючи на запитання про перспективи вступу України до НАТО, Воллес зазначив, що існують розбіжності щодо шляху Києва до вступу. Міністр сказав, що НАТО, як і ЄС, не має повторювати помилок минулого, надаючи багато обіцянок таким кандидатам, як Україна.

257
31.05.2023

Законопроєкт про виплати військовим, який парламент ухвалив у першому читанні 30 травня, остаточно можуть ухвалити в середині червня.  

424
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

506
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

514