Де відпочити в Карпатах? Куди поїхати цього літа?

Літо у розпалі, а ви не знаєте де відпочити? Карпати – унікальне місце, де однаково цікаво серед буйної зелені та кришталевого снігу.

Гірські схили, вкриті столітніми лісами, мальовничі водоспади та середньовічні палаци зроблять ваші канікули сповненими тільки позитивними емоціями. Карпати влітку – це чисте гірське повітря, цілюща мінеральна вода та комфорт сучасних готельних комплексів.


Найпопулярніші місця Карпат для відпочинку влітку

Буковель – візитна картка гірського регіону, відома за межами України. Це не тільки гірськолижний курорт європейського рівня. Ця місцина має широкий спектр літніх послуг:

    • Екскурсії та піший туризм. Схили гір можуть слугувати не тільки трасою для лижників. Тут можна прогулятися по екостежкам, до легендарних карпатських річок та бурхливих водоспадів, піднятися на Говерлу, орендувати велосипед чи коней. Крім того, у Буковелі є безліч історичних цікавинок для туристів: Скелі Довбуша, де за легендою було заховано незліченні скарби, музеї Писанок тощо. Дітям буде цікаво у «Артек-Буковель» – центрі оздоровлення для хлопчиків та дівчаток.
    • Пляжний відпочинок у Карпатах. В Буковелі є найбільше в Україні штучне озеро з облаштованим пляжем. Крім того, тут є безліч спа-центрів, відкритих басейнів та джакузі, карпатські чани для усієї родини.
    • Екстрим. Крім стандартних скалодромів, велосипедних трас, пейнтболу, можна покататися на зіплайні «Буковельські гірки», «Троллей».

Яремче – ще один відомий гірськолижний центр, який має широкий вибір літніх розваг. Містечко знаходиться у Івано-Франківській області, недалеко від Говерли та Львова на висоті 600 метрів над рівнем моря. У Яремче можна піти у гори, прогулятися по схилам гір, замовити тур до історичних місць, орендувати велосипед, квадроцикл, відвідати водоспад Пробій та бурхливу річку Прут.

Верховина знаходиться недалеко від Ворохти та Івано-Франківська. Відпочинок тут сподобається тим, хто хоче ближче пізнати гуцульські звичаї, поринути в екологічний відпочинок зі збором трав, грибів та ягід. Туристи зможуть відвідати гірські водоспади, музеї про карпатські звичаї тощо. Це справжня перлина оздоровчого туризму, адже тут розкидано біля 1000 джерел цілющої мінеральної води.

Східниця – ще один лікувальний край, який цілий рік приймає відпочивальників для оздоровлення в численних базах відпочинку. Серед гір та карпатських лісів можна побачити Національний парк «Сколівські Бескиди», заповідник «Тустань», мальовничі скелі, печери краю, та навіть політати на повітряній кулі.

Моршин – відомий на всю Україну бальнеологічний курорт. Його вода схожа за складом та властивостями до тієї, яка тече у Карлових Варах. Крім оздоровлення у санаторіях, ця місцина пропонує безліч екскурсій історичними місцями, прогулянки на чистому повітрі тощо.

Славське – це оздоровчий курорт, який знаходиться біля річок Опір та Славка, що у Львівській області. Влітку сюди їдуть прихильники «зеленого туризму», або люди, які хочуть насолодитися тишею серед смарагдових гір. Відпочивальники можуть відвідати водоспад Гуркало, Кам’янка, місто-фортецю Тустань. Тут є відомий пішохідний маршрут довжиною у 15 кілометрів на гору Високий Верх.

Карпати – центр літнього відпочинку

Відпочинок у найгарячішу пору року асоціюється з морем та пляжами. Карпати – це унікальна можливість не тільки покращити стан здоров’я, а й відпочити від міського шуму, загазованого повітря, насолодитися природою та мальовничими краєвидами. Який би курорт не обрали – Моршин, Буковель, Славське чи Яремче – ваш відпочинок пройде на усі 100%.


26.06.2019 4722
Коментарі ()

10.04.2024
Тетяна Дармограй

Фіртка розповідає про головні зміни, які пропонує влада новим законопроєктом про мобілізацію.

1965
01.04.2024
Діана Струк

Про функціонування закладу, допомогу військовослужбовцям та майбутні плани, журналістка Фіртки поспілкувалася з очільником комунального закладу «Дім воїна» Миколою Крошним.

1862
26.03.2024
Вікторія Матіїв

Під час війни людина відчуває цілий спектр емоцій. Як українським родинам впоратись з такими випробуваннями — журналістка Фіртки розпитала у лікаря-психіатра, психолога та консультанта в напрямку когнітивно-поведінкової терапії Миколи Демківа.

1859
21.03.2024
Тетяна Дармограй

Що робити та куди звертатися рідним зниклих військовослужбовців,  як відбувається процес пошуку та чому не варто поширювати у соцмережах персональну інформацію зниклого, розповіла представниця Уповноваженого з питань осіб, безвісти зниклих за особливих обставин в Івано-Франківській області Наталя Пасічник.

5507 47
19.03.2024
Тіна Любчик

Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки активно працює над поданими правками щодо нового законопроєкту про мобілізацію. Журналістка Фіртки поспілкувалася з політтехнологом, військовим юристом, Володимиром Бондаренком щодо актуальних питань призову.

2155 2
19.03.2024

Сьогодні й роботодавці, й експерти звертаються до абітурієнтів: зважайте на ті спеціальності, які будуть потрібні Україні під час відбудови, адже велике відновлення почнеться одразу після Перемоги.

1511

«Благодатний вогонь» саме за такою назвою ми знаємо церемонію, яка відбувається щорічно у Велику Суботу перед Пасхою у Єрусалимі в Храмі гробу Господнього. Здебільшого про це явище  знаємо через ЗМІ, які щорічно ведуть пряму трансляцію сходження Благодатного вогню з Єрусалимського храму.

747

Американське видання The Washington Post 7 квітня 2024 р. опублікувало статтю під назвою «Інсайд щодо секретного плану Дональда Трампа щодо припинення українсько-російської війни».

800

Благодатний Вогонь (грец. Άγιο Φως, дослівно — Святе Світло, англ. Holy fire) — поширена у православ'ї назва вогню у Великодній церемонії виносу запалених свічок із Гробу Господнього (кувуклії) в Єрусалимському Храмі Воскресіння. 

1002

Впевнено можна сказати, що з появою соцмереж  наш світ змінився. Він став трішки меншим, не виходячи з кімнати ми маємо зв'язок з найвіддаленішими куточками планети. Всі живемо в час швидкості та спрощення.

1006
16.04.2024

В Івано-Франківську традиційно у передвеликодній час проведуть ярмарок «Великодній кошик». Працюватиме він з першого по третє травня на площі Ринок.  

1773
11.04.2024

Цієї неділі, 14 квітня, в Івано-Франківській громаді розпочне роботу новий комунальний ринок сільськогосподарської продукції.  

3684
08.04.2024

Під час посту людина не вживає білкові продукти тваринного походження: м'ясо, рибу та молочні продукти. Натомість залишаються крупи, бобові, горіхи, фрукти та овочі.  

10260
17.04.2024

У Біблії немає вичерпного пояснення природи людської душі. Але вивчивши, як використовується у Святому Письмі слово «душа», ми можемо зробити певні висновки.

26151
14.04.2024

Нагадаємо, цьогоріч в Івано-Франківську запланували початок зведення богослужбової каплиці блаженного священномученика Симеона Лукача.  

10189 1
08.04.2024

Є перша заповідь Божа: «Я є Господь Бог твій, нехай не буде у тебе інших богів, крім Мене».  

7716
02.04.2024

Два тижні поспіль щонеділі франківці та гості міста збираються на пікнік біля міського озера, щоб висловити протест проти будівництва церкви УГКЦ.   

900
19.04.2024

Це — історія про дорослішання хлопця Тимофія у 1990-х роках. У центрі сюжету — його стосунки із сім’єю, друзями, коханою та колишнім контррозвідником Феліксом, який служив в Афганістані.  

211
19.04.2024

Обороноздатність, безпека, підтримка воїнів, розвиток економіки та євроінтеграційні процеси – ключові питання, які обговорили під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, що відбувся під головуванням Президента України Володимира Зеленського.  

266
16.04.2024

Так, серед тих, хто довіряє Президенту України, лише 15% підтримали б такі вибори, тоді як серед тих, хто не довіряє — 37%.

384
11.04.2024

Парламент остаточно ухвалив у другому читанні законопроєкт №10449 про мобілізацію і проходження військової служби.  

1279
07.04.2024

Всього опитали 2 000 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України, крім окупованих територій, у віці 18 років і старше.   

886