Де відпочити в Карпатах? Куди поїхати цього літа?

Літо у розпалі, а ви не знаєте де відпочити? Карпати – унікальне місце, де однаково цікаво серед буйної зелені та кришталевого снігу.

Гірські схили, вкриті столітніми лісами, мальовничі водоспади та середньовічні палаци зроблять ваші канікули сповненими тільки позитивними емоціями. Карпати влітку – це чисте гірське повітря, цілюща мінеральна вода та комфорт сучасних готельних комплексів.


Найпопулярніші місця Карпат для відпочинку влітку

Буковель – візитна картка гірського регіону, відома за межами України. Це не тільки гірськолижний курорт європейського рівня. Ця місцина має широкий спектр літніх послуг:

    • Екскурсії та піший туризм. Схили гір можуть слугувати не тільки трасою для лижників. Тут можна прогулятися по екостежкам, до легендарних карпатських річок та бурхливих водоспадів, піднятися на Говерлу, орендувати велосипед чи коней. Крім того, у Буковелі є безліч історичних цікавинок для туристів: Скелі Довбуша, де за легендою було заховано незліченні скарби, музеї Писанок тощо. Дітям буде цікаво у «Артек-Буковель» – центрі оздоровлення для хлопчиків та дівчаток.
    • Пляжний відпочинок у Карпатах. В Буковелі є найбільше в Україні штучне озеро з облаштованим пляжем. Крім того, тут є безліч спа-центрів, відкритих басейнів та джакузі, карпатські чани для усієї родини.
    • Екстрим. Крім стандартних скалодромів, велосипедних трас, пейнтболу, можна покататися на зіплайні «Буковельські гірки», «Троллей».

Яремче – ще один відомий гірськолижний центр, який має широкий вибір літніх розваг. Містечко знаходиться у Івано-Франківській області, недалеко від Говерли та Львова на висоті 600 метрів над рівнем моря. У Яремче можна піти у гори, прогулятися по схилам гір, замовити тур до історичних місць, орендувати велосипед, квадроцикл, відвідати водоспад Пробій та бурхливу річку Прут.

Верховина знаходиться недалеко від Ворохти та Івано-Франківська. Відпочинок тут сподобається тим, хто хоче ближче пізнати гуцульські звичаї, поринути в екологічний відпочинок зі збором трав, грибів та ягід. Туристи зможуть відвідати гірські водоспади, музеї про карпатські звичаї тощо. Це справжня перлина оздоровчого туризму, адже тут розкидано біля 1000 джерел цілющої мінеральної води.

Східниця – ще один лікувальний край, який цілий рік приймає відпочивальників для оздоровлення в численних базах відпочинку. Серед гір та карпатських лісів можна побачити Національний парк «Сколівські Бескиди», заповідник «Тустань», мальовничі скелі, печери краю, та навіть політати на повітряній кулі.

Моршин – відомий на всю Україну бальнеологічний курорт. Його вода схожа за складом та властивостями до тієї, яка тече у Карлових Варах. Крім оздоровлення у санаторіях, ця місцина пропонує безліч екскурсій історичними місцями, прогулянки на чистому повітрі тощо.

Славське – це оздоровчий курорт, який знаходиться біля річок Опір та Славка, що у Львівській області. Влітку сюди їдуть прихильники «зеленого туризму», або люди, які хочуть насолодитися тишею серед смарагдових гір. Відпочивальники можуть відвідати водоспад Гуркало, Кам’янка, місто-фортецю Тустань. Тут є відомий пішохідний маршрут довжиною у 15 кілометрів на гору Високий Верх.

Карпати – центр літнього відпочинку

Відпочинок у найгарячішу пору року асоціюється з морем та пляжами. Карпати – це унікальна можливість не тільки покращити стан здоров’я, а й відпочити від міського шуму, загазованого повітря, насолодитися природою та мальовничими краєвидами. Який би курорт не обрали – Моршин, Буковель, Славське чи Яремче – ваш відпочинок пройде на усі 100%.


26.06.2019 4927
Коментарі ()

21.12.2024
Олег Головенський

На «Порталі місцевих податків Івано-Франківської громади» відтепер можна довідатися про заборгованості мешканців Івано-Франківська по податках на житлову та нежитлову нерухомість, на землю, борги за оренду землі та мінімальне податкове зобов’язання.  

315
16.12.2024
Вікторія Матіїв

Про значення Різдва Христового, журналістка Фіртки поспілкувалася з отцем Миколаєм Микосовським, який служить у Василіянському монастирі УГКЦ на Ясній Горі у Гошеві.  

1387
12.12.2024
Діана Струк

Про навчальний процес, наукові досягнення, мобілізацію, обсерваторію на горі Піп Іван та перейменування університету Фіртка поспілкувалася з в. о. ректора Прикарпатського національного університету, професором Ігорем Цепендою.

2517 3
06.12.2024
Вікторія Косович

Станіслав Дейна добровольцем пішов на фронт у 2022 році. Захисник отримав поранення на Запорізькому напрямку та вже понад рік проходить лікування в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні.  

3623
04.12.2024
Олег Головенський

У США, як справжня інформаційна бомба, «вибухнув» Звіт конгресового «Спеціального підкомітету з пандемії коронавірусу». 

2960
02.12.2024
Тетяна Сорока

Про атмосферу у Верховній Раді, творення законів, що змінюють правила гри для бізнесу, для розвитку локальних ініціатив, про майбутні вибори та терміни служби у війську, народний депутат розповів журналістці Фіртки.  

2139

Чому на прапорах європейських країн переважають синій, білий та червоний кольори та які ж вони - кольори китайської Серединної держави.  

607

В період російської агресії  ми згадуємо про свою ідентичність  звертаючись до своїх коренів та традицій. От і на Різдво все частіше можна побачити  в оселях не тільки ялинку, але і дідух – традиційну українську  різдвяну прикрасу.  

458

Теперішні жлоби і жлобихи збирають величезні аудиторії – від кількох тисяч й аж до десятків мільйонів завсідників соціальних мереж. Але суть та сама.

1626

«Хресні ходи», «молитовні стоянія» образ «жертви» та численні відео всіляких «батюшок» та вірян московського патріархату після об’єднання українського православ’я нікуди не зникли. Вони далі  продовжують розхитувати українське суспільство.  

1790
19.12.2024

Святкові застілля часто спокушають нас великою кількістю смачних страв, але переїдання може зіпсувати як настрій, так і самопочуття.  

278
16.12.2024

У листопаді цього року приріст споживчих цін до попереднього місяця на 1,4–2,5% зафіксували у всіх регіонах України.  

495
12.12.2024

Сніданок – це основа вашого дня. Саме від першого прийому їжі залежить рівень енергії, концентрація та настрій. Але не кожен сніданок справді працює на вас.  

795
18.12.2024

Митрополит Володимир проголосив два відпустові храми з нагоди Ювілейного 2025 року Божого.  

4974
15.12.2024

Христове Різдво — джерело перемоги над різними страхами. Особливо сьогодні, коли вирує в Україні війна з московитами, лунають часто тривоги та щодня є звістки про загибель українців.  

351
10.12.2024

Кардинал Микола Бичок отримав титул кардинала-пресвітера Святої Софії.

872
07.12.2024

Перша святиня у селі була зведена далекого 1852 року. Споруда згоріла у роки І світової війни. Але попри складні часи прикарпатці взялись на її місці відновлювати храм. І нова церква була зведена 1924 року.  

10119
18.12.2024

У суботу, 21 грудня 2024 року, в приміщенні Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери відбудеться благодійний захід "Традиції Різдва в часі боротьби".  

499
18.12.2024

Президент України зазначив, що в України поки немає сил відвоювати окупований Крим та частину Донбасу, які Росія "фізично" контролює.

254
16.12.2024

В українському інформаційному просторі останніми місяцями з'являються повідомлення про можливі вибори в умовах воєнного стану.  

366
13.12.2024

Литва є одним із найбільших прибічників й адвокатів України на міжнародній арені.

393
11.12.2024

В Україні продовжують цифровізацію послуг для чинних і колишніх військовослужбовців та їхніх рідних.  

714