Де краще відпочити у Туреччині в листопаді?

Приємна ціна – головна перевага відпочинку в Туреччині в листопаді. Вартість турів падає на 20-30%, тому можна відпочити навіть там, де влітку було занадто дорого.

На зміну оксамитовому сезону приходить міжсезоння. Деякі готелі на побережжі зачиняються на ремонт чи оновлення, а ті, хто зацікавлені в туристах, пропонують великі знижки або додаткові послуги абсолютно безкоштовно. Але хотілося б певної конкретики, тому поговоримо детально про умови відпочинку, погоду, ціни та найкращі місця для відпочинку в Туреччині в кінці осені.

Про умови відпочинку

Погода сонячна, температура на курортах тримається на позначці від +20 °С, але варто взяти з собою демісезонний одяг, оскільки ввечері може бути прохолодно. Бувають дощі, але загалом погода забезпечує комфортні умови для пляжного відпочинку. Море прогрівається до +17-18 °С, це не занадто висока температура, але придатна для купання. Проте люди частіше загоряють і відвідують численні екскурсії.

Найкраще відпочивати в:

  • Стамбулі, якщо ви фанат цікавих екскурсій та смачної вуличної їжі. Тут обов’язково потрібно побачити історичні пам’ятки, помилуватися красою архітектури Голубої мечеті та накупити солодощів та сувенірів на старому базарі;
  • в Мармарисі, де не так багато відпочиваючих і ціни на тури дійсно привабливі. Обов’язково відвідайте танцюючий фонтан, вулицю Bar Street з найбільшою кількістю розважальних закладів та аквапарк АкваДрім – сумувати точно не доведеться;
  • на Анталійскому побережжі, безпосередньо в Анталії, Сіде, Кемері, де багато сонця та можливостей для пляжного відпочинку. Загоряти тут можна в першій половині дня. По відгукам туристів відпочинок видасться хорошим через наявність розважальної інфраструктури.

Проблем з вибором путівки в Турцію з Харкова та інших міст України не виникне, оскільки це найпопулярніший варіант серед туристів і у туроператорів завжди є багато різноманітних пропозицій.

Звертаємо увагу на вибір готелю

Оскільки далеко не всі захочуть купатися в прохолодному морі, варто попіклуватися та вибрати підходящий для відпочинку готель з усім необхідним. В першу чергу це басейн, розважальна програма, можливість замовити екскурсії прямо на рецепції. Бажано купувати тури «все включено», аби ні в чому собі не відмовляти. Для того, аби не помилитися з вибором готелю, обов’язково читайте відгуки туристів. Власники можуть довго і впевнено описувати лише позитивні сторони, говорити про послуги, яких і близько не існує, виставляти застарілі фотографії. Досвід попередників допоможе уникнути помилок.

Якщо молодій парі буде досить легко змиритися з неналежною якістю послуг в готелі, оскільки в номері вони будуть лише ночувати, присвячуючи час численним захоплюючим подорожам, то для пар з дітьми все складніше. Тож перерахуємо кращі готелі для відпочинку з дітьми восени, де є дитяче меню, аніматори, дитячий майданчик та басейн:

  • Fortuna Beach Hotel – чудовий варіант у Мармарисі, що може похвалитися гарним розміщенням та інфраструктурою;
  • Casa De Maris Spa & Resort Hotel – не найдешевший, але дійсно розкішний варіант. Сезонна знижка осені як раз дозволить насолодитися всіма перевагами розкішного відпочинку в п’ятизірковому готелі;
  • Bin Billa Hotel, котрий забезпечить гарний настрій дітям з нянею та розваги, поки дорослі відпочиватимуть у басейні та шикарному ресторані.

Не бійтеся їхати на відпочинок в міжсезоння, у такого варіанта є свої переваги. Вам ніхто не буде заважати, кількість галасливих молодих туристів зведена до мінімуму, природа все така ж прекрасна, а погода підіймає настрій. Та й приваблива ціна на тури повинна стати не останньою перевагою відпочинку в Туреччині в листопаді.


24.10.2020 6142 1
Коментарі (1)

26.05.2023
Уляна Мокринчук

Як протидіяти домашньому насильству, які є різновиди насильства, куди звертатись жертві, як розпізнати кривдника та як допомогти пережити нелегкий час тому, хто постраждав, журналістка Фіртки дізналась у психологині Валерії Худзіцької.

220
16.05.2023
Тіна Любчик

Василь Стефурак, голова «Асоціації вівчарів» розповів Фіртці, чи легко сьогодні відновлювати промисли, що були популярні в горах ще пів століття тому та як на розвиток сільського господарства повпливала повномасштабна війна на території України. 

5581 5
03.05.2023
Тетяна Дармограй

На початку 2023 року у Міністерстві оборони України зазначали, що у масовій мобілізації немає потреби. Щоправда, із застереженням, що ситуація може змінитися.  

2317 1
19.04.2023
Тіна Любчик

В рамках відзначення Дня першої пластової присяги та програми «Івано-Франківськ — місто Героїв» відкрили та освятили анотаційну дошку Назарію Лугарєву, очільнику пластової станиці міста, який загинув у боях за незалежність України. 

1737
11.04.2023
Тетяна Дармограй

Про пережите внаслідок російського вторгнення та втрату сина на війні, журналістці Фіртки розповіла мешканка Енергодару — Любов Чабанюк. Жінка разом із дітьми евакуювалась на Прикарпаття 11 серпня 2022 року.

2226
05.04.2023
Тетяна Дармограй

Востаннє воєнний стан та мобілізацію продовжили щонайменше до 20 травня 2023 року. Внаслідок цього військовозобов'язаним чоловікам заборонено виїжджати за кордон, та є винятки.

4148

До Путіна явився Голова конституційного суду РФ Валерій Зорькін, який приніс копію «сенсаційної» мапи Європи, на якій нібито нема України. Проаналізуємо, чи це так. 

304

Рання історія Білгороду, як поселення Київської Русі: думки, навіяні останніми подіями у Бєлгородській області РФ. 

358

Гастрономічне різноманіття м’ясних страв  українців надзвичайно велике. Серед усіх цих страв є одна особлива – ставлення до якої завжди неоднозначне з різноманітних причин.

434

Коротка історія російської державності та походження росіян на основі фактів і досліджень російських істориків. 

820
27.05.2023

Багато хто вважає, що перед варінням гречку промивати не треба, тому що ця процедура є "необов'язковою".  

177
23.05.2023

Здоровий кишківник запорука не лише хорошого самопочуття, але й зовнішнього вигляду. Існують продукти, які допомагають очистити кишківник і схуднути.  

305
17.05.2023

Коза все одно недооцінена тварина в Україні, хоча її ефективність вища в два з половиною рази, ніж у корови. Основа – молоко. Бо м’ясних кіз на цілу Україну, мабуть, є два-три господарства, ділиться прикарпатський фермер.  

475
27.05.2023

Священник – посередник і духовний провідник, що відіграє важливу роль у сповіді. Його присутність і служіння сприяють відкриттю, покаянню та духовному відновленню. Втім, нерідко запитання про збереження таємниці сповіді викликає роздуми.

217
23.05.2023

Серед молодих людей нерідко побутує думка, що можна вірити в Бога, проте не ходити до храму.  

331 1
17.05.2023

Досить часто люди соромляться ставити відверті питання священнику.  

650
12.05.2023

Віра, молитва, Слово Боже, одновірці та добрі приятелі – ті ліки, які дійсно допомагають.

937
27.05.2023

Мурали або стінописи сьогодні не є чимось незвичним. У містах України, зокрема й в Івано-Франківську, на вільних стінах будинків час від часу з'являються різноманітні нові прояви вуличного мистецтва.  

5488
26.05.2023

Президент Володимир Зеленський, коментуючи продовження "економічного безвізу" з ЄС, заявив, що у процесі просування України у Євросоюз таку лібералізацію потрібно буде зробити постійною.  

223
23.05.2023

Тема з контрнаступом була настільки обговорювана останніми місяцями на всіх рівнях, що в Україні почали побоюватися того, що його результат не виправдає очікувань.   

245
19.05.2023

Президент назвав пріоритети України на найближчий час.    

357
16.05.2023

Повідомлено про підозру голові Верховного Суду Всеволоду Князєву та його спільникові – адвокату у справі щодо отримання хабаря.  

538